Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 3456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 213

Temat: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

  1. #151
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    Gratulacje serdeczne.Moja faworytka na miejscu 3 !jupi

  2. #152
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    Ogromne gratulacje dziewczynki

    agulaa Twoja praca powaliła mnie na kolana, szkoda, że tak wyszło...

    nadiuszka super, głosowałam na twoje cukiereczki
    P.S. Dużo zdrówka życzę

    zyza fajnie i pod temat

    marchewkowy rewelacja te rzęsiska, ciekawa jestem jak Ty to zrobiłaś

    kurko ja chętnie poczytam czym się kierowałyście przy wyborze

  3. #153
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    Ja też chętnie poczytam-głosowałam na Marchewkę - na to wychodzi

  4. #154
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    o jezu...
    mam drugie miejsce...
    wybaczcie ide sie wyryczeć ze szczescia...

    (parę minut pozniej)
    dziekuje, dziękuje, rodzicom, tacie za talent plastyczny i mojej instruktorce zumby ze dala sie namowic (stąd i neony na oczach)
    tyle co ja bralam udzialu w konkursach pazurowych i nic a tu taka niespodzianka

    ps. ja jestem znikąd znaczy sie bardziej evoska niz noblowska ale żaden ze mnie instruktor rzęsowy to gdyby nie bylo dyskwalifikacji bylabym wykopana czy jak? że z przypadku mi sie udalo?
    bardzo prosze nie umniejszajcie mojej pracy z powodu dyskwalifikacji Aguli wiem ze nie jestem instruktorka ale moja praca zajela mi nie malo czasu i niemalo energii jak innym... dajcie sie pocieszyc z nagrody bo w takiej atmosferze raczej ciezko sie cieszyc

    nie wazne, wazne ze cos mi sie w zyciu udaje

    wisienka dzieki za mile slowa
    Agulusia w trakcie trwania konkursu bardzo podbudowaly mnie twoje slowa kiedy napisalas ze jestem twoja druga faworytka, jak ja sie na zumbie darlam do instruktorki ze moze sie nam uda tym razem hehehe

    piekne prace dziewczyny, na prawde piekne prace
    Ala ty mnie pozamiatalas.... nie mam chętnej na takie rzesy ale z checia bym bezczelnie skopiowala
    Ostatnio edytowane przez zyza ; 30-05-2013 o 19:57

  5. #155
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    zyza, gratki, bardzo ciekawa praca gdyby Agulaa została do finału, to ja bym była pewnie poza podium, nie ty ja też nie miałam chętnej na kolorowe rzęsy, dlatego po zrobieniu zdjęć od razu rzęski ściągałam. moja aplikacja jest konkursowa, zdecydowanie nie na co dzień a twoją oglądają tłumy dziewczyn podczas odchudzania-upiększania
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  6. #156
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    Ala
    widzisz sporo osób kazalo mojej instruktorce ściągać rzęsiory kolorowe bo jej piekne oczy się gubią haha
    matko i corko....
    siedze i kwicze, i nikt w domu mej radosci nie moze zrozumiec

  7. #157
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    Zyza twoje rzeski od razu wpadly mi w oko bo sama chetnie bym takie ponosila sa takie idealne dla mnie nie przerysowane i nie przesadzene nalezalo ci sie podium

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  8. #158
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    Dziewczyny ogromne gratulacje!
    Prace były na wysokim poziomie i bardzo ucieszyły nasze oczy.

    Zyza rycz maleńka jestem z Ciebie baaardzo dumna, przecież wiesz. gaduła z Ciebie niemiłosierna, ale jaką podzielna uwagę masz kochana! i zobacz ile wyniosłaś, że Cie na podium mamy fajowo ciesze się razem z Tobą


    Nadiuszka bardzo fajna aplikacja, codzienna a zarazem konkursowa (bo nietypowa) śliczne wykonanie

    Marchewkowa - pomysłowa chociaż dla mnie trochę przerysowana stylizacja (chociaż pewnie takie powinny być konkursowe rzęski), trochę nie w moim stylu, ale za pomysł duzy plus

    Agulaa proszę Cię. Chyba wysyłając pracę do firmy, z która współpracujesz wiedziałaś co robisz. Strzeliłaś sobie po prostu samobója i bardzo Cię proszę nie posądzaj nikogo o brak wyrozumiałości. Chyba trzeba było wcześniej się zastanowić jeśli włożyłaś w pracę (swoją drogą piękną) tyle czasu i zaangażowania a nie teraz obrażać się, ze ktoś znalazł Twoja publikację.
    To nie pierwszy konkurs na forum i regulamin jest jasny i czytelny.


    Pozostałym uczestniczkom postaramy się opisać czym kierowałyśmy się przy wyborze prac i ocenić pozostałe prace uczestniczek. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział i zachęcamy do skorzystania z rabatu w naszym sklepie www.evolashes.pl
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  9. #159
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    Wiem kobiety, że wy teraz zapracowane, przez masę zamówień z rabatem, no i ostatnie dni ciąży też wykańczają...

    ale tak nieśmiało chciałam zapytać, kiedy będą dyplomiki?
    bo mój małż. codziennie pyta - masz już!?!

  10. #160
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    [quote=edytakon;384678]Dziewczyny ogromne gratulacje!
    Prace były na wysokim poziomie i bardzo ucieszyły nasze oczy.


    Edi pisze: "Agulaa proszę Cię. Chyba wysyłając pracę do firmy, z która współpracujesz wiedziałaś co robisz. Strzeliłaś sobie po prostu samobója i bardzo Cię proszę nie posądzaj nikogo o brak wyrozumiałości. Chyba trzeba było wcześniej się zastanowić jeśli włożyłaś w pracę (swoją drogą piękną) tyle czasu i zaangażowania a nie teraz obrażać się, ze ktoś znalazł Twoja publikację.
    To nie pierwszy konkurs na forum i regulamin jest jasny i czytelny".


    Edi, nie ja sobie strzeliłam samobója i ja nie posądzam nikogo o brak wyrozumiałości Na nikogo nie jestem obrażona tylko rozżalona byłam faktem, że moja praca została udostępniona na FB bez mojej zgody na to... Przeszło mi po 2 dniach wielkiego smutku- wsad w pracę jaki zrobiłam to ponad 600 zł więc nie zależało mi na wygranej a raczej na dyplomie od Was ( samo osiągnięcie, że brałam udział w konkursie... ) poprostu chciałam zrobić piękną stylizację i zrobiłam Teraz mam piękne zdjęcia które wiszą mi w moim gabinecie. A niestety Noble poprosiło mnie o wysłanie pracy więc to zrobiłam- uważam, że to wcale nie jest strzelanie sobie samobója a raczej dobra współpraca z Firma w której jestem instruktorem. To, że firma wystawiła moje zdjęcia ( niedoczytując informacji, że nie mogą publikować tego na forach i innych portalach to trudno- zdarza się, niestety ja jestem poszkodowana ale wybaczyłam i koniec tematu) Na tym świat się nie kończy, a Ciebie proszę żebyś nie robiła ze mnie człowieka, który jest na tyle nieinteligentny żeby sobie samemu strzelać bramki I nie umie czytać regulaminu... Jasno napisałam w meilu, ze nie chce zostac zdyskwalifikowana i prosze moich prac nie umieszczać nigdzie... Ale co wy możecie wiedzieć jak cała syt. wyglądała. Ja uważam, że zachowałam TWARZ nie przyznając się do końca ze to była moja praca... smutno mi było czytając opinie i miłe posty dziewczyn, które też mnie broniły DZIEKUJE Wam bardzo za wsparcie, bo dużo mi to pomogło naprawdę.
    Mam nauczkę na przyszłość, że moja praca i moje pomysły są tylko i wyłącznie dla mojego użytku a udostępniać je nawet firmie będę dopiero po ogłoszeniu wyników

    Zeza Twoja praca jak najbardziej zasługiwała na podium! Starannie ją zrobiłaś. Gratulacje Cieszę się razem z Tobą Doskonale wiem jaka to radość stanąć na podium z autopsji

  11. #161
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    widocznie ktoś tu niezasluzyl na dyplom Iosa mąż będzie niepocieszony joke

    ---------- Dodano o godzinie 13:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:07 ----------

    dzięki Agula ale ten tekst był do konkretnej osoby i konkretnej wypowiedzi nt. Noblowskiego podium... ale jakby echem poszlo

  12. #162
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    Cytat Napisał iosa Zobacz post
    Gdyby nie ta dyskwalifikacja - to pierwsza 3jka należałaby zdecydowanie do Noble.
    szczerze w to watpie zauwaz ze 2 miejsce ma zyza


    gratuluje jeszcze raz wszystkim uczestnikom konkursu
    kazda praca jest wyjatkowa i piekna
    i na pewno kazda uczestniczka wlozyla w nia maksimum swoich umiejetnosci i sil i to trzeba docenic a nie pisac ktora najladniejsza bo innym moze zrobic sie bardzo przykro

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  13. #163
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    Agulaa jesteś czy też byłaś rozżalona i ja to doskonale rozumiem, bo ilość pracy, którą włożyłaś jest widoczna na każdym ze zdjęć. Efekt pracy powalający i bardzo ciekawy. Nikt nie zarzuca, ze to Twoja wina, ale fakt jest taki, ze jednak firma wystawila tylko Twoja pracę bo byli dumni. Pozostałych prac swoich instruktorów nie umieściła (albo może dziewczyny z naszego forum ich nie znalazły, albo uczestniczki ich nie wysłały). Nie ma co gdybać. Wiesz doskonale, ze twoja praca zajęłaby pierwsze miejsce i myślę, ze to jest najbardziej satysfakcjonujące!

    Zyzka Twoja praca zasługiwała na podium przecież wiesz równiutko, kolory fajnie dobrane
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  14. #164
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    edytakon no własnie nie ma co gdybać... było, mineło Ja i tak się cieszę z werdyktu jaki wybrałyście... w duszy i tak czuję się wygrana za pomysły które przychodzą mi do głowy kochana Czuje się spełniona, że wykonałam to w takim sposób jak sobie założyłam a to że stało się tak jak się stało trudno... Losu się nie odwróci. Żalu nie mam, chodz nie powiem pierwsze 2 dni były mega dla mnie ciężkie i przepłakane ale cóż Przeszło i jest OK Dzięki za ten konkurs bo jak dla mnie był meeega wyzwaniem, dlatego cieszę się, że udało mi się ukazać realizacje tematu w najlepszy sposób jaki potrafiłam Pozdrawiam i czekam na kolejne fajne tematy konkursowe

  15. #165
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    a ja tu czytam czytam i tak sobie myślę. co to ma do rzeczy czy na podium są noblistki czy nie noblistki. Zyza nie ma nic wspólnego z Noble, a proszę, ma miejsce na podium, bo zrobiła piękną pracę.
    a po za tym nasze umiejętności nie są od tego że jesteśmy instruktorkami Noble tylko jesteśmy instruktorkami bo posiadamy pewne umiejętności. Bóg mi świadkiem że firma się raczej do moich umiejętności nie przykładała. zresztą widać to chyba było po poprzednim konkursie forumowym kiedy jeszcze nie byłam instruktorką.

    a tak w ogóle to ja kocham takie konkursy nie za tę adrenalinę tylko za to że podsuwają nowe pomysły na stylizacje niecodzienne. a że mi szkoda później od razu ściągać ten ogrom mojej pracy to staram się zrobić taką stylizację żeby można było w tym pochodzić.

    P.S. no i czekam z niecierpliwością na jakieś wieści w sprawie nagród, to w końcu wypróbuję co fajnego ma Evo.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  16. #166
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    nadiuszka dokladnie ja tez kocham te konkursy za to, że można pofantazjować a nasze umiejętności to są wypracowane przez nas same, nikt nas tego nie uczyl kochana wiesz, że mi zrobisz takie kolorowe rzesy na wakacje co tam nie chce juz takich czarnych Koniecznie EVO proszone jest o przeslanie Nadiuszcze rzes DOUBLE TAPERED gesto tkanych, pewnie materiał ją mile zaskoczy

  17. #167
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    Ok laski, niektóre z Was chciały abyśmy się krótko wypowiedziały czym się sugerowałyśmy w wyborze miejsc na podium i jak oceniałyśmy prace, więc prosz. My nie znałyśmy danych poszczególnych uczestniczek, więc wymienię tylko trzy prace, które były na podium z nicków, co do innych będę się posługiwała numerami z sondy:

    Numer 1:
    Ładna staranna stylizacja, w cukierkowym różowym kolorze, dobrze dobrana rzęska jeśli chodzi o samą stylizację. Jednak przydałoby się stylizację troszkę zagęścić, np grubszą rzęską. Niektóre rzęsy "wiszą", widać na zdjęciu z profilu. Argument "że nie wyczesałam" nie przemawia do mnie. To stylizacja konkursowa-nie wyczesanie nie wchodzi w grę. Można użyć utrwalacza i "podwiesić" trochę rzęski jeśli różnią się profilem kolorowe od czarnych

    Numer 2. - Zyza
    Dla mnie super dobrane kolorki. Ładne stopniowanie rzęsy, kolory, kolory, czarne noce, rózowe zachody słońca-super, co prawda jakaś rzęsa w kąciku wewnętrznym "wisi", ale wysoki łuk oka w kąciku wewnętrznym mógł przeszkadzać w stylizacji. Oczywiście to cię moja droga wcale nie usprawiedliwia, dociągać do nasady powieki , dociągać!
    Czysta praca , choć kącik zewnętrzny prawego oka niepokojąco tańczy. Delikatna cukierkowa modelka o dobrze dobranej urodzie do konkursu. Tylko.. co robią tzw bohaterowie drugiego planu na zdjęciach konkursowych Kosmetyczka na blacie? W ogole blat? Nie Ty jedna popełniłaś ten błąd, to konkurs wszystko jest ważne, estetyka zdjęć oddaje całokształt. Ale jestem z Ciebie dumna. Wiem jaki masz staż pracy rzęsowej. Startowałaś wśród najlepszych, brawo, ja naprawdę nie wiedziałam, że Ty to ty.

    Numer 3.

    Przepięknie prowadzona rzęsa, równo, ze starannością godną podziwu. To jest super. Jednak.. modelka na zdjęciu ma 19, a nie 18 lat, jej stan rzęs determinuje krótszą stylizację, zagęszczenie szwankuje. Troszeńkę za delikatnie jak na stylizację konkursową typu cukierek. Fajne zdjęcie artystyczne. Nieoczywiste, a jednak oddające klimat. Praca nad którą dłuższą chwilkę "powisiałam" główkując

    Numer 4.
    Miła praca, ale za bardzo "casual" (codzienna).Widać, że się bardzo starałas jednak... Stopniowanie ma skoki, co przy focie z otwartymi oczami zupełnie nie przeszkadza, bo to dobra stylizacja, ale przy zamkniętym widać uskoki szczególnie w stronę kacików wewnętrznych. Płynność w przejściach między rozmiarami powinna być zachowana(więcej rozmiarów nastepujących o 1 mm po sobie i byłoby lepiej). Widać niestety naturalne rzęsy, które w niektórych miejscach są dłuższe niż te zaaplikowane. To stylizacja konkursowa, nie powinno w niej tak być. Ja też tak "uskakuje", jak chce wystylizować fajnie oczko "na szybko", na codzień, jak aplikuję rzęsy klientce. Konkursówka wymaga główkowania

    Numer 5.

    Miło, fajnie i słodko, ale... nie ma tu przemyślanej stylizacji oka. Nie wszystkie rzęski-obawiam się- są wyklejone. W 3/4 oczka w stronę kącika wewnętrznego za długie rzęski tworzą"nawis" zbyt wysoko kończący się nad łukiem brwiowym.Rzęski za daleko od powieki, tworzy się "łuna" przy nasadzie Zbyt mocny makijaż przycmiewa delikatność różowych rzęsek. Próbować, próbować-nie poddawać się-startować w konkursach, a co!. Z każdą stylizacją będzie coraz lepiej, płynniej i pewniej.

    Numer 6.
    Na te rzęsy startująca w konkursie ewidentnie miała pomysł. Był pomysł i żelazna konskewencja w realizacji. Rzęsy zaaplikowane poprawnie, nie czepiam się jakoś bardzo choć.. cholercia. Czepnę się Wybrałas kochanie stylizację objętościową , 3d, a uzyskałaś prawie codzienny efekt. W konkursie juror taki jak ja pożąda koloru i długości również też oczywiście estetyki (nie należy przesadzać z gęstością, żeby rzesy nie wyglądały jak szczoty, ale trzeba było wsadzić więcej tych rzęsiorów))). Wyszło poprawnie za bardzo poprawnie. Modelka śliczna, zdjęcie artystyczne urzekło mnie skromnością.

    Numer 7. Nadiuszka
    Dobór kolorów mnie powalił (ciężko jest wstać ciężarnej w 39 tygodniu ciąży z kolan), piękne zamrożone rzęski, jak sorbet z owoców. Ochłodziły mnie w jeden z upalnych majowych dni-super. Prowadzenie rzęsy świetne, stylizacja oka- świetna. Nadiuszka- kuchnia olek!, gdzie są rzęsy w kącikach wewnętrznych Czy ja jestem ślepa, czy tam nic nie ma? Zapomniałaś, czy odpadły od czesania? I zdjęcie artystyczne, nooo laskę chce się aż pocałować, ale znów "bohaterowie drugiego planu" jakieś rozmazane coś wystające z lewego ramienia modelki. Dbać następnym razem o takie szczegóły. Naprawdę psują klimat, a modelkę miałaś prześwietną.

    Numer 9.
    Na zamkniętych oczkach stylizacja wygląda poprawnie, są laski cukrowe i kokardeczki jest stylizacja objętościowa, (żeby nie było, doceniamy tez poprawne stylizacje 1:1) ale wystarczy, że modelka otworzy oczy i widać, że nie ma podkreślenia jej naturalnej urody. Stylizacja jest jakby "wbrew" modelce. Za późno zeszłaś kochana z długością rzęsy, przyczepiam się o za długą rzęsę w połowie oka. Oko modelki wygląda na okrągłe. Zdradzę tajnik. Ta rzęsa na środku oka wcale nie jest zbyt długa, ale jeśli dobiera się taką długość jaką ty dobrałaś, od kącika zewnętrznego powinno być dużo dłużej. Rzęsy tańczą, krzyżują się, choć nie poskąpiłaś nam hm, zbyt dalekich zdjęć, jednak to widać. Zdjęcie artystyczne- nie, nie, nie. Tapeta w kolorze jesieni - na zdjęciach wzory wyglądają zawsze kiepsko, kwiatek jesienny. Stylizacja laseczkami różowo-niebieska, a makijaż w pomarańczach.

    Numer 10- marchewkowy las

    Zbyt charakterystyczna, abym od początku nie wiedziała kto wykonał tę pracę. Przepraszam, ale muszę to szczerze napisać, tym bardziej, że w innym naszym konkursie pokazałaś kochanie dokładnie to samo, tylko, że w innym mariażu barw. Jesteś wybitną stylistką i masz ogromne wyczucie smaku. Wszystko tematycznie się zgadza, jest kolor, są lizaki, ale kącik wewnętrzny mi się nie zgadza. Jako juror tego konkursu i koleżanka po fachu oczekuję od Ciebie absolutnej perfekcji, bo wiem, że Cię na nią stać i to z palcem w nosie. Nie zgadza mi się również kształt oka modelki i dobrana do niego bardzo ciężka, gruba objętościówa na krótkich syntetycznych rzęsach. Oko się zamknęło, pomimo ekstremalnego skrętu-nawet on nie pomógł. W dwóch trzecich oka stylizacja nachodzi na brew. I nie wierzę, że "tak miało być". Tak wyszło. Oczywiście rzęsa prowadzona perfekcyjnie jak to u Ciebie, trochę kładąca się w jednym oku bliżej kącika wewnetrznego, ale to prawdopodobnie przez tą objętość, nie przez brak techniki, przy czarnej rzęsie nie byłoby widać, przy kolorowej, aplikowanej przezroczystym klejem widać. Zdjęcia artystyczne przecudowne, lizaki, kolory słonecznego lata, bransolety-cudo. Tu widać, że jesteś perfekcyjna szczególara. Czekam na lekkość, dłuższą rzęsę, niepokój w głowie i w sercu i poszukiwanie nowych, nieodkrytych rewirów.


    Numer 11.
    Jest pomysł, ale jeszcze troszkę brakuje kunsztu w wykonaniu. Są kuleczki cukierkowe i parę rzęsek w gołębich kolorkach. Więc jest kolorowo i słodko. Jednak rzęsa "siada" pod wpływem ciężaru kuleczek i to widać na zdjęciu z otwartymi oczami. Nie wszystkie rzęski wyklejone. Nie poddawać się. Kleić, poszukiwać nowych rozwiązań. Konkursy sprawdzają nas i nasze umiejętności.


    Te trochę krytyki nie przez złosliwość, naprawdę, myslę, że każdemu się przyda taka ocena, kogoś, kto się na tych rzęsach troszkę zna, a jednak stoi z boku, zamiast zwyczajowego słodkiego "pitu, pitu" Wierzcie mi, moje drogie, ja niejednokrotnie coś tak skiepszczę, że się zastanawiam, czy to aby moja stylizacja. Każda z nas musi cały czas robić te rzęsiory i nie ustawać w wysiłkach i Ty i ty i ja-kura i ona i tamta. Taki zawód- po prostu.

    Dziewczęta co do dyplomików, to przyjdą troszeńkę później, niż np nagrody dla stających na podium, dajcie szansę forumkowemu grafikowi]

    Co do rabatu na zakupy. Wpiszcie w uwagach w sklepie, że brałyście udział w konkursie. Możecie poczekać, ąz wyślemy Wam informację zwrotną z kwotą do zapłaty, bądź możecie sobie same odliczyć 15% i przelać pieniążki na nasze konto


    Bardzo bardzo dziękujemy organizatorom konkursu, czyli portalowi
    forum. wzorki.info.
    Za czuwanie nad całością przedsiewzięcia, koordynowanie konkursu, za fotki i tą całą mrówcza pracę, którą musieli wykonać, aby stylistki mogły stanąć w szranki i pokazać światu co umieją, a umieją niemało.
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 02-06-2013 o 22:45
    Szczycę się tym, że zdjęć nie retuszuję

  18. #168
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    dziękuję za szczerą wypowiedź ( 5 to ja),
    wiedziałam, że nie jest to super praca - niestety - sama sobie strzeliłam w stopę, kupując złą paletkę rzęs - wszystkie miałam jednej długości a nie mam jeszcze zbytniego doświadczenia i skracanie rzęs by dostosować je do aplikacji - nie bardzo mi wyszło.
    Zyskałam nowe doświadczenia i teraz wiem, że następnym razem będzie lepiej. Aczkolwiek, na swoją obronę, powiem, że rzęsy modelki nie chciały ze mną współpracować

    czekam na następne konkursy

  19. #169
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    Spoko iosa. Nie wiem, czy dobrze, ale wiem, że takie podpowiedzi kogoś z większym doświadczeniem są potrzebne, startując w konkursach zawsze chciałam wiedzieć dlaczego nie zajęłam żadnego miejsca, bo jak zajęłam to oczywiście w nosie miałam czyjeś rady, przecież jestem mistrzem świata, a to tak nie jest. Nikt nie jest mistrzem świata, a na pewno nie od razu, a mistrzów świata gubi rutynai nagle przestają nimi być i nie wiedzą dlaczego. BTW, kupisz paletkę kolorków jednego rozmiaru to.. przytnij sobie rzęsy od strony paseczka z klejem, uzyskasz wtedy mniejszy rozmiar, nigdy od końcówki, bo zetniesz profil i wyprofilowaną cienką końcówkę
    Szczycę się tym, że zdjęć nie retuszuję

  20. #170
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    Fajnie prZeczytac. Moja to 4. Codzienna fakt .tak mialo byc bo zal zdejmowac to moj pierwszy konkurs.nasyepnm.razem pojade po bandzie




  21. #171
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    A ja dziękuję za obszerną opinię na temat swojej pracy Ups- no tak dyskwalifikacja= pracy nigdy nie bylo opinii tez. Dzięki

  22. #172
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    Dzięki Kurko - wszystko się zgadza Następnym razem zamiast o alergie będę pytać modelki o ilość dzieci i zamiast ostatniego dnia konkursu zrobię to w pierwszym tygodniu jego trwania - będzie czas na replay


    I dziękuje w swoim jak i pewnie reszty imieniu za przefajny konkursik - czekamy na kolejny

  23. #173
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    Kuro taka miła krytyka daję dużo do myślenia każdej z nas

  24. #174
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    Dzięki za obszerną krytykę o to właśnie chodzi żeby wiedzieć co i jak.

    Co do wewnętrznego kącika. Tak, kurko, nie ma tam rzęs. A no bo stwierdziłam że po co? I tak już jest pięknie...

    Jaja sobie oczywiście robię. Rzęsy są wyklejone co do jednej, tylko że z 3 rodzajów rzęs białych w jakie się zaopatrzyłam przed konkursem ani jedna nie była na tyle biała żeby nie była przezroczysta. I co z tego że są wyklejone jak ich w ogóle gołym okiem nie widać. Za to jak modelka jest w pomieszczeniu przy świetle sztucznym widać je było doskonale, ale cóż doskonałość miała być na zdjęciu. Trudno wyszło jak wyszło.

    Co do zdjęcia artystycznego to byłam gotowa zabić fotografa i raczej się nasza współpraca na tym konkursie skończy. Bo ze wszystkich zdjęć ładnych tylko to było na tyle ok że się nadawało do wysłania ale oczywiście głośniczek musiał być w kadrze, przecie retuszować nie wolno, bo bym zamazała.
    Dziewczyna włoski farbowała do konkursu i pod to była cała stylizacja. Rzęsy utrzymały się dłużej niż farba na włosach bo jeszcze je ma.

    No i jeszcze raz dziękuję za uznanie i przyznanie 1 miejsca. Baaardzo mi to poprawiło humor i ogólny stan zdrowia.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  25. #175
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Candy lash - Cukierkowe rzęsy

    dzięki kurko! ty moja druga mentorko!
    Druga bo pierwsze miejsce bezapelacyjnie ma Edzia hehehe
    poprawie sie...
    chyba mi sie jednak fuksnelo...
    polowy nie kumam co ty do mnie mowisz znaczy sie ze albo mam reke do rzęs albo mi fartnelo o losie

    hehehe jakby ktos nie zakumal co ja tu pitole poprosze orzeczytac mnie z przymruzeniem oka i jakby z pozycji pijamego szczesciem
    caluje i pozdrawiam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-03-2021, 09:26
  2. [Sprzedam] rzęsy sypkie Lash Perfect!
    By bombelkowa in forum Ogłoszenia rzęsy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-03-2013, 19:24

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •