Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 95

Temat: Ratunku! OMEGA:)

  1. #51
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    Ale klientki z omegi rezygnują.. Przynajmniej u mnie, pytają bardziej czy robię frezarką.

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  2. #52
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    W studium pokazano nam jak się posługiwać omegą i ćwiczyłyśmy na sobie (wtedy o frezarce jeszcze nie słyszałyśmy ). Wiadomo, raz za dużo się przycieło, raz za mało, nierówno miejscami, ale odpukać krew nikomu nie tryskała Później wykonywałam kilka lat wyłącznie sobie, mojej mamie i siostrze raz na jakiś czas omegą i odpukać, skóra na stopach "normalnie" przyrasta. Odkąd zaprzyjaźniłam się z frezarką, to omega poszła do kosza.
    Czytając Wasze wypowiedzi odnoszę wrażenie, że na szkoleniu po prostu nagadano Wam, że omega jest "be" i zniszczy, okaleczy stopy a frezarka jest ok. Jeśli ktoś nie będzie wiedział jak posługiwać się frezarką czy omegą, to bez znaczenia czym zrobi pedicure, bo i tym, i tym zrobi krzywdę.
    Po omedze skóra szybciej przyrasta i może być twardsza - reakcja obronna. Frezarka jest "łagodniejsza" i skóra wolniej rośnie. Należy pamiętać jednak o regularnym ścieraniu pięt tarką lub pumeksem, bo to przedłuża efekt zabiegu oraz o kremowaniu stóp. Wiele klientek przychodzi na pedi a w domu nic nie robią i potem się dziwią, że po miesiącu znów mają nadmiar skóry na piętach.

  3. #53
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    nas uczą omegą + frezarką i omega jest wręcz zachwalana, ale widząc reakcję skóry na mych stopach dochodzę do wniosku, że sobie nie powinnam ścinać naskórka omegą. Pewnie uwarunkowane jest to także indywidualnymi cechami i potrzebami
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  4. #54
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    Roksisk zgadzam sie z toba

    ale tosiaczek tez dobrze mowi. jezeli klientka odmowi uzycia omegi to trzeba spełnic jej zyczenie.

  5. #55
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    Klient nasz pan Ale ja omegi używać nie będę jakieś to takie nie dla mnie Wolę tą frezarkę

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  6. #56
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    u nas w szkole w programie jest tylko tarka i frezarka a omege tylko mialysmy pokazana jak wyglada i zeby do reki tego nie brac przypadkiem

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  7. #57
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    Agulusia mi też odmawiali prace Omegą.

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  8. #58
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    a mi powiedzieli na kursie pedi ze w ue juz omegi nie wolno uzywac (nie wiem czy to juz pisalam?)

  9. #59
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    Dobrze, że to napisałaś Asiu nawet nie wiedziałam. Ehh frezarką można też fajnie zrobić pedi a omega jednak może nam wiele krzywdy zrobić.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  10. #60
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    dziewczeta zgadzam sie z wami, ja tez oferuje pedicure frezarka ale zdarzaja mi sie klientki ktore wola omega . mam tez takie ktore słuchaja moich dobrych rad i wola frezarke i one na kolejny pedicure przychodza za ok 2 miesiace na kolejny zabieg. a klientki omegowe pozwole sb tak nazwac przychodza po 3,4 tyg i prosza o zrobienie stopek znowu..dla mnie to lepiej ale nie docieraja do nich moje słowa..zazwyczaj sa to starsze osoby i maja juz swoje przyzwyczajenia ktorych nie daja sobie zmienic..

    "To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy."

  11. #61

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    ja tam sie stopami nie zajmuję ale moja siostra jest na 2 roku kosmetologii i ostatnio miała na zajęciach pedicure, ćwiczyła na mnie przed zaliczeniem i robiła frezarką. Z ciekawości zapytałam ją czy nie ścinają naskórka , to stwierdziła że w szkole im ZAKAZALI bo można tylko szkody narobić, że to tak jak z wycinaniem i odpychaniem skórek, że jak się odpycha to zanikają a jak ciągle wycina to coraz to bardziej wrastają. ale ja sie na tym nie znam napisałam tylko to co usłyszałam

  12. #62
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    owszem zgadzam sie po omedze bardzo odrasta ale cos zyczenie klientki trzeba spełniac.w koncu z tego zyjemy dlatego warto jest dawac rady im zeby codziennie pielegnowały stopy pumeksem lub tarka a wtedy efekt bedzie dłuzszy

    "To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy."

  13. #63
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    pumeksem to chyba raczej nie, z tego co wiem to tak jest siedlisko grzybow i bakteri...raczej napewno tarka

  14. #64
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    ale w domku jezeli dbasz o higiene to tez przydatny jest pumeks,,wiele osob korzysta z nich i nie zawsze sa tylko tarkii pumeks tak samo jak tarke mozna umyc dokladnie i zdezynfekowac

    "To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy."

  15. #65
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    Pumeks jak najbardziej, z tym że oczywiście 1 dla 1 osoby, jak korzysta kilka to robi się niefajnie, jeśli leży gdzieś na wannie (jak u mnie ) czy w innych "mokrych" okolicach to wypada często go zmieniać żeby nie zawilgotniał i się nie zagrzybił wszak najtanszy kosztuje coś kolo 3zł

  16. #66
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    ja uzywam obecnie tarek ale wczesniej uzywałam pumeksow i normalnie myłam potem kladłam na poleczke na kawałku reczniczka jednorazowego zeby podeschl i psikałam plynem do dezynfekcji,,tak samo robie teraz z tarka. wiem ze baardzo duzo osob korzysta z pumeksow

    "To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy."

  17. #67
    Nałogowiec Avatar Kaniusia0
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    a macie filmik jak pracuje się omegą? ja mam w pracy ale wole skalpele... omegą jakoś mi cięzko.... jak macie to wklejcie
    " Zniszcz wszelkie zło, by dobro mogło zakwitnąć"

  18. #68
    Rozkręcanko Avatar anetta280
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    małopolska
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    Ja używam tylko tarki, pumeks jakoś wydaje mi się mało higieniczny, a co do omegi brrr chyba bym się nie odważyła, uważam że są bardziej humanitarne sposoby radzenia sobie z nadmiarem naskórka na stópkach

  19. #69
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    ja używam i tarki i omegi i frezarki.... kilka klientek, które domagały się frezarki u mnie wybierają omegę(kilka też narzekało-a miały robione u różnych kosmetyczek, że miały frezarką niedokładnie) omegę mam metalową(i autoklaw do jej sterylizacji)...
    ale moja koleżanka, która nigdy nie ma czasu kupiła sobie omegę i wycięła zbyt dużo naskórka, nie do krwi, ale 2 tygodnie mówiła, że nie mogła chodzić, a teraz jej skóra odrasta popękanymi łuskami..... więc z omegą trzeba bardzo ostrożnie...
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  20. #70
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    zgadzam sie z Evelyn
    dziewczeta jak tylko bede miala jak nagrac filmik jak sie robi omega to napewno to zrobie i wam pokaze nie jest az taka straszna..jesli sie ostroznie posługuje to pietki sa miodzio a ze naskorek nie odrastał tak szybko to trzeba radzic klientka codzienna pielegnacje tareczka kremowac stopy..innym słowem dbac o nie,,bo nic samo sie nie zrobi

    "To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy."

  21. #71
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    Kupiłam jednorazowe omegi od Dobrej Rady po 5 zł i dzisiaj próbowałam. akurat miałam znajomą, która miała robione omegą właśnie do tej pory, więc się zgodziła. Powiem tak krótko, że trzeba to wyczuc na ile przydusic. U mnie na piętach to mogłam jechać jak heblem na desce nic nie czułam taki mam naskórek zrogowaciały. Cięłam i cięłam, nic nie leciało, żadnej krwi. Jestem teraz w domu i zaraz dokończę sobie tarką. Usunęłam odciski przynajmniej Kumpela też zadowolona, stópki ma wreszcie gładkie. Także nie jest to takie straszne urządzenie
    A gdzie można wirtualnie kupić skalpel?
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  22. #72
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    napewno w sklepach medycznych mozna kupic ale i na allegro zapewne tez sa
    zgadza sie ,wcale omega nie jest taka straszna. kilka razy i sie człowiek wprawi,

    "To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy."

  23. #73
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    a mi powiedzieli na kursie pedi ze w ue juz omegi nie wolno uzywac (nie wiem czy to juz pisalam?)
    mi w szkole mówili to samo, i myślę że wiele renomowanych salonów zamiast omegi używa frezary chociaż u mnie w bielsku to .. a przemilczę brudne tarki i inne takie katastrofa nie oddała bym moich stopek nikomu









  24. #74
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    heh.. jest wiele renomowanych salonow w ktorych uzywa sie tylko omegi, sa i takie gdzie tylko frezarki. kazdy wybiera swoja metode.

    "To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy."

  25. #75
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: Ratunku! OMEGA:)

    Dla mnie to jest obrzydliwe, kupiłam i chcialam cwiczyc na tacie.
    Modlilam sie z 15 minut nad jego stopami i skapitulowam ;/
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •