Strona 1 z 35 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 865

Temat: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

  1. #1

    Domyślnie Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    Wiele osób ma problem z obgryzaniem paznokci. Gdy nie pomagają żadne preparaty dostępne w sprzedaży, skuteczną alternatywą może okazać się np. przedłużenie paznokci żelem.Takie paznokcie nie od razu będą wyglądały idealnie, ale wystarczy kilka wizyt u stylistki, alby odzyskały estetyczny wygląd.
    Przy rekonstrukcji pazurków obgryzionych z pewnością dużym błędem jest użycie do tego celu tipsów, gdyż musiałybyśmy przykleić go na opuszku palca co nie da nam gwarancji trwałości pazurków. Jedyne skuteczne wyjście, to zastosowanie formy i pewnie wielu z was nasuwa się pytanie jak tą formę podłożyć, skoro nie ma pod co...
    W takiej sytuacji wystarczy nałożyć na opuszek odrobinę żelu, a po jego utwardzeniu oddzielić go delikatnie od skóry. A następnie pod szkielecik podłożyć formę i przedłużyć jak zawsze, pamiętając, że paznokieć nie może być dłuższy niż 1/3 naturalnej długości płytki. Co do zdobienia takich pazurków, to powinny być delikatne zdobienia, natomiast jeśli chodzi o french, to musimy pamiętać o wydłużeniu łożyska specialnym żelem. I oczywiście informacja dla klientki o częstrzych wizytach by doprowadzić pazurki do ładnego wyglądu
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 30-05-2009 o 22:42

  2. #2
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Zgadza się. Robię dokładnie tak samo. Dzięki temu, że paznokcie są przedłużone, klientka nie może ich obgryzać i dzięki temu łatwiej jej przejść przez etap odrastania. Niestety zdarzają się również klientki, które obgryzają i skubią skórki. Tragedia!

  3. #3
    Rozkręcanko Avatar magoo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    32

    Domyślnie

    Ten sposób również stosuję, ale zdarza mi się często klientka, która upiera się na doklejenie. Do tego celu stosuję tipsy firmy a.i. Polska w wersji elegance x-rated. Są delikatne, kolorem przypominają naturalne, mają cieniutką kieszonkę, nie wymagają intensywnego piłowania i można je przykleić do pozostałej po obgryzaniu płytki. Pozostawiam długość wystającą dwa mm ponad opuszek, nie więcej. Odrastającą płytkę uzupełniam średnio co dwa tygodnie a zdobię ukosem, żeby przy odrastaniu nie wyglądały dziwacznie.
    życie to jeden wielki plac zabaw, aby się w nim odnaleźć pielęgnuj wieczne dziecko w sobie

  4. #4
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    za to nobel. mam koleżankę która wszystkie pazurki zgryzie.swoje razem ze skórkami obgryza. tipsy też żadna przeszkoda. może to pomoże. a jak nie

  5. #5
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    a co jak facet obgryza?

  6. #6
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    bardzo mnie ciekawi co dziewczyny na ten temat napisza,bo ten temat powinnien byc bardzo dlugi...ja to wlasnie nobla za to powinnam dostac bo najwiecej takich klijentek mialam...i wogole masakratos,jak to przeczytalam to az mna trzasnelo..hihihi

    ---------- Dodano o godzinie 19:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:00 ----------

    seqoyka pieknie opisalas..uklon dla ciebie za dokladnosc i profesjonalnosc...

  7. #7
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    no ja właśnie mam mieć kolerzankę która ma strasznie obgryzione pazurki i nie wiem jak to zrobić , nie specjalnie umiem na formie proszę o konkretne porady jak i co mam zrobić żeby to jakoś wyglądało

  8. #8
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    a co jak facet obgryza?
    Mężczyznom też można zrobić przedłużki. Swego czasu nawet w TV w jakimś programie był poruszony ten temat. Przeważnie korzystają z takich usług mężczyźni, którzy mają bezpośredni kontakt z klientem biznesowym i muszą dobrze wyglądać.

  9. #9
    No to..wpadłam Avatar ulala10
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Koło Opola
    Postów
    281

    Domyślnie

    Cytat Napisał czarus Zobacz post
    no ja właśnie mam mieć kolerzankę która ma strasznie obgryzione pazurki i nie wiem jak to zrobić , nie specjalnie umiem na formie proszę o konkretne porady jak i co mam zrobić żeby to jakoś wyglądało
    Krok po Kroku
    Tutoriale > Modelowanie > Modelowanie paznokci obgryzionych na szablonie.
    Tutorial opracowal:
    Anna Gembala-Papież
    Instruktor Bass Cosmetics, Odyssey Nail System, Tammy Taylor, En Vogue

    Paznokcie obgryzione przed.
    Przygotowanie paznokcia.
    Kładziemy szablon bezpośrednio na skórze.
    Przedłużamy paznokieć żelem mlecznym różowym (Bass Cosmetics: FP). Utwardzamy UV2min.
    Jeśli to możliwe można ściągnąć szablon. Widok przedłużonego paznokcia.
    Budujemy paznokieć żelem kmuflującym (KAM). Pazokieć budujemy najlepiej dwoma warstwami, aby odpowiednio wzmocnić paznokieć bez ryzyka zalania skórek. UV 2min.
    Opracowujemy kształt paznokcia i wygładzamy powierzchnię blokiem. Widok z bliska. Nakładamy rzadki żel biały (FUW lub FPW) małym pędzelkiem. W razie konieczności przecieramy linię uśmiechu aby ją wyrównać. UV 2min. Nakładamy żel nawierzchniowy nabłyszczający (K, P+W lub WK) wygładzając i wyrównując powierzchnię paznokcia. UV 4min. Efekt końcowy.

  10. #10
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Bardzo ładnie pokazane.

  11. #11
    No to..wpadłam Avatar ulala10
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Koło Opola
    Postów
    281

    Domyślnie

    Ja w sobote mam własnie klientke z jeszcze gorszymi paznokietkami(prawie brak płytki)mam nadzieje ze cos podobnego uzyskam

  12. #12
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    pieknie zrobione

  13. #13
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    pieknie pokazane,ale tak jak ktos wczesniej napisal to sa jezcze piekne paznokcie,bo u mnie to przewaznie do polowy plytki byly wygryzione przez co znieksztalcaja sie bardzo opuszki i tu sie zaczyna problem..i aby wyprowadzic takie paznokcie potrzeba czasami kilku miesiecy i na prawde cierpliwosci..regularnosc takich zabiegow musi byc wykonywana co dwa tygodnie,tak najlepiej i bezpieczniej...seqoyka ja mam ta stronke dla Ciebie z airbrusshem,tylko gdzies zapisalam,jutro wrzuce..

  14. #14
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie

    Annamon zgadzam się z Tobą,że klientki powinny nas odwiedzac co 2 tygodnie w celu małej korekty i sprawdzenia czy wszytsko jest oki,ale niestey większość z nich to 'olewa'

    Tu zdjęcie pazurków z jakimi trafiłam do mnie kobieta po wcześniejszej wizycie u innej 'stylistki' Jest to akryl na tipsie,pazurki maja tu 3 dni.

    Na palcu wskazującym jak i innych widać w połowie taka przebijająca kreseczkę jest to jej naturalny obgryziony pazurek.


    A tu po....


  15. #15
    Wczytuje się Avatar Anu-La
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    19

    Domyślnie

    ech też mam jedną taką klientkę z cienką wklęsłą i obgryzaną płytką, najgorsze jest jeszcze to że dziewczyna nie rozumie że często trzeba paznokcie odnawiać i chodzi z nimi po 4 tyg. maluje lakierami nie zmywając kolejnych warstw i wiecie co? Ostatnio gdy do mnie przyszła paznokcie były w strasznym stanie załamałam się normalnie bo nie dość że cienkie jak papier to jeszcze miałam wrażenie że płytka była jakaś odparzona oczywiście 2 paznokcie po tygodniu jej odpadły.
    Wydaje mi się że gdy przyjdzie to powinnam ją normalnie skasować bez taryfy ulgowej bo nie dba o paznokcie :/

  16. #16
    Rozkręcanko Avatar Martita1503
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    40

    Domyślnie

    hmm dziewczyny wydaję mi się że obgryzanie paznokci to kwestia psychiki
    ja osobiście od dziecka obgryzam paznokcie i nie powiem jak wyglądają jak nie są przedłużone... i zdarza mi się obgryzać też tipsy i choć innym to pomaga to mi nie

  17. #17
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    kiedy robilam kursy, uczono mnie ze nawet na najbardziej obgryziony paznokiec mozna dokleic tipsy, oczywiscie nie jest to latwe, ja pracuje tylko na tipsach i tylko zelami, szkoda bo widze ze na formie super efekt, mam klientke ktora bardzo bardzo obgryza paznokcie, zapuszcza skorki naprawde nie dba o dlonie, duzo z nia pracy a do tego ma bardzo male opuszki i plytki paznokci ktore i tak sa wygryzione do polowy, roboty tu duzo! musze pilowac tipsy zeby dopasowac mini mini, ale efekt nie jest zly nie wiem czy na formie udalo by mi sie tu cos zrobic, z reszta jak mowilam nie umiem,
    prawda jest taka ze chyba kazda z nas miala inna szkole nauki, i swoje przyzwyczjenia!
    je nie robie fotek, podziwiam wasze bardzo ladnie pracujecie, napewno zasypie was pytaniami! tym bardziej ze ni dlugo am 3 sluby do przygotowania: wlosy i paznokcie, zyczzcie mi powodzenia bo dosyc wybredne babeczki z nich!

  18. #18
    Rozkręcanko Avatar Martita1503
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    40

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o paznokcie których płytka jest bardzo bardzo bardzo krótka i obgryziona to zamiast męczyć się z opiłowywaniem tipsa i dopasowywaniem go co nie wiadomo czy da oczekiwany efekt można zastosować tzw "zaczepkę" którą można wykonać i z żelu i z akrylu następnie pod nią podłożyć formę i przedłużyć... wydaje mi się że to prostszy sposób... przynajmniej dla mnie dlatego też ja taką zaczepkę wykonuje w razie potrzeby

  19. #19
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    Martita a jak ty robisz ta zaczepke?

  20. #20
    Rozkręcanko Avatar Martita1503
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    40

    Domyślnie

    hmmm nie mam akurat porobionych zdjęc i nie wiem czy dobrze Ci to wytłumacze. ja robie to w ten sposob że normalnie przygotowuje pazurka do przedłuzenia następnie kluka z akrylu bądz żelem kłade na wolnym brzegu pazurka tak żeby troche żelu było na pazurku a część wylała się na opuszek
    na tej fotce pokzauje jak to mniej wiecej powinno wyglądać.
    następnie czekamy aż akryl wyschnie będz utwardzi się żel patyczkiem odklejamy od opuszka akryl/zel i pod to podkładamy formę i budujemy pazurka...
    mam nadzieje że mniej więcej przejźyście to wyjaśniłam

  21. #21
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    dzieki, postaram sie wykonac, nie wiem czy sie uda ale dziekuje

  22. #22
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    a wiec tak moja kolezanka przyszla do mnie kiedys z takimi pazurkami jak na fotce nr 1.koszmar dal mnei bo bylam po kursie jakos niedlugo do tego nie umialam na formie robic co widac jakzle jest podlozona forma
    w tym momencie jej naturalki wygladaja tak (fotka nr 2 juz zazelowane ale sa takiej dlugosci)

  23. #23

  24. #24
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    pieknie pokazane

  25. #25
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie

    Mała kawał dobrej pracy wykonałaś
    Mi łatwiej odrazu podkładać formę niż robić zaczepkę,czasem nawet ten utwardzony żel na opuszku nie chcę się odkleić ha ha chyba łatwiej akryl w tym momenci odczepić...Na początku jak nie umiałam pracowac z formą to tez robiłam na tipsie w końcu dla chcacego nic trudnego,ale przyznaje,że to nielada wyczyn

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:57
  2. Zdobienie paznokci - nic trudnego
    By Kamis in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 08-11-2012, 00:15

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •