Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki 126 do 127 z 127

Temat: Odnowa paznokci żelowych

  1. #126
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    na linii uśmiechu nakładasz kulkę żelu cover, rozciągasz ją na boki i lekko cieniujesz w stronę skórek, nie musisz do samych skórek dojechać i już

  2. #127
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Odnowa paznokci żelowych

    Witajcie kobietki

    Jestem tutaj i w temacie przedłużania pazurków nowa. Będzie mi bardzo miło, jeśli mogę tu z Wami czasem pogadać i poradzić

    Od razu mówię, że jestem samoukiem i robię paznokcie tylko sobie ew. mamie i siostrze, bo nie chcę nikomu zrobić krzywdy
    Choć znam wiele kobiet, ktore są samoukami i robią równie piękne paznokcie jak kobietki po kursach

    Chciałabym Wam pokazać jakieś moje pazury, licząc na waszą szczerą opinię- słowa krytyki naprawdę się przydadzą Tylko nie wiem czy mogę i czy Wy w ogóle chcecie?

    No i tak jak w wątku mam pytanie n/t odnowy i uzupelniania. Wyobraźcie sobie że ja cały czas myślałam, że jak chce się uzupełnić to trzeba spiłować nabłyszczacz kolorowy żel/ lub french i zostawić tylko szkielet i robić od nowa wszystko

    Czyli jak chcę uzupełnić, to muszę spiłować tylko nabłyszczacz i jesli mam np czerwone pazurki to zmatowic ten czerwony żel, zmatowic odrost polozyc na niego normalnie podkladowy zel , zel budujacy i ten czerwony na odrost i np caly paznokiec jeszcze raz czerwonym i nablyszczacz i wsio? Czy dalej źlę myślę? No i rozumiem, że uzupełnienie ma się tylko do osoby, które nie chcą zmienić wzoru tylko uzupełnić (nadlać ?) odrost a odnow jest jak ktos ma np czerwone a za 3 tyg chce french?

    Przepraszam was ze ja tam muszę jak krowie na rowie...

    Pozdrawiam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 14:57
  2. Zdobienie paznokci - nic trudnego
    By Kamis in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 07-11-2012, 23:15
  3. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 21:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •