Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 69

Temat: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

  1. #1
    Rozkręcanko Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    100-lica
    Postów
    59

    Domyślnie * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii w tym temacie, gdyż ostatnio słyszałam, iż to bardzo wartościowe kosmetyki- cenowo zbliżone do Vichy, ale jakościowo lepsze. Czy Któraś z Pań korzysta i może coś podpowiedzieć o efektach?

  2. #2
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    pierwsze słysze o takich kosmetykach ale przeleć sie tutaj:
    forum.cosmetic.pl :: Zobacz temat - Mary Kay - co sądziecie o kosmetykach

  3. #3
    Rozkręcanko Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    100-lica
    Postów
    59

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Dzięki :-)
    Jestem stara, jak świat, ale wcześniej także nie słyszałam o tej firmie.

  4. #4
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    ja też nic nie słyszałam o takiej firmie

  5. #5
    Rozkręcanko Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    100-lica
    Postów
    59

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?


  6. #6

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Ja troszeczkę wiem o tej firmie...- kosmetyki są na naszym rynku od jakichś 6 lat,ale nie reklamują się w telewizji ani radiu, więc nie wszyscy o nich słyszeli. Marketing Mary Kay opiera się na wypróbowaniu na własnej skórze i działaniu drogą poleceń. Każda konsultantka Mary Kay przed sprzedaniem kosmetyku powinna zaprosić potencjalną klientkę na pokaz kosmetyczny, w czasie którego tamta może wypróbować kosmetyki i dobiera się jej specyfiki odpowiednie do potrzeb jej skóry.
    Zestaw "satynowe dłonie" jest super, polecam!
    A jeżeli któraś z was jest z Torunia lub okolic i jest zainteresowana posiadaniem tych kosmetyków, niech da znać...coś w tej kwestii da się zrobić

  7. #7
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    moja kolezanka z mamą były u jednej babki i tam im dobierała kosmetyki, mojej kolezance tusz do rzes a mamie jakis podkład i krem...

    podobno jest drogo...

    i moja koleżanka kupując tusz za 60 zł..nie była zbyt zadowolona, zadnych specjalnych efektów itd...

    ________________________________________


  8. #8
    No to..wpadłam Avatar Ewelinaaa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Jakiś miesiąc temu byłam na spotkaniu kosmetycznym, moja koleżanka zaczęła zajmować sie tymi kosmetykami. Zestaw satynowe dłonie jest naprawdę bardzo fajny, ale dość drogi. Ja zdecydowałam się narazie, na żel do mycia twarzy serum i podkład. I szczerze jest ekstra, po 1 użyciu widać efekty skóra jest nawilżona i zdrowo wygląda. Firma jest dość droga ale jesli chodzi o jakość to z tego co czytałam porównuje sie do qlinic i vichy. Doszłam do wniosku że jakby policzyć wszystkie kosmetyki co mam na półce i uzywam ich od świeta, to 3 dobrej jakości kosmetyki kosztuja o wiele mniej. Jesli chodzi o kosmetyki kolorowe czy tusze do rzęs to mi osobiscie nie przypadły do gustu, ale te do pielęgnacji polecam.

  9. #9
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    ja mam wlasnie okazje zostac konsultantka tej firmy (formularz lezy w szafie)
    produkty sa dosc drogie (choc nei wiem jak w pl)ale slyszalam ze marykay jest bardzo dobra firma ktora zaprzestala badan na zwierzetach.znam polke ktora poleca te produkty

  10. #10
    Rozkręcanko Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    100-lica
    Postów
    59

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    ja mam wlasnie okazje zostac konsultantka tej firmy (formularz lezy w szafie)
    produkty sa dosc drogie (choc nei wiem jak w pl)ale slyszalam ze marykay jest bardzo dobra firma ktora zaprzestala badan na zwierzetach.znam polke ktora poleca te produkty

    Moje drogie, bo podejrzewam, że założenie tej idei jest proste: "Co drogie, to tanie" i na odwrót
    Teraz już więcej wiem o tych kosmetykach. Są rewelacyjnej jakości i za tą jakość trzeba zapłacić. ALe z drugiej strony kupujemy buty za 300 zł i nie zstanawiamy się, że trochę drogie... :-)
    A kosmetyki przede wszystkim używamy do twarzy, więc powinnyśmy w nią inwestować
    Pozdrawiam Was Dziewczyny!
    Poznaje się tylko to, co się oswoi... :-)

  11. #11

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Jestem tego samego zdania. Początkowo też zzrażała mnie cena, ale wypróbowałam i efekty mnie zachwyciły, więc teraz już myślę sobie, że w końcu twarz mamy na całe życie...

    ---------- Dodano o godzinie 21:00 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:54 ----------

    natalia268 - nie rozumiem tego, że babka dobierała im tylko tusz albo tylko krem i podkład. Na tych spotkaniach należy wykonać pielęgnację od podstaw, wszystkie kosmetyki po kolei od demakijażu poczynając, więc konsultantka ma obowiązek dobrać kobitce wszystkie kosmetyki potrzebne do codziennej pielęgnacji, a ta wybiera sobie to, co jej najbardziej odpowiada, więc jak mogła ta koleżanka kupić tusz, który jej się w dodatku nie podobał - to ewidentnie jej wina, skoro kupiła coś byle kupić.Pewnie chciała zaoszczędzić i wzięła to, co najtańsze albo po prostu konsultantka nie poprowadziła spotkania jak należy. Jestem konsultantką, to wiem, jak to mniej więcej wygląda..

    ---------- Dodano o godzinie 21:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:00 ----------

    A dodam jeszcze, że nie ma obowiązku zakupu czegokolwiek po tym spotkaniu!

  12. #12
    Debiutantka Avatar anulka012379
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nijmegen-Holandia
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Witam..słyszałam o tej firmie ale już jakis czas temu..miałam sposobnośc używania niektórych : tonic dwufazowy do zmywania oczu,pare kremów..Te kosme3tyki pochodzą ze Stanów Zjednoczonych..zaczynaja byc popularne w zachodniej europie..pozdrawiam..;-)

  13. #13
    No to..wpadłam Avatar justi9
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    leszno
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    ja jestem konsultantka tej firmy sa swietne produkty no drogie ale super a satynowe raczki to moj nalog nie ma czegos lepszego ahh

  14. #14
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    mialam okazje wyprobowania kosmetykow na pokazie ... satynowe dlonie fakt fajne ... mnie zrazila nachalnosc Pani ktora potrafila do mnie wydzwaniac po 2-3 razy dziennie i mowic mi ze 1400 zl to nie jest duzo i zebym od kogos pozyczyla.... ( namawiala mnie do wejscia w firme ) . porazka jakas .

    ---------- Dodano o godzinie 19:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:12 ----------

    Cytat Napisał justi9 Zobacz post
    ja jestem konsultantka tej firmy sa swietne produkty no drogie ale super a satynowe raczki to moj nalog nie ma czegos lepszego ahh

    mozesz na PW napisac jaka jest cena zestawu bede wdzieczna

  15. #15
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Ja dziewczyny tez tak jak "mala" mam okazje zostac konsultantka tej firmy (wspolna znajoma, umowa lezy w szafie a ja sie zastanawiam). Ale kosmetyki naprawde sa rewelka mimo ceny, ktora jest z wyzszej polki. Ja sama mialam okazje uzywac preparat do zmywania makijazu( taki olejisty), podklad pod oczy (tuszujacy since pod oczami) i nawilzajacy krem do twarzy z kolagenem q10. A moja corka uzywala kremu dla twarzy bardzo delikatnej( wrecz alergicznej) i stwierdzila ze ma bardzo delikatna i milutka jak noworodek twarz. Byla naprawde zachwycona ( a trudno jej dobrac dobry krem ktory ja nie uczuli). Wiec za dobra jakosc trzeba sporo zaplacic.

  16. #16
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    właśnie wlazłam na allegro i tam też można kupić kosmetyki Mary Kay.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  17. #17
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    właśnie wlazłam na allegro i tam też można kupić kosmetyki Mary Kay.
    w Mary Kay zakazane jest takie sprzedawanie na allegro czy inne wyprzedaże w internecie!
    kosmetyki są ekskluzywne i tak też powinno się je przedstawiać a nie sprzedawać na równi np, ze szczotkami, wiadrami itp...

    zamysłem firmy jest aby niezależne konsultantki organizowały pokazy kosmetyczne, aby jak największa ilość kobiet mogła zaznajomić się i wypróbować najpierw naszych kosmetyków a potem, jeśli ktoś ma ochotę to może je nabyć u konsultantki, ale nic na siłę, ni wciskamy produktów jakby od tego zależało co najmniej nasze życie... w Avonie np najpierw zamawiasz a potem wypróbowujesz u nas jest na odwrót!

  18. #18
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Ja miałam taki zestawik Zestaw SATYNOWE DŁONIE MARY KAY Satin Hands (1249873550) - Aukcje internetowe Allegro
    jest boski, dłonie naprawdę "satynowe". I bardzo wydajny ten zestawik. Jeśli ktoś ma zniszczone dłonie to naprawdę czyni cuda

  19. #19
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    są niezłe. podpisałam umowę i testuje. domową mikrodermabrazję mają niesamowitą

  20. #20
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    No właśnie, ja też słyszałam sporo dobrego nt, domowej mikro,
    i teraz mam pytanie: w jaki sposób mogę ją przetestować?
    Są dostępne jakieś próbki?


  21. #21
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    pewnie są, ale najlepiej byłoby załapać się na warsztaty kosmetyczne z jakąś niezależną konsultantką kosmetyczną, bo na takich warsztatach testujesz wszystkie kosmetyki jakie ona przynosi ze sobą i to wszystko za darmo...

  22. #22
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Szukam konsultanki z Koszalina. Moze znacie jakas? Chcialam zamowic kilka rzeczy...dajcie znac

  23. #23
    Rozkręcanko Avatar wiola841
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    wielkopolska
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Ja również miałam kilka kosmetyków tej firmy. Fajny zestawik na dłonie, maska, peeling i krem do rąk- czyni cuda. Fajne też są podkłady pod makijaż- bardzo wydajne i fajnie stapia się ze skórą. Polecam

  24. #24
    Szkoleniowiec Avatar SPN Magik
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Piła
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    polecam rewelacyjny zestaw do dłoni "satynowe dlonie" - rewelacja cena chyba 149 zl


    bardzo dobra mikrodermabrazja do stosowania w domu - mialam juz 2 opakowania zanim otworzylam gabinet - polecam , bardzo fajna cera, zluszcza zrogowacialy naskórek i fajny jest krem wyrównujący kolor skóry wlasnie w zestawie
    cena chyba 199 zł

    i bardzo fajne mają pudry mineralne
    jestem bardzo z nich zadowolona, chociaz ogolnie uzywam ziemie egispką z Bikor, ale to jest duzo tanszy kosmetyk i bardzo ladnie wygląda na buzi - jakbys miala polozony podkład w kremie
    cena chyba 59 zl

    polecam
    tez jestem konsultantką, ale nie mam na to czasu, weszlam w to chyba z 4 lata temu
    Firmowa witryna Mary Kay Polska. Kosmetyki, kosmetyka, pielęgnacja, uroda, kobieta, kariera, praca, skóra, wirtualny makijaż

    pozdrawiam Magda

  25. #25
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    hmmm ja niestety nie odnisłam dobrego wrażenia jeśli chodzi o Mary Kay, ale tutaj wina leży po stronie konsultantki... Była tak natrętna, że szok... Chciała mój nr i powiedziała, że zaprosi mnie na spotkanie właśnie taki pokaz i nawet nie zadzwoniła, a przyznam, że chciałam iść. Przy okazji bardzo chciała sprzedać mi fluid, ale się nie dałam
    Dostałam próbki- jakąś bazę pod podkład, ale niestety szału nie było...
    Poza tym słyszałam, że kosmetyki mają fajne, ale miałam raz przyjemność porównać ceny Mary Kay w Polsce do cen w USA i że tak powiem zraziłam się, bo tam ceny tej firmy są strasznie niskie... Ale i tak uważam, że MK ma wyższy poziom niż Avon czy Oriflame.
    Jakiś czas temu chciałam pobawić się w konsulting w MK, ale jakoś otrząsnęłam się w porę, bo było by tak, że brałabym pewnie tylko dla siebie, a znając moje "mierzenie sił na zamiary" skończyłabym jako bankrut z mieszkaniem pełnym kosmetyków MK hehe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •