Strona 7 z 62 PierwszyPierwszy ... 345678910111757 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 1549

Temat: Opinie o produktach Mistero Milano

  1. #151
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Z przyjemnoscia i pelna odpowiedzialnoscia chwale produkty MM.
    Jesli chodzi o liquid (mam monomer forte) to łaczy się z pudrami alle paznokci, impossible nails(ten puder-bialy do frencha- byl strasznie wymagajacy i w zetknieciu z innymi, liquidami zółkł, a tu sie nic nie dzieje) oraz łaczy sie rowniez z pudrami naico i quality nails.

    Jesli chodzi o żel bazę również polecam, ma cudny malinowy kolor, ale na pazurku jest przezroczysta, nie jest za zadka, ani za gesta. super po prostu

  2. #152
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    a ja ponawiam moje pytanie które zadałam dwa posty wczesniej- jesli chodzi o zrobienie tunelu na 3- fazowym ESPERTO>

  3. #153
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Szerek, te PAZNOKCIE na zdjęciu to: tipsy białe (INCURVATI PRO C BIAŁE) + żel 1-fazowy przezroczysty ESPERTO + żel nawierzchniowy TOP CRISTALLO A te, które rozdajemy są przezroczyste Co do pytania o żel 3-fazowy to przepraszam, ale musiałam go chyba przeoczyć ale już nadrabiam zaległości
    Tak naprawdę, żeby wykonać profesjonalnie idealny tunel należałoby mieć lampę UV przelotową, która ma otwory z dwóch stron i dogiąć paznokieć w tunel podczas jego utwardzania Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy taką lampę posiada. Ale nie jest prawdą, że na "galaretkach" nie jest możliwe dogięcie ładnie w tunel paznokci. Wydaje mi się, że może przed dogięciem paznokcie za długo były w lampie i stąd problem. Spróbuj po wybudowaniu paznokcia włożyć dłoń do lampy i już po 30 sek zrobić tunel

    Dzikakura, dzięki za wystawienie nam pozytywnej opinii



  4. #154
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    30 sekund to za krótko, wczesniej pisaliscie ze mam trzymac 60 sekund, bo po 30 zel nie jet utwardzony i przylega mi do zaciskarki- spróbuje optymalnie skrócic czas i zobaczymy co z tego wyjdzie.

  5. #155
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Szerek, tak jak mówisz, spróbuj optymalnie skrócić czas bo tak naprawdę dużo też zależy od mocy świetlówek i od warstwy wylanego żelu na pewno wyjdzie Ci piękny tunel


    Serdecznie zapraszamy Państwa na 13 Targi Kosmetyczne i Fryzjerske URODA 2010, które odbędą się 2-3 października w Gdańsku przy ulicy Beniowskiego 5. Będzie nam bardzo miło gościć Państwa na naszym stoisku, na którym będziecie mogli zapoznać się z szeroką ofertą profesjonalnych produktów do stylizacji paznokci marki Mistero Milano. Podczas trwania targów nasze trenerki prezentować będą wspaniałe stylizacje z wykorzystaniem plastycznych żeli PLASTICO, farb akrylowych SPAZIO, kolorowych polimerów, a także produktów linii STANDARD i ESPERTO.
    Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska 5.084 (hala nr 5).

    Termin: 2-3 października 2010
    Miejsce: Centrum Targowe MTG
    ul. Beniowskiego 5, 80-382 Gdańsk ( wjazd na teren targów od strony ul. Droszyńskiego)

    Godziny otwarcia:
    2 października 2010 w godz. 10.00 – 18.00
    3 października 2010 w godz. 10.00 – 17.00

    W związku z targami przygotowaliśmy specjalną promocję dla klientów naszego sklepu internetowego MisteroMilano - Mistero Milano to produkty do stylizacji paznokci. Paznokcie żelowe, akrylowe paznokcie, tipsy.. Każdy kto dokona zakupów w okresie 28.09 - 01.10 otrzyma od nas Kartę Gościa na Targach Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA 2010. Karta ta upoważnia do darmowego odwiedzania targów przez cały weekend.

    Zapraszamy do naszego sklepu.

    ---------- Dodano o godzinie 11:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:46 ----------

    Tusia, na naszej stronie internetowej znajdują się procedury stylizacji paznokci na żelu. Tam podane są produkty, które można użyć do poszczególnych faz stylizacji. Przykładowa procedura:

    PSP ŻEL NA TIPSIE

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

    PSP ŻEL NA SZABLONIE

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Mam nadzieję, że ta informacja jest dla Ciebie pomocna. Gdyby jednak nie było to dla Ciebie przydatne - pisz - postaram się pomóc
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 28-09-2010 o 14:31



  6. #156

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Dziękuję za błyskawiczną realizację mojego zamówienia
    Ja również dostałam właśnie próbkę tipsów Jeszcze nie wypróbowałam ale jak tylko to zrobię to od razu napiszę co i jak
    Poza tym zamówiłam PIGMENTO TURCHESE (TURKUSOWY) i zakochałam się w tym kolorze, nie wiem jaki będzie w połączeniu z liquidem ale w pojemniczku jest po prostu przepiękny i stwierdzam, że chyba zwiążę się z firmą MM na zawsze

  7. #157
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Cytat Napisał kachna831 Zobacz post
    Poza tym zamówiłam PIGMENTO TURCHESE (TURKUSOWY) i zakochałam się w tym kolorze, nie wiem jaki będzie w połączeniu z liquidem ale w pojemniczku jest po prostu przepiękny i stwierdzam, że chyba zwiążę się z firmą MM na zawsze
    zrobisz fotkę tego kolorku jak wygląda

  8. #158

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Proszę bardzo... w pojemniczku i na sztucznym pazurku (tylko, nie patrzcie na budowę pazurka wiem jest krzywy i w ogóle - ma on tylko pokazać kolor nic więcej robiłam na szybcika, a poza tym nie wiem dlaczego ale nie umiem robić na sztucznych palcach ) Jak wykonam stylizację tym kolorkiem na żywym modelu to na pewno dodam
    W połączeniu z liquidem jest ciemniejszy.
    Ostatnio edytowane przez kachna831 ; 28-09-2010 o 12:23

  9. #159
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Piękny, głęboki odcień

  10. #160
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Cytat Napisał kachna831 Zobacz post
    Proszę bardzo... w pojemniczku i na sztucznym pazurku (tylko, nie patrzcie na budowę pazurka wiem jest krzywy i w ogóle - ma on tylko pokazać kolor nic więcej robiłam na szybcika, a poza tym nie wiem dlaczego ale nie umiem robić na sztucznych palcach ) Jak wykonam stylizację tym kolorkiem na żywym modelu to na pewno dodam
    W połączeniu z liquidem jest ciemniejszy.
    na pazurku jest śliczny jaki to numerek


    P.S dziewczyny jak macie akryle z MM wstawcie plissss fotki bo całkiem inaczej kolorki wygladają niz na fotkach w sklepie . Może w niedziele sobie kupie na targach
    Ostatnio edytowane przez Elizabeth76 ; 28-09-2010 o 13:36

  11. #161

  12. #162
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    kachna831, cudowny jest ten kolor I rzeczywiście inaczej wygląda w sklepie niż ten co Ty pokazałaś. Tylko się zakochać.
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  13. #163
    Molestantka klawiatury Avatar NiCoLa
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    2 035

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Bardzo ładny, żywy kolor ale odcień w pudełeczku bardziej mi się podoba

  14. #164
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    elaxx76, na tragach na stoisku zawsze mamy wystawione kolorowe polimery razem z monomerem i tipsami do dyspozycji tam będziesz mogła sobie zobaczyć jak wyglądają w słoiczku i po połączeniu z monomerem także zapraszam



  15. #165
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    a ja szukam bialego zelu ktory bede mogla dac pod nablyszczacz

    czy ten zelik sie nadaje do namalowania koncowki french za zbudowanym pazurku przed nabluszczeniem chodzi mi o ten BIANCO FANTASTICO

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  16. #166
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    kachna831, jeżeli chcesz troszkę rozjaśnić ten polimer TURCHESE to spróbuj dodać przezroczystego akrylu może w ten sposób uda się uzyskać oczekiwany efekt.

    agulusia, spośród wszystkich żeli białych Mistero Milano, BIANCO FANTASTICO będzie najbardziej odpowiedni bo jest rzadki i maluje się go cienką warstwą i ten "uskok" będzie w tym przypadku najmniejszy. Gdyby jednak nie udało się go nałożyć tak, żeby uniknąć nierówności proponuje wówczas użyć żelu nawierzchniowego TOP FANTASTICO, który fajnie wygładza nierówną powierzchnię .



  17. #167

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Ok, spróbuję ale taki ciemny odcień też bardzo mi się podoba

  18. #168
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Alicjo czy istnieje mozliwosc otrzymania/zakupu probki tego zelu
    mam juz 6 bialych zeli z ktorych uzywam tylko 2 i nie chce zeby kolejny dolaczyl do kolekcji nie uzywanych zel

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  19. #169
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    prebrnelam przez caly watek i czytajac Wasze opinie coraz bardziej mnie kusi aby potestowac produkty MM

    Szerek a powiedz mi jak ten Twoj bialy zel co na warsztatach mialas? i ktory to byl?

  20. #170
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Dziewczyny, mamy w planach przygotowanie takich mini testerków w niedługim czasie Jak tylko będziemy je mieć na pewno Was o tym poinformujemy



  21. #171
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    ja dziękuję bardzo za próbki tipsików dziś doszły sprawdzę je na sowich pazurkach
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  22. #172
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Pani Alicjo (oj juz zostalam upomniana o ta Pania) Alicjo czy w waszej ofercie pojawi sie zel mleczny roz

    ---------- Dodano o godzinie 10:44 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 01:33 ----------

    cenami farbek jestem zaskoczona myslalam ze beda drozsze. Trzeba teraz wyprobowac ale podejrzewam ze jak wiekszosc produktow z mm beda rewelacyjne

    ---------- Dodano o godzinie 10:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:44 ----------


    Ostatnio edytowane przez agatta58 ; 30-09-2010 o 13:46

  23. #173
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Bardzo dziękuję za próbeczki tipsów - już mi się podoba to, że się zwężają

  24. #174
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    Ja mam pytanie odnośnie szablonów czy jest wiadomo kiedy będą dostępne około ?









  25. #175
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Produkty MISTERO MILANO

    A to frenche wykonane na tipsach tunelowych które od was dostałam super

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [05.09.2010 Kielce] Pokaz Mistero Milano
    By Alicja Chrzanowska in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 09-09-2010, 17:07
  2. [Konkurs] Mistero Milano na wakacjach
    By Alicja Chrzanowska in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 270
    Ostatni post / autor: 08-09-2010, 17:26
  3. [Wyniki Konkursu] Mistero Milano Na Wakacjach
    By Kamis in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-08-2010, 17:58
  4. [26.07.2010 Piła] Bezpłatny pokaz Mistero Milano
    By Alicja Chrzanowska in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-07-2010, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •