Strona 2 z 35 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 865

Temat: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

  1. #26
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    super praca pati, bede musiala naprawde potreningowac foremki, , a do tego french taki super,dziewczyno jaki ty masz talent! bravo!

  2. #27
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    to nie moje dzieło ściągnełam to z sieci...gdzie tam ja nie jestem jeszcze na takim poziomie żeby to robić hehe

  3. #28
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    DZIEKI za szczerosc, ale super robotka i dzieki za fotki

  4. #29
    Rozkręcanko Avatar Martita1503
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    40

    Domyślnie

    Fajnie pokazane widziałam to już na innym forum... ja wykonuje to w troszke inny sposób ale to świetnie ukazuje o co chodzi

  5. #30
    Gość
    niezalogowany

    Post Jak przedłużać obryzane paznokcie?

    i znów artykulik PAZNOKCIE nr28

  6. #31
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1

    Domyślnie

    Witam
    Zawędrowałam ,aż tutaj.
    Posiadam właśnie takie paznokcie. Nigdy się nie spotkałam z propozycją robienia ich w taki sposób. Robiono mi na tipsie i rzecz jasna odpadały.
    Proszę o pomoc.
    Jakiś kontakt do kogoś kompetentnego z Warszawy ((

    Pozdrawiam Agnieszka

  7. #32
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    To mojej siostry, ogryzki, małe pazurki. Nie zrobiłam zdjęcia przed, a szkoda, ale na zdjęciach zaznaczę gdzie kończyła się jej naturalna płytka.Mam nadzieję, że coś widać. Siorka zarzyczyła sobie kształt tak pomiędzy migdałkiem, a kwadratem.. zdjęcie troszkę zniekształciło dziwnie pazurki ;/
    P.s.:Skórki to nie moja sprawka ...

  8. #33
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie

    Polecam rekonstrukcje na formie bo czesto bywa ze łożysko odsłonięte z powodu obgryzania wypycha tipsa...

  9. #34

    Domyślnie

    tutaj jest rekonnstrukcja paznokci z pomocą dual systemu, myślę że tutaj też można wkleić
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    dodane przez sylwia12314 http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-p...html#post29025

  10. #35
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    a co jak facet obgryza?
    ja nakładam takiemu facetowi fiberglass. Nie widać rożnicy a paznokieć jest bardziej twardy. Mam takiego jednego klienta.....

    ---------- Dodano o godzinie 13:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:32 ----------

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    Wiele osób ma problem z obgryzaniem paznokci. Gdy nie pomagają żadne preparaty dostępne w sprzedaży, skuteczną alternatywą może okazać się np. przedłużenie paznokci żelem.Takie paznokcie nie od razu będą wyglądały idealnie, ale wystarczy kilka wizyt u stylistki, alby odzyskały estetyczny wygląd.
    Przy rekonstrukcji pazurków obgryzionych z pewnością dużym błędem jest użycie do tego celu tipsów, gdyż musiałybyśmy przykleić go na opuszku palca co nie da nam gwarancji trwałości pazurków. Jedyne skuteczne wyjście, to zastosowanie formy i pewnie wielu z was nasuwa się pytanie jak tą formę podłożyć, skoro nie ma pod co...
    W takiej sytuacji wystarczy nałożyć na opuszek odrobinę żelu, a po jego utwardzeniu oddzielić go delikatnie od skóry. A następnie pod szkielecik podłożyć formę i przedłużyć jak zawsze, pamiętając, że paznokieć nie może być dłuższy niż 1/3 naturalnej długości płytki. Co do zdobienia takich pazurków, to powinny być delikatne zdobienia, natomiast jeśli chodzi o french, to musimy pamiętać o wydłużeniu łożyska specialnym żelem. I oczywiście informacja dla klientki o częstrzych wizytach by doprowadzić pazurki do ładnego wyglądu
    Nie zawsze trzeba robić zakładkę. Nieraz są warunki aby formę ułożyć na opuszku tuż przy naturalnej płytce

  11. #36
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    a masz moze zdjęcie czy nie za bardzo?

    ________________________________________


  12. #37
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    ja tez wykorzystuje ten trik z zaczepka,najpierw formuuje ja z zelu,utwardzam,podwazam patyczkiem i pod to wsuwam forme i robie paznokietek
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  13. #38
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    a masz moze zdjęcie czy nie za bardzo?
    nie mam zdjęcia ale wklejam link do strony mojej instruktorki Akryl - Beautify - sklep

  14. #39
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    Cytat Napisał ssisi2 Zobacz post
    nie mam zdjęcia ale wklejam link do strony mojej instruktorki Akryl - Beautify - sklep
    wg mnie te paznokcie nie sa aż tak zmaltretowane żeby były "godne" miana obgryzionych... te to dopiero są ogryzkiZałącznik 5633

    Załącznik 5634

  15. #40
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    orzesz..... nie cierpię robić ogryzków.. wrrrr....

  16. #41
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    ja tez ... ale raz była u mnie moja sąsiadka i maiła takie jak a tym 2gim zdjęciu... o fuuuuuuuuuu... myślała że n ie dam rady... jeszcze to było "w czasach" gdy covery nie były tak znane więc zrobiła jej clear i pomalowałam ciemnym lakierem...

  17. #42
    Rozkręcanko Avatar roksana22
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Oława
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    ja też mam koleżankę, która ma strasznie poobgryzane paznokcie, a na dodatek bardzo grube opuszki po bokach i z przodu palców (ja to nazywam "buły") i z tego powodu bardzo cięzko jest zrobić zaczepkę czy cokolwiek innego! I właśnie chciałam się dowiedzieć, czy takie paznokcie można zrobić dłuższe niż 1/3 płytki

  18. #43
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    Cytat Napisał roksana22 Zobacz post
    ja też mam koleżankę, która ma strasznie poobgryzane paznokcie, a na dodatek bardzo grube opuszki po bokach i z przodu palców (ja to nazywam "buły") i z tego powodu bardzo cięzko jest zrobić zaczepkę czy cokolwiek innego! I właśnie chciałam się dowiedzieć, czy takie paznokcie można zrobić dłuższe niż 1/3 płytki

    ja bym nie ryzykowała, chociaz jak mi sie złamie (np tak jak na załączonym obrazku http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-p...oradzic-2.html post #42) to i tak dorabiam do reszty-czyli mega długie ale na wlasną odpowiedzialność i musze wtedy zajeb***cie na nie uważać

  19. #44
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    te paznockie jeśli można je tak nazwać na powyższym zdjęciu sa okropne jak mozna doprowadzić je do takiego stanu :/

  20. #45
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    ja tez niestety obgryzam paznokcie choc od jakiegos czasu tylko jak ogladam jakis straszny film.czy moge zrobic sobie szpice(sprobowac) na formie czy musze krotkie miec?zazwyczaj robilam na tipsie te dlugie bo i tak po paru dniach zmieniam wzorek a co drugi zmieniam caly pazur

  21. #46
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    sa okropne brrrrrr

  22. #47
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    wg mnie te paznokcie nie sa aż tak zmaltretowane żeby były "godne" miana obgryzionych... te to dopiero są ogryzkiZałącznik 5633

    Załącznik 5634
    to to juz lekka przesada,moje sa dluzsze i to sporo

  23. #48
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    dziewczynki pazurki ktore były obgryzane nałogowo przedłużamy bardzo delikatnie( nie moga byc dlugie wiec takie delikatnie tylko za puszek). Klientka ktora miala tak krotkie paznokcie nie bedzie umiala obchodzic sie z dlugimi a co za tym idzie moze uszkodzic natralna plytke.

  24. #49
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    No moze to i nie sa takie masakry jak miala Woszczur ale tez musialam sie dosc nagimnastykowac zeby wyszly ladne i schludne, bo to dla uczennicy. A skorki to zalatwila sobie sama.

  25. #50
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

    Jolanto droga, całkiem nieżle sobie poradziłaś, ale proszę nie miej mi za złe krytyki jedyne do czego bym, sie przyczepiła to są ciut szerokie na wolnym brzegu

    i do tego rada od starej ciotki

    jak zakładasz tips lub robisz na formie (bo tyle nas jest ze ie jestem w stanie spamiętac która jaką techniką robi) to opracuj go w ten spodób aby przy wolnym brzegu był dość wąski... jak nakładasz ozdoby, brokat , biały żel to "końcówka" robi automatycznie szersza...

    mam nadzieje ze nie jestes zła i nie myślisz ze sie wymądrzam czy coś... ale jestesmy tu same dla siebie po to zeby korygować potknięcia i udoskonalać fach

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:57
  2. Zdobienie paznokci - nic trudnego
    By Kamis in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 08-11-2012, 00:15

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •