Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 50

Temat: BalbCare

  1. #1
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie BalbCare

    Słyszałyście o tym produkcie? Jakie jest wasze zdanie na jego temat?

    Trochę informacji ze strony producenta (http://www.balbcare.pl/)

    Czym jest Balbcare?
    BalbCare to REWOLUCJA w Manicure i Pedicure, jeszcze nigdy nie było produktu który działa tak kompleksowo, podwyższając przy tym normy bezpieczeństwa, oraz czystości.
    Balbcare to para polietylenowych rękawic oraz skarpet zawierających wysokiej jakości preparat odżywczy, jednorazowy pilniczek oraz patyczek z drzewa pomarańczowego.
    Produkt ten odniósł ogromny sukces na terenie Brazylii, Australii oraz USA zdobywając miliony zadowolonych klientów. Powstaje on w Brazylii na bazie unikatowych komponentów najwyższej jakości pod nadzorem najbardziej wykwalifikowanej kadry ekspertów z dziedziny dermatologii.
    Innowacyjny produkt Balbcare przyspiesza pracę , a przy tym podwyższa jakość wykonywanych zabiegów. Z Naszymi produktami staniecie się pełnomocnikami zdrowych paznokci i pięknych dłoni, a Twój salon stanie się profesjonalnym laboratorium piękna, który odwiedzi każda klientka nie martwiąc się o swoje bezpieczeństwo.
    Oferujemy Państwu wyjątkowy i innowacyjny produkt w związku z tym zapraszamy serdecznie do współpracy wszystkie zainteresowane dystrybucją hurtownie oraz salony kosmetyczne.

    Od dziś nie musisz używać do zabiegów manicure i pedicure:

    -wody w której znajdują się bakterie, a aktywne składniki znajdujące się w specjalnie przygotowanej emulsji doskonale nawilżą skórę dłoni i stóp.
    -miseczki do manicure, ponieważ nie używając do zabiegu wody, miseczka będzie Ci niepotrzebna.
    -bez używania kremów, ponieważ w emulsji która znajduje się w skarpetach i rękawicach Balbcare, znajdują się wszystkie niezbędne składniki dla pięknych dłoni, stóp i paznokci. Wzbogacone o ekstrakty które, poprawiają krążenie krwi, niwelują krwawienie skórek oraz wszelki przebarwienia na dłoniach i stopach.
    -Bez peelingów, Ponieważ w emulsji znajdują się składniki które złuszczają martwy naskórek, przy temu nie uszkadzając jej, jak to zdarza się przy różnego rodzaju peelingach.
    -Bez oliwki, ponieważ ekstrakty znajdujące się w opracowanej przez laboratorium Balbcare emulsji, zawierają składniki które wzmacniają płytkę paznokci oraz odżywiają skórki, dłonie i stopy.
    -Bez płynów do usuwania skórek- ponieważ w emulsji znajdują się ekstrakty naturalnie zmiękczające skórki.
    -Bez ręczników, które mogą być źródłem bakterii.
    -Bez parafiny, ponieważ składniki emulsji w pełni nawilżają i odżywiają skórę dłoni i stóp
    A dodatkowo BalbCare zawiera Polimer R236 który zwiększa przyczepność wszelkiego rodzaju lakierów do paznokci, a przy okazji chroni je przed działaniem szkodliwych substancji.

    Ja nie jestem przekonana żeby jeden preparat zastąpił tyle innych

  2. #2
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Produkt wydaje się bardzo fajny a ile kosztuje to cudo?

  3. #3
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: BalbCare

    "A dodatkowo BalbCare zawiera Polimer R236 który zwiększa przyczepność wszelkiego rodzaju lakierów do paznokci, a przy okazji chroni je przed działaniem szkodliwych substancji." a mnie nurtuje to zdanie, bo jak coś co natłuszcza może zwiększyć przyczepność lakieru?

  4. #4
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: BalbCare

    W krok po kroku jest napisane, że przed nałożeniem lakieru należy przytrzeć płytkę acetonem, żeby aktywować primer zwiększający jego przyczepność

  5. #5
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Nie doszukałam się jeszcze ceny niestety produkt wydaje się fajny, tylko czy nie za fajny, mam mieszane uczucia bo często coś co ma być do wszystkiego jest do niczego

  6. #6
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Zamówiłam to cudo miesiąc temu .. do dziś cisza
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  7. #7
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: BalbCare

    A jaki był koszt ? Nie mogę nigdzie się doczytać po ile jest pakowany i z ile, na maila nie odpowiadają

  8. #8
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Cytat Napisał emila Zobacz post
    W krok po kroku jest napisane, że przed nałożeniem lakieru należy przytrzeć płytkę acetonem, żeby aktywować primer zwiększający jego przyczepność
    Ciekawe, w składnikach emulsji, która ma nawilżać, znajduje się unikalny polimer, który po połączeniu z acetonem sprawia, że lakier się lepiej trzyma.. chyba aceton zmywa wszystko co się da no ale może to prawda, a może taki chwyt żeby zwiększyć zachwyt nad produktem

  9. #9
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Jeden zestaw mial kosztować chyba 9 zł z tego co pamietam. Zero info na maila, pan zadzwonil i telefonicznie" przyjął" zlecenie. Jak widać zapomniał, a ja się nie chciałam prosić. Nie chcą zarobić to nie.. ucichło coś o firmie w ogóle
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  10. #10
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Mam nadzieję, że bez żadnej przedpłaty na konto ?

  11. #11
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Nie niee.. nie ze mną takie numery zawsze biorę ( jak się da) za pobraniem
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  12. #12
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: BalbCare

    ok dzięki, myślę, że ta firma to jakaś "ściema"

  13. #13

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Dobry wieczór

    Sprzedaż produktów BalbCare w Czechach i Słowacji zaczęła się 1 marca na targach World Of Beauty - WORLD OF BEAUTY & SPA w Pradze, w Polsce wystartuje w połowie marca.

    Przepraszamy za tak długie oczekiwanie, ale najpierw musieliśmy zarejestrować produkt w KSIOK (Krajowy System Informowania o Kosmetykach), oraz przygotować etykiety zgodne z najnowszą normą europejska dotycząca kosmetyków, która wchodzi w życie od 11 lipca 2013 roku.

    Dlatego że profesjonalnie podchodzimy do spraw związanych z legalizacją wszelkich produktów kosmetycznych, trochę czasu zajęło zarejestrowanie produktu na terenie Polski, Czech i Słowacji.

    Sklep internetowy na stronie BalbCare Polska - BalbCare - Rewolucja w manicure będzie czynny od 25 marca.

    Cena za 1 sztukę – 10zł
    Cena za 90 sztuk - 810zł
    Zestaw startowy 10+10 - 200zł

    Przesyłki będą realizowane firmą kurierską UPS
    1 paczka może zawierać od 1 do 720 sztuk produktu.

    Cena za 1 paczkę - przedpłata 17,50zł
    Cena za 1 paczkę - za pobraniem 20zł

    Ceny produktu w całej Polsce będą jednakowe, ceny przesyłek mogą się różnić w zależności od dystrybutora.

    Przewidujemy promocyjne ceny dla pierwszych klientów, oraz osób które polubią nasz profil na facebooku.
    Ostatnio edytowane przez DoPaznokci.info ; 10-03-2013 o 21:33

  14. #14
    No to..wpadłam Avatar el.ch
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Figueres, Hiszpania
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: BalbCare

    No i tak trudno bylo odpowiedziec na maila, ze zamowienie moze zostac zrealizowane dopiero po zalegalizowaniu produktu na polskim rynku? Cos mi sie to nijak ma do profesjonalizmu o jakim DoPaznokci.info wspomina w swojej wypowiedzi...

  15. #15

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Produkt jest już dostępny na allegro, oraz bezpośrednio u kilku dystrybutorów w Polsce.

    Aktualna lista dystrybutorów produktów BalbCare znajduję się pod adresem www: Dystrybutorzy BalbCare

    Zapraszam także do zapoznania się prezentacją dotyczącą samego produktu oraz sposobu użycia: BalbCare Rewolucja w manicure - PDF Wersja PL

  16. #16
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: BalbCare

    są dostępne też na Allepaznokcie i zarówno do stóp jak i rąk kosztują po 9 zł za parę.
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  17. #17

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Aktualizacja

    Dystrybutorzy BalbCare

    Polska

    Oficjalny dystrybutor BalbCare
    NailsCare
    Gurgul Sławomir
    Siedliska, ul. Gliwicka 59
    47-420 Kuźnia Raciborska
    NailsCare - Producent i importer produktów kosmetycznych

    ALL4TIPS Akademia Piękna
    ul. Okulickiego 51
    31-637 Kraków
    tel. 518 052 035, 12 311 22 11
    ALL4TIPS

    Allepaznokcie Michał Szewczyk
    ul. Piotrkowska 270
    90-361 Łódź
    tel. 42 684 3535
    Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna

    HURTOWNIA KOSMETYCZNA ARKADIA
    ul. 11 Listopada 43
    64-920 PIŁA
    tel. 691 280 232, 607 668 580
    Arkadia - Hurtownia Kosmetykw Profesjonalnych w Pile - ARKADIA - Hurtownia Kosmetykw Profesjonalnych

  18. #18
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: BalbCare

    a czy bedzie dostepny oryginalny balbcare do pelnego pedicure nie tylko do paznokci u stop ten pomaranczowy

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  19. #19

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Produkt BalbCare Anti-Frizz w pomarańczowym opakowaniu również będzie dostępny, jak tylko będzie w sprzedaży zamieścimy informacje.

    Same rękawice i skarpety BalbCare działają nie tylko na paznokcie, ale także na całą skórę rąk i stóp.

    m.in. alantoina złuszcza martwy naskórek i wspomaga odbudowę nowego.

    Więcej informacji o działaniu i właściwościach Rękawic i Skarpet BalbCare znajduję się pod adresem www: Dlaczego BalbCare?
    Ostatnio edytowane przez DoPaznokci.info ; 25-03-2013 o 23:22

  20. #20
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Mani BalbCare zrobionę na szybko na mojej córci
    Załącznik 67328Załącznik 67329
    Załącznik 67330Załącznik 67331
    Załącznik 67332Załącznik 67333
    Załącznik 67334
    Cudny zapach, błyskawiczne odsunięcie skórek - rączki maksymalnie nawilżone ( wyglądają wręcz jak po długiej kąpieli w wannie) Córa cała happy
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  21. #21
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Kochane a na ile wyceniacie zabieg w salonie?
    tj.jaka różnica cenowa od standardowego?

  22. #22
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: BalbCare

    Witam
    Potwierdzam, produkt rewelacyjny. miałam robione i dłonie i stopy,efekt jest naprawdę rewelacyjny, a co do zapachu to też prawda utrzymuje się cały dzień.
    Też myślałam jak przeczytałam stronę producenta, że nie możliwe żeby jeden produkt działał tak kompleksowo.... a Jednak.....
    Jeśli chodzi o cenę to ja płaciłam 30zł za manicure i 40zł za pedicure

    ---------- Dodano o godzinie 20:04 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 18:54 ----------

    Dziś testowałam z hybrydą, ponieważ wyczytałam że można stosować z wszystkiego typu lakierami do paznokci oraz hybrydami. Po zabiegu z BalbCare trzeba przemyć płytkę paznokciową acetonem lub zmywaczem , i nałożyć lakier lub hybrydę. Po przemyciu acetonem aktywuje się polimer, który zwiększa ich przyczepność i trwałość...... Zrobiłam i wygląda bardzo dobrze... odezwę się po tygodniu... z informacją jaki jest efekt..

    ---------- Dodano o godzinie 16:40 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 20:04 ----------

    wszystko ok. Polecam produkt.

  23. #23

    Domyślnie Odp: BalbCare

    WYRÓŻNIENIE DNI URODY I SPA W kategorii Najciekawszy Produkt Kosmetyczny otrzymała firma ASHLEY NAILS za produkt BALBCARE

    Najciekawszy Produkt Kosmetyczny Dni Urody i Spa

    ---------- Dodano o godzinie 21:45 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 16:43 ----------

    Już wkrótce Szkolenie BalbCare z instruktorami z Brazylii i Portugalii, 27 Maja, Hotel Gromada, Piła

    Szkolenie BalbCare z instruktorami z Brazylii i Portugalii

  24. #24

  25. #25
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: BalbCare

    ja 27 maja idę na szkolenie z balbcare, akurat będzie w Pile chyba jako pierwsze, będzie okazja zobaczyć na własne oczy jak to działa

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •