Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 36 z 36

Temat: Peeling w akcji

  1. #26
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Peeling w akcji

    ja uwielbiam peelingi kawowe ;p cudownie aromatycznie pachna a do tego rzeczywiscie daja wycisk cerze twarzy probowalam przeroznych marek i w sumie i tak skonczylo sie na domowej wersji - tutaj fajny przepis Miód i kawa ? najlepsze kosmetyki! ? Odchudzanie bez kitów cera rzeczywiscie jest gładka, oczyszczona i delikatna, a przy regularnym stosowaniu w dodatku dostaje tez fajnych kolorkow

  2. #27
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Poznań
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Peeling w akcji

    dla mnie niektore peelingi sa zwyczajnie za slabe, nie spelniaja moich oczekiwan.. np bodyboom i kawowe peelingi, laski szaleja na ich pukncie, a ja raz kupilam i byl slaby, poprostu slaby... idac dalej-peeling z kueshi, mam bananowy i oprocz tego pieknego zapachu nic mnie nie zacheca, dzialanie srednie, cos tam czuc na skorze, ale nadal nie to czego oczekiwalam.... Przez przypadek kupilam niedawno peeling weglowy z bielendy. Serie carbo detox znam z produktow do twarzy, nie wiedzialam ze maja pelling i zel pod prysznic NO i uzylam i jest bardzo fajny. Ladnie pachnie i skutecznie zluszcza naskorek zostawiajac skore mega delikatna! Nawet moj zanowny malzon zadowolony

  3. #28
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Peeling w akcji

    Ja podrzucam swoje ostatnie odkrycie - Balneokosmetyki Malinowy Peeling do ciała, 200ml uwielbiam maliny a ten pachnie tak jakby zawieral wszystkie maliny swiata ;p dodatkowo nie ma barniwkow i kolor jest uzyskiwany wylacznie z owocow - nieziemskie aromaty ;p wspomaga regeneracje skory zwlaszcza takiej wrazliwej jak moja i dodaje jej blasku

  4. #29
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Leszno
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Peeling w akcji

    Ja kocham owocowe zapachy peelingow, mialam juz malinowy, pomaranczowy a teraz czas na arbuzowy i jestem oblednie zakochana Peeling vegan frendly od bielendy zamkniety co prawda w nie wielkiej tubce, ale za to jest wydajny i super zluszcza naskorek pozostawiajac skore super gladka, a nawet mam wrazenie ze bardziej napieta/jedrna. Dla mnie naprawde super.

  5. #30
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Peeling w akcji

    U mnie dobrze podziałały peelingi Floslek.

  6. #31
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: *peeling w akcji

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    ta parówka z rumiankiem jest skuteczna, ale czasu na nią ostatnio nie mam
    Ja tak samo ją uwielbiam

  7. #32
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: *peeling w akcji

    Ja też chętnie robię sobie peelingi kawowe, od razu po nich czuję się piękniejsza Ich jedyna wada to to, jak potem wygląda łazienka

  8. #33
    Debiutantka Avatar GIPlayer
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Peeling w akcji

    Alternatywa jakich wiele, jednym się przyda innym nie. Każdy powinien jednak znaleźć inną również opcję.

  9. #34
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Peeling w akcji

    Peeling Thalasso od HB i będzie w porządku. Żadne cudowne kroki, a jedynie podstawy. Sami zauważycie, jakie uda się wam wywołać zmiany. U mnie np. ta zmiana jest zdecydowana, wszystko wygląda w porządku. Robię peeling raz na jakiś czas, ale pilnuję zawsze jakości kosmetyku.

  10. #35
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Peeling w akcji

    A ja się pożalę troche... Dziewczyny masakra... zrobilam sobie peeling kawitacyjny w gabinecie u kosmetyczki i efekt jest taki ze w tej chwili od 2 tygodni mam spuchnieta twarz i zaczerwieniona jak po jakims maratonie... To chyba juz powinno minac nie? Bylam juz u deramtologa wczoraj i zaczelam smarowac twarz tym dermokosmetykiem https://www.cetaphil.pl/113/cetaphil-da-ultra/ bo tez piekielnie mnie szczypalo a przy tych upalach to katorga. Poki co czuje ulge jesli chodzi o uczucie podraznienia - mam nadzieje, ze za moment i opuchlizna zejdzie bo krem ma w skladzie witamine E i silikony, ktore dzialaja regeneracyjnie. Ale never ever nie zrobie sobie zadnych peeelingow!

  11. #36
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Peeling w akcji

    Może to kwestia nieprawidłowo wykonanego zabiegu? Pytałaś dermatologa, czy to może być wina kosmetyczki?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Peeling kawitacyjny
    By seqoya in forum Zabiegi kosmetyczne
    Odpowiedzi: 92
    Ostatni post / autor: 11-02-2019, 13:42
  2. Zadbaj o stopy
    By magoo in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 180
    Ostatni post / autor: 11-04-2018, 17:17
  3. Peeling kwasem migdałowym
    By justyna838 in forum Zabiegi kosmetyczne
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 08-12-2017, 12:21

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •