Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 104

Temat: Metoda Fiberglass

  1. #51
    Nałogowiec Avatar Paulistka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    WARSZAWA/mce
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Metoda Fiberglass

    Hmm...a czemu was piekło? Może po prostu nie zachowujecie tej "bezpiecznej" odległości od płytki jak spryskujecie aktywatorem Moje klientki nigdy nie narzekały na pieczenie. Rozpylam aktywator z odległości ok. 20 cm

  2. #52
    Wczytuje się Avatar aniw88
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Metoda Fiberglass

    Chciałabym zacząć robić ta metodą, ale póki co żele musze opracować, i może jak się kasa znajdzie to w końcu jakis kurs zrobie

  3. #53
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Przedłużanie motodą fiberglass Video

    Jak widzę trochę się trzeba przy tym pobawić, jak na razie nie planuje zabawy tą metodą

  4. #54
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Metoda Fiberglass

    Narazie jestem zielona z fiberglass ale napewno chce zrobic kurs na ta metode przedluzania paznokci.

  5. #55
    Molestantka klawiatury Avatar NiCoLa
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    2 035

    Domyślnie Odp: Metoda Fiberglass

    a ja bym poprosiła taki krok po kroku z tej metody

  6. #56
    Debiutantka Avatar dorotax
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2

    Smile Odp: Metoda Fiberglass

    Fiotelowa ja też bardzo proszę o taki "tutek" krok po kroku))

  7. #57
    Debiutantka Avatar Monishax33
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Metoda Fiberglass

    Mam pytanie . Jak wypełniać pazurki ? Czy musze zdejmować całe i robić od nowa ?
    I czy pazurki można przedłużać za pomocą szablonu ?

  8. #58
    Debiutantka Avatar Monishax33
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Metoda Fiberglass

    Jeśli chodzi o opis tej metody krok po kroku to wejdźcie sobie tu i poczytajcie http://forum.wzorki.info/metoda-fibe...ass-video.html

  9. #59
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Metoda Fiberglass

    Witam.ja barzo czesto zakładam klientką fiberglass.faktycznie jest to dosc fajna metoda ale nie da sie nia za bardzo przedłuzac paznokci...włókno jedwabne jest cieniutkie to nie za bardzo o to chodzi zeby tym przedłuzac ale swietnie utwardza paznokcie naturalne i przede wszystkim jest przeznaczona dla klientek,które nie chcą tipsów a chcą miec swoje twarde ładne paznokcie.czesto zapuszczamy paznokietki pod topsami,potem delikatnie zdejmujemy i jak mamy ładne swoje to na to utwardzamy jedwabiem.polecam wam bardzo ta metode...jest tania w kosztach eksploatacji a cena za usługe wcale nie jest niska i jest sporo chętnych kobiet....

  10. #60
    No to..wpadłam Avatar delyszys
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań / Kettering UK
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Metoda Fiberglass



    MÓJ FIBERGLASSEK + FRENCH ŻELEM

    po kursie zakochalam sie w tej metodzie ale wiadomo ze zel to zel z czasem klientki zaczely sie inteteresowac fiberglasem i nie bedzie ich tyle co na zel ale zawsze dodatkowe klientki kilka z czasem nawet przeszlo na zel co za tym idzie zwiekszylam swoje grono stalych klientek

  11. #61
    Debiutantka Avatar Monishax33
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Metoda Fiberglass

    Jejku ! Jakie śliczne są te pazurki .. ;* Podziwiam .. bardzo ładne ; ]

  12. #62
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie paznokci metodą fiberglass - dyskusje, porady

    Witam!
    Mam pytanko odnośnie zdobienia paznokci fiberglass.
    Czy jest możliwe zrobienie frencha na fiberglassach inną metodą niż żelową lub malowaniem końcówki lakierem już po zrobieniu pazurków? Mam na myśli np.położenie lakieru na którejś z warstw resiny.
    Kompletnie się na tym nie znam więc proszę nie krzyczeć jeśli palnęłam jakieś głupstwo....
    po prostu chciałabym uzyskać trwały efekt frencha na naturalnie wyglądających pazurkach

    Pozdrawiam serdecznie

  13. #63
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Metoda Fiberglass

    Skan z gazety:
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  14. #64
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Metoda Fiberglass

    Kurcze chciałabym spróbować z tym fiberglassem, ale skoro to takie mocne cholerstwo to metodą prób i błędów można sobie niezłą krzywdę zrobić, jak myślicie dziewczyny?
    Ale też z drugiej strony, skoro sprawnie posługuję się akrylem i żelem, to jakie problemy mogę mieć z przycięciem płatka na kształt, posmarowaniem i spryskaniem aktywatorem?
    Nie wiem doradźcie dziewczyny, robi któraś z Was pazurki fiberglassem? Jaki byłby mniej więcej koszt startera?

  15. #65
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Metoda Fiberglass

    ja mam zestaw fiberglas z LF jestem z niego zadowolona . Klintki nie piecze i nic nie odchodzi . Zestaw z Lf kosztuje 100zł zapakowany w kuferek .

  16. #66
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Metoda Fiberglass

    fajna ta metoda, ale nie zakupuję póki nie mam klientek
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  17. #67
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Metoda Fiberglass

    Cytat Napisał Zuzanna Rzeszewska Zobacz post
    Kurcze chciałabym spróbować z tym fiberglassem, ale skoro to takie mocne cholerstwo to metodą prób i błędów można sobie niezłą krzywdę zrobić, jak myślicie dziewczyny?
    Ale też z drugiej strony, skoro sprawnie posługuję się akrylem i żelem, to jakie problemy mogę mieć z przycięciem płatka na kształt, posmarowaniem i spryskaniem aktywatorem?
    Nie wiem doradźcie dziewczyny, robi któraś z Was pazurki fiberglassem? Jaki byłby mniej więcej koszt startera?

    to naprawde nie jest trudne , zadna filozofia, tym bardziej dla osob ktore zajmuja sie juz przedluzaniem paznokci, moim zdaniem to najprostsza metoda

  18. #68
    Rozkręcanko Avatar Giordani
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    uk
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Metoda Fiberglass

    A ile kosztuje wykonanie takiej usługi?nie robie fiberglassu wiec kompletnie niewiem...bierze sie tyle co za zel lub akryl czy wiecej?

    www.magiczne-pazurki-joanna.blog.onet.pl
    www.magicnails-asia.blogspot.com

  19. #69
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Metoda Fiberglass

    oj to chyba dożo się zmieniło od czasu gdy ja nosiłam fiberglass.a było to w latach 90-tych.
    nie nadawał się dla ludzi pracujących nawet w domku, tylko dla pań co tylko wszystko paluszkiem pokazują.
    odpryskiwał z paznokci gorzej niż lakier, pozahaczał się istna masakra, i co gorsza wgryzł mi się w płytkę i dostałam od niego uczulenie.
    a apropo uzupełniień i odnowy to mi wiadomo, ze po 2 tyg robi sie uzupłenienie sama reziną , a po 4 tyg odnowe z doklejeniem paska jedwabiu. ale moze mam zła wiedzę.





  20. #70
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Metoda Fiberglass

    Koszt zestawu, parę miesięcy temu, to ok 100 zł, sama usługa więc kosztowałaby pewnie nieco mniej niż żel/akryl, bo to ponoć wydajne diabelstwo dość. Ponieważ paznokcia się nie przedłuża, to traktowała bym to jak wzmocnienie płytki żelem/akrylem, bez ozdabiania - jeśli w salonie, a jeśli w domu, to może dyszkę taniej.

    Na kursie słyszałam raczej niepochlebne opinie moich nauczycielek o samym procesie wykonywania - "babranina" - mówiły. Znaczy - łatwe to jest w teorii a w praktyce - jak wszystko - wymaga wprawy. Jeśli chodzi o samodzielną próbę, to zachęcam, nikt lepiej niż Ty nie oceni, czy chcesz się tym bawić, na pewno dasz radę, pytanie, czy Ci się spodoba. Moje babki z kursu nosząc te swoje fiberglassy robiły to, co robią w akrylach, więc nie jest chyba tak źle z trwałością jak niegdyś. Nie narzekały też na nią. Zwracały jedynie uwagę na brak gładkiej powierzchni po takim wzmocnieniu. Jeśli chodzi o uzupełnienie, to niestety nie pamiętam...
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  21. #71
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Metoda Fiberglass

    Czy ktoś może mi powiedzieć jak się pozbyć fiberglassu z paznokcimam tak koszmarne paznokcie,że chce mi się wyćteraz się zastanawiam jak się tego pozbyć, albo jak naprawić RATUNKU!

  22. #72
    Rozkręcanko Avatar Dagiecz
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    łódź
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Metoda Fiberglass

    Wiecie co u mnie babeczka na kursie twierdzila ze powinnam posmarowac jedwab klejem do tipsow a potem aktywatorem spsikac,czy to tak dziala? Szczerze wątpie
    Możecie opisać te metode dokładnie krok po kroku? Bardzo bym była wdzięczna
    Ale widzialam że można kupic przepiekne paseczki już z wzorkami

  23. #73
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Metoda Fiberglass

    Dagiecz podaj jakąś stronkę z tymi paseczkami z wzorkami ja tego cuda jeszcze nie widziałam

  24. #74
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Metoda Fiberglass

    Cytat Napisał reni78 Zobacz post
    Czy ktoś może mi powiedzieć jak się pozbyć fiberglassu z paznokcimam tak koszmarne paznokcie,że chce mi się wyćteraz się zastanawiam jak się tego pozbyć, albo jak naprawić RATUNKU!
    mozesz odmoczyc w acetonie

    A robi sie to tak, matujemy plytke, odpylamy,odtluszczamy docinamy wlokno tak by pasowalo mniej wiecej do ksztaltu paznokcia, nie uzywamy kleju, bo ono sie samo przyciaga do paznokcia(odstep od skorek powinien byc ok 0,5mm),docisnac/przygladzic patyczkiem tak aby dokladnie przylegalo, zalewamy delikatnie(nie za duzo zeby nie zalac skorek) resina, pryskamy aktywatorem. Caly proces powtarzamy ok 3krotnie, tzn zalewanie resina i aktywator, delikatnie matujemy i nablyszczamy, nie ma wtedy chropowatych paznokci. Jezeli uzywamy tipsa do przedluzenia, tipsa naklejamy po odtluszczeniu matujemy, odpylamy, odtluszczamy, wlokno, resina, aktywator.
    Jak zelwamy resina, warto trzymac paznokiec skierowany w dol, wtedy jedna krople resiny mozemy latwo rozprowadzic po paznokciu i nie bedzie schodzic na skorki.
    I to cala filozofia
    Ostatnio edytowane przez unita ; 02-10-2010 o 09:22

  25. #75
    Rozkręcanko Avatar Dagiecz
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    łódź
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Metoda Fiberglass

    Cytat Napisał _kasiunia_4 Zobacz post
    Dagiecz podaj jakąś stronkę z tymi paseczkami z wzorkami ja tego cuda jeszcze nie widziałam
    Kurcze stronki nie moge teraz zadnej znalesc,ale jestem pewna ze jest cos takiego bo widzialam to w ksiazce o zdobnictwie.Niestety ksiazka byla babeczki z kursu.
    Ale jeszcze poszukam i jak coś to wrzuce

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Jaką metodę przedłużania paznokci preferujesz?
    By Kamis in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 185
    Ostatni post / autor: 05-09-2017, 12:22
  2. dlaczego metoda żelowa
    By agusiaani in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 24-01-2011, 16:59
  3. Przedłużanie metodą fiberglass Video
    By Kamis in forum Metoda fiberglass
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-02-2010, 23:12

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •