Strona 38 z 62 PierwszyPierwszy ... 2834353637383940414248 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 926 do 950 z 1549

Temat: Opinie o produktach Mistero Milano

  1. #926
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    wrzucę, wrzucę

  2. #927
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    ja ostatnio kupiłam naturalny i jasny róż i cielisty beż jak zrobiłam manicur francuski to te kolorki robiły mi smugi w ogóle się nie poziomowały czy ja coś źle maluję czy jak bo to tak nie estetycznie wygląda zlewały się na boki że na środku zostawało kółko jak by nie pomalowane dawałam dwie cienkie warstwy innej klientce próbowałam 1 cienką warstwę a drugą ciut grubszą i dalej to samo było
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  3. #928
    No to..wpadłam Avatar Sorcha
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    Tymi jasnymi kolorkami maluje się trudniej niż ciemnymi. Trzeba wziąć naprawdę małą ilość i rozprowadzić jednym ruchem, starać się nie poprawiać, wtedy nie powinno być smug. Ostatnio tak właśnie zrobiłam i wyszło ok. Ja do frencha daję tylko jedną warstwę, utwardzam, a potem robię białym.
    "Nie jestem ideałem, lecz radzę sobie z tym idealnie"

  4. #929

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    Cytat Napisał vica Zobacz post
    Mam pytanko do większych znawców.

    Który clear budujący jest rzadszy od 3-fazowego?
    Mam chłodnawo w salonie i 3-fazówka gęstnieje do tego stopnia, że mam problem z budowaniem pazurka. Po prostu chcąc zrobić to dobrze, muszę poświęcić więcej czasu, bo sie nie poziomuje i łapie powietrze. Gdy przygotowuję pazurki, to trzymam go na kaloryferze, ale jak już stoi na stole, to szybko gęstnieje.

    Jeżeli masz chłodniej w salonie polecam Ci żel konstrukcyjny 3 fazowy Standard, jest lekko różowy i fantastycznie się rozprowadza.
    Bardzo szybko się poziomuje, więc na pewno sobie poradzisz. Jest średnio gęsty i w takiej temperaturze będzie idealny.

    Powodzenia

    ---------- Dodano o godzinie 17:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:54 ----------

    Cytat Napisał tomaszka Zobacz post
    A ja biję się z myślami czy kupić zestaw MM z lampą Led za 549,90. Kurcze tak bym chciała ale się boję.
    Polecam ten zestaw, raz zainwestujesz i korzyści jest więcej niż można sobie wyobrazić. Manicure Hybrydowy można zrobić w 30 minut! Rewelacja.

    Tradycyjny french można zrobić już w 1,2 z Lampa Led i przez cały czas nie musisz się martwić czy żarówki są dobre czy nie - bo one zawsze świeca tak samo dobrze przez cały czas.

  5. #930
    No to..wpadłam Avatar Sorcha
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    Pani Wioleto, a gdzie się podziała nasza Alicja
    "Nie jestem ideałem, lecz radzę sobie z tym idealnie"

  6. #931

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    Cytat Napisał trendy77 Zobacz post
    dziewczyny a co do tej promocji 2+1 bo ja tempa jestem to dwa wybieram i trzeci gratis ale co moge sobie wybrac kolor czy to juz losowo dostaje zawiesiłam sie i nie wiem a na hybrydki sie nakreciłam
    Promocja wprawdzie się już skończyła ale sama sobie wybierasz kolor, który chcesz. Warto wtedy zakupić więcej kolorów bo się na prawdę opłaca. Jak masz więcej kolorków to polecam Ci zakupić wzornik Lakierów Hybrydowych z Mistero Milano, można wtedy zobaczyć jakie kolorki podobają się Twoim Klientkom

  7. #932
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    Cytat Napisał Sorcha Zobacz post
    Tymi jasnymi kolorkami maluje się trudniej niż ciemnymi. Trzeba wziąć naprawdę małą ilość i rozprowadzić jednym ruchem, starać się nie poprawiać, wtedy nie powinno być smug. Ostatnio tak właśnie zrobiłam i wyszło ok. Ja do frencha daję tylko jedną warstwę, utwardzam, a potem robię białym.
    jak będę robić francuski to pstrykne foto ocenicie czy coś nie tak ja robię czy to partia felerna
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  8. #933
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    Zdecydowałam sie na ten zestaw ledowy i nawet dzisiaj już sobie zrobiłam secika na sobie. Mam jednak pytanie, czy ten nawierzchniowy żel z pędzelkiem przemywamy po utwardzeniu? W opisie na stronce nie pisze nic na ten temat a jak sobie go nałożyłam to po utwardzeniu mi sie kleił.? Ale sobie przemyłam i jest OK. Proszę specjalistów o odpowiedź.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  9. #934
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    Tomaszka z tego co sie dowiedziałam od zródla ten zel trzeba przemyc i masz cudowny połysk

  10. #935
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    Sorcha cały czas jestem z Wami tylko jak to kobieta w ciąży, czasem brak czasu na przyjemności ale słodka jesteś, że pamiętasz o mnie

    edytakon jesienny poranek nie zostawia żadnych smug, ważnym jest jednak by wstrząsnąć go porządnie przed użyciem i nakładać cienkimi warstwami kolorek jest cudny więc szczerze polecam

    tusia spróbuj mocno potrząsnąć lakierem tak by go dokładnie wymieszać i nakładaj cienkimi warstwami. Jeżeli pomimo tego pojawią się smugi skontaktuj się z biurem i zareklamuj lakier

    sylwiacytrynka jak wrażenia po kilku dniach używania żeli ULTRA LED ? Nie spotkałam się jeszcze z osobą, która by się w nich nie zakochała naprawdę ogromnie przyspieszają pracę.

    Zen. zabrudzenie w lakierze najprawdopodobniej powstało podczas użytkowania produktu, bo proces produkcji jest sterylny

    białaaaa Sorcia praktycznie wyczerpała temat. Rzeczywiście jasne kolory są trudniejsze w nakładaniu i wymagają więcej wprawy. Ze względu na to, iż są transparentne nie powinno się oczekiwać zbyt wyrazistego i kryjącego koloru. Przy użyciu za dużej ilości powstaną smugi. Dwie cienkie warstwy do frenchu to aż nadto

    tomaszka jak dobrze zauważyłaś top posiada warstwę dyspersyjną, tak więc wymaga przemycia. A jak Twoje wrażenia ?



  11. #936
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    Właściwie to nie wiem kiedy miałby się zabrudzić, bo juz podczas pierwszego użytkowania coś takiego się pojawiło, ale w sumie problem nie przeszkadza mi, wiec mozemy uznać że go nie ma

  12. #937
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    bardzo lubię białą hybrydkę - wystarcza 1 warstwa a pędzelkiem łatwo się maluje - nawet na krótkich pazurkach

  13. #938
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    Cytat Napisał Alicja Chrzanowska Zobacz post

    Zen. zabrudzenie w lakierze najprawdopodobniej powstało podczas użytkowania produktu, bo proces produkcji jest sterylny
    Nie to, żebym się czepiała, ale z tą "sterylnością" to przesadziłaś


  14. #939
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    No i dostałam moje próbeczki. Wielki ukłon stronę firmy, bo dwie próbki białych żeli dostałam zupełnie za darmo. Dziękuję Pani Alicjo.
    Wrażenia w skrócie.
    Żel konstrukcyjny biały forte- baaardzo gęsty żel, ale ładnie się utwardza i samopoziomuje, po pozostawieniu w cieplejszym miejscu staje się rzadszy. Nakładam go sondą. Kolor bardziej biały niż American z I-Nails, ale nie jest mocno biały, bardziej mleczny. Kładłam go prosto na formę bez szkieletu, utwardzałam też od spodu. Uśmiech jak żyleta. Nakładałam, miziałam 5 minut i on nie ruszył, jak go nałożyłam tak leżał
    Angelo bianco - żel nie jest średniogęsty, jest gęstszy niż np. Golden Nails. Jest bardzo biały, dobrze się nakłada, ale gorzej się samopoziomuje, trzeba go ugłaskać , jak np 3D white z I-nails. Uśmiech się tworzy perfekto
    Podsumowując żele są zupełnie inne. Gdybym miała wybierać wzięłabym forte, łatwiejszy w pracy, ale czuję, że z Aniołkiem też się polubimy Jak zużyję obie próbki podejmę decyzję, który wezmę cały Jak na razie brałabym oba

    Załączam fotencje obu żeli. ten z siatką to angelo, ten goły to forte.
    Ostatnio edytowane przez sztynka ; 19-01-2012 o 16:05 Powód: fotki
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  15. #940
    Wczytuje się Avatar karooosia
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    Właśnie zamówiłam sobie próbki z MM, Ale najbardziej mi zalezalo na 1-fazowym konstrukcyjnym ESPERTO kiedy beda dostepne te probki? I mam jeszcze jedno pytanie czym sie roznia zele blekitne od rozowych?

  16. #941
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    Różnią się gęstością. Niebieskie są bardzo sztywne, różowe mniej ale jak dla mnie różowe lepiej sie nakłada
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  17. #942
    Wczytuje się Avatar karooosia
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    A ten przezroczysty?

  18. #943
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    Nie wiem o ktÓre pytasz bo są 1-fazowe clear (niebieskie i różowe są 3-fazowe i tym się różnią) i żele LED do lamp Led
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  19. #944
    Wczytuje się Avatar karooosia
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    Chodzi mi o 1-fazowy clear

    ---------- Dodano o godzinie 17:35 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:21 ----------

    Dziewczyny doradzcie mi chce sie przezuc na żele z MM ale nie mam pojecia jakie wybrac. 1-fazowe czy 3-fazowe. i ajkie produkty dodatkowe typu primer itd. Robie paznokcie od 4 lat wiec nie jestem poczatkujaca i mam juz niezla wprawe. Z gory dziekuje za pomoc.

    Pozdrawiam ;*

  20. #945
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    karoosia, bardzo się cieszę, że chcesz przerzucić się na produkty Mistero Milano i że myślisz również o produktach pomocniczych bo jakby nie było jest to bardzo ważne w stylizacji aby produkty ze sobą współgrały.

    Jeżeli chodzi o przygotowanie płytki paznokcia to polecam Preparat STANDARD (odtłuszcza paznokieć, domyka łuski paznokcia po zmatowieniu oraz zabezpiecza naturalną płytkę przed primerem) i Primer STANDARD (o obniżonej kwasowości, wytrawia płytkę). To podstawa

    W MM żele trzyfazowe to żele uniwersalne, które służą jako żele podkładowe, budujące i wykończeniowe. Natomiast żele jednofazowe będą służyć do wybudowania warstwy albo podkładowej, albo budującej, albo wykończeniowej.

    Jeżeli więc pytasz o żele uniwersalne to faworytem jest żel 3-faz. STANDARD - jest średnio gęsty, lekko różowy, nie jest zbyt rzadki dlatego bardzo fajnie się nim pracuje zarówno na tipsie jak i na szablonie i nie na tyle gęsty, że nadaje się na naturalną płytkę.
    3-faz. ESPERTO będzie dużo gęstszy i można o nim mówić "galaretka" co myślę, że oddaje obraz tego jak się nim pracuje

    Jak już jestem przy żelach 3-fazowych to żel 3-faz. konstrukcyjny ULTRA LED swoimi właściwościami przypomina żel 3-faz. STANDARD, tyle tylko, że można go znacznie szybciej utwardzić w lampie LEDowej również cieszy się dużą popularnością. Jeżeli szukasz czegoś rzadszego to polecam żel 3-faz. przezroczysty ULTRA LED

    Jeżeli jesteś zainteresowana żelami jednofazowymi to w tej dziedzinie numerem jeden, którego śmiało mogę polecić jest żel 1-faz. przezroczysty ESPERTO - jest bardzo mocny, gęsty, najlepiej nadaje się do pracy na szablonie. Żel 1-faz. różowy ESPERTO z kolei jest bardzo elastyczny i może służyć do wzmacniania naturalnej płytki.

    Wszystkie wspomniane przeze mnie żele są samopoziomujące Na pewno jest w czym wybierać. Wydaje mi się, że każdy jest w stanie znaleźć odpowiedni produkt dla siebie. W razie dalszych pytań służę pomocą. Zawsze też można się zapoznać z naszym katalogiem, który w wersji elektronicznej, który dostępny jest na stronie Mistero Milano. Podział żeli jest bardzo przejrzysty i pod każdym z produktów znajduje się dokładny ich opis. Także zapraszam



  21. #946
    Wczytuje się Avatar karooosia
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    Dziekuje brdzo za pomoc

    ---------- Dodano o godzinie 13:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:38 ----------

    a jaka baze wybrac do 1-fazowego esperto?

    ---------- Dodano o godzinie 13:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:10 ----------

    A jest taka mozliwosc aby dostac katalog produktow?

  22. #947
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    A bardzo proszę

    W MM jest dwie bazy:
    1) Baza ESPERTO - to typowa baza pod żel konstrukcyjny. Ma delikatny różowy odcień co nadaje zdrowy koloryt płytce. Wykazuje bardzo dużą przyczepność i co ciekawe, może być również stosowana jako żel nawierzchniowy
    2) Baza HYDROVIT - polecana jest do stylizacji długoterminowych, gdyż utrzymuje wilgotność naturalnej płytki paznokcia pod żelem konstrukcyjnym - zabezpiecza tym samym przed nadmiernym przesuszeniem nat.płytki. Nakłada się ją jak lakier, jest rzadka dlatego zaleca się ją "wcierać" w płytkę paznokcia. Nie przemywać warstwy dyspersyjnej.

    Tutaj Katalog Mistero Milano znajdziesz katalog w wersji elektronicznej. A jeżeli chcesz otrzymać katalog w wersji papierowej napisz proszę maila na adres biuro@misteromilano.pl z prośbą o przesłanie katalogu oraz z informacją na jaki adres mamy go przesłać. Powołaj się proszę na mnie



  23. #948
    Wczytuje się Avatar karooosia
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    Okey. A mam jeszcze jedno pytanko jaki by byl dobry pedzelek do kwiatkow akrylowych plaski czy okragly i jaki rozmiar?

  24. #949
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    Kwiatki to najlepiej koci język i rozmiar 4-6 w zależności jakim rozmiarem pracujesz na żelu.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  25. #950
    Wczytuje się Avatar karooosia
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Mistero Milano

    Mam jeszcze takie małe pytanko do was. Czy rabat na produkty MM z karta rabatowa od gazety paznokcie obowiązuje takze w sklepie internetowym MM

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [05.09.2010 Kielce] Pokaz Mistero Milano
    By Alicja Chrzanowska in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 09-09-2010, 17:07
  2. [Konkurs] Mistero Milano na wakacjach
    By Alicja Chrzanowska in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 270
    Ostatni post / autor: 08-09-2010, 17:26
  3. [Wyniki Konkursu] Mistero Milano Na Wakacjach
    By Kamis in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-08-2010, 17:58
  4. [26.07.2010 Piła] Bezpłatny pokaz Mistero Milano
    By Alicja Chrzanowska in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-07-2010, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •