Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 127

Temat: Odnowa paznokci żelowych

  1. #101
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    Kochana masz rację ale jam ci nie żelowa tylko akrylowa stąd ta panika hahaha
    Najważniejsze że się udało
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  2. #102
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: zmiana samej koncowki frenchowej

    Fajny filmik jak zrobić sam odrost


    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  3. #103
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    Hej dziewczyny, czytam, czytam od kilku tygodni i stwierdzam, ze jestesciie nieocenione w swojej pomocy, szczegolnie dla takich osob jak ja - robie zelki na formie od kilku miesiecy wiec to moje poczatki.

    Mam takie pytanie - mam paznokcie zelowe dosyc dlugie, wczoraj moj malzonek przypadkiem przytrzasnal mi palce drzwiami ale szczesliwie na wysokosci tych sztucznych paznokci no i jeden mi sie zlamal. I teraz tak w przyszlym tygodniu moglabym robic odnowe i chcialabym szkilety zostawic ale ten jeden juz nie bedzie mial takiego ksztaltu jak inne czy moglabym podlozyc pod niegoforme i do tego dorobic ta koncoweczke czy lepiej calego go sciagnac i zrobic nowego?

  4. #104
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    Ja czasem sobie tak robiłam dla klientki było by to trochę nie profesjonalne, ale samemu sobie według mnie to chyba nie problem

  5. #105
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    Nie ja tylko tak dla siebie bo szczerze to mam nadwyrezone swoje paznokcie bo ciagle cos na nich robie, srednio co tydzien dwa a teraz mi sie super trzymaja wiec niechcialabym ich spilowywac calych

  6. #106
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    Dziewczyny pomozcie i wytlumaczcie jak krowie na rowie bo albo ja nie rozumiem albo robie dobrze.
    Mam jedna kolezanke, ktorej robie paznkocie zelowe na formie, nosi tylko french - zawsze bez zadnych zdobien po prostu czyscioszek.
    Byla u mnie wlasnie drugi raz na uzupelnienie i ja zrobilam tak
    spilowalam z dlugosci, spilowalam troche caly paznokiec skupiajac sie na odroscie i minimalnych podpowietrzeniach i bardziej zjechalam biala koncowke ale nie do konca, odpylilam, odtluscilam, dalam primer na odrost, clear ale nie na calosc tylko tak na odrost od skorek w kierunku wolnego brzegu ale nie do konca - lampa, biala koncowka przesunieta ku gorze-lampa, cover - lampa, budujacy - lampa, zmylam warstwe dysperseryjna (czy jak ona sie tam nazywa ) wypilowalam wszystkie krzywizny, odpylilam, odtluscilam i gloss czy ja to zrobilam dobrze?
    I jeszcze jedno jeden paznokiec zdjelam calkiem i zrobilam od nowa bo byl pekniety (zamykala garaz) i jak dla mnie to te pozostale w stosunku do niego byly grubsze mimo, ze staralam sie bardzo nakladac wszystko jak najcieniej jej tonieprzeszkadzalo ale ja to widzialam to jak dla mnie powinnam byla zdjac wszystkie i zrobic od nowa - to bylo moje pierwsze uzupelnienie stadd moje watpliwosci

  7. #107
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    z tego co opisujesz to wszystko ok, z tym ze clear kladz dokladnie, zeby potem zadnych zapowietrzen nie bylo. masz jakies fotki?

    zazwyczaj jak dorabiasz jednego pazura to troszkę się on różni, wprawisz się możesz dawać np grubszą warstwę cleara, żeby dorównac do reszty pazurow, to juz zalezy od tego co tam robisz

  8. #108
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    Niestety fotek nie mam bo spieszyla sie bardzo i nie chcialam juz jej zatrzymywac
    Dzieki bardzo za wskazowki, nastepne jak bede robila strzele fotki i bede prosila o rady, cwicze i cwicze na kim sie da mam nadzieje, ze da to jakies efekty :/

  9. #109
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    agulan,ja przy uzupełnieniu frencha robię tak: spiłowuję 3/4 masy razem z frenchem i częscią kamuflażu,odpylam,cleaner,primer(małą ilosc),baza,clear cienka wrstwa,kamuflaż,french,builder clear dla zbudowania pazurka,przecieram clenerem,opiłowuję,gloss..

  10. #110
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    Ile czasu zajmuje Wam taka odnowa frencha ? Ja tez tak robie jak Milane
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  11. #111
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    Ja robię tak jak Milane i mi schodzi ok 1,40-1,50 z frenczem, używam frezarki. A na grubsze paznokcie to polecam od spodu frezarką wypiłować. Często jak za mało masy zdejmę, to mi się robi "kanapeczka" z warstw. Wtedy piłuję od dołu, od razu naturalka też piłuję i wtedy się nie rozwarstwia, a linia włosa jest cieniutka.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  12. #112
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: zmiana samej koncowki frenchowej

    Faktycznie bardzo ciekawy. Polecam!

  13. #113
    Wczytuje się Avatar siena
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    Umówiła się do mnie kiedyś "nie moja" klientka na uzupełnienie żelu pytając ile kosztuje. Powiedziałam że 55zł, ok. Przyszła, położyła ręce a tam...trzech nie ma wcale a te 7 co zostały były zrośnięte na połowę i na zasadzie dźwigni bujały się góra dół, jedne już podeszły powietrzem,inne się nadłamały. Zdziwiłam się czemu tak długo z nimi chodzi, nie dość że wyglądają już nieestetycznie to jeszcze sprawiają jej ból. Powiedziała że zawsze tak chodzi, ok, nie pytam więcej.Ale żeby na koniec nie było zdziwienia mówię jej, czy zdaje sobie sprawę że cenowo to nie będzie jak za uzupełnienie tylko jak za nowe.A ona zdziwiona, jak to nowe? No to pokazuję, że trzy już będą nowe a z tych które resztkami sił zostały zaraz zdejmę żel i będę robić od nowa na szablonie. W związku z tym zapłaci 95 a nie 55. A ona mówi:"u nas zawsze mi tak robią uzupełnienie że zdejmują wszystko i nakładają od nowa i płaci 45 zł(!)".Myślę sobie "u nas", ciekawe gdzie, pewnie na jakiejś wsi o której istnieniu nawet nie wiem. Mówię więc, że jeśli nie jest przygotowana na taką cenę, bo przecież przez telefon powiedziałam 55, to może ja to wszystko zdejmę, zrobię manicure, pomaluję odżywką i zrobi sobie u siebie. A ona na to:"no chyba teraz do Krakowa na paznokcie nie pojadę..."-dodam, Kraków mam jakieś 350km.
    I jak to skomentować...

  14. #114
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    Dziewczyny mam taki przypadek - przychodzi do mnie dziewczyna na paznokcie zelowe regularnie co 3, 4 tygodnie ale bardzo lubi sobie zmienic cos w miedzy czasie wiec teraz wymyslila, ze po 1,5 tygodnia przyjdzie do mnie na zmiane wzoru wiec ja wymyslilam sobie, ze jak przyjdzie to ten odrost jaki taki juz bedzie wiec zdejme jej to zdobienie, ktore ma opracuje przy skorkach i naloze hybryde na ten malenki odrost no i reszte paznokcia, tzn. na odrost baze no i troszke przeciagne na zel no i kolor. Moge tak zrobic czy nie ma to sensu i nadlac zelu na ten 2 milimetrowy odrost i nowe zdobienie dac. np hybrydowe? Pozniej po tych 4 tygodniach zdjelabym zdobienie razem z ta hybryda frezarka i nadlala zelu juz na ten wiekszy odrost ale wymyslilam

  15. #115
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    Jak najbardziej między uzupełnieniami możemy położyć hybrydę.

  16. #116
    Wczytuje się Avatar siena
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    Większość moich klientek uzupełnia paznokcie żelem mniej więcej co 2,5 m-ca a w międzyczasie na wizytach ma nakładaną tylko hybrydę, żeby było i taniej i szybciej

  17. #117
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    Dziewczyny jestescie wielkie ze swoja wiedza juz tyle sie naczytalam na tym forum, ze hoho ale nie moge znalezc odpowiedzi na nastepujace pytanie, jjezeli przychodzi do Was klientka systematycznie, paznokcie dobrze sie trzymaja i co te 3-4 tygodnie robicie uzupelnienia to czy w momencie kiedy pod spodem jest juz caly odrosniety paznokiec klientki to przezucacie sie na gele do paznokci naturalnych czy nie ma to znaczenia czy moze pracujecie na takich zelach, ktore nadaja sie i dla przedluzonych i dla naturalnych? Zagmatwalam troche ale chyba wiadomo o co chodzi

  18. #118
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    Jeżeli klientka ma swoje paznokcie dość twarde i dobrze zabezpieczysz wolny brzeg, to możesz pracować standardowym żelem.

  19. #119
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    Ja mam Panią, która przychodzi do mnie regularnie od 2lat prawie (no, bylo przerwy 9miesięcy jak synek do pol roku i 3ostatnie miesiące ciąży;-)) co dwa tygodnie - a czasami co tydzień:-) Zawsze bylo to "uzupełnienie" chociaz dla mnie bardziej korekta:-) miała tylko cover nakładany jako kolor i co dwa tygodnie przychodziła nadlać "odrost" (swoją droga taki odrost to nie odrost, ale klient nasz pan:-))
    teraz robimy delikatne wzory na serdecznym i kciuku i też przyjeżdża regularnie co 2tygodnie:-) Więc tu nie ma szans położyć hybrydy ani czekać aż więcej pazurka zrośnie żeby nadlać;-)

    A swoją droga jak nazwać to co robię:-)? korektą, odnowa (w końcu nowy wzór;-)) czy uzupełnieniem;-)?
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  20. #120
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    moim zdaniem korekta........

  21. #121
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    Witam
    Mam pytanie ponieważ nie zajmuję się za bardzo żelowymi pazurkami, a przyjezdza moja kolezanka i chciałaby zebym odnowila jej zelowe paznokcie 5 tygodniowy odrost to będzie na tipsie i chce zmienić kolor
    I teraz moje pytanie czy granica tipsa nie będzie za wysoko ?, czy mam spiłować stary kolor czy tylko granice tipsa i na to nowy kolor i jeszcze jedna rzecz ponieważ w większości mam lakiery hybrydowe jakiego zelu musiałabym uzyc na uzupełnienie i czy na to nada się nabłyszczacz z hybryd
    moim jedynym zelem jest silcare base one uv gel violet thick

    i pomyslalam żeby to spilowac dac tez zel który mam opracować go pilując i na to baze z hybryd kolorowy zel /lub kolor z hybrydy i na to top
    czy to się uda ?

  22. #122
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    spiłuj co trzeba, zbuduj paznokieć żelem silcare, opracuj, nałóż hybyrydę i top hybrydowy

  23. #123
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    Cytat Napisał Anika Zobacz post
    ja to sciagam zel do szkieletu a pozniej klade bialy zelik, coverek( albo zel z kryciem 50%), krzywa C z buildera.Nablyszczacz. Gotowe
    a w jaki sposób używacie covera ze przy lini uśmiechu jest 100% krycia a potem przy obłoczku już jest lekko transparentnie. Kupiłam cover z sunflower i jest 100%kryjący. Nie wiem jak zrobić żeby ladnie przechodził kolorek w transp.bo takie 100% krycie wygląda jak lakier matowy i mi się nie podoba. Oświećcie mnie,błagam

    ---------- Dodano o godzinie 23:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:21 ----------

    Cytat Napisał sylwia-p_86 Zobacz post
    Możesz zrobić na dwa sposoby.
    1.Na opracowany tips robisz frencha i po utwardzeniu nakładasz covera od linii usmiechu do góry czyli do skórek,ale pamiętaj o 1-2mm odstępu
    a w którym miejscu ten odstęp 1-2 mm bo nie bardzo rozumiem.

  24. #124
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    Cytat Napisał hera16 Zobacz post
    a w jaki sposób używacie covera ze przy lini uśmiechu jest 100% krycia a potem przy obłoczku już jest lekko transparentnie.
    Po prostu go wycieniuj

  25. #125
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    Sęk w tym ze mi nie wychodzi takie cieniowanie.nie wiam jak to zrobić bo co próba to klapa.a mój cover ma 100% krycia

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 14:57
  2. Zdobienie paznokci - nic trudnego
    By Kamis in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 07-11-2012, 23:15
  3. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 21:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •