Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: KRAKÓW WARSZAWA - Evolashes - szkolenia i doszkolenia w zakresie przedłużania rzęs

  1. #1
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Post KRAKÓW WARSZAWA - Evolashes - szkolenia i doszkolenia w zakresie przedłużania rzęs

    Witam wszystkie rzęsistki- zarówno te doświadczone, te po kursach podstawowych, jak i te dopiero myślące, aby zacząć kleić

    Zapraszam na szkolenia i doszkolenia z przedłużania i zagęszczania rzęs wszystkie Panie z małopolskiego i mazowieckiego
    KONTAKT: www.rzesy-krakow.pl , 602-471-175 , rzesy.krakow@gmail.com

    Poniżej przedstawiam programy poszczególnych paneli szkoleniowych (dostępne również na stronie evolashes).

    Szkolenie podstawowe indywidualne - 650,- (grupowe max.2os. 500,-)

    Zakres szkolenia

    1. Higiena i bezpieczeństwo pracy – BHP (teoria)
    2. Prezentacja firmy Evo – prezentacja produktów. (teoria + pokaz)
    3. Miejsce pracy stylistki – przygotowanie i higiena. (teoria)
    4. Analiza problemów, które mogą wystąpić podczas aplikacji – przeciwwskazania do zabiegu (alergie itp.) ( teoria)
    5. Przygotowanie rzęs klientki do zabiegu. (teoria+praktyka)
    6. Indywidualny dobór odpowiednich rodzajów rzęs, długości i wygięcia rzęs + prezentacja rzęs eVo. (teoria+praktyka)
    7. Indywidualny dobór kleju do rzęs zarówno dla klientki jak i stylistki. (teoria)
    8. Projektowanie kształtu oka. (teoria+praktyka)
    9. Technika aplikacji oraz pielęgnacji rzęs syntetycznych – metoda 1:1 (teoria+praktyka)
    10. Końcowa kosmetyka zabiegu. (teoria+praktyka)
    11. Omówienie zasad pielęgnacji przedłużonych rzęs. (teoria)
    12. Tajniki efektu metody naturalnie wyglądających rzęs. (teoria+praktyka)
    13. Bezinwazyjne usuwanie przedłużonych rzęs. (teoria+praktyka)

    Szkolenie zakończone jest wydaniem imiennego certyfikatu. Mozliwość zakupienia produktów na miejscu.

    Warsztaty doszkalające - 500 złotych
    (dla osób po ukończonym kursie podstawowym)


    Warsztaty nr 1
    -Eliminacja błędów aplikacji rzęs
    -Przyśpieszenie czasu pracy
    -Praca nad stylizacjami oka (casual, kocie oko, oko otwarte etc)
    -Jak zrobić odpowiednie zdjęcie po wykonanej stylizacji

    Warsztaty nr 2
    - metoda Quick Lash Effect- rzęsy w 30 minut
    - stylizacje ślubne, wieczorowe, sylwestrowe

    Warsztaty nr 3
    - przedłużanie i zagęszczanie rzęs dolnych
    - zaawansowane zdobienie rzęs (przygotowanie do konkursów, ze zdobień i stylizacji oka)
    - tajniki zaawansownaej codziennej stylizacji oka

    Warsztaty nr 4 - 500 zlotych
    (rzęsy 3D)
    - Zapoznanie się z materiałem służącym do stylizacji oka rzęsami syntetycznymi,
    - Jak uzyskać efekt rzęsami syntetycznymi do złudzenia przypominający efekt aplikacji rzęsami naturalnymi
    - różne metody stylizacji oka
    - Technika aplikacji rzęs syntetycznych w technice 3D
    - Cwiczenia praktyczne na modelce
    - pielęgnacja rzęs przedłużonych techniką w technice 3D

    Warsztaty nr 3 - rzęsy z norek - 550 złotych
    Różne techniki przedłużania i zagęszczania rzęs naturalnych rzęsami z norki syberyjskiej

    1. Higiena i bezpieczeństwo pracy – BHP (teoria)
    2. Prezentacja firmy Evo – prezentacja produktów. (teoria + pokaz)
    3. Miejsce pracy stylistki – przygotowanie i higiena. (teoria)
    4. Analiza problemów, które mogą wystąpić podczas aplikacji – przeciwwskazania do zabiegu (alergie itp.) ( teoria)
    5. Przygotowanie rzęs klientki do zabiegu. (teoria+praktyka)
    6. Indywidualny dobór odpowiednich rodzajów rzęs, długości i wygięcia rzęs + prezentacja rzęs eVo. (teoria+praktyka)
    7. Indywidualny dobór kleju do rzęs zarówno dla klientki jak i stylistki. (teoria)
    8. Projektowanie kształtu oka. (teoria+praktyka)
    9. Technika aplikacji oraz pielęgnacji 100% rzęs z norek – metoda 2:1 (teoria+praktyka)
    10. Końcowa kosmetyka zabiegu. (teoria+praktyka)
    11. Omówienie zasad pielęgnacji przedłużonych rzęs. (teoria)
    12. Tajniki efektu metody naturalnie wyglądających rzęs. (teoria+praktyka)
    13. Bezinwazyjne usuwanie przedłużonych rzęs. (teoria+praktyka)

    Doszkolenia z wyżej wymienionych metod są zakonczone otrzymaniem certyfikatu.
    Możliwość zakupu towaru na miejscu.


    UWAGA! 9/10.02 będę w Warszawie, jeżeli znajdą się chętne na szkolenia/warsztaty to mogę przyjechać wcześniej/wyjechać później, byłaby także możliwość szkolenia w weekend. Serdecznie zapraszam
    Ostatnio edytowane przez meraszka ; 26-02-2013 o 17:49

  2. #2
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: KRAKÓW WARSZAWA - Evolashes - szkolenia i doszkolenia w zakresie przedłużania rz

    szkolenie u meraszki jest super
    anioł kobieta zasób cierpliwości chyba nie do wyczerpania.
    Bardzo duża wiedza, którą stara się w jak najlepszy sposób przekazać.
    No i najważniejsze - bardzo dobry kontakt już po kursie.

    Jeszcze raz dziękuję za wszystko
    za meliskę też

  3. #3
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: KRAKÓW WARSZAWA - Evolashes - szkolenia i doszkolenia w zakresie przedłużania rz

    A ja dziękuję za przepyszne rogaliki i oficjalnie witam w gronie stylistek Evolashes
    Teraz pozostaje tylko ćwiczyć! Zdjęcia z kursu wrzucam do wątku galeryjnego Łącznie z dowodem na to, kto tutaj jest anioł kobieta

  4. #4
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: KRAKÓW WARSZAWA - Evolashes - szkolenia i doszkolenia w zakresie przedłużania rz

    I znowu ja! Piszę tutaj by ta opinia nie zginęła w morzu wszystkich opinii na forum ogólnym.

    Pragnę się podzielić moimi uwagami na temat warsztatów doszkalających z metod objętościowych.

    Od dawna chciałam dotknąć tej wiedzy tajemnej, o której cicho sza na forum, a którą każda szanująca się stylistka powinna poznać.
    Ani minuty nie wahałam się wybierając szkoleniowca . Po szkoleniu podstawowym i późniejszym kontakcie z Marysią, miałam do niej 100% zaufanie i wiedziałam, że szkolenie będzie owocne. .

    Marysia to wspaniały instruktor - wprowadziła mnie w arkany wszystkich metod objętościowych, dokładnie instrumentując poszczególne techniki. Jej wiedza jest ogromna i z chęcią się nią ze mną dzieliła i zdradzała jak przyspieszyć tempo pracy.
    Mogłam poszperać w jej materiałach, które są ogromne, zadając jej milion pytań, na które ona z cierpliwością odpowiadała.

    W części praktycznej dała mi popalić Czujnie spoglądając mi na ręce, sprawdzała moją dokładność, wiedzę i korygowała jeżeli coś nie tak akurat poszło. To wszystko w bardzo przyjemnej atmosferze - wierzcie mi, momentami bałam się że od rechotania klej z pierścionka mi wyleci. Na zajęciach praktycznych "przerobiłam" trzy modelki wyklejając pod jej czujnym okiem 100% aplikacji. Szczególnie pierwsza modelka była idealna na tego typu szkolenie, gdyż mogłam zmierzyć się z problemami jakimi były spore ubytki rzęs.
    Nie było lukrowania, nie było terroru. Był spokój i opanowanie. I nie musiałam tym razem pić melisy!

    Dziękuję Meraszko za cierpliwość, piękne pazurki ( namówiłam ja na hybrydę - a co ), wsparcie oraz uświadomienie mi jak się robi Tsantse.

    Oluś już się pytał kiedy przyjedzie ciocia Marysia
    Ostatnio edytowane przez iosa ; 15-10-2013 o 23:57

  5. #5
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Jarosław
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: KRAKÓW WARSZAWA - Evolashes - szkolenia i doszkolenia w zakresie przedłużania rz

    polecam szkolenie u Meraszki !
    jak już wyżej napisane Anioł kobieta, wszystko wytłumaczy i pokaże dokładnie jak trzeba nawet kilka razy , do każdego indywidualne podejście, ogromna wiedza i doświadczenie.
    Dziękuje za naukę i podzielenie się pasją.
    Pozdrowienia

  6. #6
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: KRAKÓW WARSZAWA - Evolashes - szkolenia i doszkolenia w zakresie przedłużania rz

    Polecam szkolenie u Marysi.
    Nie dość, że jest profesjonalistką w tym co robi to oprocz tego jest prze sympatyczną osobą.
    A najwazniejsze jest to, że dodaje wiary w swoje możliwości

    Za to Ci dziękuję

  7. #7
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: KRAKÓW WARSZAWA - Evolashes - szkolenia i doszkolenia w zakresie przedłużania rz

    Paulina chyba z Tobą przez telefon rozmawiałam co? Mam nadzieję, ze już kogoś orzęsiłaś co Maryśka dodaje wiary bo sama kiedyś zaczynała
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Łódź i Warszawa! Szkolenia podstawowe i doszkolenia!! EVO
    By bombelkowa in forum Szkolenia i warsztaty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-01-2014, 09:18
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 10:20

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •