Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 69

Temat: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

  1. #26
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Zestaw "satynowe dlonie" jest BOSKI Teraz chce zamowic zestaw do mikrodermabrazji....tylko nie znam zadnej konsultantki z Koszalina. Najwyzej kupie na allegro.

  2. #27
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Jezeli ktoras z was potrzebuje "coś" z MK bez problemu moge wyslac poczta badz zapraszam do siebie
    Kontakt znajdziecie na stronie GLAMOUR NAILS & VISAGE - USŁUGI,CENNIK dziewczyny ktore bylyby zainteresowane darmowym spotkaniem kosmetycznym zapraszam.

  3. #28
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    oj tak satynowe dłonie jest nieziemski

  4. #29
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Domowa mikro dermabrazja jest świetna

    UŻYWAM I JESTEM ZACHWYCONA

  5. #30
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Ja zostałam konsultantką Mary Kay 2 miesiące temu. Zastanawiałam się pół roku
    Od początku byłam przekonana do tych kosmetyków, bo miałam możliwość wypróbowania ich na spotkaniu z konsultantką. Ponieważ wychodzę z założenia, że mogę polecać jedynie takie produkty, z których sama jestem zadowolona, byłam zachwycona takimi możliwościami.
    Przerażała mnie jednak inwestycja.
    Ale udało mi się zdobyć fundusze na tą inwestycję... i nie żałuję!
    Po pierwsze sama mogę używać tych kosmetyków, a do tego jeszcze przeprowadzać spotkania i sprzedawać je klientkom, żeby móc sobie zarobić. To, co zainwestowałam na start, już dawno mi się zwróciło.
    Z całego serca mogę polecić "cudowny zestaw" do pielęgnacji twarzy, składający się z mleczka, pełniącego również funkcję tonizującą, oraz z nawilżającej emulsji, a do tego serum na dzień i na noc. Przy regularnym stosowaniu widać efekty dokładnie tak, jak zapewnia firma: "po 3 dniach, 3 tygodniach i 3 miesiącach"
    Rewelacyjne są "satynowe dłonie". Nadają się nie tylko na dłonie, ale również na stopy i na ciało.
    Mikrodermabrazji domowej jeszcze nie próbowałam, bo nie powinno się jej stosować zimą, ani latem (ze względu na warunki atmosferyczne, które niestety nie są wtedy odpowiednie dla skóry, która jest po "starciu" naskórka - jest zbyt wrażliwa), ale na pewno wypróbuję na wiosnę.
    Absolutnie fantastyczne są podkłady i pudry mineralne. A ich cena wcale nie odstrasza, bo za tej jakości produkt w drogerii zapłacimy dokładnie tyle samo, a nawet więcej.
    No i dla mnie bombową rewelacją okazały się bibułki matujące - zdejmują połsysk z twarzy, pozostawiając makijaż na miejscu! Gorąco polecam!

    Pojęcie "tanie" i "drogie" nie do końca jest wymierne. Jeśli ktoś używa Ziaji, to MK okaże się bardzo droga. Jeśli jednak tak, jak moja mama, ktoś nie oszczędza na dobrych kosmetykach, to Mary Kay okaże się firmą naprawdę niedrogą.
    Przykład? Genifique Lancome'a kosztuje ponad 400zł. Za Serum C+ Mary Kay zapłacisz 180zł. A moja mama nie widzi różnicy

    Chętnie odpowiem na Wasze pytania, jeśli chcecie uzyskać jeszcze jakieś informacje.
    Pozdrawiam!

  6. #31
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Kilka dni temu odebrałam swój zestawik do mikrodermabrazji Z ręką na sercu bardzo polecam Używałam dopiero dwa razy, ale skóra jest tak pięknie wygładzona....naprawdę super

  7. #32
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Witajcie! Jestem tu nowa ale w końcu znalazłam forum o kosmetykach Mary Kay i natychmiast założyłam tu konto... Oczywiście jestem konsultantką MK ale nie dlatego tu jestem. Szukam informacji na temat Chłodzącego balsamu do stóp, który można stosować na rajstopy Czy któraś z was miała okazje go wypróbować i Jak zapachy Ktoś miał styczność Jeżeli chodzi o mnie to satynowe dłonie i mikrodermabrazja domowa - zdecydowanie TAK.Jako wizażystka cenie też fluidy i niektóre kredki ...

  8. #33
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Dziewczyny
    Jestem konsultantką we Wrocławiu, mogę Wam powiedzieć, ale i tak już z tego wątku zdążyłyście się dowiedzieć, że kosmetyki są naprawdę świetne!
    I możecie je darmowo wypróbować na własnej skórze- organizuję we Wrocławiu spotkania kosmetyczne jeśli jesteście zainteresowane piszcie gosia_mkay@o2.pl

  9. #34

    Talking Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Witajcie Dziewczyny,

    jestem Konsultantką Mary Kay i zapraszam wszystkie zainteresowane Panie z Warszawy i okolic na bezpłatne konsultacje pielęgnacyjne i makijażowe. W ramach konsultacji, dobranie odpowiedniej pielęgnacji do rodzaju skóry i dopasowanie makijażu do każdego typu urody.

    W przypadku zainteresowanych osób, proszę o kontakt pod numerem telefonu : 602 720 131 lub mailem na adres : magda_wiewiora@o2.pl

    Pozdrawiam,
    Magda

  10. #35
    Rozkręcanko Avatar patisia
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Zdecydowanie kosmetyki Mary Kay są rewelacyjne i nie mają sobie równych.
    Rozpływać nad nimi mogłabym się długo i namiętnie...
    Co do ceny same wiecie jak to jest 139zł za "krem do rąk"- każdy powie, że dużo:/ 1,39 za zabieg pielęgnacyjny na dłonie- śmiesznie niska cena. Kosmetyki są bardzo wydajne i tak skonstruowane, że produkty z zestawu kończą się w tym samym czasie a nie każdy osobno.... i albo brakuje, albo zostaje.
    Ja zaczęłam jako "Niezależna konsultantka" na początku na własny użytek... i zaczęłam sprzedawać bez jakiegokolwiek nakładu z mojej strony. Przyjaciółki same zauważyły zmianę - czyli działa naprawdę i to moja cera, i moje dłonie stały się wizytówką nie tylko moją ale także firmy, z którą zaczęłam porządnie współpracować i naprawdę realnie na tym zarabiać a nie najniższa krajowa za półtora etatu same wiecie, jak to jest

    A poza tym robię to, co lubię- daję radość innym kobietom godzinka z kosmetykami, bez zobowiązań, fantastyczny czas relaksu dla ciała i duszy. I nie jestem sprzedawcą kosmetyków... Jestem Niezależną Konsultantką Piękna i to moje Klientki kupują ode mnie kosmetyki a nie ja je sprzedaję
    Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej, zaprosić mnie do siebie albo wpaść do mnie do biura to serdecznie zapraszam, zarówno z okolicy- W-wa i mazowsze jak i z całej PL- wyjazdowe spotkania są fantastyczne(sama baaardzo je lubię)

    Jeżeli chciałabyś zacząć robić to, co ja to pisz lub dzwoń tylko gdzie i kiedy możemy się spotkać

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Kiedy się urodziłam diabeł rzekł:
    O kurde! Konkurencja!


  11. #36
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Cześć, dziewczyny nie jestem jakoś specjalnie aktywna na tym forum, ale chciałabym się z wami podzielić istotna sprawa, przedewszystkim chodzi o konsultantki Mary Kay, ale tez i o klientki otóż wiele kobiet jest uczulonych na rumianek a niestety intensywnie regenerujacy krem pod oczy go zawiera! Szkoda bo jest to świetny krem dający niesamowite efekty natychmiast, a już drugi raz mi się zdążyło ze pani spuchly oczy, pierwszy raz nie pytałam o alergie kobiet a drugi raz pani sama nie wiedziała :/ więc przestrzegam tylko żebyście pytaly o to klientki a poza tym to jestem kosmetologiem i chętnie odpowiem na nurtujące pytania. Konsultantki muszą się wspierać!

  12. #37
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Używam Mary Kay od kilku miesięcy i przyznam szczerze, że nigdy nie miałam tak ładnej skóry Miałam szarą i ziemistą skórę z drobnymi zaskórniakami, taraz już zapomniałam jak to wygląda! Jestem zachwycona, ponoć ,,sztuką'' jest dobranie odpowiednich produktów pod potrzeby skóry. Nie wiem czym ta moja konsultantka się sugerowała, nie ważne, to mądra inwestycja w piękną skórę ! Jednorazowo to był wydatek ok. 400 zł ale od 5 miesięcy już ich używam codziennie i jeszcze trochę zostało. Chyba przeliczając Mary Kay wychodzi nieco taniej. Biorąc pod uwagę że to selektywne produkty to bardzo dobra cena. Polecam

  13. #38
    No to..wpadłam Avatar Taisia90
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    170

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Z tego co zauważyłam fajne mają kosmetyki do pielęgnacji dłoni peeling i krem do rąk..

  14. #39
    Rozkręcanko Avatar patisia
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Moje kochane


    Mam Specjalne zaproszenia dla Wyjątkowych Kobiet, takich jak Wy,

    na wieczór z Mary Kay w Łodzi na środę, 25 stycznia o godz. 18-ej

    Spotkanie poprowadzi Anna Maria Mroczek- jedyna w Polsce Naczelna Dyrektor


    Specjalne zaproszenia mam dla moich Specjalnych Gości.


    Komu, komu zaproszenie


    W Łodzi będę osobiście, i
    osobiście się Wami zajmę

    Dla której mam szykować zaproszenia specjalne


    Proszę o odpowiedź i rezerwację jak najszybciej


    Do zobaczenia


    Patisia - Patrycja Grzybowska


    ---------- Dodano o godzinie 18:46 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 21:18 ----------

    nikogo ? ? ? ?
    Ostatnio edytowane przez patisia ; 24-01-2012 o 09:02
    Kiedy się urodziłam diabeł rzekł:
    O kurde! Konkurencja!


  15. #40
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Dziewczyny, a czy któraś z was miała może krem intensywnie nawilżający z Mary Kay ? Jest godny uwagi? Bo mam ostatnio bardzo wysuszona skórę i potrzebuje czegoś skutecznego.




  16. #41
    Rozkręcanko Avatar patisia
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    jak najbardziej godny polecenia i uwagi, szczególnie teraz na zimę, gdy nasza buzia przeżywa horror mrozu i nagłych zmian temperatury. mam cerę mieszaną więc na stałe stosuję Beztłuszczowy Krem Nawilżający. Intensywny Krem Nawilżający stosuję na noc, albo gdy wiem, że długo będę na dworze i chcę rozpieścić buzię przed mrozowym wyzwaniem
    Rozsmarowuje się na buzi fantastycznie, ma konsystencję mocno ubitej śmietany i jest fantastyczny Gorąco polecam
    Kiedy się urodziłam diabeł rzekł:
    O kurde! Konkurencja!


  17. #42
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    w maju byłam na szkoleniu z makijażu u Roberta Bielskiego firmowego wizażysty Mary Kay i dowiedziałam się że jeżeli ktoś ma cerę mieszaną lub tłustą to może używać Mikrodermabrazji MK oczywiście codziennie sprawia że cera staje się bardziej matowa i o niebo lepiej wygląda. zaczęłam tak stosować i powiem w zaufaniu: REWELKA

  18. #43

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Ja już też nie mogę doczekać się szkolenia u Bielskiego.

  19. #44
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Lusil - zaintrygowałaś mnie tą mikrodermabrazją powiedz coś więcej proszę bo sama mam taką cerę, tłustą z problemami, wypryski, rozszerzone pory i nic prócz raz na jakiś czas kuracji antybiotykowej, nie pomaga Może coś z tej firmy wybiorę co poprawi kondycję mojej skóry

  20. #45
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    musiałabyś skontaktować się z konsultantką z Twojego miasta i umówić na pokaz kosmetyczny, na którym to dobrano by Ci odpowiednie kosmetyki to typu cery..
    kasiulko81 nie wiem w jakim jesteś wieku więc nie podpowiem tak na oko które kosmetyki z MK były by dla Ciebie najlepsze..

  21. #46
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Mam 32 lata (to żadna tajemnica), a problemy z cerą mam nadal, cera tłusta, pory rozszerzone itp. Świecę się strasznie. Używam teraz kremu "Siarkowa moc" z jakiejś tam firmy, mniej się świece, ale za to mam wrażenie ściągania skóry na buzi i wygląda wtedy na przesuszoną. W moim wieku powinnam już używać kremów przeciwzmarszczkowych a ja nadal z pryszczami się użeram

  22. #47
    Rozkręcanko Avatar patisia
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    kasiulka81 tak jak pisała lusil bardzo ciężko jest dobrać kosmetyki na opis a nie na oko na spotkaniach kosmetycznych "oglądam" swoje klientki, słucham ich oczekiwań odnośnie kosmetyku, obserwuję buzię po użyciu kosmetyku- dobrze dobrany kosmetyk pozwala klientce od razu poczuć i zobaczyć różnicę- wtedy mamy pogląd na to, co buzi odpowiada i na co reaguje.

    Na podstawie tego, co piszesz mogę mieć pewne sugestie odnośnie kosmetyków i swoje spostrzeżenia, ale wolałabym żebyś najpierw położyła kosmetyk na twarzy- już kiedyś prowadziłam spotkanie z klientką przez łącza i do tej pory świetnie razem współpracujemy co ty na to? Możemy się umówić na pw- puszczę próbki w poniedziałek i pewnie ok środy czwartku zrobimy telekonferencję W Twoich okolicach będę dopiero w połowie października
    Kiedy się urodziłam diabeł rzekł:
    O kurde! Konkurencja!


  23. #48
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    No chętnie, ale mogłabyś mi przybliżyć ceny kosmetyków które wchodziłyby w grę przy pielęgnacji mojej twarzy Wiem, że ceny są wysokie dlatego chciałabym mieć jakieś wyobrażenie. Najprawdopodobniej moja była stylistka paznokci jest konsultantką tej firmy, ale jeszcze nie zwietrzyłam tematu dogłębnie więc nie mam pewności. Nie chciałabym Ci robić kłopotu

  24. #49

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Kosmetyki są szalenie wydajne np. 3w1 mleczko lub żel używam od kwietnia dwa razy dziennie i jeszcze troszkę mam. Wystarcza kropelka wielkości groszku. Koszt tego podstawowego kosmetyku to 80zł
    Wszystkie są takie wydajne poza podkładem, który zużywa się jak każdy inny ale jest świetny.

  25. #50
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    WItam! Jestem konsultantką Mary Kay działam w obszarze Warszawy i okolic jeżeli któraś z was spoza Warszawy potrzebuje kosmetyków tej marki chętnie prześle pocztą na swój koszt
    Zapraszam również na spotkanie które umożliwi Wam zapoznanie się z kosmetykami tej firmy, a tym które je znają chętnie je dostarczę Zapraszam i szczerze polecam kosmetyki

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •