Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Temat: Przedłużanie włosów - sposoby, problemy, rady

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Przedłużanie włosów - sposoby, problemy, rady

    Cześć.Piszę do was, bo mam problem.Chciałabym wydłużyć włosy i nie wiem jaką metodę wybrać. Czytałam, że jest kilka sposobów, ale nadal nie wiem jaką wybrać. Chciałabym, żeby to naturalnie wyglądało i, żeby się nie kołtuniły.Jeżeli macie zdjęcia takich włosów, namiary na osobę, która to tanio i dobrze zrobi to jakbyście mogły podajcie mi. Aha i jeszcze chciałam dodać, że nie stać mnie, żeby to zrobić w salonie fryzjerskim.Chodzi mi o namiary na osobę z Białegostoku lub okolic. Najlepiej z Białego.Pozdrawiam.

  2. #2
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie włosów - sposoby, problemy, rady

    ja miałam przedłużanie kilka razu. na zgrzewy. polecam. podobało mi się, bylo naturalnie. jedynym problemem to że jeśli komuś robi się tzw "gniazdo" na czubku glowy to jeśli w tym miejscu jest zgrzew, to widać
    innych metod nie znam, nie próbowałam.




  3. #3
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie włosów - sposoby, problemy, rady

    Ja miałam przedłużane metodą kreatynową. Efekt był fantastyczny- włosy wyglądają jak naturalne. Nie jest to metoda bolesna ani kosztowna. Obyło się bez negatywnych skutków ubocznych często opisywanych na forach. Jakbyś chciała dowiedzieć się o tym czegoś więcej to tu jest to dokładnie opisane na czym polega ta metoda :http://beautifulhair.com.pl/metoda-przed-u-ania.html . Mam nadzieję, że znajdziesz tu przydatne informacje.

  4. #4
    No to..wpadłam Avatar pysialali
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: Przedłużanie włosów - sposoby, problemy, rady

    Ja przedłuzam tylko na microringi i ta metodę uważam za najlepszą. Dobrze zrobione i dobrane kolorem ringi sa niezauważalne. Przeogromne znaczenie mają włosy tzn. ich rodzaj. Pracuję na naturalnych pasemkach Smeggi.

  5. #5
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie włosów - sposoby, problemy, rady

    Przy przedłużaniu włosów ważne jest to, żeby dobrać lekki szampon - ja używam Szampon kerium ekstremalnie delikatny La Roche-Posay i na szczęście jest ok

  6. #6
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Przedłużanie włosów - sposoby, problemy, rady

    Jesteś przekonana, że chcesz je przedłużyć? Nie lepiej zadbać o własnej? Na Laboratoria La Roche-Posay: kosmetyki dla skóry wrażliwej, preparaty do skóry twarzy, ciała, włosów i makijażu znajdziesz mnóstwo kosmetyków pielęgnacyjnych. Może warto to przemyśleć?

  7. #7
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie włosów - sposoby, problemy, rady

    Z własnego doświadczenia polecam przedłużanie włosów metodą GL APPS - Profesjonalne przedłużanie włosów - jak przedłużyć włosy, metody i akcesoria do przedłużania | GreatLengths - greatlengths.pl Włosy są naturalne i wysokiej jakości. Metoda polega na tym, że włosy podklejane są na taśmach, a nie łączone za pomocą maszyn.

  8. #8
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Przedłużanie włosów - sposoby, problemy, rady

    W zależności od typu problemu, macie różne produkty - Problemy z włosami - sklep Pro-sprzet.pl Aby tylko w miarę rozsądnie i systematycznie działać. Włosy wymagają zdrowego podejścia.

  9. #9
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie włosów - sposoby, problemy, rady

    Uwazam, ze to bardzo niszczy nasze naturalne wlosy Bylabym na twoim miejscu ostrozna

  10. #10
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Przedłużanie włosów - sposoby, problemy, rady

    tu masz dobre produkty do przedłużania włosów. https://europe-hair.com/. Polecam ci prostą metodę clip in.Metoda clip in jest odpowiednia do samodzielnego przedłużania włosów w warunkach domowych, bez pomocy wykwalifikowanego stylisty fryzur. No to zaoszczędzisz pieniądze,. a uwierz mi jest to niebywale proste, efekt rewelacyjny. Sama sobie włosy tą metodą przedłużyłam na wesele kuzynki

  11. #11
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie włosów - sposoby, problemy, rady

    Przedluzylam wlosy w zeszle wakacje i niedlugo ponownie wybieram sie na ten zabieg. Robilam go w Hair Atelier&Spa u Piotra Sierpinskiego w Poznaniu-polecam! fachowe wykonanie, zabieg trwal jakąś godzinę, pasma fajnie dopasowane pod wzgledem koloru, calosc wyglada super jesli chodzi o moje naturalne wlosy to nie zauwazylam, zeby ich kondycja w jakikolwiek sposob ucierpiala na tym zabiegu.

  12. #12
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Przedłużanie włosów - sposoby, problemy, rady

    Teraz są fajne promocje na przedłużanie włosów. Przykładowo, w salonie Alter Ego w Warszawie dostaniecie przez cały czerwiec aż 20% zniżki! Pani Małgosia to super fachowiec Tu macie stronę tego salonu: Systemy przedłużania włosów Hair Creation | Salon Alter Ego Warszawa , a Panie często wybierają pasemka Hairdreams Hair Creations. To wysoka jakość, niewyczuwalny i delikatny dla naturalnych włosów system.

  13. #13
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Przedłużanie włosów - sposoby, problemy, rady

    Przedłużanie włosów naprawdę daje spektakularne efekty. Tym bardziej, że teraz są takie systemy przedłużek, które nie dość, że wyglądają identycznie z naturalnymi włosami, to jeszcze nie niszczą ich + są miłe w dotyku. Polecam pasemka Hairdreams Hair Creations, a w Warszawie wykonacie je w Salonie Alter Ego u Pani Małgosi: Systemy przedłużania włosów Hair Creation | Salon Alter Ego Warszawa . To świetna specjalistka od przedłużania włosów właśnie tą metodą.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:35
  2. Domowe sposoby na...
    By bera0 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 23:57
  3. Przedłużanie włosów - prezentacja
    By DiamondShine in forum Materiały pomocnicze do nauki
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-08-2014, 16:49

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •