Strona 1 z 62 123451151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 1549

Temat: Opinie o produktach Mistero Milano

  1. #1
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie Opinie o produktach Mistero Milano

    zele Firmy MISTERO MILANO

    sa co prawda z tej wyzszej polki ale mi sie cholernie podobaja ich opakowania do zeli-mniaaam sliczne

    warto te produkty potestowac?

  2. #2
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    wiedzialam ze zaraz sie Woszczurek napali
    Jak zuzyjesz juz zelik to ja poprosze to pudeleczko--hi,hi,hihi

    a z typsami to naprawde nie wydalas na marne kasy,sa boskie ja tez je mam choc nie uzywam typsow juz w ogole ale czasami jak musze cos na szybko zmajstrowac to wlasnie te uzywam.nie maja kieszonki wiec mozna je idealnie dopasowywac do naturalka.
    dla mnie sa bomba

  3. #3
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    Witam serdecznie wszystkie forumowiczki ,

    w odpowiedzi na prośby naszych klientek, pragnę przedstawić Paniom nową markę profesjonalnej stylizacji paznokci dostępną na rynku polskim. Mistero Milano miało swoją premierę na targach SALON JESIEŃ 2009 w Warszawie. Jest to firma, która została stworzona na potrzeby najbardziej wymagających profesjonalistów stylizacji paznokci. W tworzeniu marki miała ogromy udział wieloletnia instruktorka, jurorka niezliczonych mistrzostw Pani Emilia Kossakowska. Stąd też Studium Stylizacji Paznokci Emilii Kossakowskiej szkoli właśnie na naszych produktach.
    Produkty Mistero Milano to wyłącznie produkty bez kwasowe, które wykorzystują zdobycze najnowocześniejszej technologii chemicznej. Dla najbardziej wymagających klientów stworzona została linia produktów antyalergicznych, które bardzo delikatnie "traktują" płytkę paznokcia . Produkty zostały podzielone na trzy linie (STANDARD, REGOLARE, ESPERTO), dzięki czemu stylistki o każdym stopniu wtajemniczenia, znajdą produkty odpowiednie dla siebie.
    Produkty to najwyższa światowa jakość przy zachowaniu bardzo umiarkowanych cen. Jest to świadoma polityka marki, która ułatwia dostęp szerokiemu gronu odbiorców do obcowania z najwyższej jakości produktami.
    Jednakże najlepszym sposobem na potwierdzenie moich słów jest przetestowanie produktów, stąd też gorąco zapraszam na warsztaty, które będziemy organizować w Gdańsku oraz Warszawie w najbliższych tygodniach. Po szczegółowe informacje zapraszam na naszą stronę http://www.misteromilano.pl

    Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do zadawania pytań
    Alicja Chrzanowska

  4. #4
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    Dziękujemy za informacje i odwiedzenie naszego forum

  5. #5
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    Ja się skusiłam zamówiłam akryle pochwalę się i zdam relację jak dojdzie paczuszka









  6. #6
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    wowwwwww to sie nazywa wprowadzanie nowych produktow na rynek.

    Dziewczeta to jesli juz ktoras z was zamowila to bardzo prosze o zdawanie relacji jakie sa produkty.

    Ja mam juz takie pierwsze ogolne pytanie co do zeli.

    1.Czy sa one bezkwasowe czy z kwasem(sorry nie wiem jak to poprawnie po polsku)
    2.jak se zachowuja w UV Lampach-pieka czy nie?
    3.Czy sa stabilne do budowy na szablonach przedewszystkim do Sztyletow.
    4.Czym sie roznia Linia Standart i Esperto?
    5.Czy Cover jest kryjacy calkowicie czy lekko przeswitujacy i jaki ma kolor?
    6.Czy zele nawierzchniowe sa z warstwa dyspersyjna czy nie?

    to by bylo tak na poczatek z mojej strony.
    jesli by byla mozliwosc to prosilabym-napewno w imieniu wszystkich dziewczyn o zdjecia otwartych Opakowan zeby mozna bylo zobaczyc kolorki Coverka i tego jednofazowego Esperto rozowego.


    Dziekuje serdecznie

  7. #7

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    Donnka ja Ci moge na pierwsze pytanie odpowiedz zele sa bez kwasowe
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  8. #8
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    dzieki dzidzia,wlasnie sie tez juz doczytalam

  9. #9
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    ja tez jestem ciekawa kolorow coverkow akrylowych i zelowych jak i tego czy w pelni kryja
    z gory dziekuje za odpowiedz

  10. #10
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    1.Jak już słusznie niektóre Panie zauważyły są to produkty całkowicie bez kwasowe

    2.W znacznym stopniu to czy żele pieką zależy od tego jak zostały one położone. Jeżeli nałożone są poprawnie dyskomfort w postaci pieczenia jest znikomy bądź w ogóle nie odczuwalny.

    3.Oczywiście wszystkie żele konstrukcyjne jednofazowe czy trzyfazowe nadają się do budowania na formie. Proszę zwrócić uwagę na bardzo gęsty ŻEL KONSTRUKCYJNY BIAŁY FORTE MisteroMilano - Żel konstrukcyjny biały FORTE, który także przeznaczony jest do pracy na szablonie. Odnośnie sztyletów zachęcamy do stosowania szablonów MISTERO MILANO, które w przeciwieństwie do innych szablonów znajdujących się na rynku, umożliwiają ponadstandardową długość stylizacji (10).

    4.Najprościej ujmując LINIĘ GEL STANDARD tworzą trzy podstawowe żele przeznaczone do szybkiej i łatwej stylizacji. Tę linię proponujemy dla mniej wprawionych stylistów. LINIA GEL ESPERTO natomiast przeznaczona jest do wykonania skomplikowanych technicznie stylizacji. Styliści, mający większe doświadczenie dobierają według swoich potrzeb odpowiednie produkty. Należy jednak pamiętać, że żele tych linii można ze sobą łączyć.

    5.LINIA GEL ESPERTO posiada dwa covery. ŻEL COVER RÓŻOWY UNIVERSALE o zimnym odcieniu i ŻEL COVER BEŻOWY UNIVERSALE o ciepłym odcieniu. Oba covery są całkowicie kyjące. Jeżeli chodzi o polimery (akryle) to w ofercie Mistero Milano posiadamy trzy Covery. Polimer Cover Różowy Standard i Polimer Cover Beżowy Standard są w pełni kryjące, natomiast Polimer Cover Różowy Medio to akryl półprzeźroczysty.

    6.Wszystkie żele nawierzchniowe marki MISTERO MILANO posiadają warstwę dyspersyjną. Wyjątek stanowi ŻEL NAWIERZCHNIOWY TOP CRISTALLO, który nie posiada warstwy dyspersyjnej.

    Niestety w tym momencie nie dysponujemy zdjęciami "wnętrza" słoiczka ale postaramy się dostarczyć Paniom takie w najbliższym czasie

    Pozdrawiam serdecznie
    Alicja Chrzanowska



  11. #11

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    no to ja sie wypowiem jak mi sie pracowalo na tych roduktach bo jestem siwezo po warsztatach mistero milano
    generalnie jestem bardzo zadowolona zaczne moze od zeli

    w przypadku tej firmy jest calkowicie na odwrot bo normalnie zele jednofazowe to u nich 3-fazowe (bo wykonujemy nimi wszystkie 3 fazy) a zele ktore normalnie sa 3-fazowymi u nich sa to jednofazowki (bo sluza do wykonania tlyko i wylacznie jednej faz stylizacji) zazanczam ze wypowiadam sie tlyko na temat tych ktorych sama uzywalam
    Zel 3-fazowy konstrukcyjny Esperto - dla mnie po prostu mistrozstwo świata, zel jest tak idealnie gesty ze mimo dosc sporego ciepla jake panowalo w sali caly dzien nie zmienil on ani troche swej konsystencji, na koniec warsztatow odkrecilam go i odwrocilam do gory nogami - zel ani drgnal ! nie odczulam zeby zel ten piekl choc niektore dziewczyny narzekaly ale wydaje mi sie ze to wina polozenia zbyt grubej warstwy. jest to zel DOSKONALY na forme spokojnie mozna uksztaltowac sztylecik czy co tam tylko sie chce
    Zel cover bezowy Universale - maja w lini jeszcze rozowy choc osobiscie nie przpadam za rozowmi coverami... bezowy jest boski, odcien piekny i bardzo naturalny, bardzo ladnie kryje a co najwazniejsze ! nie splywa @ nie spotkalam sie jeszcze zeby zel tak "siedzial" na paznokciu, mozna ksztaltowac linie usmiechu nawet dosc dlugo wbrew pozorom bo w opakowaniu zel ten jest raczej sredniogesty, goraco POLECAM
    Zel konstrukcyjny bialy Forte - zaczne ze zawsze robilam panzokcie frenchowe zelami rzadkimi, mozna powiedziec ze bylam wrogiem gestych zeli - do dzis az sprobowalam bialego forte. w opakowaniu mega gesty ale po nabraniu na pedzelek juz nieco mniej, bardzo fajnie naklada sie na paznokiec, latwo ksztaltuje sie linie usmiechu i co mnie zaskoczylo przy tej gestosci bardzo fajnie sam sie poziomuje tak wiec nie powstaja zadne smugi, grudki i przeswity pokochalam ten zel a i biel jest piekna
    zel nawierzchniowy Top Transparente - nie przypadl mi do gustu poniewaz jest to zel ktory po utwardzeniu wymaga przemycia warstwy dyspersyjnej takze jak dla mnie to tragedia i utrudnienie a ponadto trzeba sobie ladnie wycyrklowac jaka jego ilosc nalozyc po przy zbyt malej paznokcie traca blask itrzeba nablyszczac na nowo, zawsze bylam nauczona do zeli w pedzelku
    Zel nawierzchniowy Top Cristallo - zel nablyszcczajacy w pedzelku bez warstwy dyspersyjnej, no jak dla mnie bardzo fajny i ladnie blyszczy

    AKRYLE

    no wiec liquidy nie smierdza
    akryle w polaczeniu z liquidem sa baaaaaaardzo plastczne, w zyciu nie pracowalam jeszcze na tak fajnym akrylu
    Polimer bialy Standard - bardzo ladna biel !
    Polimer przezroczysty Esperto - clear jak clear
    Polimer coer bezowy Standard - zarabiscie kryje, fajny cieply odcien, naturalny kolorek,
    uzywalam na warsztatach monomer delicate czyli tego wolniejszego a i tak czas zastyganai akrylu wg mnie jest bardzo szybki monomeru forte niestety nie wyprobowalam wiec nie moge porownac

    firma mistero milano posiada ponadto fajny plyn do susuwania skorek o konsystencji troche galaretkowatej, naprawde bardzo fajny i super odsuwa sie po nim skorki, nalezy jednak pamietac ze zmeinia on pH plytki i nalezy przed rozpoczeciem stylizacji polecic klientce umyc dlonie, badz jesli nie ma takiej mozliwosci zmyc preparat dokladnie wacikiem nasaczonym np plynem do dezynfekcji
    oliwka do skorek lagodzaco kojaca - supe pachnie, chpc nie podoba mi sie oliwki MM maja sztywne pedzelki

    chyba to na tyle co mialam do powiedzenia




  12. #12
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    witam,
    osobiście bardzo sobie cenię żele tej marki, polecam również udział w szkoleniach-ciekawe i profesjonalne
    Z tego, co wiem jest to nowa marka i dletego ma tez dość konkurencyjne ceny... skorzystałam polecam, cudne pazurki można sobie zrobić

  13. #13
    Rozkręcanko Avatar mysza31
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    RZESZÓW
    Postów
    83

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    Witam ja skusiłam się in kupiłam żele MM:
    1) żel cover różowy uniwersale.
    Jest bardzo fajny w pracy , kryciu i trwałości super
    2) żel nawierzchniowy top cristallo w pędzelku.
    jest rewelacyjny jak narazie choć z górnej półki to rewelka połysk utrzymuje się nawet do miesiaca!
    3) primer delicate bardzo dobry i jak narazie wypróbowany u kilku klientek nic nie piecze nawet przy zniszczonej płytce. a dzięki niemu żele trzymaja się super!
    4) oliwka inumidire oliwka superowska . ślicznie pachnie i super nawilża ( wcześniej ktos pisał że jest zasztywny . trzeba go poruszać - skruszyć bo jest tak zabezpieczony przez producenta żeby nawet przed zakupem niezrobiła się miotełka. )
    5) lakier nabłyszcający forte trochę śmierdzi jak kazdy lakier ale jest rewelacyjny!


    ---------- Dodano o godzinie 10:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:47 ----------

    Zapomniałam dodać,, że z tej firmy mają rewelacyjne pilniki te koloru pomarńczowego pilnik MYLAR 80/80 są super twarde , wytrzymałe na dezynfekcje i skracają pracę pilnikiem do minimum ostry!
    zakupiłam jeszcze polerki 280/280 i 600/300 ale niestety jeszcze nie testowałam jak to zrobię to napisze jak sie nimi pracuje.

  14. #14
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    A ja mam pytanie... kto mi powie który to jest ten liquid nie śmierdzący
    Nic mi te nazwy nie mówią...
    MisteroMilano - Monomer DELICATE


  15. #15
    Rozkręcanko Avatar mysza31
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    RZESZÓW
    Postów
    83

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    Anulka tak zamawiam je u mnie w Rzeszowie maja siedzibę zamawiałam telefonicznie i zastrzegłam sobie czy jest mozliwość odbioru osobistego i nie płacenia za przesyłkę a pani powiedziała że tak i że można osobiście odebrać na ul Krakowskiej ADres taki jak na ich stronie internetowej w budynku "DONegala"

  16. #16
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    hejk,
    testowałam te żele wielokrotnie, i jak dla mnie są świetne, a ceny dość przystępne, serio Świetne. polecam! prowadza sprzedaż przez sklep internetowy! Pazurki wychodzą śliczniusie

  17. #17
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    to wie ktos może który to ten nieśmierdzący liquid


  18. #18
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    ciekawe.. ale moze jest gorszy niz standardowy..

  19. #19
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    • Salsa pisała, że liquidy wogule nie śmierdzą i w połączeniu z akrylami są bardzo plastyczne. gdyby naprawde nie śmierdziały to bym sie od razu przeżuciła z żelu na akryl, tylko że jeszcze chce sie dopytać jak sie pracuje i czy naprawde nie śmierdzi, a oni mają tam tak pogmatwane te nazwy , że juz sama nie wiem co jest co


  20. #20
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    skoro salsa uzyła słowa liquidy to chyba o wszystkie chodzi zreszta maja dwa rodzaje...delicate i forte to chyba jeden i drugi
    osobiście nie uzywałam jeszcze tych produktów ale słyszłam wczoraj na warsztatach, ze są bardzo dobre dla osób, które sa alergikami

  21. #21
    No to..wpadłam Avatar justi9
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    leszno
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    szpila mam prosbe jak przetestujesz te liquidy daj znac mi tez okropniie zapach przeszkadza - tak mnie glowa zaczyna bolec ze juz ne mam ochoty na dalsza stylizacje ajk nie smierdza to tez sie przerzucam

  22. #22
    Rozkręcanko Avatar Annauelle
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    okolice Poznania
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    Pracuje na tych akrylach od kilku miesiecy i kobietki bez przesady...kazdy liquid "śmierdzi" MM równiez,ale fakt zapach jest mniej intensywny i mniej wyczuwalny.
    Ciekawostka jest w tej firmie fakt,iz kilka razy specjalnie akryl "kładłam" bez primera i trzyma sie rewelacyjnie na samym odtłuszczaczu...nie wspomne o kolorowych zelikach....poprostu sa rewelacyjne

  23. #23
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    Annauelle zawsze uważałam, że najlepszymi testerami są same stylistki nikt tak jak one nie eksperymentuje z produktami.

    W związku z tym proponuje mini konkurs, pierwsze 5 osób, które wyśle do mnie PW z adresem, dostanie darmowe produkty do przetestowania.


    Alicja Chrzanowska

    Dziękuję wszystkim za wiadomości, produkty zostaną do Was wysłane najpóźniej w poniedziałek
    Ostatnio edytowane przez Alicja Chrzanowska ; 27-05-2010 o 21:55



  24. #24
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    hej dziwczyny.Ja mam te zeliki-kolorki fajowe i dobrze sie trzymaja. Jedyne co mnie w tych malych zelach irytuje,to to ze nakretki pekaja i zel strasznie wycieka. Cover bezowy uniwersale super-tzn tak mysle bo zaczelam sie bawic akrylem od niedawna i po 2 tygodniach od nalozenia pazurkow-delikatny odrost,zero powietrza,odpryskow itd- jako amatorka bylam mile zaskoczona, wiec mysle ze albo porzadna firma albo ja jestem..........wybitnie uzdolniona-hihihi. Albo jedno i drugie. jak wyprobujecie zelki clear z mistero milano to dajcie znac,to sama moze sie skusze. konczy mi sie christrio i szczerze boje sie zmian,a te kusza.Pozdrawiam

  25. #25
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    Kasiu nie martw się o pękające nakrętki, rzeczywiście jej tworzywo czasem tak reaguje z żele, jednakże już rozwiązaliśmy ten problem i nie powinno być taki historii w przyszłości



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [05.09.2010 Kielce] Pokaz Mistero Milano
    By Alicja Chrzanowska in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 09-09-2010, 18:07
  2. [Konkurs] Mistero Milano na wakacjach
    By Alicja Chrzanowska in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 270
    Ostatni post / autor: 08-09-2010, 18:26
  3. [Wyniki Konkursu] Mistero Milano Na Wakacjach
    By Kamis in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-08-2010, 18:58
  4. [26.07.2010 Piła] Bezpłatny pokaz Mistero Milano
    By Alicja Chrzanowska in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-07-2010, 15:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •