Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 51 do 69 z 69

Temat: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

  1. #51
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Ja nie jestem jakoś do nich przekonana.
    odwiedziła mnie kiedyś Pani pokazała,poopowiadała i nie zrobiły na mnie wrażenia.
    Tylko zabieg satynowe dłonie mnie zainteresował.
    Koleżanka zamówiła trochę kolorówki i powiedziała,że niestety nie są warte swojej ceny.

  2. #52
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Witam jestem konsultantka kosmetyków Mary Kay . Kosmetyki są drogie ale moim zdaniem warte swojej ceny . Nadają się dla cery wrażliwej , alergicznej .Dostępne są w dwóch rodzajach : do cery suchej/ normalnej i mieszanej /tłustej .Warto je wypróbować bo naprawdę warto.
    Jestem Konsultantką również kosmetyków oriflame . Jeśli nie macie konsultantki a były byście zainteresowane zamówieniem piszcie do mnie : ilona.paulina@op.pl
    Przy pierwszym za kupie za co najmniej 280 złotych 15% rabatu .

  3. #53
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Nie stosowałam kosmetyków tej firmy,więc ciężko mi coś napisać,ja ufam tylko tym naturalnym a najlepiej jeżeli dodatkowo mają ekstrakty i minerały znad morza martwego.

  4. #54
    Rozkręcanko Avatar parafina80
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    warszawa
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Zestaw satynowe dłonie to absolutna rewelacja.
    Oprocz tego używam korektora pod oczy i też jestem zadowolona.
    Owszem tanie te kosmetyki nie są ale maja naprawdę fajne produkty.
    A dodam że konsultantką nie jestem

  5. #55
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Cytat Napisał kasiulka81 Zobacz post
    Mam 32 lata (to żadna tajemnica), a problemy z cerą mam nadal, cera tłusta, pory rozszerzone itp. Świecę się strasznie. Używam teraz kremu "Siarkowa moc" z jakiejś tam firmy, mniej się świece, ale za to mam wrażenie ściągania skóry na buzi i wygląda wtedy na przesuszoną. W moim wieku powinnam już używać kremów przeciwzmarszczkowych a ja nadal z pryszczami się użeram

    .. a propos świecenia się cery:
    - im więcej ją będziemy matowić tym bardziej pobudzamy ją do wytwarzania sebum
    - a w rezultacie, co raz więcej się świecimy,
    - cera jest niestety niedostatecznie nawilżona a jedynie matowiona
    - i mimo że się świeci daje niestety efekt ściągania..
    wniosek:
    - trzeba dobrać kosmetyki do rodzaju cery, powinny matowić i nawilżać jednocześnie
    - każdy rodzaj cery należy nawilżać, ale każdy w inny sposób, który zapewniają dobrze dobrane kosmetyki
    - jeśli pomimo matowienia się świecisz - może za dużo tych kosmetyków matujących (pewnie krem i fluid i puder? hmm?), z czegoś zrezygnuj, odstaw krem matujący na początek, wystarczy fluid i puder..
    - zmiany powinny zawsze być widoczne po ok miesiącu, jeśli zmian nie ma - kosmetyk nie działa!

    ..pryszcze wychodzą wtedy, gdy cera zawiera zbyt dużo zanieczyszczeń i jest nieprawidłowo pielęgnowana, należy dobrze oczyszczać cerę rano i wieczorem (mleczko lub żel do mycia twarzy); oprócz tego dobrze dobrany serum na dzień i na noc no i krem oczywiście.. serumy i krem pod oczy zaczynamy używać ok 30 roku życia
    tak naprawdę od 25 roku cera nasza zaczyna się już starzeć..

    pomogłam? starałam się..
    Ostatnio edytowane przez lusill ; 08-02-2014 o 18:41

  6. #56
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Satynowe dłonie i mikrodermabrazja z MK są super. Drogie ale super

  7. #57
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Jestem konsultantką Mary Kay i zapewniam, że są to kosmetyki rewelacyjne, idealnie dobrane do rodzaju cery, problemów skórnych kobiety (i nie tylko) naprawdę działają cuda. Ostatnio zdarzyło mi się słyszeć, że mężczyzna osobiście pofatygował się do mojej koleżanki -konsultantki, żeby podziekować za to,że jego naczynkowa cera nie reaguje takim zaczerwienieniem przy zmianie temperatur. I właśnie to jest piękne w tej pracy.

  8. #58
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Witam mam pytanie mam 25 lat kupiłam 3 dni temu kosmetyki mary kay mleczko 3 w 1 i do nawilżania twarzy a moje pytanie dotyczy jeśli mam twarz z krostami nie wszędzie czasem wyskakują mi RÓŻNE krosty to czy ten zestaw mi pomoże mieć ładna twarz tzn bez tych wypryskow używam jeszcze mikro demoralizacji a pytam bo w ulotce pisze ze nawilża twarz i zmniejsza zmarszczki?

  9. #59
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Witaj anulka 00184.
    Nie napisałaś jaki masz rodzaj cery- to ,że masz wypryski sporadycznie nic mi nie mówi. Konsultantka na pewno określiła Ci rodzaj cery. Czy kupiłaś zestaw do cery mieszane czy suchej ? To są podstawowe informacje, jakie muszę znać, gdyż inaczej nie będę w stanie pomóc.
    Co do mikrodermabrazji to trzeba najpierw pozbyć się wyprysków i dopiero robić zabieg, żeby krostki się wygoiły i nie rozeszły po całej twarzy. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, pisz - chętnie doradzę.
    Dodam, że masz podstawową pielęgnację, być może należałoby coś dorzucić jeśli wypryski są bardzo uciążliwe.
    Pozdrawiam

  10. #60
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    z tej firmy zachwycam się Beztłuszczowym płynem do demakijażu oczu - radzi sobie bezbłednie z każdym tuszem

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  11. #61
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    A możesz zdradzić chociaż ile kosztuje? Tak z czystej ciekawości bo to na pewno przyda się wielu Użytkowniczkom na forum

  12. #62
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    kupuję w sieci więc ceny są różne
    ale udaje mi się chwycić w okolicach 40zł

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  13. #63
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    ja te kosmetyki znam już od ponad roku i jestem z nich niesamowicie zadowolona. Co prawda ich ceny są naprawdę wysokie, ale wybór jest spory. Ta marka od zawsze kojarzyła mi się tak, że to naprawdę luksusowe produkty z górnej półki, no i faktycznie tak jest jednak przynajmniej one w swojej cenie dają jakieś fajne, widoczne efekty dla skóry. Idealnie nadają się chociażby na prezent jeśli kobieta nie może na co dzień pozwolić sobie na tak drogi kosmetyk.

  14. #64
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    ja słyszałam ze są okej chociaż sama nie testowałam nigdy

  15. #65
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Kiedyś żonie kupiłem ale była zadowolona. Szczęśliwa żona ważniejsza niż drogie kosmetyki.

  16. #66
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Też jeszcze nie miałam okazji poznać. Zawsze jednak staram się wybierać polskie kosmetyki, szczególnie, że jesteśmy w czołówce w branży kosmetycznej http://www.injob.com/pl/pl/career-pl...gatej-tradycji. Warto się czasem zastanowić, co nakładamy na ciało, bo nie może to być pierwszy kosmetyk, który nam akurat ładnie zapachniał, ważne jest żeby nie powodował negatywnych skutków. Polskie firmy właśnie skupiają się na tym, żeby wszystko było wykonywanie tradycyjnie a zarazem innowacyjnie i z doświadczeniem.

  17. #67
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Z kremów intensywnie nawilżających to zdecydowanie polecam CETAPHIL DA Ultra, krem intensywnie nawilżający, 85g - Dermokosmetyki do twarzy | AptekaGemini.pl To dermokosmetyk. Krem Cetaphil się akurat w tej roli sprawdza zdecydowanie świetnie...

  18. #68
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Staram się raczej wybierać kosmetyki od polskich producentów, czasem kupię jakiś krem z L'oreala czy tusz do rzęs zagranicznego producenta.

  19. #69
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Ja też głównie stosuje polskie kosmetyki ale ostatnio dostałam kremik Mary kay od koleżanki. Jak go zacznę stosować to zdam relację.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •