Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 865

Temat: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    Wiele osób ma problem z obgryzaniem paznokci. Gdy nie pomagają żadne preparaty dostępne w sprzedaży, skuteczną alternatywą może okazać się np. przedłużenie paznokci żelem.Takie paznokcie nie od razu będą wyglądały idealnie, ale wystarczy kilka wizyt u stylistki, alby odzyskały estetyczny wygląd.
    Przy rekonstrukcji pazurków obgryzionych z pewnością dużym błędem jest użycie do tego celu tipsów, gdyż musiałybyśmy przykleić go na opuszku palca co nie da nam gwarancji trwałości pazurków. Jedyne skuteczne wyjście, to zastosowanie formy i pewnie wielu z was nasuwa się pytanie jak tą formę podłożyć, skoro nie ma pod co...
    W takiej sytuacji wystarczy nałożyć na opuszek odrobinę żelu, a po jego utwardzeniu oddzielić go delikatnie od skóry. A następnie pod szkielecik podłożyć formę i przedłużyć jak zawsze, pamiętając, że paznokieć nie może być dłuższy niż 1/3 naturalnej długości płytki. Co do zdobienia takich pazurków, to powinny być delikatne zdobienia, natomiast jeśli chodzi o french, to musimy pamiętać o wydłużeniu łożyska specialnym żelem. I oczywiście informacja dla klientki o częstrzych wizytach by doprowadzić pazurki do ładnego wyglądu
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 30-05-2009 o 21:42

  2. #2
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Zgadza się. Robię dokładnie tak samo. Dzięki temu, że paznokcie są przedłużone, klientka nie może ich obgryzać i dzięki temu łatwiej jej przejść przez etap odrastania. Niestety zdarzają się również klientki, które obgryzają i skubią skórki. Tragedia!

  3. #3
    Rozkręcanko Avatar magoo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    32

    Domyślnie

    Ten sposób również stosuję, ale zdarza mi się często klientka, która upiera się na doklejenie. Do tego celu stosuję tipsy firmy a.i. Polska w wersji elegance x-rated. Są delikatne, kolorem przypominają naturalne, mają cieniutką kieszonkę, nie wymagają intensywnego piłowania i można je przykleić do pozostałej po obgryzaniu płytki. Pozostawiam długość wystającą dwa mm ponad opuszek, nie więcej. Odrastającą płytkę uzupełniam średnio co dwa tygodnie a zdobię ukosem, żeby przy odrastaniu nie wyglądały dziwacznie.
    życie to jeden wielki plac zabaw, aby się w nim odnaleźć pielęgnuj wieczne dziecko w sobie

  4. #4
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    za to nobel. mam koleżankę która wszystkie pazurki zgryzie.swoje razem ze skórkami obgryza. tipsy też żadna przeszkoda. może to pomoże. a jak nie

  5. #5
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    a co jak facet obgryza?

  6. #6
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    a co jak facet obgryza?
    Mężczyznom też można zrobić przedłużki. Swego czasu nawet w TV w jakimś programie był poruszony ten temat. Przeważnie korzystają z takich usług mężczyźni, którzy mają bezpośredni kontakt z klientem biznesowym i muszą dobrze wyglądać.

  7. #7
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    a co jak facet obgryza?
    ja nakładam takiemu facetowi fiberglass. Nie widać rożnicy a paznokieć jest bardziej twardy. Mam takiego jednego klienta.....

    ---------- Dodano o godzinie 13:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:32 ----------

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    Wiele osób ma problem z obgryzaniem paznokci. Gdy nie pomagają żadne preparaty dostępne w sprzedaży, skuteczną alternatywą może okazać się np. przedłużenie paznokci żelem.Takie paznokcie nie od razu będą wyglądały idealnie, ale wystarczy kilka wizyt u stylistki, alby odzyskały estetyczny wygląd.
    Przy rekonstrukcji pazurków obgryzionych z pewnością dużym błędem jest użycie do tego celu tipsów, gdyż musiałybyśmy przykleić go na opuszku palca co nie da nam gwarancji trwałości pazurków. Jedyne skuteczne wyjście, to zastosowanie formy i pewnie wielu z was nasuwa się pytanie jak tą formę podłożyć, skoro nie ma pod co...
    W takiej sytuacji wystarczy nałożyć na opuszek odrobinę żelu, a po jego utwardzeniu oddzielić go delikatnie od skóry. A następnie pod szkielecik podłożyć formę i przedłużyć jak zawsze, pamiętając, że paznokieć nie może być dłuższy niż 1/3 naturalnej długości płytki. Co do zdobienia takich pazurków, to powinny być delikatne zdobienia, natomiast jeśli chodzi o french, to musimy pamiętać o wydłużeniu łożyska specialnym żelem. I oczywiście informacja dla klientki o częstrzych wizytach by doprowadzić pazurki do ładnego wyglądu
    Nie zawsze trzeba robić zakładkę. Nieraz są warunki aby formę ułożyć na opuszku tuż przy naturalnej płytce

  8. #8
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    a masz moze zdjęcie czy nie za bardzo?

    ________________________________________


  9. #9
    Szkoleniowiec Avatar fashion.nails
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    95

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    a co jak facet obgryza?
    Jeśli meżczyzna obgryza paznokcie, tak samo jak kobiecie robimy rekonstrukcje, przy czym należy pamietać że paznokieć ten ma być tylko rekonstrukcją zdrowej płytki paznokcia, z minimalnym wolnym brzegiem. Do tego celu używamy covera, po opiłowaniu nie nanosimy quicka tylko polerujemy i nakładamy top dla mężczyzn
    Instruktor Golden Nails
    Stylistka Paznokci

  10. #10
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    bardzo mnie ciekawi co dziewczyny na ten temat napisza,bo ten temat powinnien byc bardzo dlugi...ja to wlasnie nobla za to powinnam dostac bo najwiecej takich klijentek mialam...i wogole masakratos,jak to przeczytalam to az mna trzasnelo..hihihi

    ---------- Dodano o godzinie 19:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:00 ----------

    seqoyka pieknie opisalas..uklon dla ciebie za dokladnosc i profesjonalnosc...

  11. #11
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    no ja właśnie mam mieć kolerzankę która ma strasznie obgryzione pazurki i nie wiem jak to zrobić , nie specjalnie umiem na formie proszę o konkretne porady jak i co mam zrobić żeby to jakoś wyglądało

  12. #12
    No to..wpadłam Avatar ulala10
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Koło Opola
    Postów
    281

    Domyślnie

    Cytat Napisał czarus Zobacz post
    no ja właśnie mam mieć kolerzankę która ma strasznie obgryzione pazurki i nie wiem jak to zrobić , nie specjalnie umiem na formie proszę o konkretne porady jak i co mam zrobić żeby to jakoś wyglądało
    Krok po Kroku
    Tutoriale > Modelowanie > Modelowanie paznokci obgryzionych na szablonie.
    Tutorial opracowal:
    Anna Gembala-Papież
    Instruktor Bass Cosmetics, Odyssey Nail System, Tammy Taylor, En Vogue

    Paznokcie obgryzione przed.
    Przygotowanie paznokcia.
    Kładziemy szablon bezpośrednio na skórze.
    Przedłużamy paznokieć żelem mlecznym różowym (Bass Cosmetics: FP). Utwardzamy UV2min.
    Jeśli to możliwe można ściągnąć szablon. Widok przedłużonego paznokcia.
    Budujemy paznokieć żelem kmuflującym (KAM). Pazokieć budujemy najlepiej dwoma warstwami, aby odpowiednio wzmocnić paznokieć bez ryzyka zalania skórek. UV 2min.
    Opracowujemy kształt paznokcia i wygładzamy powierzchnię blokiem. Widok z bliska. Nakładamy rzadki żel biały (FUW lub FPW) małym pędzelkiem. W razie konieczności przecieramy linię uśmiechu aby ją wyrównać. UV 2min. Nakładamy żel nawierzchniowy nabłyszczający (K, P+W lub WK) wygładzając i wyrównując powierzchnię paznokcia. UV 4min. Efekt końcowy.

  13. #13
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Bardzo ładnie pokazane.

  14. #14
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    właśnie tym postem wzorowałam się jak robilam swoje pierwsze pazurki ogryzki na formie super pokazane dziekować

  15. #15
    Wczytuje się Avatar KorneliaOlszewska
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Siemianowice
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    super ale miałam klientkę z o wiele więcej obgryzionymi pazurkami a skórki tak narośnięte że chyba żeby je dobrze oczyścić to musiałabym jakoś przejechać kosiarką wierzcie mi pierwsze które zrobiłam poodpadały albo je zgryzła ( i nie chciała się przyznać ) a drugie bo mi głupio było że tak szybko odpadły zrobiłam gratis i jak na razie ponad 2 tygodnie mają wow sukces. Powiem szczerze że po tych pazurkach zwątpiłam w siebie wszystkim laseczką którym robię pazurki trzymają się nawet po 7 tygodni a tu po trzech dniach poodpadały - miałam doła jak nic hahahah

  16. #16
    Gość
    niezalogowany

    Post Jak przedłużać obryzane paznokcie?

    i znów artykulik PAZNOKCIE nr28

  17. #17
    Rozkręcanko Avatar vmajkav
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Jak przedłużać obryzane paznokcie?

    Ja takie mam- masakra :/ Przyzwyczajenie z dzieciństwa jeszcze nie minęło :/

  18. #18
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Jak przedłużać obryzane paznokcie?

    dziewczyny błagam nie obgryzajcie paznokci a jak macie dzieci to robcie wszystko zeby tego nie robiły. deformacji płytki nie da sie cofnac

  19. #19
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Jak przedłużać obryzane paznokcie?

    sama coś o tym wiem..
    obgryzałam 15 lat a teraz jak patrze na swoją płytkę to ach..
    aż płakać się chce jest w takim stanie że szok..
    mimo że od ok 8 miesięcy nie gryze to dalej jest cieniutka słaba no jak papierek mimo odżywek i witamin.

  20. #20

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    A tu mja mała rekonstrukcja . Robie paznokcie od 2,5 miesiaca i jeszcze nie bylam na zadnym szkleniu prosze wiec o konstruktywna krytyke . Paznokcie sa akryl na formie .
    Dzieki
    Jaga
    Yfrog - dscf8522

  21. #21
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    Cytat Napisał Jagienka1976 Zobacz post
    A tu mja mała rekonstrukcja . Robie paznokcie od 2,5 miesiaca i jeszcze nie bylam na zadnym szkleniu prosze wiec o konstruktywna krytyke . Paznokcie sa akryl na formie .
    Dzieki
    Jaga
    Yfrog - dscf8522
    o rajuśku aż mi się gęsia skórka zrobiła... wydaje mi sie że sobie bardzo dobrze poradziłąś

  22. #22

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    o rajuśku aż mi się gęsia skórka zrobiła... wydaje mi sie że sobie bardzo dobrze poradziłąś


    Dziękuję

  23. #23
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    Jagienka to szaaaaał ekstra Nie bylo przeciwskazań od lekarza w tym przypadku

  24. #24
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    Właśnie.. to mi cos grzybicą "pachnie":-/ Efekt końcowy super
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  25. #25
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    poradziłaś sobie ładnie ale ja bym się nie podjęła tego , bo paznokcie wyglądają nie ciekawie ....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 14:57
  2. Zdobienie paznokci - nic trudnego
    By Kamis in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 07-11-2012, 23:15

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •