Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 104

Temat: Metoda Fiberglass

  1. #1

    Foo Metoda Fiberglass

    Paznokcie Fiberglass, czyli regeneracja jedwabiem
    Jedną z najbardziej naturalnych technik przedłużania paznokci jest metoda Fiberglass, która na dziś ustępuje jeszcze popularności żelowi czy akrylowi. Obserwujemy jednak, że popularność jedwabiu znacząco wzrasta, w szczególności w środowiskach bardziej zamożnych. Ta technika jest szczególnie popularna wśród naszych sąsiadów z zachodnich krajów UE (Irlandia, Szwecja, Holandia).
    Technikę Fiberglass najczęściej stosujemy u klientek jako regenerację i łączenie nadłamanej, przepiłowanej lub problemowej płytki paznokcia. Jest także formą odżywki zakładanej na płytkę na okres 6 tygodni. Fiberglass jest także często związany z delikatną techniką zdobniczą, w szczególności opartą o motywy Lacingu ASP (techniki zatapiania koronek opracowanej przez ASP p. Krystyny Łenczyńskiej). Wiodącymi ozdobami do paznokci jakie stosujemy przy technice Fiberglass, są ozdoby jedwabne oraz suszone kwiaty.
    Matoda Fiberglass adresowana jest przede wszystkim do klienta wymagającego, osób z klasą, pragnących nabyć ekskluzywną usługę. Warto pamiętać, że to podejście kontrastuje z ceną materiałów. O wiele tańszy zabieg akrylu czy żelu wymaga zakupu o wiele droższych materiałów. Kompletny zestaw Fiberglass może kosztować nawet zaledwie 100 zł.


    Do wykonania paznokci tą metodą potrzebujemy:


    • Aktywator - szybkoschnący biologiczny płyn aktywujący resinę, wraz z atomizerem (spryskiwaczem)
    • Resina - rzadka, ciekła resina budująca,
    • Włókno Fiberglass - jedwab samoprzylepny

  2. #2
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    4

    Domyślnie

    Ja ukończyłam kurs metody Fiberglass w Akademii ASP, ale niestety nigdy nie miałam okazji zastosować tej metody ze względu na cenę materiałów.Klientki zawsze rezygnowały po usłyszeniu ceny niestety

  3. #3

    Domyślnie

    Ja również ukończyłam kurs na tę metodę, jednak zawsze robiłam paznokcie żelem lub akrylem...
    Chciałabym wrócić do tej metody bo przecież jest najmniej inwazyjną ze wszystkich.
    Opisujcie swoje dokonania fiberglassem! Pochwalcie się!
    Jak robicie, jak uzupełniacie, oraz produkty jakiej firmy najbardziej polecacie.

  4. #4
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    chętnie obejrzała bym jakieś prace wykonane tą metodą
    macie jakieś fotki dziewczyny

  5. #5
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Question

    Ja również ukończyłam kurs na fiberglass, ale potem nigdy nie robiłam
    Może w końcu czas na rozszerzenie swojej oferty...
    Proszę poradźcie mi z jakiej firmy warto zakupić zestaw do fiberglass

  6. #6
    Rozkręcanko Avatar magoo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    32

    Domyślnie

    Metoda piękna to prawda , daje jednak mniej możliwości. Osobiście wolę żelik
    życie to jeden wielki plac zabaw, aby się w nim odnaleźć pielęgnuj wieczne dziecko w sobie

  7. #7

    Foo

    Może i mniej możliwości co do zdobień, jednak jest to możliwe. Istnieją pewne metody które pozwalają ozdobić paznokieć. Tyle że będą to delikatne zdobienia. Jak z tymi zdobieniami? Może ktoś ma w tym wprawę?

  8. #8
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Question Przedłużanie paznokci metodą fiberglass - dyskusje, porady

    tylko 3 i 4 film warto zobaczyć, choć będę szukać jakiegoś bardziej wyraźnego filmiku jak znajdę to Go tu wkleję
    SZCZĘŚLIWA

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Dzięki, faktycznie na filmikach zbyt dużo nie widać ale to przez to że ta metoda jest faktycznie jeszcze mało popularna co się przekłada na małą ilość materiałów w sieci

  11. #11
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    dokładnie
    SZCZĘŚLIWA

  12. #12
    Wczytuje się Avatar mika20711
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    11

    Exclamation jedwab

    Witam!
    Mam mały problem z jedwabiem. W grudniu zeszlego roku zrobilam kurs metoda fiberglass. Uczylam sie na produktach Quality nails. Zestaw tych produktów zakupilam po kursie. \szybko sie okazalo, ze paznokcie trzymaja tylko kilka dni, wiec zglosilam sie do stylistki, ktora mnie uczyla. dowiedzialam sie ze mieli wadliwa partie kleju do tipsów. Kupilam nowy klej teraz tipsy trzymaja dluzej ale sie łamia a rezyna wytrzymuje max tydzien potem zaczyna odchodzic i brzydko wyglada. Pomocy gdzie robie blad

  13. #13
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie

    może te produkty sa kiepskie skoro od początku miałas problemy ja z fiberglasem nie miałam do czynienia więc nie pomogę

  14. #14

    Domyślnie

    A może ktoś opisze jak sie uzupełnia

  15. #15
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    ta metoda najlepsza jest do naprawy paznokcia,ale dlaczego odchodzi nie mam pojecia nigdy nie mialam problemu.Moze kup innej firmy

  16. #16
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie

    Napewno się przyda choc nie robię fibrglasu
    Zapraszam na mojego bloga

  17. #17
    Wczytuje się Avatar mika20711
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    11

    Domyślnie

    Moze ktos poleci inna firme, sprawdzoną

  18. #18

    Domyślnie

    Ja się uczyłam na la famme. Ich produkty do fiberglasu są w porządku.. cały zestaw kosztuje ok 100 zł. Może znacie jeszcze jakieś inne dobre firmy
    Ostatnio edytowane przez eu4ya ; 29-03-2009 o 23:16

  19. #19
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    ja też sie uczyłam fiberglasu na firmie La Famme i byłam zadowolona
    SZCZĘŚLIWA

  20. #20
    Wczytuje się Avatar mika20711
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    11

    Domyślnie

    Witam!
    Czy nakladanie kleju na paski jedwabiu jest niezbedne nawet jesli maja one swoj wlasny klej? Moze dlatego mam problem z odchodzeniem, odklejaniem sie fiberglasu po tygodniu!

  21. #21

    Domyślnie

    tak, nawet po przyklejeniu paska, który się sam trzyma paznokcia należy nałożyć klej do włókna, ale może to też zależy od firmy, na jakiej się pracuje..

  22. #22
    Wczytuje się Avatar mika20711
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał eu4ya Zobacz post
    tak, nawet po przyklejeniu paska, który się sam trzyma paznokcia należy nałożyć klej do włókna, ale może to też zależy od firmy, na jakiej się pracuje..
    Osoba, ktora przeprowadzila moj kurs powiedziala mi, ze nie trzeba ale chyba juz nie wierze tej firmie. Możesz mi napisac jak ten klej sie nazywa i jakiej firmy produkty polecasz?

  23. #23
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ostrów wielkopolski
    Postów
    3

    Domyślnie

    witam serdecznie szukałam właśnie tematów o jedwabiu, chciałam dodać , że to świetna sprawa, a tak mało znana, trzeba to zmienić

  24. #24

    Domyślnie

    zobacz tutaj La Femme Cosmetics Sp. z o.o. - Zestaw startowy FIBERGLAS LUX to jest przykładowy zestaw startowy z firmy la famme. Ja własnie na niej się uczyłam. A Ty na jakiej firmie się uczyłaś

  25. #25
    Wczytuje się Avatar mika20711
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał eu4ya Zobacz post
    zobacz tutaj La Femme Cosmetics Sp. z o.o. - Zestaw startowy FIBERGLAS LUX to jest przykładowy zestaw startowy z firmy la famme. Ja własnie na niej się uczyłam. A Ty na jakiej firmie się uczyłaś
    Hej! Ja uczyłam sie i staram się pracować na produktach firmy Quality nails. To niby amerykańska firma ale nie wiem czemu jakos mi nie idzie, paznokcie wytrzymuja max tydzień. Pózniej musze zmieniac fiberglass, bo tipsy sie tzrymaja a cala reszta odchodzi i nie wyglada estetycznie. Dopiero zaczynam i ciesze sie, ze praktykuje na bardzo wyrozumialej kolezance!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jaką metodę przedłużania paznokci preferujesz?
    By Kamis in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 185
    Ostatni post / autor: 05-09-2017, 12:22
  2. dlaczego metoda żelowa
    By agusiaani in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 24-01-2011, 16:59
  3. Przedłużanie metodą fiberglass Video
    By Kamis in forum Metoda fiberglass
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-02-2010, 23:12

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •