Strona 6 z 62 PierwszyPierwszy ... 23456789101656 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 1549

Temat: Opinie o produktach Mistero Milano

  1. #126
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    Tak to już jest z teściami moi robią podobnie i zawsze mam wyrzuty sumienia prosząc ich o cokolwiek, bo wiem jak to się skończy

    U nas w sklepie jest możliwość płacenia przez płatności.pl, a poprzez ten serwis możesz dokonywać płatności z kart (np. Visa) oraz większości polskich banków. Na przyszłość nie będziesz już musiała prosi teściów o pomoc

    Na razie nie jestem w stanie odpowiedzieć kiedy będziemy organizować coś w Olsztynie istnieje szansa, że uruchomimy tam ośrodek szkoleniowy, więc może wtedy uda się coś zorganizować



  2. #127

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Pani Alicjo, może zawitacie również do Torunia

  3. #128
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    gdyby tylko doba miała 48h myślę, że bylibyśmy w stanie odwiedzić każde miasto nie jestem w stanie powiedzieć czy uda się jeszcze w tym roku odwiedzić woj. kujawsko-pomorskie. Czasu coraz mniej, a grafik mocno napięty



  4. #129
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Ja dostałam dziś swoje produkty więc podzielę się opinią.
    Polimer Cover Medio- jestem niezadowolona, cover w ogóle nie kryje,wygląda jak zwykły puder pink, nie jest możliwe przedłużenie łożyska. Może muszę wytrząchać pudełko żeby się pigment rozprowadził, może Medio odnosi się właśnie do koloru nie do czasu polimeryzacji, nie wiem w każdym razie będę musiała kupić inny
    No i już wiadomo, nie doczytałam :/ z pudrem wszystko ok.

    Fantastico Bianco- cudownie plastyczny, bardzo ładny odcień bieli, łatwy w opracowaniu.
    No i przezroczysty Esperto, całkowicie transparentny, nie bąbluje, zero problemu z opracowaniem.
    Monomer Forte- nie zauważyłam żadnej różnicy w zapachu ma spełniać swoją rolę, nie pachnieć fiołkami, taka jest moja opinia.
    Primera i preparatu standard jeszcze nie próbowałam, ale podejrzewam, że będą super

  5. #130
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Zuzanno, mam rozumieć, że Polimer Cover Medio nie spełnił Twoich oczekiwań z tego względu, że jego przeznaczenie jest inne niż oczekiwane przez Ciebie.
    Polimer Cover Medio jest coverem, kryjącym w 50% - stąd nazwa MEDIO. Jest to typowy cover półprzezroczysty, przeznaczony do uzupełnień oraz do rekonstrukcji paznokcia. Coverem kryjącym w 99% jest Polimer Cover Różowy Standard oraz Polimer Cover Beżowy Standard. W pudrach pigment rozłożony jest równomiernie dlatego nie istnieje możliwość opadnięcia pigmentu na dno.
    Cieszę się, że z pozostałych produktów jesteś zadowolona Nie martw się, z tego też będziesz! Na pewno nie wyrzuciłaś pieniędzy w błoto. Tak jak wspominałam Polimer Cover Medio przeznaczony jest do uzupełnień i jeżeli klientka będzie chciała "zejść" z coveru to Medio świetnie się do tego nadaje ponieważ łagodzi granicę pomiędzy naturalna płytką paznokcia a typowym kryjącym coverem wykorzystasz go także u klientek, które będą chciały żeby ich paznokcie miały naturalny look

    Buziaki dla Ciebie


    ---------- Dodano o godzinie 19:16 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 15:18 ----------

    Nowości w ofercie Mistero Milano, długo oczekiwane farby SPAZIO i nowe śliczne pędzle zapraszam MisteroMilano - Mistero Milano to produkty do stylizacji paznokci. Paznokcie żelowe, akrylowe paznokcie, tipsy.

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 25-09-2010 o 12:23



  6. #131
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Może nie powinnam w tym temacie,ale konkursowy już zamknięty,
    ale bardzo chciałam podziękować za nagrodę jestem bardzo zadowolona, jak wytestuje produkty na pewno podzielę się opinią

    Widzialam na stronie Mistero Milano, że jest wypisana lista nagród i jest -fartuszek, którego niestety nie dostałam ale z resztą wszystko w porządku.
    Jeszcze raz dziękuję

  7. #132
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Jakie śliczne pędzelki i farbki - idę obejrzeć do sklepu

  8. #133
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Przepraszamy Asiu, ale w momencie wysyłania nagród zabrakło nam fartuszków , z tego co wiem, miałaś w zamian dostać plakaty mam nadzieję, że znalazły się w paczuszce



  9. #134
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Tak Pani Alicjo, moje niezadowolenie wynika z nieuwagi przy zamawianiu, nie jakości produktu

  10. #135
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Ja bym proponowała Legnicę Tutaj mało co się dzieje a jest kilka świetnych dziewczyn, które by na tym skorzystały i firma też Ja bym wpadła jak burza
    Ogólnie to się czaję na jakieś pordukty Pani Alicjo, a czy liquid Delicate będzie mi się żarł np. z pudrami NSI?

  11. #136
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Z Legnicy do Wrocławia jest niedaleko więc może wpadniesz jak będziemy tam coś organizować ?
    Poszukujemy tam obecnie przedstawiciela, więc może za niedługą chwilę zorganizujemy pokaz

    Nie mogę dać gwarancji, że Monomer Delicate nie, będzie się "gryzł" z proszkami NSI, ale wiem, że kilka dziewczyn łączy nasze produkty z NSI i nie narzekają Nie pozostaje nic innego jak spróbować



  12. #137
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Będę musiała spróbować Wasze pudry nie są drogie, ale mam bardzo tanio NSI i nakupowałam ich już sobie dlatego wolałam spytać
    Do Wrocławia mogę się wybrać, tylko szkoda, że w tej mojej Legnicy nic się nie dzieje Niby ładne, nawet duże miasto, a takie dead hehe.

  13. #138
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    jeśli chodzi o plakat, to też był w zestawie, ale dostałam też drugi, więc to pewnie zamiast fartuszka

    aaa i jeszcze moje pytanko- jaką pojemność i cene mają pudry kolorowe?

  14. #139
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Cytat Napisał dzoana Zobacz post
    jeśli chodzi o plakat, to też był w zestawie, ale dostałam też drugi, więc to pewnie zamiast fartuszka

    aaa i jeszcze moje pytanko- jaką pojemność i cene mają pudry kolorowe?
    5ml/10,90 lub 15ml/29,90 MisteroMilano - Linia POLIMER COLORE

  15. #140
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Każdy ma szansę otrzymać darmową próbkę tunelowych tipsów INCURVATI PRO C. Wystarczy wejść na naszą stronę Forum Mistero Milano • Zobacz wątek - Darmowe próbki tipsów tunelowych i wysłać PW do administratora ze swoim adresem oraz e-mailem, a wyślemy próbki tipsów.

    Wiadomość umieszczona za zgodą administratora.



  16. #141
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    a ja wreszcie wypróbowałam żeliki No boskie poprostu konstrukcyjny sam się układa i pięknie poziomuje Płyn do przemywania masy żelowej ma wspaniały zapach w ogóle produkty godne polecenia a te opakowania wszystko świetnie zaprojektowane, od efektu wizualnego po jakość produktu.



  17. #142
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    mam pytanie Pani Alicjo szukam żelu którym zrobię pazurki jednym wszystkie warstwy na formę żeby nie spływał ale żeby sie ładnie poziomował przy budowaniu paznokci ktory będzie dobry aha i zeby to byl najlepiej clear bo widziałam na stronce odcienie różu i błękitu też ale ja wole jednak clear

    Cytat Napisał Emilia B. Zobacz post
    a ja wreszcie wypróbowałam żeliki No boskie poprostu konstrukcyjny sam się układa i pięknie poziomuje Płyn do przemywania masy żelowej ma wspaniały zapach w ogóle produkty godne polecenia a te opakowania wszystko świetnie zaprojektowane, od efektu wizualnego po jakość produktu.
    Emilia a o którym konstrukcyjnym konkretnie piszesz

  18. #143
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Żel 3-fazowy konstrukcyjny STANDARD



  19. #144
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Kurcze pędzelki super, a jaka cena! A ja swój kupiłam za 140 zł hehe.

  20. #145
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Miło jest zacząć dzień od przeczytania, że kolejna osoba dołączyła do grona zadowolonych stylistek Emilio, baaaaardzo się cieszę, że produkty Ci się podobają Słoiczki rzeczywiście fajnie wyglądają, dlatego strasznie mi żal kiedy puste opakowanie trzeba wyrzucić No ale najważniejsza dla mnie informacja to ta, że dobrze Ci się pracuje na Mistero Milano

    Pamiętaj, że możesz też wypróbować nasze tunelowe tipsy ...

    "Każdy ma szansę otrzymać darmową próbkę tunelowych tipsów INCURVATI PRO C. Wystarczy wejść na naszą stronę i wysłać PW do administratora ze swoim adresem oraz e-mailem, a wyślemy próbki tipsów."

    ...i podzielić się z nami opinią
    Uściski dla Ciebie
    Ostatnio edytowane przez tusia ; 24-09-2010 o 12:19 Powód: nie umieszczamy linków do innych for:)



  21. #146
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Cytat Napisał elaxx76 Zobacz post
    mam pytanie Pani Alicjo szukam żelu którym zrobię pazurki jednym wszystkie warstwy na formę żeby nie spływał ale żeby sie ładnie poziomował przy budowaniu paznokci ktory będzie dobry aha i zeby to byl najlepiej clear bo widziałam na stronce odcienie różu i błękitu też ale ja wole jednak clear


    zadałam pytanie wyzej Pani Alicjo proszę o radę

  22. #147
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Elaxx76, typowymi uniwersalnymi żelami, którymi można wybudować wszystkie warstwy to 3-fazowy Konstrukcyjny STANDARD i 3-fazowy Konstrukcyjny ESPERTO. Tak jak wspominałaś STANDARD ma lekko różową barwę a ESPERTO błękitną, ale zapewniam, że nie ma to wpływu na końcowy efekt - są to jak najbardziej żele przezroczyste ESPERTO jest bardziej gęsty od STANDARD-u więc to już od Ciebie będzie zależało, którym będzie Ci się lepiej pracować Proponowałabym ten ESPERTO bo jest naprawdę rewelacyjny - bardzo gęsty - nic nie spływa i bardzo fajnie się poziomuje. Aaaaaale jeżeli zależy Ci na typowym przezroczystym to proponuję 1-fazowy Przezroczysty ESPERTO. Tak naprawdę najlepszy będzie efekt jeżeli użyjesz do niego bazy (np. 1-fazowy Baza ESPERTO) bo teoretycznie jest on przeznaczony do jednej fazy ale w praktyce równie dobrze może zastąpić wszystkie trzy

    ....i błagam Dziewczyny, nie jestem PANI Alicja heheh czuję się strasznie staro


    Cytat Napisał elaxx76 Zobacz post
    mam pytanie Pani Alicjo szukam żelu którym zrobię pazurki jednym wszystkie warstwy na formę żeby nie spływał ale żeby sie ładnie poziomował przy budowaniu paznokci ktory będzie dobry aha i zeby to byl najlepiej clear bo widziałam na stronce odcienie różu i błękitu też ale ja wole jednak clear



    Emilia a o którym konstrukcyjnym konkretnie piszesz



  23. #148
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    A ze mnie jest gapa i pewnie nic nie dostane- wiecie że nigdy nie dostałam zadnej próbki:/ Jakos nigdy nie miałam szczescia do wygrywania nagród i dostawania czegos za darmo

    Alu, ja mam inne pytanie. Czy prawdą jest że na 3-fazowym konstrukcyjnym ESPERTO nie da się zrobić łanego tunelu, bo jest galaretką? Próbuje mocno zacisnąć ale nie ma efektu dziewczyny mówia że na galaretce raczej się nie da, chyba ze ja cos robę źle?

  24. #149
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Wszystkie otrzymacie próbki spokojna głowa

    Poniżej french wykonany na tych tipsach INCURVATI PRO C






  25. #150
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Alu a czy to są tipsy mleczne czy french? Bardzo podoba mi sie ten pomysł, ze tipsy są tunelowe i pazurki wygladaja jak robione na formie, dzieki temu ktos kto pracuje na tipsie nie jest ,, gorszy" bo również moze ukazać swietną budowę paznokcia

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [05.09.2010 Kielce] Pokaz Mistero Milano
    By Alicja Chrzanowska in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 09-09-2010, 17:07
  2. [Konkurs] Mistero Milano na wakacjach
    By Alicja Chrzanowska in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 270
    Ostatni post / autor: 08-09-2010, 17:26
  3. [Wyniki Konkursu] Mistero Milano Na Wakacjach
    By Kamis in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-08-2010, 17:58
  4. [26.07.2010 Piła] Bezpłatny pokaz Mistero Milano
    By Alicja Chrzanowska in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-07-2010, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •