Strona 18 z 21 PierwszyPierwszy ... 81415161718192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 426 do 450 z 525

Temat: Alle paznokcie

  1. #426
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    Cytat Napisał Anquelme Zobacz post
    Hej. Wczoraj używałam ich coverka- tragedia... Po pierwsze kolor - zamiast przypominać kolor naturalnej płytki jest mleczny, po drugie kiepsko kryje a na koniec żeby nie było zbyt pięknie jest tak rzadki, że w ogóle nie da się na nim pracować - próbowałam nawet sztuczki z lodówką ale nie pomogło. Całkowicie odradzam. Próbowałam też wczoraj ich cleara. Robiłam na szablonie wkładam do lampy odczekałam 3 minutki wyciągam i cały się klei, włożyłam jeszcze na 3 i dalej się klei myślałam że mnie szlak trafi nie wiem czy coś robię źle czy trafiłam na jakąś felerną partie

    ---------- Dodano o godzinie 15:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:11 ----------

    Miałam jeszcze napisać o Primerze bezkwasowym- w ogóle nie chce schnąć nałożyłam go naprawdę malutko- punktowo a sechł ponad 15 minut a i tak moim zdaniem nie był do końca suchy ta firma to moim zdaniem jedna wielka porażka.
    ok, sorki, ale nie mogę przestać się śmiać bo coś mi się wydaje, że to nie wina produktów, tylko niewiedzy ich uzytkowniczki primer bez kwasowy nawet jak odparuje to pozostawia lekki połysk w odróżnieniu od kwasowego, po ktorym plytka robi się matowa. więcej tutaj http://forum.wzorki.info/metoda-akry...73-primer.html
    Natomiast jeśli chodzi o żel, to po utwardzeniu pozostawia on warstwę dyspresyjną, która się lepi co nie znaczy, że żel się nie utwardził poczytaj nasze forum, poszukaj, przewertuj interesujące Cię tematy, a dowiesz się wielu rzeczy odnośnie paznokci i będziesz robić je lepiej
    i nie wystawiaj od razu negatywnej opinii produktom
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  2. #427
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    Anquelme, tak to jest jak nie ma się podstawowej wiedzy na temat przedłużania paznokci i produktów do tego służących, najpierw teoria, potem praktyka, nie rozumiem jak można się za coś zabierać nie mając o tym żadnego pojęcia, polecam ci dużo poczytać i dopiero potem próbować i wystawiać opinię danym produktom, na razie wystawiłaś sobie opinię, bez urazy, ale tak to wygląda

  3. #428
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    wiem, że żel się klei ale chyba nie aż tak... i wiem, że na koniec muszę przemyć je cleanerem żeby pozbyć się warstwy dyspersyjnej o której wspomniała xsunnyolciax. Nie może być jednak takiej sytuacji, że nakładam ozdoby na drugą warstwę utwardzam chce nałożyć następną a wszystkie ozdoby pływają. Chyba że się myle to mnie poprawcie Odnośnie Primera bezkwasowego to zdaje sobie sprawę z tego że zostawia połysk ale jak przejadę palcem mogę , że tak powiem rozmazać całą jego powierzchnie po płytce tak jak niezaschniety lakier do paznokci- bo nie wiem jak to lepiej przedstawić.
    A do malinowa ja nikogo nie oceniam więc i Ty mogła byś się od tego powstrzymać Skomentowałam krytycznie przede wszystkim kolor i konsystencje żelu cover a do tego nie potrzebny mi magister taką opinie każda z nas może śmiało wystawić.
    Co do cleara moja opinia nie była w pełni opinią tylko raczej pytaniem czy tak właśnie powinno się dziać. Przyznam, że nie jestem osobą doświadczoną, powiedzmy że teorie mam ale człowiek uczy się ćwicząc i zadając pytania osobą doświadczonym od których spodziewa się uzyskać pomoc a nie przygane więc bynajmniej ja nie mam sobie nic do zarzucenia.

  4. #429
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    hmmm ozdoby nie powinny splywac ... moze problem tkwi w czym innym a mianowicie w zarowkach. wymien zarowki na nowe i zobacz czy dalej tak sie dzieje ( nie powinno) .

    o primerze bezkwasowym nic nie powiem bo uzywam kwasowego

    a co do coveru to jesli cie nie satysfakcjonuje krycie to zamien np na basic masced z silcare . jest dzial w ktorym kobitki wypowiadaja sie ktory jest najlepszy wiec zapraszam do lektury
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  5. #430
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    Żaróweczki powiedziała bym że nówki sztuki ale może faktucznie to one są źródłem problemu A żelik chętnie przetestuje

  6. #431
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    Alle ma kilka odcieni coverów, w tym mi.in taki mlecznawy, niekoniecznie do 100% krycia, więc pytanie jaki Ty masz? a jeśli chodzi o primer, to jeśli się rozmazuje (? przygotowanego pazura nie dotykamy paluchami!) to jest go zdecydowanie za dużo, odsącz pędzelek na ręczniku papierowym.


  7. #432
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    niestety musze sie poskarzyc na te firme...jedna z forumek miala juz przygody z nimi, ja dzis tez...kilka dni temu złozyłam zamowienie, piniazki wplacilam, doszly a dzis sie dowiaduje ze nie maja zapasu na dwie rzexczy ktore zamowilam...oni sa smiesznijak tak mozna przyjac kase za cos czego nie maja, ciekawe ile bede teraz czekala na zwrot kasy...nie poelcam zakupów u nich...wrr....

  8. #433
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    ja z allesów mam myjke ultradzwiekowa- super sprawa, jeszcze teraz płyn izopropylowy jest gratis i 2x lampa z sensorem (ta z różową przykrywką)- jestem BARDZO zadowolona. I dobre promocje teraz na sprzet są

  9. #434
    Debiutantka Avatar Majty
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    Używam paru żeli od alle, muszę pochwalić Sculpting Clear Gel jest świetny po prostu Jestem początkująca ale z tym żelem pracuje się naprawdę fajnie.

    Mam tylko jedną zagwozdkę, kupiłam od nich jeszcze żel 3D (wyczytałam gdzieś tam że da się nimi rzeźbić kwiatki jak w akrylu), na opakowaniu pisze że to żel 5D i ni dudu nie idzie nim takowych kwiatków zrobić. Żel niby jest bardzo gęsty a ja go traktuje jak w tutorialach mówili (na youtubie ) i dalej nic, choć myślę że może w niewłaściwy sposób go używam? Czy któraś z was go używała? I jak się powinno taki żel traktować? Bo jak na razie czuję się wpuszczona w maliny przez media... -.-

    Dodaję również link do produktu:
    żele 3D - modelujące OngleS - Sklep-Hurtownia Kosmetyczna OngleS

    http://www.allepaznokcie.pl/5010-01z...odelujacy.html
    Ostatnio edytowane przez Majty ; 14-10-2011 o 16:29

  10. #435
    Nałogowiec Avatar zlotko87
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    651

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    ja sobie alle chwalę... w niedzielę w nocy zamówiłam we wtorek już wszystko miałam. Zawsze szybka przesyłka- ale ja zawszę nazbieram na darmową kurierem.
    Kiedyś było coś nie tak- zdarzyło się raz-napisałam, bez problemu się dogadałam. Żele też d nich lubię ale chwilowo się przeszłam na modene. Żele kolorowe ntn- fajne kolorki. Cleaner ma ładny zapach. Oliwki rewelacyjnie pachną- wiem kwestia gustu. Polerkę dwustronną od nich bardzo lubię. Dużo gratisów i to czasami nienajgorszych- zależy jak im się włoży. Jak sobie coś jeszcze przypomnę to napiszę

  11. #436
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    nie, o produkty maja fajne ale mogliby troche posiedziec nad organizacja i odrazu pisac jak czegos nie maja albo poprostu niech to uakualniaja czesciej...moja wbrakowana paczke tez w terminie i kase dwa dni po paczce oddali, ale po co takie zamieszania...

  12. #437

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    Próbował ktoś lakiero - żeli z Alle

  13. #438
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    Ja też bardzo często pracuje na produktach z Alle....
    Jestem zadowolona z ich żeli, pilników i wszystkiego co zamawiam. Przesyłka zawsze przychodzi bardzo szybko i jest dużo gratisów.

    Ja polecam te produkty z czystym sumieniem !

  14. #439
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    Hej dziewczyny czy mozecie mi polecic jakies fajne zele z alle Ja pazurki robilam zaledwie kilka razy ale chce sie wziasc za to mam lampe pilniki i wogule tylko zeli brak jakies kolorki tam mam ale to malo heh ktory byscie polecily
    "Pozwól każdemu dniu stac się tym najpiękniejszym..."

  15. #440
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    a może poczytamy sobie temat i się dowiemy, miłej lektury

  16. #441
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    Ja zaczynam dopiero "przygode" z pazurkami I zrobiłam dość duże zamówienie w sklepie internetowym w czwartek, w piątek wpłaciłam pieniądze. Dzisiaj jest poniedziałek a nadal żadnego odzewu. Dostałam tylko tego automatycznego maila po złożeniu zamówienia.
    I teraz nie wiem czy to jest normalne czy dzwonić i "krzyczeć" na nich? Ale z tego co widze wiekszosc po 2-3 dniach to juz ma paczuszke u siebie...Teraz mam długi weekend i chciałam już zaczac a tu widze że nic z tego

  17. #442
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    Moze oni po prostu nie pracuja dzisiaj i zrobili sobie dlugi weekend.
    Ja bym cierpliwie poczekala.
    Agnieszka

  18. #443
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    no dokładnie mogą mieć wolne sprawdź sobie status zamówienia w sklepie czy jest w trakcie realizacji czy czekają na przelew, ewentualnie zadzwoń sobie i się dowiesz. Ja miałam tak tak że chyba z tydzień się nie odzywali a w końcu jak sama zadzwoniłam to dowiedziałam się że nie ma tego co chciałam i wysyłają mi coś innego - o pilniki chodziło dokładnie. Także możesz zadzwonić i zapytać czy wszystko ok. A tak na marginesie to kilka razy zamawiałam u nich przez allegro i byli 100 razy szybsi!

  19. #444
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    Dzisiaj już dostałam informacje o zmianie statusu że jest przyjęte do realizacji Mam nadzieje ze wszystko bedzie i nie bedzie potem problemu z dobieraniem czy zwrotem pieniedzy
    No i następnym razem może faktycznie na allegro zamówie

  20. #445
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    Dziewczyny używała któraś z Was tych oliwek? Oliwki owocowy świat 12ml. - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna :>
    Kup swoją etorebkę taniej
    5% kod rabatowy

    Blog kosmetyczny

  21. #446
    Rozkręcanko Avatar AguchaG
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    Jakie dokladnie ich zele polecacie? bo zamierzam zamowic w tym tyg

  22. #447
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    AguchaG poszperaj w wątku, bo dziewczyny bardzo dużo pisały na temat żeli i akryli, tam wszystko co potrzebne znajdziesz.

  23. #448
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    ja z zamówieniami z allepaznokcie też nigdy niemialam problemu , a zamawiam od ponad 4lat a jak ktos robi zamowienie w czw a w pt wplaca pieniadze to niech sie nie dziwi ze w pn paczki nie ma- jesli zrobilo sie przelew ze swojego konta czy w banku no to w pt dostali kase ,spakowali paczke , w week nie nadaja paczek raczej wiec w pn zostala ona dopiero nadana. A jesli zrobilo sie wplate na poczcie to najprawdopodobniej w pn oni dop kase dostali.
    Z produktów poecam żele kolorowe-maja swietne krycie. A cover jest super z NTN- nowa marka dostepna w hurtowniach alle. Kolory z NTN też dobrze kryja, są bardzo tanie i maja ponad setke kolorow i odcieni

  24. #449
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    Ja rowniez nie polecam tej firmy wysylam 3 raz na naprawe frezarke za drugim nic nie zrobili kiedys bylam zadowolona z tej firmy teraz porazka na dodatek zdaza im sie coraz wiecej wpadek i uszkodzony towar trzeba wyslac na swoj koszt nie daja rachunkow i sa niemili dlugo trzeba czekac na wyslanie paczki lub sie o nia upomniec. szkoda bo z zeli bylam zadowolona teraz musze poszukac inna firme

  25. #450
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    na poczatku roku chce zrobic kurs i rozgladam sie na zakupami czy wart jest do polecenia dla osób poczatkujących ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dieta na zdrowe paznokcie
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 12-09-2023, 20:46
  2. Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}
    By mala in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 2252
    Ostatni post / autor: 10-04-2017, 20:41
  3. Modne paznokcie latem :)
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 18-11-2012, 18:00

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •