Strona 56 z 62 PierwszyPierwszy ... 646525354555657585960 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 376 do 1 400 z 1549

Temat: Opinie o produktach Mistero Milano

  1. #1376
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    też mi się tak dzieje z niektórymi kolorami, nawet jak się da cienkie warstwy ;/

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  2. #1377
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Cytat Napisał zołzella Zobacz post
    tzn kłade cieniutko, ale nic to nie daje, nadal się marszczy.... z tym że jak pokryjesz grubszą warstwa nabłyszczacza lub żelu (jeśli to pazurki żelowe) to nie rzuca sie tak bardzo w oczy

    takie coś sie robi - nie wiem czy widac dokładnie bo zdjęcie robione jak już ciemno było
    Dzięki za info ,troszke szkoda bo bardzo zależało mi na tym kolorku A na serdecznym to chyba juz masz nałożony nabłyszczacz ,bo na nim nic nie widać żeby było pomarszczone

  3. #1378
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Elizabeth76 nie, niema nabłyszczacza - sa pomarszczone ale nie widać tak bardzo, czasem cos sie uda gładziej położyć,a le bardzo rzadko.... nie ma nabłyszczacza bo to pazurki żelowe i zdjęcie zrobiłam po położeniu koloru - przed żelowaniem

  4. #1379
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Mistero też jest klasa dostałam fajny gratisik w postaci próbki hybrydy miętowy likier w pięknym słoiczku jutro wymaluję wzorniki wszystkie kolory piękne! nie mogę się doczekać malowania

  5. #1380
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Dotarły dzis hybrydki kolory super jestem mile zaskoczona dostałam gratis próbkę hybrydki Szkoda tylko ,bo chciałam wiecej kolorów wstrzymywałam sie z kupnem bo nie było kolorku co chciałam ,a jak sie pojawił ten to znikną inny który też chciałam ,no cóż moze następnym razem nadrobię i kupie pozostałe kolory Wziełam równiez zapach lata ,bo ten kolor chodził za mną od dawna ,dobrze sie nakłada nic nie marszczy także polecam

  6. #1381
    Szkoleniowiec Avatar SN Studio
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Poznań
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    nie było koloru jaki chciałaś? a mozesz powiedzieć o jaki kolor chodzi?

  7. #1382
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    SN Studio czemu pytasz Przecież to normalne przy takiej promocji że braki sie zdarzają ,najlepiej brać co daja ,ja tam jestem zadowolona z tych co wziełam teraz ,a te co były niedostępne zakupię przy innej okazji

    a tak przy okazji fotka zapachu lata jestem zakochana w tym kolorku

  8. #1383
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Chciałabym nieśmiało dodać, że od dzisiaj produkty firmy Mistero Milano są dostępne w Lublinie ul. Lubartowska 47. Serdecznie zapraszam.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  9. #1384
    Szkoleniowiec Avatar SN Studio
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Poznań
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    przepraszam za zbyt późną odpowiedź - zapytałem ponieważ w naszym sklepie mieliśmy jeszcze zapasy i komplet kolorów - a info dla Pań z Wielkopolski - nasz przedstawiciel dojeżdża praktyczne do każdego salonu a jak nie dotarł to wystarczy się z nami skontaktować

  10. #1385
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Ja bym chciała przedstawiciela w swoim mieście ;/ No ale na śląsku brak i w Bielsku pusto ;/

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  11. #1386
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Dziewczynki czy jest cos takiego jak nabłyszczacz do hybryd z mieniącymi się drobinkami? żeby z czystych kolorów zrobić błyszczące? z jakich firm?



    ewelina

  12. #1387
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    z mistero masz serię brilliante i to są kolory transparentne z drobinkami, takiego nabłyszczacza nie ma....

  13. #1388
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Tosiaczku, zawsze możesz zamówić przeze mnie, dostawa do Ciebie gratis :-)









  14. #1389
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Plusia Dobrze wiedzieć, będę to miała na uwadze, jak będę następnym razem coś chciała zamawiać Dziękuję kochana

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  15. #1390
    Wczytuje się Avatar ayame1983
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Witam nieśmiało.

    Wczoraj otrzymałam paczuszkę z MM z zestawem do robienia hybrydów i pierwsze hybrydki już zaliczone. W zestawie wybrałam sobie kolor lakieru grejpfrutowy sorbet - jest piękny, taki soczysty.
    Przy okazji zauważyłam, że bardzo trudno jest takim lakierem "zalać" skórki, bo po prostu sam "ucieka" od nich - normalnie magia. Do zestawu dodana została instrukcja z poradami i błędami dotyczącymi aplikacji lakierów hybrydowych, w której zresztą jest napisane o tym "uciekaniu" lakieru.
    No i mega pozytyw dla firmy za próbkę żelu azzurro - lazurowy.

    Tylko teraz mam pytanko, czy taki żel mogę nałożyć na naturalną płytkę tak samo jak hybrydki, ale przy użyciu pędzelka? Czy procedura nakładania jest taka jak przy hybrydach? Kolor jest przepiękny, kusi mnie żeby go sobie następnym razem nałożyć.

  16. #1391
    Nałogowiec Avatar Anna Wisz-Gancarz
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    358

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Dziękujemy za miłe słowa:-)
    Odpowiadając na Twoje zapytanie, praca z żelami rożni się od pracy z lakierami hybrydowymi. Przed nałożeniem kolorowego żelu należy zbudować paznokcie przy pomocy żelu konstrukcyjnego a następnie nałożyć żel kolorowy. Do pracy z żelami dedykowany są specjalne pędzle do nakładania żelu, znajdziesz je tu: Żel - Pędzle - Produkty - MisteroMilano

    Pozdrawiamy;-)


  17. #1392
    Wczytuje się Avatar ayame1983
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Dziękuję za szybką odpowiedź.

    No tak, byłoby zbyt pięknie żeby nakładanie żeli było tak łatwe jak hybryd.
    To muszę troszkę poczytać o żelach konstrukcyjnych i budowaniu paznokci, bo jeszcze nic o tych zagadnieniach nie wiem, a szkoda byłoby tej próbki nie wykorzystać.

    A jaki pędzel najlepszy jest na początek pracy z żelami? Bo jest w czym wybierać.

  18. #1393
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    a ja ma problem od jakiegos czasu z grejpfrutowym sorbetem oraz antyczny róz, wczoraj przyszła klientka z różem a dzisiaj z sorbetem...przeraziłam się jak wyblakły:/ wyglądały okropnie aż mi wstyd było
    mówią obydwie że działo sie to stopniowo....nie nagle
    od skórek paznokcie były blade praiwe białe a koniuszki w miare, w miare w kolorze. który niczym nie przypominał danego koloru ....
    co mogło się stać? gdyby to jedna była to ok, ale dwie?
    prosze o jakieś info

  19. #1394
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Dzwoniła do mnie dziś dziewczyna z Mistero Milano że jeździ po śląsku i że w Bielsku też jest.. Czy już macie nowego przedstawiciela? oO ..

    ----------------

    Dobra dobra, już sobie sprawdziłam na stronie MM ;D to Maja Brzozowska hehe przepraszam za zamieszanie

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  20. #1395
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    witajcie dziewczyny. Planuję zakupić swój pierwszy zestaw do manicure hybrydowego z Mistero Milano jednak mam dylemat który top i bazę wybrać. Czy każdy produkt kupić osobno czy produkt 2w1. Zależy mi na tym by produkt z paznokci rozpuszczać w płynie do zmiękczania jednak różne opinie na ten temat słyszałam. Baza i top kupowany osobno podobno schodzi bez problemu jednak z produktem 2w1 niby jest problem choć znalazłam informacje że powinien się rozpuszczać. Miałyście do czynienia z produktem 2w1? Jak w końcu to wygląda?

  21. #1396
    Szkoleniowiec Avatar iwonakm
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Biały Dunajec/Zakopane
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Cytat Napisał ayame1983 Zobacz post
    Dziękuję za szybką odpowiedź.

    No tak, byłoby zbyt pięknie żeby nakładanie żeli było tak łatwe jak hybryd.
    To muszę troszkę poczytać o żelach konstrukcyjnych i budowaniu paznokci, bo jeszcze nic o tych zagadnieniach nie wiem, a szkoda byłoby tej próbki nie wykorzystać.

    A jaki pędzel najlepszy jest na początek pracy z żelami? Bo jest w czym wybierać.
    jesli chodzi o pędzelki do żelu to najlepszy jest płaski 4 lub 6 - w zależności czy lubisz szeroki czy troszkę węższy

    Cytat Napisał Daria Zobacz post
    witajcie dziewczyny. Planuję zakupić swój pierwszy zestaw do manicure hybrydowego z Mistero Milano jednak mam dylemat który top i bazę wybrać. Czy każdy produkt kupić osobno czy produkt 2w1. Zależy mi na tym by produkt z paznokci rozpuszczać w płynie do zmiękczania jednak różne opinie na ten temat słyszałam. Baza i top kupowany osobno podobno schodzi bez problemu jednak z produktem 2w1 niby jest problem choć znalazłam informacje że powinien się rozpuszczać. Miałyście do czynienia z produktem 2w1? Jak w końcu to wygląda?
    otóż wygląda to tak, że po uzyciu 2w1 przed ściąganiem najlepiej spiłować wierzchnią nabłyszczoną warstwę pilnikiem i potem dopiero rozmoczyć - powinny zejść bez problemu tak jak po easy off

  22. #1397
    Wczytuje się Avatar ayame1983
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Cytat Napisał iwonakm Zobacz post
    jesli chodzi o pędzelki do żelu to najlepszy jest płaski 4 lub 6 - w zależności czy lubisz szeroki czy troszkę węższy
    Dziękuję za odpowiedź, niestety na razie jeszcze nie wiem jakie lubię, bo z pędzlami jeszcze nie pracowałam (z żelami zresztą również). Ale czas zacząć.


    Cytat Napisał iwonakm Zobacz post
    otóż wygląda to tak, że po uzyciu 2w1 przed ściąganiem najlepiej spiłować wierzchnią nabłyszczoną warstwę pilnikiem i potem dopiero rozmoczyć - powinny zejść bez problemu tak jak po easy off
    Ja wczoraj poraz pierwszy usuwałam manicure hybrydowy zrobiony z preparatem 2w1 MM i spiłowałam top, potem rozmoczyłam (waciki + folia aluminowa) płynem z MM, ale trzymałam 15 minut i sporo było piłowania, cieżko było usunąć patyczkiem - raczej trzeba nim było "zeskrobywać". Może trzeba trzymać dłużej ten płyn?
    Zauważyłam też, że po takim 15-minutowym moczeniu, tunel paznokci się "kurczy" do środka - nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć. Nie wiem czy bym wytrzymała dłużej niż 15 minut.

    Wczoraj zakupiłam kolejny kolorek lakieru hybrydowego MM - kasztanowa aleja - to taka fajna kawa z mlekiem. Poza tym mam jeszcze grejpfrutowy sorbet, ale chyba za grube warstwy położyłam, bo kolorek jest ładny, ale mi się na wolnym brzegu paznokcia "uwypuklił" (pewnie zbyt bardzo dokładnie chciałam zabezpieczyć wolny brzeg ).
    Ostatnio edytowane przez ayame1983 ; 14-05-2013 o 14:33

  23. #1398
    Nałogowiec Avatar Anna Wisz-Gancarz
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    358

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Cytat Napisał zołzella Zobacz post
    a ja ma problem od jakiegos czasu z grejpfrutowym sorbetem oraz antyczny róz, wczoraj przyszła klientka z różem a dzisiaj z sorbetem...przeraziłam się jak wyblakły:/ wyglądały okropnie aż mi wstyd było
    mówią obydwie że działo sie to stopniowo....nie nagle
    od skórek paznokcie były blade praiwe białe a koniuszki w miare, w miare w kolorze. który niczym nie przypominał danego koloru ....
    co mogło się stać? gdyby to jedna była to ok, ale dwie?
    prosze o jakieś info

    Przyczyną zaistniałej sytuacji mogą być następujące czynniki:

    • korzystanie z solarium
    • nie zabezpieczanie dłoni przed detergentami
    • palenie papierosów



    W takich przypadkach zalecamy, zabezpieczyć stylizację lakierem SUN BLOCKER.


  24. #1399
    Szkoleniowiec Avatar iwonakm
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Biały Dunajec/Zakopane
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Cytat Napisał ayame1983 Zobacz post
    Dziękuję za odpowiedź, niestety na razie jeszcze nie wiem jakie lubię, bo z pędzlami jeszcze nie pracowałam (z żelami zresztą również). Ale czas zacząć.




    Ja wczoraj poraz pierwszy usuwałam manicure hybrydowy zrobiony z preparatem 2w1 MM i spiłowałam top, potem rozmoczyłam (waciki + folia aluminowa) płynem z MM, ale trzymałam 15 minut i sporo było piłowania, cieżko było usunąć patyczkiem - raczej trzeba nim było "zeskrobywać". Może trzeba trzymać dłużej ten płyn?
    Zauważyłam też, że po takim 15-minutowym moczeniu, tunel paznokci się "kurczy" do środka - nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć. Nie wiem czy bym wytrzymała dłużej niż 15 minut.

    Wczoraj zakupiłam kolejny kolorek lakieru hybrydowego MM - kasztanowa aleja - to taka fajna kawa z mlekiem. Poza tym mam jeszcze grejpfrutowy sorbet, ale chyba za grube warstwy położyłam, bo kolorek jest ładny, ale mi się na wolnym brzegu paznokcia "uwypuklił" (pewnie zbyt bardzo dokładnie chciałam zabezpieczyć wolny brzeg ).
    dokłądnie jeśli lakieru jest za dużo, to nałożona warstwa jest nierówna i trudniej ja usunąć

  25. #1400
    Wczytuje się Avatar ayame1983
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Witam ponownie.

    Od jakiegoś czasu robię manicure hybrydowy z MM i niestety trwałość pozostawia wiele do życzenia, ale być może robię coś źle. Ile Wam przeciętnie utrzymuje się lakier? Bo mi maksymalnie 5-7 dni i zawsze coś odpryskuje albo lakier odchodzi od strony wału paznokciowego (w taki sposób że mogę pociągnąć za fragment który odszedł i zdjąć cały lakier bez piłowania). Manicure robiłam 3 osobom, sobie (sporo piszę na klawiaturze, może to jest przyczyną? - lakier mi głównie odpryskuje), mamie (wykonuje sporo robót domowych, wiadomo, plus prace w ogródku w rękawicach - lakier odchodzi płatami) i koleżance (ostatnio miała 2 tygodnie lakier - ale mało wykonuje prac dłońmi).

    Poza tym, po dwóch aplikacjach (preparatem 2w1) i ściąganiu płynem i pilnikiem lakieru, paznokcie stały się bardzo miękkie. Może łatwiej byłoby używając bazy easy off, wówczas nie trzeba byłoby piłować lakieru i bazy? A czy można użyć bazy easy off i jako top 2w1?

    I jeszcze jedno czy próbki bazy i topu easy off są w takich słoiczkach? Czyli potrzebny by mi był pędzel, tylko jaki?

    Pozdrawiam!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [05.09.2010 Kielce] Pokaz Mistero Milano
    By Alicja Chrzanowska in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 09-09-2010, 17:07
  2. [Konkurs] Mistero Milano na wakacjach
    By Alicja Chrzanowska in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 270
    Ostatni post / autor: 08-09-2010, 17:26
  3. [Wyniki Konkursu] Mistero Milano Na Wakacjach
    By Kamis in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-08-2010, 17:58
  4. [26.07.2010 Piła] Bezpłatny pokaz Mistero Milano
    By Alicja Chrzanowska in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-07-2010, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •