Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Warsztaty z Hollywood Efekt i 1:1 nowy profil 25.-26.06 ( Nowy Sącz lub Tychy )

  1. #1
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Warsztaty z Hollywood Efekt i 1:1 nowy profil 25.-26.06 ( Nowy Sącz lub Tychy )

    Drogie stylistki mające podstawowe szkolenie z metod 1:1 oraz 2:1
    Chciałabym Was zaprosić na Warsztaty doszkalające z metod objętościowych w terminie 25-26.06 ( teren warsztatów doszkalających to Nowy Sącz- jeśli się nie zbierze grupa co najmniej 4 osób na 2 dni na tą lokalizację to Warsztaty mogą odbyć się na terenie Śląska miejsce TYCHY----> koło Katowic)


    Warsztaty są grupowe max 2 osoby w grupie:




    25.06.2013 Temat warsztatów:
    - Poznanie innowacyjnej techniki metody objętościowej HOLLYWOOD EFEKT- metoda ta polega na specjalnej konfiguracji oraz chwytaniu rzęs syntetycznych oraz aplikowaniu ich do rzęs naturalnych. Efektem tej aplikacji są maksymalnie zagęszczone rzęsy bez ich nadmiernego obciążenia. Aplikacja wygląda pięknie tworząc śliczne wachlarze na oczach.
    Warsztaty te skierowane są do osób, które posiadają odbyte szkolenie z metod objętościowych w innej firmie lub naszej Noble Lashes ( należy wysłać zdjęcie lub skan potwierdzający ukończenie tego szkolenia)


    Plan warsztatów ok 5-6h:

    Zagadnienia:
    - teoria (poznanie tajników nowości na rynku polskim - efektu Hollywood Lashes)
    - praktyka prawidłowego chwytania rzęs w metodzie Hollywood


    - przedstawienie specjalnego materiału potrzebnego do wykonania stylizacji.


    - ćwiczenie na modelce ok 4h- wykonanie pełnej 100% aplikacji.


    Koszt warsztatów grupowych max 2 osoby w grupie: 500 zł




    26.06.2013 Temat warsztatów
    METODA 1:1-Stylizacje okazjonalne innowacyjnym materiałem dającym całkowicie inny wygląd oraz wydobywającym szczególne piękno oraz charakter na oku.





    Ponieważ materiał wejdzie dopiero w przyszłym tygodniu do naszego sklepu to aplikacja tymi rzęsami zostanie dodana pod koniec przyszłego tygodnia




    Plan warsztatów:

    -czas trwania ok 5 h
    -Teoria 1h- ( poznanie tajników sukcesu wykonania innowacyjnej stylizacji rzęsami 1:1 o pięknym nowym profilu)
    - omówienie konkretnych stylizacji z użyciem nowych rzęs do wybranych oczu.
    - poznanie nowego materiału: jego jakość i zalety.
    - cześć praktyczna: wykonanie na modelce pełnej stylizacji rzęsami o nietypowym profilu ok 4h

    Koszt szkolenia: 500 zł



    Ponieważ są to warsztaty z 1 instruktorem-to aby się one odbyły musi się zebrać min 4 osoby: 2 na doszkolenie z metody Hollywood Efekt oraz 2 na doszkolenie z metody 1:1 rzęsami o nowym podkręceniu.


    Maksymalna liczba osób na oba warsztaty to: 4 osoby na Hollywood Efekt oraz 4 osoby na 1:1.




    Jeśli nie zbierze się ta liczba osób (4) warsztaty będą przesunięte na inny termin



    Lista osób zamyka się najpóźniej do 21.06


    Miejsce warsztatów zależy od Was, odbędą się tam gdzie będzie Wam lepiej pasować.



    Przypominam miejsce: Nowy Sącz lub Tychy ( koło Katowic)



    Po warsztatach będzie można zakupić produkty Noble Lashes w promocyjnych cenach





    Chętne osoby proszę o kontakt:
    883-676-941
    e-mail: agalashes@gmail.com

  2. #2
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: Warsztaty z Hollywood Efekt i 1:1 nowy profil 25.-26.06 ( Nowy Sącz lub Tychy )

    Brakuje mi szkolenia z metod objętościowych
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  3. #3
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Warsztaty z Hollywood Efekt i 1:1 nowy profil 25.-26.06 ( Nowy Sącz lub Tychy )

    Anastazja no problem moze byc szkolenie z metod objętościowych jeszcze w piątek 24.06 Mówisz i masz

  4. #4
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Warsztaty z Hollywood Efekt i 1:1 nowy profil 25.-26.06 ( Nowy Sącz lub Tychy )

    Ja w nowy sączu będę dopiero 28 czerwca. Szkoda bo pewnie bym się skusiła na ten Hollywood.

  5. #5
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Warsztaty z Hollywood Efekt i 1:1 nowy profil 25.-26.06 ( Nowy Sącz lub Tychy )

    Luska102 poszlo juz na PRIV odpowiedz na upartego moge przyjechac 1-3.07 Warsztaty to koszt 500 zł w tym terminie co pisalam i sa one grupowe z tąd ta cena czyli grupa po 2 osoby. Indywidualne to jest doszkolenie i koszt 800 zł Zastanow sie co i jak i daj znac w razie czego Czy Twoje rzeski aktualne na 5.07 czy sie przenosimy na inny termin

  6. #6
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Warsztaty z Hollywood Efekt i 1:1 nowy profil 25.-26.06 ( Nowy Sącz lub Tychy )

    No i tutaj Luskowe doszkoleniowe rzeski z metod objętościowych i Hollywood Efekt

    Lusia102 jestes bardzo zdolną stylistką, bardzo się cieszę, że Cię poznałam. Lusia pięknie wystylizowała oczka i poznała 2 nowe techniki na doszkoleniu objętościowym u mnie Jestem z niej bardzo dumna, wszystkich uwag uważnie słuchała, szybko poprawiała swoje błędy
    Jestem pełna zachwytu jak Lusia pieknie trzyma pensety jej dłonie wygladają pięknie

    Hehehe nie wiem co w tym fajnego ale wszystkie moje kursantki kochają pracować na moich pensetach na szkoleniu Czyzby one były jakieś magiczne? Czarna penseta Jonostic to już moja odwieczna jedna z pierwszych i dalej dycha heha Tyle pieknych stylizacji na niej zrobiłam, nie wyrzuce jej chyba nigdy

    tutaj pochwalę się tylko kilkoma zdjęciami z kursu bo Lusia pewnie będzie chciała sama wrzucić jakieś zdjęcia na forum

  7. #7
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Warsztaty z Hollywood Efekt i 1:1 nowy profil 25.-26.06 ( Nowy Sącz lub Tychy )

    Jak tylko zobaczyłam te zdjęcia od razu sobie myślę, zapytam: co Ona ma za pęsety hahaha

    Dostałam w gratisie Vetusa od Secret Lashes bardzo precyzyjna, bardzo fajna, miękka ale ciut za bardzo wygięta. Szukam takiej mniej wygiętej właśnie do lepszego rozdzielania rzęs

  8. #8
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Warsztaty z Hollywood Efekt i 1:1 nowy profil 25.-26.06 ( Nowy Sącz lub Tychy )

    agulaaa, jestem juz w domu
    U Aguli zrobilam kurs z rzes objetosciowych(hollywood).


    chcialabym Ci bardzo serdecznie podziekowac za bardzo milo spedzony czas.
    Bardzo wiele nowych informacji wynioslam ze szkolenia u Ciebie.
    Posiadasz wiele cennych informacji i rad, ktore w bardzo dobry i latwy do przyjecia sposob przekazujesz.

    ciesze sie Bardzo ze na ciebie trafilam i ze cie poznalam. Rowna dziewczyna z Ciebie.

    na temat rzes masz ogromna wiedze i mam nadzieje ze jeszcze wiele dziewczyn uszczesliwisz (tak jak mnie) na szkoleniu.

    rzesy przez ciebie zrobione wygladaja jak dzielo sztuki,dopracowane w kazdym nawet najmniejszym stopniu,widzialam wlasnymi oczami i jestem zachwycona.

    bez wachania polecam kazdej ktora szuka szkolenia i instruktora na najwyzszym poziomie.
    u aguli spedzilam prawie 13 godzin ale bez zadnego zmeczenia cz tez znudzenia.

    Agulaaa trzymam kciuki zeby w sobote wszystko potoczylo sie tak jak sobie wymarzylas.wszystkiego dobrego


    widzimy sie w pazdzierniku.

    zdjecia daje w galerii

  9. #9
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Warsztaty z Hollywood Efekt i 1:1 nowy profil 25.-26.06 ( Nowy Sącz lub Tychy )

    Luska102 dziękuje Ci bardzo za tak miłe słowa

    Ja też baaardzo ale to bardzo muszę pochwalić Lusię, jest świetna manualnie, szybko pojmuje nowe techniki które się jej przekazuje, wciela je w "rzęsy", Zrobiła piękną stylizację w 95% sama. Tym bardziej jestem z niej dumna bo widać jak każdą rzęskę pięknie dopieściła Lusia czekam z nicierpliwością na Twoje nowe stylizacje objętościowe chwal się koniecznie, bo masz świetną rękę do rzęs. A już układ twojej dłoni przechodzi mistrzostwo poprostu do dzisiaj jak patrze na zdjęcia to się rozpływam SUUUPER i zazdroszcze takiego uchwytu

    Aaaa i dziękuję Ci bardzo za życzenia stresik mnie ogarnia coraz większy ale co tam będę juz w sobotę Po

    W pazdzierniku kleimy sie na wymiane chce miec takie piekne rzeski albo jeszcze piekniejsze

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •