Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 51 do 66 z 66

Temat: Meble w salonie kosmetycznym

  1. #51
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: biurka -stylizacja paznokci

    W salonie, w którym pracuje, szefowa zamówiła taki stolik Stolik kawowy - ZLASU - Trzeci | DecoMania.pl , fajnie pasuje, bo można gazetki położyć na tej szklanej półeczce pod blatem. No jest dość stylowy, lubię takie meble

  2. #52
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Klientów przyciągają nowoczesne dekoracje w stylu skandynawskim, które możecie znaleźć na sklepie Wystrój i dekoracja wnętrz - Sklep internetowy - Stylovo.com Oferują oryginalne wazony z ozdobnego szkła oraz drewniane poroża myśliwskie. Sam zaopatrzyłem się u nich w głowę jelenia i wazony i mój salon z pomocą tych dodatków stał się luksusowy. Jestem zachwycony, sami zobaczcie.

  3. #53
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Jeśli chodzi o wszelkie wyposażenie do gabinetów kosmetycznych: meble fryzjerskie sprzęt i urządzenia kosmetyczne dużym asortymentem może się pochwalić firma Mrotex Wyposażenie Gabinetów Kosmetycznych | Mrotex. Produkują wszystkie meble o nowoczesnym designu z dobrych materiałów.

  4. #54
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Dziewczyny nie musicie takich mebli kupować koniecznie w specjalistycznych sklepach ( które narzucają sobie często bardzo wysokie marże, tak więc nie jest u nich tak tanio).

    Kanapę i fotele do poczekalni, tak samo stolik znajdziecie w stacjonarnych , albo internetowych sklepach ( chociaż jeśli chodzi o mnie to wolę na własne oczy zobaczyć co kupuję....).

    Tak samo jeśli chodzi o wieszaki dla klientów"
    brw.com.pl/wieszaki/

    W Black Red White jest niedrogo.

  5. #55
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Jakis miesiąc temu postawiłyśmy z Szefową że przydałby się remont i wymiana mebli. A że same raczej nie czujemy się stylistkami i w dodatku budżet miałyśmy strasznie okrojony, poprosiłyśmy o pomoc znajomą stylistkę. Pomysł był jeden - robimy meble z palet zamówiłyśmy palety z pakobud.com.pl zagoniłyśmy naszych facetów do roboty - koleżanka opracowała projekty. Zrobiliśmy super szafeczki na kosmetyki, biurko, stolik kawowy i sofę! Efekt wow dla każdej klientki i w dodatku koszt był naprawdę niewielki...

  6. #56
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Ja przeglądam tutaj https://modnakaja.pl/pl/meble-kosmetyczne-oferta-48h różne fotele kosmetyczne, takie od razu do pedicure. Jakiej firmy fotele Wy macie w gabinetach? No i ile za nie płaciliście? Uważacie, że lepiej kupić nowy czy może szukać gdzieś używanego?

  7. #57
    Wczytuje się Avatar bakusiek
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Naprawdę taki duży problem dla Was stanowi wybór mebli do salonu? Dla mnie największą trudnością była wszelka papierologia, reklama lokalu, znalezienie odpowiedniego dostawcy kosmetyków i kupno sprzętu (polecam duże hurtownie kosmetyczne, największym importerem tego rodzaju sprzętu w Europie jest activeshop.com.pl i moim zdaniem takie duże firmy gwarantują najkorzystniejsze ceny). Meble to mniejszy problem. To oczywiste, że meble "profesjonalne", dedykowane do salonu będą droższe, a niekoniecznie atrakcyjniejsze. Liczy się pomysł na przyciągnięcie klienta i odpowiednio wysoka jakość usług.

  8. #58
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Meble - Sklep Medyczny Cezal może tutaj zobaczcie? Są takie do gabinetów rehabilitacyjnych i zabiegowych.
    mam nadzieję, że pomogłam

  9. #59
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Ja zaufałam hurtowni internetowej,która ma w swojej ofercie mase produktów ,które każda kosmetyczka powinna mieć. Bardzo sobie chwalę fotel kosmetyczny hydrauliczny Przepięknie wygląda,jakość idealna no i cena przystępna

  10. #60
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Ja bym nie inwestowała w tak drogie meble, szczególnie na początku. Mi mąż zamówił zwykły stolik ze sklepu https://www.meblezagrosze.pl/forte,210.html, kosztował naprawdę niewiele a normalnie da się na nim pracować. Oczywiście, w przyszłości gdy już się dorobię planuję urządzić swój salon jakoś bardziej profesjonalnie ale póki co przebieduję na tym co mam

  11. #61
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Witam, a co polecalibyście do takiego salonu, żeby klientki mogły sobie spocząć podczas oczekiwania w kolejce? Czy narożniki skórzane są według Was dobrym rozwiązaniem? Jeśli nie, to co innego można by kupić? Jak tak sobie w głowie zrobiłam wizualizację, to taki narożnik wyglądałby całkiem ok, poza tym narożniki są też całkiem wygodne (wiem, bo sama mam taki w domu). Kupilibyście taki narożnik do gabinetu?

  12. #62
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Jeśli chodzi o miejsce, gdzie można kupić w zasadzie wszystko, co powinno się znalezc się w takim salonie kosmetycznym to warto zerknąć jeszcze na ofertę hurtowni mimari https://mimari.com.pl/. Znajdzie tam wszystko - od profesjonalnych kosmetyków, poprzez różnego rodzaju urządzenia. Ceny przystępne, kontakt z działem obsługi klienta sprawny.

  13. #63

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Ja w poczekalni mam rzeźby z drewna i meble z drewna, robią one niesamowity klimat, a klientki są zachwycone wnętrzem

  14. #64
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Ja swój salon umeblowała w internetowym sklepie https://onemarket.pl/ i wam też polecam. Dlatego że mają stylowe i solidne meble, wybór jest duży no i jest tanio. Można trafić na przeceny, meble wysyłają szybko a kontakt ze sklepem jest dobry. Wiem że jak będę dobić remont u siebie w domu to też meble tam zamówię.

  15. #65
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Jakie firmy polecacie?
    __
    Podajnik do zboża : Magrotex.pl

  16. #66
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    A co myślicie o takich eleganckich fotelach tapicerowanych w poczekalni salonu? Moim zdaniem powinny być jak najbardziej wygodne, ale też dobrze się prezentować. Znalazłam kilka informacji na temat tego typu mebli https://www.meblobranie.pl/porady/ja...jwygodniejsze/ , ma któraś z Was coś takiego w swoim salonie?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Sanepid w gabinecie. Zasady higieny -Na co zwrócić uwagę
    By Jade in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 11-02-2019, 15:03
  2. Kosmetyki w salonie
    By Czarnulka1523 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post / autor: 30-06-2017, 14:13
  3. Jaki macie ruch w salonie??
    By cudzilo in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 183
    Ostatni post / autor: 07-12-2015, 12:18
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-01-2011, 16:17

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •