Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 50 z 50

Temat: BalbCare

  1. #26

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Na łamach magazynu Paznokcie ukazał się artykuł o BalbCare. Paznokcie to pierwsze Profesjonalne Pismo dla Manicurzystów i Pedicurzystów, numer 1 wśród magazynów paznokciowych - zapraszamy do lektury!

    BalbCare w Magazynie Paznokcie nr 61

    ---------- Dodano o godzinie 23:48 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:44 ----------

    Szkolenie BalbCare z instruktorami z Brazylii i Portugalii.
    Myśl przewodnia: ZDROWIE I URODA IDĄ W PARZE

    27 Maj - Ostatnie wolne miejsca!

    Tematy Szkolenia BalbCare


    W związku z dużą ilości pytań jakie od Państwa otrzymujemy, przygotowaliśmy zestaw odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
    Zestaw odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące rękawic i skarpet BalbCare.

  2. #27
    Rozkręcanko Avatar niunia-dziunia
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Dziewczyny, wprowadziłyście już BalbCare w swoich salonach?

  3. #28
    Rozkręcanko Avatar kajka11
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Ja juz stosowałam na swoich stopach i na dłoniach u klientki

  4. #29

  5. #30
    Szkoleniowiec Avatar SN Studio
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Poznań
    Postów
    24

    Domyślnie Pokaz BalbCare w Poznaniu 07.07.2013

    Pokazy i warsztaty odbędą się dnia 07.07.2013 w Poznaniu w Hotelu MODERNO
    przy ulicy Kolejowej 29
    w godzinach
    1) pokaz i warsztaty praktyczne BalbCare – godz 10:00 – 13:00
    2) pokaz i warsztaty praktyczne BalbCare – godz 14:00 – 17:00



    Koszt udziału – 50zł – w ceną wliczony certyfikat i materiały do pracy.
    Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zapisów i wpłat.
    Zapisy osobiście – SN Studio ul. Hetmańska 22/1, 60-252 Poznań lub telefonicznie 880 455 475
    Konto do wpłat:
    BZ WBK 82 1090 1450 0000 0001 0369 6823

  6. #31
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Pokaz BalbCare w Poznaniu 07.07.2013

    witam dziewczyny!czy któraś z was wie kiedy pojawi się balbcare pomaranczowy o którym pisala agulusia i czym różni się od tego który obecnie jest na rynku.

  7. #32

    Domyślnie Odp: BalbCare

    BalbCare w pomarańczowym opakowaniu to BalbCare Anti-Frizz.

    To całkiem inny produkt przeznaczony do regeneracji popękanych pięt.

  8. #33
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: BalbCare

    witam!Teraz rozumiem a kiedy bedzie dostępny?

  9. #34
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Pedicure z BalbCare, stopy przed i po zabiegu zamieszczone na stronie producenta:

    https://www.facebook.com/media/set/?...3537069&type=1

  10. #35
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Któraś z Was pisała wyżej , że cena za ten zabieg to 30 -40 zł. Jak myślicie rozsądna cena? Ciekawe czy będą chętne na takie cuś ?
    Na Allegro faktycznie są już te zestawy po 9 zł Wczoraj się na nie natchnęłam. Jestem ciekawa rezultatu...
    No i czy można BalbCare stosować przed aplikacją żelu. Czy raczej nie bardzo jak w przypadku tradycyjnego maicure spa?

  11. #36
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Sylla - masz tu Często zadawane pytania - BalbCare - Rewolucja w manicure ze można przed żelami




  12. #37
    Szkoleniowiec Avatar SN Studio
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Poznań
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: BalbCare

    SYLLA - my poza dystrybucją BalbCare prowadzimy także salon kosmetyczny w Poznaniu - BalbCare mamy w normalnej cenie ponieważ nie zużywamy do niego poa skarpetami lub rękawiczkami nic innego i dlatego a tym oszczędzamy - wydajemy na skarpetki ale nie tracimy np. na worki do pedicure
    Centrum Kosmetyczne SN Studio
    Dystrubutor INDIGO NAILS LAB, BalbCare, Noble Lashes, Mistero Milano
    ul. Hetmańska 22/1
    60-252 Poznań
    880 455 475
    www.snstudio.pl

  13. #38
    Rozkręcanko Avatar parafina80
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    warszawa
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Nie mogę sie doszukać jak długo trzeba siedziec z tymi skarpetkami/rekawiczkami zalozonymi zanim przejdzie sie do zabiegu?

  14. #39
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: BalbCare

    My zakladamy na ok 6-10 minut
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  15. #40

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Cytat Napisał parafina80 Zobacz post
    Nie mogę sie doszukać jak długo trzeba siedziec z tymi skarpetkami/rekawiczkami zalozonymi zanim przejdzie sie do zabiegu?
    Cały zabieg można przeprowadzić od razu bez zbędnego czekania - kwestia aby dobrze rozplanować sobie cały zabieg, wykonując dłonie na przemian.

    Po zmyciu lakieru i spiłowaniu paznokci oraz odpyleniu pierwszej dłoni zakładamy rękawice BalbCare na pierwszą dłoń. W Czasie gdy emulsja się wchłania na pierwszej dłoni zaczynamy pracę z drugą dłonią (zmycie lakieru, spiłowanie, odpylenie). na koniec zakładamy rękawicę na drugą dłoń. I już możemy wrócić do pracy na pierwszej dłoni, gdzie odsuwamy emulsję a następnie rozcinamy rękawice. itd.

    Opis pełnego zabiegu Manicure krok po kroku znajduję się tutaj:
    BalbCare Manicure - krok po kroku.

    Opis pełnego zabiegu Pedicure krok po kroku znajduję się tutaj:
    BalbCare Pedicure - krok po kroku.
    Ostatnio edytowane przez DoPaznokci.info ; 12-02-2014 o 16:26

  16. #41
    Kosmetyczka Avatar wani
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Całkiem fanie to wygląda i cenowo też korzystnie wychodzi, ale w przypadku pedicure... mani juz się tak nie opłaca

    Zastanawia mnie tylko jedno, kiedy jest czas na obróbkę stopy i jak to zrobić z sensem? W instrukcji tego nie ma i wykonałabym ją po opracowaniu palców, ale wtedy możliwe jest to tylko tarką (frezowanie odpada)... i co później z walającym się wszędzie naskórkiem skoro nie mamy miski z wodą? Macie jakiś fajny patent? Jakoś sobie nie wyobrażam, że stopę traktuję tylko masażem i jest piękna i gładziutka

  17. #42

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Cytat Napisał wani Zobacz post
    Całkiem fanie to wygląda i cenowo też korzystnie wychodzi, ale w przypadku pedicure... mani juz się tak nie opłaca

    Zastanawia mnie tylko jedno, kiedy jest czas na obróbkę stopy i jak to zrobić z sensem? W instrukcji tego nie ma i wykonałabym ją po opracowaniu palców, ale wtedy możliwe jest to tylko tarką (frezowanie odpada)... i co później z walającym się wszędzie naskórkiem skoro nie mamy miski z wodą? Macie jakiś fajny patent? Jakoś sobie nie wyobrażam, że stopę traktuję tylko masażem i jest piękna i gładziutka
    Jeśli chodzi oceny produktów BalbCare do Manicure i Pedicure:
    1-20 sztuk: 10zł za sztukę
    Zestaw starowy zawiera 20sztyk kosztuję 180zł: czyli 9zł brutto za sztukę
    Kartonik zbiorczy zawiera 90sztuk -czyli 7zł brutto za sztukę

    a jeśli chodzi o kalkulacje kosztów zabiegu, Produkt BalbCare to nie tylko zmiękczenie skórek przed ich usunięciem a kompletny zabieg. W składzie BalbCare znajduje się m.in Hamamelis który ma działanie silnie ściągające naczynia krwionośnie, likiwduję przebarwienia na skórze, parafina która odżywia skórę itd.

    Praktycznie nie trzeba używać kremów, oliwek, peelingów, masek, parafiny, itd. Można też traktować ten zabieg jako rozszerzony manicure.

    Całe szkolenie tutaj: Szkolenie BalbCare PDF

    Jeśli chodzi o pedicure i frezarkę:
    1. bierzemy pierwszą stopę, zmywamy lakier, piliczkiem nadajemy kształt paznokciom. Gdy skarpeta jest jeszcze zamknieta przesuwamy emulsje tak by znajdowała się na dole stopy i na skórkach. Następnie otwieramy skarpetę i nakładamy na pierwsza stopę. Lekko rozmasowujemy emulsje na dole stopy i skórkach
    2. Pierwsza stopa się zmiekcza, wtedy przechodzimy do drugiej stopy i robimy to samo co z pierwszą.
    3. Wracamy do pierwszej stopy, przez skarpetę odsuwamy emulsje od skórek, rozcinamy skarpete w miejscu gdzie znajduja się palce, odsuwamy tylko skarpetę z palców , aby dół stopy nadal się zmiekczał. Odsuwamy i wycinamy skórki. Po tym przysłaniamy z powrotem palce skarpety, aby alantoina pudry homeostayczne, złagodziły skórki po ich wycieciu.
    4. Przechodzimy do drugiej stopy, i w ten sam sposób jak z pierwsza, odsuwamy emulsje od skorek, otwieramy, wycinamy skórki , przysłaniamy.
    5. Przechodzimy spowrotem do pierwszej stopy, wtedy rozcinamy skarpetę , tak aby można ja było przesunac na kostki. Przesuwamy ja na kostki, wycieramy dół stopy i pracujemy frezarka, tarka, skalpelem itp. po zakonczeniu ściagamy skarpete od kostek przez stope blisko stopy tak aby emulsja została nam na stopie do masażu, masujemy stopę.
    6. Przechodzimy do drugiej i postępujemy tak jak przy pierwszej stopie.
    Po ściągnięciu i wykonaniu masażu na drugiej stopie możemy zakończyć zabieg lub, jeśli sobie tego życzy klienta nałożyć żel, lakier lakierożel itp.
    7. przed nałożeniem tych produktów należy przetrzeć płytkę paznokcia acetonem w celu aktywowania polimeru który znajduje się w emulsji, i który zwiększa przyczepność lakierów, zeli i lakierożeli.

  18. #43

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Pojawił się nowy film instruktażowy, Zobacz zabieg BalbCare Pedicure krok po kroku.

  19. #44

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Zapraszam do zapoznania się ze stroną pedicure.balbcare.pl

  20. #45

    Domyślnie Odp: BalbCare

    a jak to jest jesli chodzi o zabieg hybrydyowy badz przedluzanie paznokci ? czy ten manix nie natluszcza plytki do tego stopnia ze bedzi ennamodchodizlo platami? patrzylyscie juz ?

  21. #46
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: BalbCare

    dołączam się do pytania.

  22. #47
    Wczytuje się Avatar kropka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław/Jeszkowice
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Wystarczy przetrzeć paznokcie acetonem i jest ok. Jeżeli nakładamy hybrydę,matujemy,baza itd.,jak lakier ,to tylko aceton. Nie pamiętam co zawiera BalbCare ,ale coś ,co przedłuża trwałość hybrydy,bądż lakieru

  23. #48
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Odświeżam troszeczkę temat
    Jak się sprawdzają produkty balbcare? Używacie nadal czy jednak wygrywają klasyczne metody (moczenie itp?)

  24. #49

    Domyślnie Odp: BalbCare

    ja uzywam i jestem zadowolona

  25. #50
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: BalbCare

    ninatierre a ile więcej bierzesz za usługę jak stosujesz bablbcare, w porównaniu ze zwykłym tradycyjnym manicure/pedicure

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •