Pokaż wyniki 1 do 25 z 50

Temat: BalbCare

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie BalbCare

    Słyszałyście o tym produkcie? Jakie jest wasze zdanie na jego temat?

    Trochę informacji ze strony producenta (http://www.balbcare.pl/)

    Czym jest Balbcare?
    BalbCare to REWOLUCJA w Manicure i Pedicure, jeszcze nigdy nie było produktu który działa tak kompleksowo, podwyższając przy tym normy bezpieczeństwa, oraz czystości.
    Balbcare to para polietylenowych rękawic oraz skarpet zawierających wysokiej jakości preparat odżywczy, jednorazowy pilniczek oraz patyczek z drzewa pomarańczowego.
    Produkt ten odniósł ogromny sukces na terenie Brazylii, Australii oraz USA zdobywając miliony zadowolonych klientów. Powstaje on w Brazylii na bazie unikatowych komponentów najwyższej jakości pod nadzorem najbardziej wykwalifikowanej kadry ekspertów z dziedziny dermatologii.
    Innowacyjny produkt Balbcare przyspiesza pracę , a przy tym podwyższa jakość wykonywanych zabiegów. Z Naszymi produktami staniecie się pełnomocnikami zdrowych paznokci i pięknych dłoni, a Twój salon stanie się profesjonalnym laboratorium piękna, który odwiedzi każda klientka nie martwiąc się o swoje bezpieczeństwo.
    Oferujemy Państwu wyjątkowy i innowacyjny produkt w związku z tym zapraszamy serdecznie do współpracy wszystkie zainteresowane dystrybucją hurtownie oraz salony kosmetyczne.

    Od dziś nie musisz używać do zabiegów manicure i pedicure:

    -wody w której znajdują się bakterie, a aktywne składniki znajdujące się w specjalnie przygotowanej emulsji doskonale nawilżą skórę dłoni i stóp.
    -miseczki do manicure, ponieważ nie używając do zabiegu wody, miseczka będzie Ci niepotrzebna.
    -bez używania kremów, ponieważ w emulsji która znajduje się w skarpetach i rękawicach Balbcare, znajdują się wszystkie niezbędne składniki dla pięknych dłoni, stóp i paznokci. Wzbogacone o ekstrakty które, poprawiają krążenie krwi, niwelują krwawienie skórek oraz wszelki przebarwienia na dłoniach i stopach.
    -Bez peelingów, Ponieważ w emulsji znajdują się składniki które złuszczają martwy naskórek, przy temu nie uszkadzając jej, jak to zdarza się przy różnego rodzaju peelingach.
    -Bez oliwki, ponieważ ekstrakty znajdujące się w opracowanej przez laboratorium Balbcare emulsji, zawierają składniki które wzmacniają płytkę paznokci oraz odżywiają skórki, dłonie i stopy.
    -Bez płynów do usuwania skórek- ponieważ w emulsji znajdują się ekstrakty naturalnie zmiękczające skórki.
    -Bez ręczników, które mogą być źródłem bakterii.
    -Bez parafiny, ponieważ składniki emulsji w pełni nawilżają i odżywiają skórę dłoni i stóp
    A dodatkowo BalbCare zawiera Polimer R236 który zwiększa przyczepność wszelkiego rodzaju lakierów do paznokci, a przy okazji chroni je przed działaniem szkodliwych substancji.

    Ja nie jestem przekonana żeby jeden preparat zastąpił tyle innych

  2. #2
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Produkt wydaje się bardzo fajny a ile kosztuje to cudo?

  3. #3
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: BalbCare

    "A dodatkowo BalbCare zawiera Polimer R236 który zwiększa przyczepność wszelkiego rodzaju lakierów do paznokci, a przy okazji chroni je przed działaniem szkodliwych substancji." a mnie nurtuje to zdanie, bo jak coś co natłuszcza może zwiększyć przyczepność lakieru?

  4. #4
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: BalbCare

    W krok po kroku jest napisane, że przed nałożeniem lakieru należy przytrzeć płytkę acetonem, żeby aktywować primer zwiększający jego przyczepność

  5. #5
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Nie doszukałam się jeszcze ceny niestety produkt wydaje się fajny, tylko czy nie za fajny, mam mieszane uczucia bo często coś co ma być do wszystkiego jest do niczego

  6. #6
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Zamówiłam to cudo miesiąc temu .. do dziś cisza
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  7. #7
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Cytat Napisał emila Zobacz post
    W krok po kroku jest napisane, że przed nałożeniem lakieru należy przytrzeć płytkę acetonem, żeby aktywować primer zwiększający jego przyczepność
    Ciekawe, w składnikach emulsji, która ma nawilżać, znajduje się unikalny polimer, który po połączeniu z acetonem sprawia, że lakier się lepiej trzyma.. chyba aceton zmywa wszystko co się da no ale może to prawda, a może taki chwyt żeby zwiększyć zachwyt nad produktem

  8. #8
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Jeden zestaw mial kosztować chyba 9 zł z tego co pamietam. Zero info na maila, pan zadzwonil i telefonicznie" przyjął" zlecenie. Jak widać zapomniał, a ja się nie chciałam prosić. Nie chcą zarobić to nie.. ucichło coś o firmie w ogóle
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •