Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Willow Studio Produkty do stylizacji paznokci

  1. #1

    Domyślnie Willow Studio Produkty do stylizacji paznokci

    Witam serdecznie wszystkie forumowiczki! Zachęcam do zapoznania się z nową linią produktów
    Stylizacją paznokci zajmuję się od 2006r. Przez cały ten czas szukałam produktów w niskich cenach, które nie odbiegają jakością od markowych, najdroższych na rynku. Efektem tych poszukiwań jest seria ''Willow Studio'', którą sprawdziłam osobiście i na codzień używam w moich stylizacjach. Produkty pochodzą prosto z wytwórni chemicznej więc mam pewność, że nie są to produkty rozcieńczane czy gorszej jakości. Zachęcam do współpracy salony, sklepy oraz ośrodki szkoleniowe. Cenniki detaliczne oraz hurtowe chętnie wyślę na pocztę, z przyjemnością dodam także zdjęcia produktów czy paznokci wykonanych nimi

    Zapraszam także na facebooka, gdzie na bierząco dodaję nowośći http://www.facebook.com/WillowStudioEwelinaWierzbowska



  2. #2
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Willow Studio Produkty do stylizacji paznokci

    A jakaś stronka www jest? czy tylko na fb ?

  3. #3
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Willow Studio Produkty do stylizacji paznokci

    Cytat Napisał asiek Zobacz post
    A jakaś stronka www jest? czy tylko na fb ?
    No właśnie... też bym chciała stronkę zobaczyć.



    asiek ja znalazłam taką Stylizacja paznokci, Tipsy rybnik,przedłużąnie rzęs rybnik, paznokcie - ale nie ma tam nic o produktach, galeria prac (btw.kotki na drugiej stronie fajowe)

  4. #4
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Willow Studio Produkty do stylizacji paznokci

    Szkoda, bo ciekawa jestem cen przejrzałam kolorowe żele na fb, i różności, był tam nawet mały cennik ale wolałabym wszystko z osobna z cenami

    I ciekawi mnie ta informacja "nasz dystrybutor dostarczy produkty gratis"

  5. #5

    Domyślnie Odp: Willow Studio Produkty do stylizacji paznokci

    Witam Sklep internetowy jest w budowie. Cenniki wyślę na pocztę, poproszę tylko adresy w prywatnej wiadomości. Asiek informacja o darmowej dostawie jest dla stylistek z Rybnika, ale jeśli zakupy są na większą kwotę można wykombinować darmową przesyłkę. Przepraszam za wszystkie trudności z dostępem do zdjęc produktów na chwile obecną wszystko wyślę na poczte lub wrzucam na FB. IZI strona, ktora podałaś jest moja- w przyszlosci na niej znajdzie się link do sklepu, w razie dalszych pytan chętnie odpowiem na wszystkie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-09-2019, 10:56
  2. Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 14-10-2011, 10:20
  3. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 23:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •