Strona 4 z 62 PierwszyPierwszy 123456781454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 1549

Temat: Opinie o produktach Mistero Milano

  1. #76
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    Który biały akryl będzie dobry do kwiatków - standard czy esperto? Znalazłam również biały - Polimer PIGMENTO BIANCO biały.
    Czy polimer delicate będzie dobry do kwiatków?

    p.s. przepraszam, że przynudzam
    Ostatnio edytowane przez RoksiSK ; 31-07-2010 o 11:47

  2. #77
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    Dziękuje za odpowiedź, zaciekawiły mnie szablony bo są dosyć długie na ekstremalne stylizacje idealne









  3. #78
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    RoksiSK najlepszy akryl do wygniatania kwiatów to bezapelacyjnie Polimer PIGMENTO BIANCO biały z linii kolorowych akryli. Daje on niepowtarzalne możliwości formowania płatków i wygniatania kulek. Jego czas polimeryzacji jest tak dobrany by jak najbardziej ułatwić tworzenie nawet najbardziej zaawansowanych zdobień.
    Drugi w kolejności to Polimer biały FANSTASTICO BIANCO (Linia ESPERTO), bardzo często stylizuje nim Emilia na pokazach co potwierdza jego świetne właściwości. Jednakże ze względu na jego przeznaczenie, nie ma on takich właściwości jak opisany wcześniej PIGMENTO BIANCO.

    Polimer Biały STANDARD (Linia STANDARD) nie jest przeznaczony do tworzenia zdobień.

    Czyli podsumowując, jeżeli wolisz oszczędzić pieniądze i mieć jeden puder dobry i do french-u i do zdobnictwa, śmiało możesz sięgać po BIANCO FANTASTICO, jeżeli wolisz mieć produkt ukierunkowany pod zdobnictwo to tylko PIGMENTO BIANCO

    Co do monomeru DELICATE to jak najbardziej nadaje się do zdobnictwa.

    plushak nowy szablon będzie nawet dłuższy



  4. #79
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    Bardzo dziękuję za odpowiedź. Już będę wiedziała, co zamówić

  5. #80

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    Mam pytanie, chciałabym przejść na produkty mistero milano, w tej chwili mam EzFlow, kończy mi się liquid i akryl clear, czy jeśli kupię liquid (ten który mniej śmierdzi) z mistero milano to moge mieszć go z proszkami białym i różowym które jeszcze mam - EzFlow

  6. #81
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    Nie powinno być problemu podczas łączenia naszych produktów z EzFlow. Oczywiście gwarancji nigdy nie możemy dać (taką udzielamy tylko na nasze produkty ), ponieważ, nie jesteśmy w stanie sprawdzić jak zachowują się produkty innych producentów. Jednakże z EzFlow nie powinno być problemów



  7. #82
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    Podpytam jeszcze o coverki Mogłabyś wkleić fotki stylizacji z poszczególnymi kamuflażami lub pokazać jaki mają odcień na tipsie? W sklepie niestety nie ma foto przy coverach.

  8. #83

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    Cytat Napisał RoksiSK Zobacz post
    Podpytam jeszcze o coverki Mogłabyś wkleić fotki stylizacji z poszczególnymi kamuflażami lub pokazać jaki mają odcień na tipsie? W sklepie niestety nie ma foto przy coverach.
    Podpinam się pod pytanko Roksik Też jestem ciekawa jak wyglądają coverki.

  9. #84
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    a ja mam pytanie odnośnie żelu białego, miałam
    Żel konstrukcyjny biały FORTE ale on jest za gęsty, a żel biały intensivo za rzadki. zastanawiam się nad białym naturele? przecieram linie uśmiechu i pracuje na tipsach incuravati pro c (są rewelacyjne, gorąco polecam). Alu czy myślisz że ten biały naturele będzie dobry?

  10. #85
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    kinga probowalas bialy forte rozmieszac on sie robi od razu rzadszy, ja bylam zla na pania w hurtowni bo w sumie to mi go "wcisnela" bo chcialam intensivo bo ja jestem przyzwyczajona do zeli rzadszych.

    alicjo a ja z takim pytaniem poniewaz zakupilam tipsy quadrati pro i przy zakladaniu czuje bol (nie tylko ja) tzn uczucie sciasniecia po samym naklejeniu nie jest to tak odczuwalne jak przy pilowaniu. Dodam ze nie mam wcale takiej plaskie plytki. Mysalam nad zakupem tipsow incurvati ktore zreszta pierwotnie chcialam czy problem uczucia scisniecia paznokcia sie przy tych tipsach nie pogorszy

  11. #86
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    agatta tak mieszałam ten żel i nic nie dało, męczyłam się z nim i wystawiłam go na sprzedaż.
    a co do tipsów to moim zdaniem dużo też zależy od kleju, ten w ofercie mm jest drogi ale jest rewelacyjny

  12. #87
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    kinga ja wlasnie uzywam kleju z mm ... tez myslalam o sprzedaniu forte a mowisz ze ten intensivo jest bardzo rzadki

  13. #88
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    Poniżej zdjęcia Coverków przepraszam za jakość zdjęć, ale fotograf ze mnie kiepski




    Kingo żel biały FORTE jest rzeczywiście żelem bardzo gęstym gdyż jest on przeznaczony do pracy na szablonie i sprawdza się w tym zadaniu idealnie. Żel NATURALE, o który pytasz ma tylko nieznacznie zmienioną gęstość w stosunku do żelu INTENSIVO, NATURALE jest delikatnie bardziej gęsty. Niestety do póki nie spróbujesz, nie będziesz pewna na 100% czy o taką gęstość Ci chodzi. Zaznaczyć chciałam, że NATURALE, nie będzie miał tak intensywnie białęgo koloru jak INTENSIVO. Co dokładnie nie odpowiadało Ci w żelu INTENSIVO ? Wydaje mi się, że byłby ona dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

    Agatko nie mieliśmy do tej pory informacji odnośnie ściskania przy tipsach, a szczególnie przy QUADRATI PRO, które przez to, że mają krótką kieszonkę powinny być wolne od takich historii Tipsy wykonane są z elastycznego ABS-u i poddają się naprężeniom niwelując uczucie ciągnięcia. Jeżeli używasz naszego kleju to sugeruję byś po naniesieniu go na kieszeń tipsa odczekała kilka sekund (4-5) i dopiero wtedy naklejała. Nasz klej ma właściwości rozpuszczające i delikatnie zmiękcza kieszonkę co może być lekarstwem na uczucie ciągnięcia
    Żel INTENSIVO jest żelem średnio gęstym i jest on najbardziej uniwersalny z linii ESPERTO żel bardzo rzadki to BIANCO FANTASTICO, który IMO jest świetny do pracy na tipsie



  14. #89
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    Alicjo ten beż to on taki ciemny wyszedł na zdjęciu?

  15. #90

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    Różowy cover jest śliczny ale beżowy bardzo ciemny... Chyba że to tak na zdjęciu ciemno wyszło...

  16. #91
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    RoksiSK niestety zdjęcie nie oddaje jego koloru w rzeczywistości jest on jaśniejszy, bardziej wpada w róż niż w brąz jak na zdjęciu. Postaram się przygotować zdjęcia bardziej oddające rzeczywisty kolor



  17. #92
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    A może masz fotkę z paurkami wykananymi z użyciem tego coverka?

  18. #93
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    Poniżej zdjęcia stylizacji z coverami:

    Cover różowy:




    Cover beżowy:




    A i jeszcze takie małe cudeńko

    Ostatnio edytowane przez Alicja Chrzanowska ; 09-08-2010 o 14:51



  19. #94

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    jeżeli chodzi o kolory zeli cover , to zostały tak przygotowane , żeby można było nimi wykonać wiele kombinacji
    beżowy jest ciemniejszy , ale kryje w 90 % , wiec nie ma ryzyka , ze przy bardzo krótkiej płytce paznokciowej jesteśmy w stanie wszystko skorygować , w opakowaniu wygląda na bardzo ciemny , ale po wylaniu na płytkę zyskują naturalną barwę
    różowy cover jest jaśniejszy , cukierkowy , ale kryje w 60% , co może nam utrudnić pracę jeżeli klientka nie ma idealnej płytki , wiele stylistek z tych dwóch coverów robi sobie swoje kombinacje miksując je przed nałożeniem w dowolnych proporcjach ( żele Mistero Milano nie ważą się podczas mieszania)

    proponuję jeszcze jedno rozwiązanie - przy linii uśmiechu wylewać bezowy , a potem powoli przejść przy macierzy w różowy , co daje idealny efekt ( często w ten sposób stylistki radzą sobie na mistrzostwach pink&white , co owocuje wysokimi pozycjami....)


    Emilia Kossakowska
    Europejskie Studium Stylizacji
    instruktor , wykladowca

  20. #95
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    ja chyba zdecyduję się na żel gęsty i cover beżowy...mam już dość ciągle rozlewającego się frencha, na zimę rzadki jest ok, ale w lato zupełnie nie umiem go okiełznac.
    MisteroMilano - Żel konstrukcyjny biały FORTE (15 ml)
    MisteroMilano - Żel cover beżowy UNIVERSALE (15 ml)
    jakby ktoś miał do odsprzedania to proszę o kontakt aktualnie mam dużo wydatków i nie wiem czy uda mi się zamówić w cenach podanych na stronie
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  21. #96
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    widziałam, że kinga3814 sprzedaje Forte, więc może odezwiesz się do niej
    Żel biały FORTE (15 ml) firmy Mistero Milano (1177876949) - Aukcje internetowe Allegro



  22. #97
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    No właśnie go znalazłam na allegro chciałam kupić przy okazji cover, ale wątpię czy ktoś będzie miał oba żele, ewentualnie Tip Blender z Mistero też bym chciała najwyżej zaczekam aż uda mi się sprzedać kilka rzeczy na allegro i kupię bezpośrednio w sklepie lub Vellp. A czy do zamówień dodawane są gratisy Jak tak to na jakiej zasadzie
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  23. #98
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    A czy na warsztaciki lub pokaz w Krakowie będzie można za jakiś czas liczyć

  24. #99
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    w firmowym sklepie dla stałych klientów dodawane są gadżety firmowe, natomiast na jakiej zasadzie gratyfikują dystrybutorzy nie jestem w stanie odpowiedzieć, bo nie mają tego odgórnie określone

    postaramy się zorganizować coś w Krakowie



  25. #100
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    dziewczyny jeśli chodzi o żel cover ta ja do beżowego dodałam troche różowego i kolor jest super. jeśli chodzi o żel biały forte to mam do sprzedania właśnie na allegro. a ze sklepu mistero milano na dużą ilość zamówień to dostałam raz smycz i długopis firmowy. dołańczam zdjęcie paznokci z coverem mix

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [05.09.2010 Kielce] Pokaz Mistero Milano
    By Alicja Chrzanowska in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 09-09-2010, 18:07
  2. [Konkurs] Mistero Milano na wakacjach
    By Alicja Chrzanowska in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 270
    Ostatni post / autor: 08-09-2010, 18:26
  3. [Wyniki Konkursu] Mistero Milano Na Wakacjach
    By Kamis in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-08-2010, 18:58
  4. [26.07.2010 Piła] Bezpłatny pokaz Mistero Milano
    By Alicja Chrzanowska in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-07-2010, 15:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •