Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 95

Temat: Ratunku! OMEGA:)

  1. #1
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    40

    Domyślnie Ratunku! OMEGA:)

    Dziewczyny poradźcie! Wzięłam się za używanie omegi i tak dla pewności chciałam Was zapytać...hmmm..tylko sama nie wiem jak Tzn chodzi mi o to że jak wycinam skórę to często nie mam pewności czy już wystarczy, czy może jeszcze czy zaraz np poleci krew(żartuję. Jakaś dobra rada dla mnie?

  2. #2
    Nałogowiec Avatar Czarnulka1523
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Tczew/Gdańsk
    Postów
    300

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    to niestety robisz na oko i ciezko tak komus powiedziec... po omedze pamietaj o tarce i wtedy reka sprawdz czy jest gladka... kurde w szkole to mialam ale nam pokazywano wiec jest lepiej zrzumiec

  3. #3
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    dokladnie trzeba miec wyczucie mi ciezko idzie pozniej cieniowanie ale powolutku sie wprawiam tylko najgorsze ze jak przychodza babki i zobacza ze praktykantka ma im robic stopki to mam wrazenie ze sie boja ze je pokalecze sztywno ta stope trzymaja jakbym miala im krzywde zrobic

  4. #4
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    dziewczyny ja ciemna jestem wezcie mi powiedzcie co to jest ta OMEGA jakies wycinanie skorek czy co?

  5. #5
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    omega scina sie stwardniala skore z piet tak wyglada:
    Załącznik 5590
    w srodku jest zyletka ktora ta skore usuwa,jak dla mnie jest 100 razy lepszy efekt niz po frezarce.

  6. #6
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    goslava omega to nożyk do usuwania odcisków
    z forum można się wiele nauczyć

  7. #7
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    dzieki Wam kobietki

  8. #8
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    Cytat Napisał Hanuszka22 Zobacz post
    Dziewczyny poradźcie! Wzięłam się za używanie omegi i tak dla pewności chciałam Was zapytać...hmmm..tylko sama nie wiem jak Tzn chodzi mi o to że jak wycinam skórę to często nie mam pewności czy już wystarczy, czy może jeszcze czy zaraz np poleci krew(żartuję. Jakaś dobra rada dla mnie?
    dobra rada to taka aby nie używać omegi. W dobrych gabinetach kosmetycznych używa się już wyłacznie frezarki. Omega powoduje szybsze narastanie naskórka - niestety jeszcze bardziej zgrubiałego. Nogi po zastosowaniu omegi są ładne TYLKO przez ok. tydzień. Wady stosowania omegi najlepiej widoczne są po ok. 2-3 tygodniach na basenie. Skóra na piętach jest tak jakby odparzona. Ja sama wyprowadziłam już wiele klientek, które do tej pory stosowały omegę.
    Omegę można porównać do golenia brwi u starszych fryzjerów- same wady.

    Oczywiście nie można zapomnieć o najważniejszym przeciwwskazaniu w stosowaniu omegi - CUKRZYCA

    ---------- Dodano o godzinie 13:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:43 ----------

    Cytat Napisał Pati88 Zobacz post
    omega scina sie stwardniala skore z piet tak wyglada:
    Załącznik 5590
    w srodku jest zyletka ktora ta skore usuwa,jak dla mnie jest 100 razy lepszy efekt niz po frezarce.

    Chyba chwilowy efekt. Przy stosowaniu frezarki wystarczy robić pedicure raz na ok. 4 miesiące. Przy omedze takich efektów nie uzyska się. Oczywiście frezarka musi być odpowiednia- taka za 300-400 zł do pedicure nie nadaje się.

  9. #9
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    Cytat Napisał ssisi2
    Chyba chwilowy efekt. Przy stosowaniu frezarki wystarczy robić pedicure raz na ok. 4 miesiące. Przy omedze takich efektów nie uzyska się. Oczywiście frezarka musi być odpowiednia- taka za 300-400 zł do pedicure nie nadaje się.

    no ja bym się z tym nie zgodziła... ja mam frezarke zwykłąZałącznik 5610 i robię nią sobie piętki i wystarcza mi na długo taki zabieg... wystarczy dobierać odpowiednie kapturki (nakładki)z coraz to mniejszą gradacją, potem pilling pięt pumeksik na koniec dla wyrównania bruzd i kremik nawilżający (kiedyś jak mi brakło kremu zmiękczającego do pięt to ppsmarowałam wazelinką i było chyba nawet lepiej)

    a moje pięty na początku twarde, szorstkie, popękane i grube jak u starej baby co całe życie w polu robi...

  10. #10
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    w życiu bym sie nie zgodziła żeby mi ktoś skure z nug wycinał aż mnie ciarki przeszły zdecydowanie uważam że frezarka do tego jest lepsza.

  11. #11
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    a ja uwazam ze przy nunkach samemu raczej powinno sie robic jesli chodzi o pietki (pomijam tu zdobienia) chyba ze jest sie laikiem ktory nic nie umie zrobic przy sobie....no chyba ze jest sie tez leniem

  12. #12
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    Cytat Napisał ssisi2 Zobacz post
    dobra rada to taka aby nie używać omegi. W dobrych gabinetach kosmetycznych używa się już wyłacznie frezarki. Omega powoduje szybsze narastanie naskórka - niestety jeszcze bardziej zgrubiałego. Nogi po zastosowaniu omegi są ładne TYLKO przez ok. tydzień. Wady stosowania omegi najlepiej widoczne są po ok. 2-3 tygodniach na basenie. Skóra na piętach jest tak jakby odparzona. Ja sama wyprowadziłam już wiele klientek, które do tej pory stosowały omegę.
    Omegę można porównać do golenia brwi u starszych fryzjerów- same wady.

    Oczywiście nie można zapomnieć o najważniejszym przeciwwskazaniu w stosowaniu omegi - CUKRZYCA

    ---------- Dodano o godzinie 13:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:43 ----------




    Chyba chwilowy efekt. Przy stosowaniu frezarki wystarczy robić pedicure raz na ok. 4 miesiące. Przy omedze takich efektów nie uzyska się. Oczywiście frezarka musi być odpowiednia- taka za 300-400 zł do pedicure nie nadaje się.
    ja mimo wszystko uwazam ze omega jest lepszym narzedziem pracy przy zgrubialym naskorku.i nie bede sie tu wymadrzac bo to nie o to chodzi takie jest moje zdanie kazdy ma prawo je wyrazic.

  13. #13
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    Sis ma rację co do Omegi teraz się od niej od chodzi,ale jeśli chcesz jej używać rób to powoli do monetu zaróżownienia się skóry wtedy będziesz wiedziała,że już wystarczy.Pamiętaj,że skórę usówamy tak jak idą linie papilarne tak samo jest z tarką.

  14. #14
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    Dzięki wszystkim. Pozdrawiam.

  15. #15
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    rowniez jetem przeciwniczka uzywania omegi tak jak ssisi2 jest to najwiekszy niewypal i na dodatek szkodzi a nie pomaga no i wielka krzywda dla waszych stop..teraz tego moze jeszcze nie odczujecie ale z czasem same to zauwazycie..frezarka,kamien wulkaniczny,dobry peeling,maska to pomaga ale na pewno nie omega...

  16. #16
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    rowniez jetem przeciwniczka uzywania omegi tak jak ssisi2 jest to najwiekszy niewypal i na dodatek szkodzi a nie pomaga no i wielka krzywda dla waszych stop..teraz tego moze jeszcze nie odczujecie ale z czasem same to zauwazycie..frezarka,kamien wulkaniczny,dobry peeling,maska to pomaga ale na pewno nie omega...
    Tak jest. Zgadzam się z każdym słowem. Po użyciu omegi skóra się broni i narasta szybciej. Ja używam frezarki i kamienia wulkanicznego. Wspaniała jest też wygładzając pilnik do stóp firmy scholl.

  17. #17
    Nałogowiec Avatar Czarnulka1523
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Tczew/Gdańsk
    Postów
    300

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    tylko trzeba pamietac ze niekazda klientka chce miec robiona frezarka tylko omega a czasami wogole niechca ani tego ani tego tylko tarka

  18. #18
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    no ja bym się z tym nie zgodziła... ja mam frezarke zwykłąZałącznik 5610 i robię nią sobie piętki i wystarcza mi na długo taki zabieg... wystarczy dobierać odpowiednie kapturki (nakładki)z coraz to mniejszą gradacją, potem pilling pięt pumeksik na koniec dla wyrównania bruzd i kremik nawilżający (kiedyś jak mi brakło kremu zmiękczającego do pięt to ppsmarowałam wazelinką i było chyba nawet lepiej)

    a moje pięty na początku twarde, szorstkie, popękane i grube jak u starej baby co całe życie w polu robi...
    może przy młodych nogach to ona się nada- ale nie u osób 40+ i u starszych osób z cukrzycą.

    ---------- Dodano o godzinie 23:54 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:52 ----------

    Cytat Napisał goslava Zobacz post
    a ja uwazam ze przy nunkach samemu raczej powinno sie robic jesli chodzi o pietki (pomijam tu zdobienia) chyba ze jest sie laikiem ktory nic nie umie zrobic przy sobie....no chyba ze jest sie tez leniem
    a co mają począć osoby schorowane, które raczej same sobie nie poradzą?

    ---------- Dodano o godzinie 00:01 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 23:54 ----------

    Cytat Napisał Pati88 Zobacz post
    ja mimo wszystko uwazam ze omega jest lepszym narzedziem pracy przy zgrubialym naskorku.i nie bede sie tu wymadrzac bo to nie o to chodzi takie jest moje zdanie kazdy ma prawo je wyrazic.
    przy cukrzycy nie użyjesz omegi. Już niejedną klientkę wyporowadziłam po zabiegach omegą. A mam porównanie bo pracowałam kiedyś z omegę. Aż do czasu gdy postanowiłam użyć jej na sobie. Na szczęście zrobiłam sobie tylko jedną nogę bo na drugą nie miałam czasu. Drugą zrobiłam frezarką. I MIAŁAM DOSKONAŁE PORÓWNANIE- bo na własnej skórze.

    ZByt brutalnie ścięty naskórek ma tendencję do gwałtownego odrastania- takie już prawo natury. I nie chodzi tu o wymądrzanie. Z omegą nie przyjmą do programu zdrowe nogi. Ot i cała prawda.....

    ---------- Dodano o godzinie 00:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:01 ----------

    Cytat Napisał Czarnulka1523 Zobacz post
    tylko trzeba pamietac ze niekazda klientka chce miec robiona frezarka tylko omega a czasami wogole niechca ani tego ani tego tylko tarka
    Trzeba użyć odpowiednich argumentów. Po to jest się specjalistką od pielęgnacji stóp, żeby wiedzieć co lepsze. To tak jakby przyszła klientaka go gabinetu kosmetycznego z cerą naczynkową a chciałaby zabieg silnie rozgrezwający. I co dałybyśmy się namówić? Ja każdą klientkę uprzedzam, że robię wyłącznie pedicure frezarkowy, bo uważam że jes korzstniejszy i bezpieczniejszy dla zdrowia. Nie lecę na kasę więc stawiam zawsze sprawę jasno. Omegi nie używam od dwóch lat. A w zawodzie pracuję od 10 lat. Poglądy się zmieniają pod wpływem doświadczenia.

  19. #19
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    u mnie w szkole wiekszy nacisk klada wlasnie na prace omega niz frezarka wiec ja juz calkiem sie zamotalam skoro nie powinno sie jej stosowac to po co wogole mnie tego ucza

  20. #20
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    Pati to wiej z tej szkoły U mnie na zajęciach pierwszch z pedicuru odrazu powiedziano o omedze i jej "szkodliwości" Być może frezarka wejdzie u Ciebie później,a póki co każą pracować na niej.Jak zaczną się na nowo zajęcia zapytaj

  21. #21
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    w każdej szkole maja inny typ nauczania niektórzy są przekonani do frezarek inni do omega najlepiej jeśli każdy zapozna się z zaletami i wadami każdej z metod i zdecyduje jaka jest najlepsza

  22. #22
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    Cytat Napisał Pati88 Zobacz post
    u mnie w szkole wiekszy nacisk klada wlasnie na prace omega niz frezarka wiec ja juz calkiem sie zamotalam skoro nie powinno sie jej stosowac to po co wogole mnie tego ucza
    Zależy od szkoły i od osoby wykładającej. Ja uczę swoje uczennice pracy z omegą ale ćwiczą na dużych świecach (). Natomiast na sobie pracują frezarką.

  23. #23
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    Cytat Napisał ssisi2 Zobacz post
    Zależy od szkoły i od osoby wykładającej. Ja uczę swoje uczennice pracy z omegą ale ćwiczą na dużych świecach (). Natomiast na sobie pracują frezarką.
    no wlasnie ale jesli jest wiecej wad omegi niz zalet to nysle ze powinni raczej uczyc mnie frezarka, ja to sie zapytam bo naprawde nikt mnie nie poinformowal o tych wadach.

  24. #24
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    Mi na kursie wspominali o omedze jako przeżytku czegoś czego w nowoczesnych salonach sie nie używa, za to frezarka i tarka na 1 miejscu, szczerze sama na sobie bym omegi nie użyła









  25. #25
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    Dziewczyny a proszę Was jeszcze rozwińcie temat omega a cukrzyca...niewiele wiem na ten temat..hmmm...tzn NIC(tylko cicho-nie mówcie nikomu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •