Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 66

Temat: Meble w salonie kosmetycznym

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Meble w salonie kosmetycznym

    Kochane może to i głupie ale właśnie przymierzam sie do otworzenia własnego kącika.Głównym z problemów są meble.Nie wiem jakie wybrać w jakim stylu co bedzie przydatne a co nie.Chodzi równiez o poczekalnie juz w kilku miejscach widziałam sofy lub fotele z logiem danej firmy-salonu na tych meblach jak delikatnie podpytywałam każdy mówił że na allegro takie cuda kupwali.Któraś może cos takiego ma Bo ja szukam i szukam i końca nie widać.2 Sprawda do lada recepcja maciejak patrzyłam na all to koszt ok 2 tys za kawałek drewna masakraBede bardzo wdzieczna za pomoc

  2. #2
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie biurka -stylizacja paznokci


    patrzcie co znalazłam ,jak sie wam podoba?
    Zdjęcia na osi czasu | Facebook
    Ostatnio edytowane przez kaka80 ; 17-01-2013 o 20:12

  3. #3
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: biurka -stylizacja paznokci

    Kosmiczne Ile kosztuje takie cudo?



  4. #4
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: biurka -stylizacja paznokci

    no wlasnie nie wiem ,narazie nie znalazlam nigdzie

  5. #5
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: biurka -stylizacja paznokci

    tez juz keidyś trafiłam na te biurka. cena to ok 1300,00€ -1980,00€

    Modell "Olivia"




  6. #6
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: biurka -stylizacja paznokci

    Chora cena



  7. #7
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: biurka -stylizacja paznokci

    O ja cie...

  8. #8
    Wczytuje się Avatar london
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: biurka -stylizacja paznokci

    kaka80, stolik do pazurek świetny, marzy mi się

  9. #9
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: biurka -stylizacja paznokci

    W salonie, w którym pracuje, szefowa zamówiła taki stolik Stolik kawowy - ZLASU - Trzeci | DecoMania.pl , fajnie pasuje, bo można gazetki położyć na tej szklanej półeczce pod blatem. No jest dość stylowy, lubię takie meble

  10. #10
    Wczytuje się Avatar bakusiek
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Naprawdę taki duży problem dla Was stanowi wybór mebli do salonu? Dla mnie największą trudnością była wszelka papierologia, reklama lokalu, znalezienie odpowiedniego dostawcy kosmetyków i kupno sprzętu (polecam duże hurtownie kosmetyczne, największym importerem tego rodzaju sprzętu w Europie jest activeshop.com.pl i moim zdaniem takie duże firmy gwarantują najkorzystniejsze ceny). Meble to mniejszy problem. To oczywiste, że meble "profesjonalne", dedykowane do salonu będą droższe, a niekoniecznie atrakcyjniejsze. Liczy się pomysł na przyciągnięcie klienta i odpowiednio wysoka jakość usług.

  11. #11
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Meble - Sklep Medyczny Cezal może tutaj zobaczcie? Są takie do gabinetów rehabilitacyjnych i zabiegowych.
    mam nadzieję, że pomogłam

  12. #12
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    wydaje mi się że fotel, czy recepcję kupisz gdziekolwiek ale jeżeli chodzi o hafty loga itp to trzeba już osobno do osób albo firm które mają hafciarki. Czasami firmy poligraficzne albo o podobnym profilu zajmują się takimi rzeczami, mam znajomego w jednej z takich firm, ma sprzęt którym moze zrobic praktycznie wszystko czego dusza zapragnie, myslę ze jak wpiszesz dobre hasło w google to wszystko wyskoczy.


    Co do stylu, to sama musisz zdecydować co Tobie najbardziej pasuje i sie Tobie podoba- w koncu to Ty będziesz tam spędzać większość swojego czasu!

    Recepcja- mnie się podobają na przykład recepcje z pikowaną skórą, coś takiego ma Camilla chyba w swoim salonie, jak masz faceta złotą rączkę w domu to Ci to zrobi, wydaje mi się że potrzeba po prostu zrobić odpowiedni profil(w łuk) i wyciętą płytę miec nawet osb i na to zamówić tak jak są obicia drzwi, kiedyś coś takeigo na allegro widziałam oo mam!

    TAPICERKA DRZWI OCIEPLANIE . BIAŁY MAT 64zł. (2871343990) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. cena nie jest taka straszna tylko nie jestem pewna jak to wygląda na żywo, kurcze aż zachciało mi się takiej recepcji do siebie- trzeba pomyśleć

  13. #13
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Zgadzam się z Zen, Ty tam będziesz najwięcej czasu spędzać więc musisz wybrać styl w którym będziesz się dobrze czuła

  14. #14
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    4

    Domyślnie stolik do manicure

    Dziewczyny jesli umieszczam wątek w złym temacie to proszę o przeniesienie.

    Potrzebuje jakiegoś niedrogiego stolika do manicure, najlepiej żeby był rozkładany.
    Chce w domu troszkę porobić paznokcie znajomym, ale nie mam miejsca na taki kącik paznokciowy. DLatego sprzydał by mi się taki stoliczek, który można szybko przynieść i wynieść.

    Może znacie jakieś fajne rozwiązania?

    Będę wdzięczna

  15. #15
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    odpowiedź troche po czasie ale przypadkiem znalazlam takie cuś, rozkładany stolik do manicure, fajna sprawa jeśli pracujemy mobilnie. Jeszcze takiego nie widziałam

    Foldable Portable Manicure Nail ART Table Desk Station Hand Cushion BAG Drawer | eBay

  16. #16
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    to prawda swietne sa te przenosne stoliki.ja widzialam juz dwa razy na allegro z Pegy sage kosztuja okolo 800 zl ale wg mnie to swietna sprawa skladaja sie w pokrowiec i niesiesz tylko na ramieniu takze masz wiele wolnego miejsca na kufer.genialan sprawa.sama nad takim sie zastanawiam glownie dlatego ze moge go w domu skladac i nie zawraca mi to wtedy glowy i miejsca.wiec raz wydana kasa ale doberze i praktycznie,.

  17. #17
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Klientów przyciągają nowoczesne dekoracje w stylu skandynawskim, które możecie znaleźć na sklepie Wystrój i dekoracja wnętrz - Sklep internetowy - Stylovo.com Oferują oryginalne wazony z ozdobnego szkła oraz drewniane poroża myśliwskie. Sam zaopatrzyłem się u nich w głowę jelenia i wazony i mój salon z pomocą tych dodatków stał się luksusowy. Jestem zachwycony, sami zobaczcie.

  18. #18
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Jeśli chodzi o wszelkie wyposażenie do gabinetów kosmetycznych: meble fryzjerskie sprzęt i urządzenia kosmetyczne dużym asortymentem może się pochwalić firma Mrotex Wyposażenie Gabinetów Kosmetycznych | Mrotex. Produkują wszystkie meble o nowoczesnym designu z dobrych materiałów.

  19. #19
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Dziewczyny nie musicie takich mebli kupować koniecznie w specjalistycznych sklepach ( które narzucają sobie często bardzo wysokie marże, tak więc nie jest u nich tak tanio).

    Kanapę i fotele do poczekalni, tak samo stolik znajdziecie w stacjonarnych , albo internetowych sklepach ( chociaż jeśli chodzi o mnie to wolę na własne oczy zobaczyć co kupuję....).

    Tak samo jeśli chodzi o wieszaki dla klientów"
    brw.com.pl/wieszaki/

    W Black Red White jest niedrogo.

  20. #20
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Jakis miesiąc temu postawiłyśmy z Szefową że przydałby się remont i wymiana mebli. A że same raczej nie czujemy się stylistkami i w dodatku budżet miałyśmy strasznie okrojony, poprosiłyśmy o pomoc znajomą stylistkę. Pomysł był jeden - robimy meble z palet zamówiłyśmy palety z pakobud.com.pl zagoniłyśmy naszych facetów do roboty - koleżanka opracowała projekty. Zrobiliśmy super szafeczki na kosmetyki, biurko, stolik kawowy i sofę! Efekt wow dla każdej klientki i w dodatku koszt był naprawdę niewielki...

  21. #21
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Ja przeglądam tutaj https://modnakaja.pl/pl/meble-kosmetyczne-oferta-48h różne fotele kosmetyczne, takie od razu do pedicure. Jakiej firmy fotele Wy macie w gabinetach? No i ile za nie płaciliście? Uważacie, że lepiej kupić nowy czy może szukać gdzieś używanego?

  22. #22
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Ja zaufałam hurtowni internetowej,która ma w swojej ofercie mase produktów ,które każda kosmetyczka powinna mieć. Bardzo sobie chwalę fotel kosmetyczny hydrauliczny Przepięknie wygląda,jakość idealna no i cena przystępna

  23. #23
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Ja bym nie inwestowała w tak drogie meble, szczególnie na początku. Mi mąż zamówił zwykły stolik ze sklepu https://www.meblezagrosze.pl/forte,210.html, kosztował naprawdę niewiele a normalnie da się na nim pracować. Oczywiście, w przyszłości gdy już się dorobię planuję urządzić swój salon jakoś bardziej profesjonalnie ale póki co przebieduję na tym co mam

  24. #24
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Witam, a co polecalibyście do takiego salonu, żeby klientki mogły sobie spocząć podczas oczekiwania w kolejce? Czy narożniki skórzane są według Was dobrym rozwiązaniem? Jeśli nie, to co innego można by kupić? Jak tak sobie w głowie zrobiłam wizualizację, to taki narożnik wyglądałby całkiem ok, poza tym narożniki są też całkiem wygodne (wiem, bo sama mam taki w domu). Kupilibyście taki narożnik do gabinetu?

  25. #25
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Meble w salonie kosmetycznym

    Jeśli chodzi o miejsce, gdzie można kupić w zasadzie wszystko, co powinno się znalezc się w takim salonie kosmetycznym to warto zerknąć jeszcze na ofertę hurtowni mimari https://mimari.com.pl/. Znajdzie tam wszystko - od profesjonalnych kosmetyków, poprzez różnego rodzaju urządzenia. Ceny przystępne, kontakt z działem obsługi klienta sprawny.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Sanepid w gabinecie. Zasady higieny -Na co zwrócić uwagę
    By Jade in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 11-02-2019, 15:03
  2. Kosmetyki w salonie
    By Czarnulka1523 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post / autor: 30-06-2017, 14:13
  3. Jaki macie ruch w salonie??
    By cudzilo in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 183
    Ostatni post / autor: 07-12-2015, 12:18
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-01-2011, 16:17

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •