Strona 58 z 62 PierwszyPierwszy ... 848545556575859606162 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 426 do 1 450 z 1549

Temat: Opinie o produktach Mistero Milano

  1. #1426
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Dziewczyny który z żeli będzie dobry do problematycznej płytki. Do tej pory żel jednofazowy Esperto mnie nie zawodził, ale mam jedną klientkę której zawsze się coś zapowietrzy . Pomóżcie coś . Musze coś pokombinować , żeby miała ok pazurki...

  2. #1427
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    daruniunia jak wyjechalaś nabłyszczaczem na naturalka to napewno od tego są zapowietrzenia. Ja czesto gdzieś tam upiłuje do naturalnej płytki dlatego wole używac nabłyszczaczy silikonowych bo one się nie zapowietrzają na naturalku. Co do bazy 2w1 z MM to jak przez nią straciłam wiare w siebie i hybrydy jak bym się nie starała to kilka dni i odpryski. Odstawiłam wszystko na bok...Ale jak tak was czytam to może spóbuje z innym podkładem

  3. #1428
    Szkoleniowiec Avatar iwonakm
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Biały Dunajec/Zakopane
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Cytat Napisał sylla Zobacz post
    Dziewczyny który z żeli będzie dobry do problematycznej płytki. Do tej pory żel jednofazowy Esperto mnie nie zawodził, ale mam jedną klientkę której zawsze się coś zapowietrzy . Pomóżcie coś . Musze coś pokombinować , żeby miała ok pazurki...
    A moze sprobuj na te nowa baze - ona jest do problematycznych paznokci

  4. #1429
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Witam,
    Od nie dawna dołączyłam do grupy osób używających produktów MM.
    Wczoraj dostałam paczkę z lakierami PERMANENTE UV i PERMANENTE UV BRILLANTE.
    Od razu zabrałam się za sprawdzanie kolorków.
    Jakie było moje rozczarowanie gdy doszłam do lakierów PERMANENTE UV BRILLANTE.
    Zamówiłam:
    Lakier PERMANENTE UV BRILLANTE ARGENTEO srebrny
    Lakier PERMANENTE UV BRILLANTE BLU niebieski
    Niebieski bosko mieniący a srebrny to masakra.
    Na zdjęciach po lewej nieszczęśliwy kolor srebrny po prawo niebieski.
    Jestem załamana kolorkiem.


  5. #1430
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    megii a wstrząsnęłaś buteleczka przed użyciem? może brokat osiadł na dnie ?




  6. #1431
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Też na początku tak myślałam
    Ale drobinek nie ma.

  7. #1432

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    mam kilkanascie kolorow MM ktore lacze z baza i top shellac, a od tyg z gelishem i powiem krotko" Gów** ! Wszystkie pastelowe zmieiaja kolor,rozowy pudelek,wrzosowa polana,namietna samba,gr. sorbet,listek miety,lodowe ogrody,roza wiatrow, notorycznie zamieszczam posty na fejsie MM i mnie blokuja I JE USOWAJA, na maile nie odpiuja. Lakiery sa do kitu,niektote kolory trzeba klasc po 3-4 warstwy bo tak sie maza i robia przeswity,a jesienny poranek w butelce zmienil kolor z lekkieko rozu nude na bladobezowy nude! Nigdy wiecej nie kupie juz nic z MM, moja opinia nie jest pochopna, gdyz mam te hybrydy od listopada 2012r i co jais czas dokupowalam nowe kolorki. Problem blakniecia i zmiany koloru zauwazylam od maja...i od tamtej pory czekam na wiadomosc w sprawie mailowej reklamacji...

  8. #1433
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    monika mam to samo
    jeden kolor doprowadza mnie do szalu, jest to jaskrawy roz namietna samba jesli dobrze kojaze
    zrobilam sobie raczki i nozki nad morze na urlopik i jakiez bylo moje zdziwienie jak po niecalym tygodniu wyplowialy i zmienily sie w majtkowy obrzydliwy roz cale szczescie mieli w tej wiesce stragan z badziewiem i kupilam pierwszy lepszy lakier zeby to zakryc cale szczescie ze dopiero zakupilam ten kolor przed samym wyjazdem i zadnej klientce nie zdarzylam tego nalozyc bo wisialabym na pobliskiej suchej galezi

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  9. #1434
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Naczytałam sie do str 30 i juz nie daje rady. Jesli bylo to tlumaczone a ja przeoczylam to przepraszam i prosze o powtorke. Problem mam nastepujacy. Zakupilam sobie niektore produkty MM i sama od lat robilam sobie pazurki ale teraz mam problem z poszcz warstwami. Mam baze hydrovit, covery rozowy i beż, 3 fazowy standard, biały w pendzelku (ten żadki) oraz wykanczajacy tez w pędzelku. Lubie naturalne pazurki i dotychczas robilam sobie warstwy z coverem bez frencha. Ostatnio zrobilam tak, ze nalozylam baze potem zrobilam ksztalt coverem, przemylam, opilowalam i bialym zrobilam koncowke, potem nablyszczacz. Jednak ten bialy po pierwsze jest bardzo mocny i do tego delikatna jest roznica w wysokości bo nablyszczacz jest cieniutka ostatnią wartstwą. Nie wiem jak nalozyc frencha bianco fantastico, aby byl pod coverem, aby biala koncowka wyszła delikatniej. Czy moge zrobic tak, że najpierw baza, potem ksztalt np coverem lub konstrukcyjnym 3 fazowym, potem przemyc i wypilowac ksztalt, zrobic biała koncowke bianco fantastico, na to cover, znowu wypilowac i nablyszczyc. Chodzi mi o to czy bianco fantastico jest tylko jako warstwa na juz zrobionego pazurka, a zeby zrobic frencha pod coverem potrzebuje innego bialego zelu? Takiego, ktory sie kladzie nie na zmatowiona powierzchnię. Wolalabym skrocic prace i nie pilowac dwa razy kazdego pazurka - wiadomo. Byc moze sie da tak, ze nie trzeba pilowac a wystarczy po konstrukcji przemyc lepką warstwe i wtedy pomalowac koncowke bianco fantastico i na to cover. Nie wiem czy tak można. Prosze o radę i wielkie dzięki z góry.
    Mam jeszcze pytanie odnośnie bazy hydrovit, czy jest możliwe że nie do końca dobrze sie trzyma paznokcia? Kilka razy probowalam i przy skórkach regularnie sie mi zapowietrza po kilku dniach. Dlatego stosuje jakąs starą baze no name i wtedy sie wszystko trzyma. Dziwne to. Zakupilam przy okazji nowe zarowki do lampy, moze to jest problem bo faktycznie obecne mialy juz kilka lat.

  10. #1435
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    monika mi przedstawicielka wymieniła bez problemu problematyczne kolorki hybryd... Ale co do blaknięcia to rzeczywiście chyba coś zmienili, bo wcześniej np. grejpfrutowy sorbet był ok, a najnowszy się mi odbarwia

  11. #1436
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    dołaczam do dziewczyn niezadowolonych z hybryd MM :/ mam je juz dośc długo bo prawie od ponad roku
    gr sorbet katastrofa - jeden z najładniejszych kolorów i najbardziej pożądanych przez klientki - płowieje straszliwie, listek mięty równiez , choc nie tak szybko, usta rusałki - porażka po niecałych 2 tyg z rózu zrobił się prawie biały:/ jedynie koktajlpowa inspirację mi przedstawicielka wymieniła bo to był smiech na sali - z pięknego pastelowego pomarańczu robiła sie obrzydliwie żółta.... miałąm też problem z zntycznym rózem - zrobiło sie ombre idące z ciemnego rózu w blady róz majtkowy

    uważam że z dobrej formy robi sie dziadostwo, niestety owocuje to odejściem wiernych klientek

  12. #1437
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    jestem strasznie zawiedzona bo koktajlowa inspiracja ma piękny kolor ,ktory klientki pokochaly a płowieje !

  13. #1438
    Wczytuje się Avatar Paticzek
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    A używałyście już może hybryd termico? Ja niestety zastosowałam arie, super się nakłada, choc do fajnego pokrycia trzeba 3 warstw, ale żeby to usunąc to jakaś masakra, ani acetonem ani removerem nie chciało tknąć:/ Dopiero jak spiłowałam większośc to troche zaczęło odchodzić, ale niektóre łącznie z paznokciem miałyście podobny problem?
    Baze i top używam z cnd, i do tej pory nie zdarzył mi się taki problem

  14. #1439
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Paticzek, ja używałam tej hybrydy dosłownie dwa dni temu po raz pierwszy, jeszcze nie zdejmowałam, dam znać jak schodzi za jakieś 2tyg.Zauważyłam że jest gęsta w butelce, a przy nakładaniu lało się po paluszkach. Ja mam większość lakierów z mm łącznie z bazą i topem od MM, to wiem że nabłyszczacz trzeba przepiłować żeby coś ruszyło. Bo bez tego pazur zaciska się w niesamowicie wąski tunel, jak rureczka Więc może i trzeba przepiłować trochę koloru... Ja zawsze daję acetonu tyle że aż po paluchach cieknie, i trzymam ok 15min, szybciej nigdy nie zeszło.. no chyba że za pomocą pilniczka, i tak sobie też pomagam czasami.

  15. #1440
    Wczytuje się Avatar Paticzek
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Cytat Napisał Aniuta27 Zobacz post
    Paticzek, ja używałam tej hybrydy dosłownie dwa dni temu po raz pierwszy, jeszcze nie zdejmowałam, dam znać jak schodzi za jakieś 2tyg.Zauważyłam że jest gęsta w butelce, a przy nakładaniu lało się po paluszkach. Ja mam większość lakierów z mm łącznie z bazą i topem od MM, to wiem że nabłyszczacz trzeba przepiłować żeby coś ruszyło. Bo bez tego pazur zaciska się w niesamowicie wąski tunel, jak rureczka Więc może i trzeba przepiłować trochę koloru... Ja zawsze daję acetonu tyle że aż po paluchach cieknie, i trzymam ok 15min, szybciej nigdy nie zeszło.. no chyba że za pomocą pilniczka, i tak sobie też pomagam czasami.
    No własnie musiałam niemal całość spiłować, ale dziwne bo zwykle używam MM w połaczeniu z topem i bazą cnd i zwykle wystarczyło 10 minut z acetonem i schodziło pieknie ehhh a tak fajnie sie zmienia ten kolor...a powiedz dajesz pod niego biały podkład?

  16. #1441
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Cytat Napisał Paticzek Zobacz post
    No własnie musiałam niemal całość spiłować, ale dziwne bo zwykle używam MM w połaczeniu z topem i bazą cnd i zwykle wystarczyło 10 minut z acetonem i schodziło pieknie ehhh a tak fajnie sie zmienia ten kolor...a powiedz dajesz pod niego biały podkład?
    nie daje białego podkładu, te co robiłam, to dałam 2x kolor i wszystko.. kurde, jak będę miała problem ze zdjęciem to będzie lipa :/ kolor naprawdę super się zmienia, ale to nie wszystko.. jak mam pół godz ściągać pazury to masakra będzie

  17. #1442
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Co do termico to dziś ściągałam klientce i niestety aceton nie dał rady - trzeba było spiłować

  18. #1443
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Witam.

    Zazwyczaj tylko czytam,ale tym razem mam ochote tez ponarzekac.Mam ten sam problem z hybrydami a co najgorsze,ze firma sie tym nie interesuje.Pisalam do mm wiadomosc z zapytaniem co sie stalo z hybrydami,ze nie chca sie usunac pod wplywem acetonu(fluo kolory)a dostalam chamska odpowiedz,ktora sugerowala,ze napewno nie uzylam p roduktow mm i nie umiem sie poslugiwac hybrydami mm.No cos,mam prawie wszystkie kolory i pracuje wylacznie na ich marce,ale ich zachowanie poprostu mnie zmusza do wymiany marki(a nie jest ich malo w pl.)Na poczatku byli bardzo chetni do udzielania odpowiedzi a teraz jak sie uzbieralo klientow to sie zaczyna olewka.

    Pozdrawiam,
    Viktoria

  19. #1444
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    dziewczyny chce sprobowac w koncu zelikow z mm. wczesniej uzywalam z sun flower ale mam juz dosc i szukam cos fajnego i takiego zelu ktory nie bedzie mi sie zapowietrzal. robie pazurki tylko na formie i mysle nad tym Żel 1-fazowy przezroczysty ESPERTO (15 ml) - System Żelowy - Produkty - MisteroMilano

    czy trzeba do niego jakas baze? czy mozna go klasc prosto na paurek?

  20. #1445
    Wczytuje się Avatar Paticzek
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Cytat Napisał Viktoria77 Zobacz post
    Witam.

    Zazwyczaj tylko czytam,ale tym razem mam ochote tez ponarzekac.Mam ten sam problem z hybrydami a co najgorsze,ze firma sie tym nie interesuje.Pisalam do mm wiadomosc z zapytaniem co sie stalo z hybrydami,ze nie chca sie usunac pod wplywem acetonu(fluo kolory)a dostalam chamska odpowiedz,ktora sugerowala,ze napewno nie uzylam p roduktow mm i nie umiem sie poslugiwac hybrydami mm.No cos,mam prawie wszystkie kolory i pracuje wylacznie na ich marce,ale ich zachowanie poprostu mnie zmusza do wymiany marki(a nie jest ich malo w pl.)Na poczatku byli bardzo chetni do udzielania odpowiedzi a teraz jak sie uzbieralo klientow to sie zaczyna olewka.

    Pozdrawiam,
    Viktoria

    Niefajnie z ich strony, mi ich removerem nawet nie ruszyło termico:/

  21. #1446
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    mi ich remover też nic nie rusza i sie wkurzyłam że wydałam kasę, po 10 min nic.




  22. #1447
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    O boże, przeraziłam się po ostatnich Waszych postach!

    Zgodzić się muszę, bo ja mam problem z frappe, który po nałożeniu jest piękny, ciepły i wyrazisty, a po tygodniu robi się mocno wypłowiały. Mam teraz cosmopolitan i to fakt, że pierwsze kilka dni był neonowy, ale teraz jest taki mocno różowy i tyle.
    Co więcej, nałożyłam sobie go pierwszy raz, trzyma się ładnie na bazie gelisha, ale utwardzałam go minutę, a nie dwie jak zalecają. Jak utwardzałam u dwóch klientek po 2 min. to odpryski miały po kilku dniach.
    Co więcej, po dwóch warstwach prześwituje ta część paznokcia wystająca ponad łożysko (co jest moją winą i błędami w aplikacji - tak napisało MM) a trzech "nie zaleca się aplikować". Aha, i nie schodzi w acetonie.

  23. #1448
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    co oni za bzdury ci piszą, wiele ich kolorów nie kryje po 2 warstwach .




  24. #1449
    Szkoleniowiec Avatar iwonakm
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Biały Dunajec/Zakopane
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    Cytat Napisał edusia777 Zobacz post
    dziewczyny chce sprobowac w koncu zelikow z mm. wczesniej uzywalam z sun flower ale mam juz dosc i szukam cos fajnego i takiego zelu ktory nie bedzie mi sie zapowietrzal. robie pazurki tylko na formie i mysle nad tym Żel 1-fazowy przezroczysty ESPERTO (15 ml) - System Żelowy - Produkty - MisteroMilano

    czy trzeba do niego jakas baze? czy mozna go klasc prosto na paurek?
    wystarczy prosto na pazurek i sie trzyma ja używam jeszcze nowej bazy vitanail do problematycznych paznokci i klientki mówia że siedzi dłużej bez zapowietrzeń

  25. #1450

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Mistero Milano

    niestety mam takie same problemuy z MM kolory klryja czasami sopiero po 4 warstwie szczegolnie te jasne pastelowe
    juz nei wiem co mam robic bo szlak mnei trafia przez to
    no i dwa plowieja:/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [05.09.2010 Kielce] Pokaz Mistero Milano
    By Alicja Chrzanowska in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 09-09-2010, 18:07
  2. [Konkurs] Mistero Milano na wakacjach
    By Alicja Chrzanowska in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 270
    Ostatni post / autor: 08-09-2010, 18:26
  3. [Wyniki Konkursu] Mistero Milano Na Wakacjach
    By Kamis in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-08-2010, 18:58
  4. [26.07.2010 Piła] Bezpłatny pokaz Mistero Milano
    By Alicja Chrzanowska in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-07-2010, 15:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •