Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 127

Temat: Iosa Blog - Przedłużanie rzęs

  1. #101
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Bardzo naturalny efekt 1:1

    To co uwielbiam w sztucznych rzęsach - to ten efekt na żądanie :) Zawsze można dopasować rzęsy zarówno do oka, typu urody jak i żądanego efektu.Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, zagęszczanie rzęs Krzeszowice, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków
    Ostatnio prezentowałam efekt mocno podkręcony. przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia,
    Dziś prezentuję bardzo delikatny efekt.mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,
    Klientka chciała by efekt był jak najbardziej zbliżony do naturalnego, dlatego zastosowałyśmy rzęsy o grubości 0,1 i podkręceniu B.przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist, ślubne rzęsy, rzęsy na ślub,













    Semipermanentne tuszowanie rzęs, trwała mascara na rzęsy, henna w żelu, noble lashes, evolashes, regulacja brwi, pedicure hybrydowe,Twój styl mobilne usługi kosmetyczne


    Czytaj Więcej...

  2. #102
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie delikatne 1:1

    Bardzo się cieszę, że coraz więcej osób cieszy się pięknym spojrzeniem dzięki mojej pracy:)Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, zagęszczanie rzęs Krzeszowice, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków,

    Aplikując rzęsy metodą 1:1 czy też zagęszczając spojrzenie metodami 2D czy 3D wykorzystuję moje umiejętności, zaangażowanie oraz pasję z którą podchodzę do pracy.
    Zawsze staram się by aplikacja była odzwierciedleniem Waszych pragnień dostosowując je również do możliwości rzęs naturalnych i budowy oka.przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia,
    Dziś prezentuję aplikację Pani Kasi. Aplikacja miała uwidaczniać jej piękne oczy ale nie rzucać się w oczy.
    Nikt tak nigdy nie cieszył się jeszcze z efektu jak Pani Kasia i za tą jej radość z całego serca dziękuję - bo nic tak nie działa motywująco do dalszej pracy jak radość klientki! mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,


    aplikacja 1:1 Krakówprzedłużanie rzęs 1:1 Kraków przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist, ślubne rzęsy, rzęsy na ślub,
    przedłużanie rzęs Kraków

    Semipermanentne tuszowanie rzęs, trwała mascara na rzęsy, henna w żelu, noble lashes, evolashes, regulacja brwi, pedicure hybrydowy




    Czytaj Więcej...

  3. #103
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Manicure biologiczny - nowa usługa - zapraszam

    Zadbaj o swoje dłonie - zapraszam na manicure biologiczny!


    Dłonie są szczególnie narażone na przesuszenie i niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Skóra na dłoniach ma małą ilość gruczołów łojowych i mało tkanki tłuszczowej - dlatego nie są w stanie utrzymać odpowiedniego nawilżenia. Częste mycie rąk, kontakt skóry ze środkami czystości a także niskie temperatury powodują niszczenie skóry rąk.
    Obserwujemy wtedy, że nasze dłonie są szorstkie, zaczerwienione, swędzące.
    To wszystko sprawia, że skóra dłoni szybciej się starzeje i dłonie wyglądają nieelegancko. A przecież piękne dłonie i zadbane paznokcie są naszą wizytówką.
    Możemy przeciwdziałać niekorzystnym czynnikom fundując sobie manicure biologiczny.
    Podczas zabiegu twoje dłonie zostaną odżywione, paznokcie wyrównane i pomalowane a ty zażyjesz chwili relaksu.
    Efekt jest natychmiastowy!
    Zapraszam




    Czytaj Więcej...

  4. #104
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Metamorfoza rzęs

    Dziś przedstawię Wam niezły sposób na zniszczenie sobie rzęs naturalnych.
    Jak to zrobić? Nie słuchać stylistki rzęs!Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, zagęszczanie rzęs Krzeszowice, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków
    A tak na poważnie - dziewczyny! pamiętajcie prawidłowa aplikacja rzęs nie zniszczy waszych rzęs naturalnych. Jednakże jeżeli nie będziecie przestrzegać zasad prawidłowej pielęgnacji rzęs, może to spowodować osłabienie lub przedwczesne wypadniecie rzęs.przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia,
    W czerwcu przedłużałam rzęsy metodą 2D. Pani chciała rzęsy na ślub, czyli aplikacja okazjonalna. Po dwóch miesiącach, klientka zadzwoniła by ponownie umówić się na rzęsy i jakie było moje zdziwienie gdy okazało się że rzęsy były nadal na oku.mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,

    W tym przypadku resztki przedłużonych, odrośniętych rzęs, zostały posklejane klejem i doczepione zostały kępki rzęs. Pamiętajcie, że kępki zakładamy okazjonalnie na lekki klej. Ich zadanie kończy się wraz z okazją na jaką były założone. W tym przypadku zostały przyklejone na mocny klej, dlatego nie odpadły.
    Efekt prezentuję poniżej przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist, ślubne rzęsy, rzęsy na ślub



    Ratowałam co się dało.Semipermanentne tuszowanie rzęs, trwała mascara na rzęsy, henna w żelu, noble lashes, evolashes, regulacja brwi, pedicure hybrydowe

    Założyłyśmy rzęsy metodą 2D. Wyszło pięknie i gęsto. i to jest happy end tej historii.









    Czytaj Więcej...

  5. #105
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Szybki - weekendowy konkurs


  6. #106
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Szczypta motywacji.

    Wróciłam wczoraj z dwudniowego szkolenia. Położyłam się spać, bo wróciłam bardzo późno a rano wstałam z nowa energią.
    Mogę zrobić wszystko.
    Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, zagęszczanie rzęs Krzeszowice, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków,

    Ta energia prowadziła mnie cały dzień i mam nadzieję, że mnie nie opuści.
    przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia,

    Na szkoleniu usłyszałam słowa, które dały mi wiele do myślenia. Mam nadzieję, że i Tobie zamieszają w głowie.



    Pamiętaj, że nic samo się nie zrobi. Jeśli czekasz aż twoje najskrytsze marzenia się same spełnią - to się zawiedziesz. Rób wszystko, by wyjść im naprzeciw. Nie zmarnujesz czasu na czekanie :)
    mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu,
    Może komuś te słowa będą tak pomocne jak mi! :)
    przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist, ślubne rzęsy, rzęsy na ślub,

    Semipermanentne tuszowanie rzęs, trwała mascara na rzęsy, henna w żelu, noble lashes, evolashes, regulacja brwi, pedicure hybrydowe


    Czytaj Więcej...

  7. #107
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Moja Pani Jesień

    Kochani - w końcu mogę się podzielić z wami pracą, z której jestem ogromnie dumna.
    Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, zagęszczanie rzęs Krzeszowice, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków,
    Praca była przygotowana na konkurs - Polska złota jesień.
    przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia,
    To było cudowne przedsięwzięcie a jego efekty do dziś mnie zachwycają. Serdecznie dziękuje Oldze za to że była tak cierpliwą i radosną modelką oraz Lucynie, że wykonała przepiękny makijaż.
    Jesteście cudowne.

    mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,
    pzedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist, ślubne rzęsy, rzęsy na ślub,

    Semipermanentne tuszowanie rzęs, trwała mascara na rzęsy, henna w żelu, noble lashes, evolashes, regulacja brwi, pedicure hybrydowe









    Czytaj Więcej...

  8. #108
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Poprawa po "stylistce"

    Klientka chciała uzupełnić rzęsy robione u innej stylistki. Zazwyczaj nie robię uzupełnień po innych stylistkach, jednak tym razem obiecałam, że zobaczymy co się da zrobić. Rzęsy okazały się w opłakanym stanie. Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, zagęszczanie rzęs Krzeszowice, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków
    Do rzęs poklejone były grube kulfony, na dodatek mocno posklejane. Do jednej rzęsy sztucznej, przyklejonych było kilka rzęs naturalnych, wiele niestety już wyrwanych. przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia,
    źle wykonana aplikacjaźle wykonana aplikacja

    mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,

    Rzęsy naturalne były mocno przerzedzone, powykręcane, zwichrowane i mocno osłabione.
    rzęsy naturalne, po źle założonych sztucznych rzęsach.

    przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist, ślubne rzęsy, rzęsy na ślub,

    Taka stylizacja była poniekąd klejona na życzenie klientki - która chciała by jej rzęsy były spektakularne - długie i grube.
    Semipermanentne tuszowanie rzęs, trwała mascara na rzęsy, henna w żelu, noble lashes, evolashes, regulacja brwi, pedicure hybrydowe

    Dziewczyny Pamiętajcie - stylizacja musi być dopasowana nie tylko do rzęs naturalnych ale też do budowy oka i wieku.


    Założyłyśmy rzęsy metodą 1:1 o grubości dostosowanej do rzęs naturalnych i długości dopasowanych do oka.

    Aplikacja rzęs 1:1
    To, co mnie najbardziej zdziwiło, to stwierdzenie, że ona wie, że "oczy będą ją boleć przez dwa dni po stylizacji". Oraz, że "wkurzające jest to uczucie ciężkości na powiece, tak, że trudno oko otworzyć". Dziewczyny, to nie jest normalne!!!


    Oczy nie mogą boleć a tym bardziej nie mają sprawiać, że będzie wam ciężko. Dobrze założone rzęsy są wygodne i nie są wyczuwalne na powiece.

    aplikacja rzęs 1:1








    Czytaj Więcej...

  9. #109
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Extreme

    Co zrobić, gdy aplikacja 1:1 to zamało?
    Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, zagęszczanie rzęs Krzeszowice, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków
    Dziś przedstawiam aplikację Extreme.
    przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia
    Moja klientka chciała aby jej rzęsy były naprawdę "wow".
    mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,
    Niestety, jej rzęsy naturalne były dość rzadkie i cienkie.
    W takiej sytuacji, nie da się zrobić efektu "wow" aplikacją 1:1.
    przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist, ślubne rzęsy, rzęsy na ślub,
    Żeby sprostać oczekiwaniom klientki, zaproponowałam aplikacje mocną a jednocześnie dopasowana do stanu jej rzęs.

    Semipermanentne tuszowanie rzęs, trwała mascara na rzęsy, henna w żelu, noble lashes, evolashes, regulacja brwi, pedicure hybrydowe
    Aplikacja EXTREM okazała się strzałem w 10.












    Czytaj Więcej...

  10. #110
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Oczko w wersji L+

    Przedłużanie rzęs dziś w wersji L+.
    Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, zagęszczanie rzęs Krzeszowice, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków
    Co to znaczy?
    przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia
    To znaczy tyle, że do stylizowania oka wykorzystałam rzęsy
    typ L curve.
    mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl
    Jeśli jeszcze nie znacie tych rzęs, polecam je bardzo.
    przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist, ślubne rzęsy, rzęsy na ślub
    Rzęsy o skręcie L+ ładnie otwierają oko, wydłużają rzęsy. Umiejętnie stylizując rzęsy możemy zatuszować mankamenty urody takie jak: opadający kącik, opadająca powieka, mocno osadzone oczy.

    Semipermanentne tuszowanie rzęs, trwała mascara na rzęsy, henna w żelu, noble lashes, evolashes, regulacja brwi, pedicure hybrydowe

    przedłużanie rzęs metodą 3Dprzedłużanie rzęs metoda 3Dprzedłużanie rzęs metodą 3D
    przedłużanie rzęs metodą 3D




    Czytaj Więcej...

  11. #111
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Iosa Blog - Przedłużanie rzęs

    Piękne! A które są mocniej podkręcone L czy C? Czy moze podobnie?

  12. #112
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Spóźniony dyplom

    Zaniedbuję blog.
    Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, zagęszczanie rzęs Krzeszowice, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków
    Z przykrością zauważyłam, że blog zszedł na dalsze tory moich zainteresowań.
    Jednak postaram się to zmienić.
    przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia,
    Jak wiecie( albo i nie). Brałam udział w konkursie dla stylistek rzęs o tematyce jesiennej. Już jakiś czas temu otrzymałam dyplom jednak zapomniałam się nim pochwalić. Niestety, moja praca nie zdobyła podium, jednak ja jestem z pracy bardzo dumna.
    mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,

    Cieszę się jednak, że pomimo tego, iż tu się nie udało, praca moja została bardzo dobrze odebrana na zagranicznych forach a także została opublikowana w zagranicznym magazynie dla stylistek rzęs.
    przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist, ślubne rzęsy, rzęsy na ślub,


    A dla przypomnienia - moja Pani jesień

    Semipermanentne tuszowanie rzęs, trwała mascara na rzęsy, henna w żelu, noble lashes, evolashes, regulacja brwi, pedicure hybrydowe











    Czytaj Więcej...

    ---------- Dodano o godzinie 21:53 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:10 ----------

    Cytat Napisał Marilyn* Zobacz post
    Piękne! A które są mocniej podkręcone L czy C? Czy moze podobnie?
    to są dwa rózne podkręcenia. Podkręcenie C jest mocniejsze ale za to L+idzie mocno w góre
    uwielbiam zarówno L+ jak i C

  13. #113
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Moje rzęsy w międzynarodowym magazynie

    Ale się cieszę :)


    Moje prace zostały docenione przez międzynarodowe stylistki i dwie moje prace ukażą się w międzynarodowym magazynie dla stylistek rzęs
    Lash Inc. Magazine.


    A tutaj zdjęcie z przygotowania do druku







    Czytaj Więcej...

  14. #114
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie 2D w wersji L curve

    Dziś tak króciutko i skromnie.




    Stylizacja wykonana rzęsami o grubości 0,1 w wersji skręt L curve.








    Moje drogie - tak mało zdjęć - bo aparat niestety odmawia posłuszeństwa - bateria pada i najczęściej nie uwieczniam ostatnio moich prac. Mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni.


    Czytaj Więcej...

  15. #115
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Szkoleń nigdy dość

    Co stylistka robi w wolnej chwili ?


    Szkoli się!


    W niedzielę 22.02.2015 miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach z salonowych stylizacji, prowadzonych przez Iwonę Kiwacką - Majerczyk, instruktorkę Mistero Milano.


    Na warsztatach zgłębiałyśmy wiedzę z salonowych zdobień biżuteryjnych, łączenie technik: biżu, chromów i farb akrylowych, oraz kreatywne tworzenie wzorów.







    Czytaj Więcej...

  16. #116
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Kobiety górą!

    Kochane moje kobiety!
    Wszystkiego najlepszego życzę w dniu naszego święta! Zadowolenia, radości i miłości!
    Żebyśmy codziennie budziły się w dobrym humorze i z pięknym słonkiem za oknem.
    Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, zagęszczanie rzęs Krzeszowice, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków
    A gdyby humor nie dopisywał - zapraszam na rzęski do mnie - od razu ujrzysz świat odmieniony :)
    przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia
    Poza tymi życzeniami - chcę udowodnić, że tu się cały czas coś dzieje - tylko czasu brak na wpisy i na zdjęcia. Radości Pani Agnieszki nie było końca :)
    mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,

    Dziś przedstawiam aplikację - delikatną 1 do 1. Do aplikacji użyłam rzęs mink premium w pięknym skręcie C o grubości 0,15 :)
    Aplikacja 1:1 Krzeszowiceprzedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist, ślubne rzęsy, rzęsy na ślu,

    Przedłużanie rzęs Krzeszowice
    Semipermanentne tuszowanie rzęs, trwała mascara na rzęsy, henna w żelu, noble lashes, evolashes, regulacja brwi, pedicure hybrydowe




    Czytaj Więcej...

  17. #117
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Zmiana na wiosnę

    Moje kochane!

    Mamy wiosnę !!
    Yupi!!!!
    Więc czas zrobić coś dla siebie, by poczuć się lepiej, by inni zobaczyli jak pięknie rozkwitamy na wiosnę.
    Czas na nowe JA!
    Więc zapewne zainteresują was wszelkie oferty - jak pomóc Matce naturze wydobyć z nas piękno:)
    Zrób sobie paznokcie, rzęsy, pozbądź się dodatkowego owłosienia, doczep sobie włosy..... a wszystko już dostępne od przysłowiowej złotówki.
    Stąd moja prośba
    Jeśli chcecie zrobić coś dla siebie - pamiętajcie, że to wasza uroda i wasze zdrowie - przy wyborze stylistki, kosmetyczki - nie kierujcie się tylko i wyłącznie najniższą ceną !!!

    Cena usługi to nie tylko materiał, który nie może być najniższej jakości, to środki jednorazowe i do dezynfekcji, to przede wszystkim wiedza i doświadczenie stylistki!
    Żeby zobaczyć efekty niewłaściwych zabiegów - wystarczy troszkę poczytać - np. mój post na blogu - co prawda z 2013 r, ale nadal aktualny!ku przestrodze





    Czytaj Więcej...

  18. #118
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie I wykrakałam

    W poprzednim poście ostrzegałam przed pseudo stylistkami.
    Kilka dni później zadzwoniła do mnie klientka, która prosiła o termin na JUŻ bo strasznie bolały ją oczy, nie mogła dotknąć powieki, nie odczuwając przy tym dyskomfortu. Rzęsy zostały założone w jednym z krakowskich salonów kosmetycznych, cieszących się dobra opinią.
    Przykład wskazuje tylko na to, że na kiepską stylistę możemy natknąć się wszędzie.
    Rzęsy były założone metoda objętościową - w tym przypadku było to jakieś 10D z czego 10 rzęs sztucznych przyklejona do 3- 5 rzęs naturalnych.
    Wszystko połączonych porządną porcją kleju. Klientka mówiła, że nawet zaraz po aplikacji nie było możliwości rozczesania ich szczoteczką na co stylistka stwierdziła, że one muszą się uleżeć i wszystko będzie dobrze.
    Może byłoby wszystko dobrze, tylko, że klientka na drugi dzień wyjechała do Egiptu więc nie mogła iść z reklamacją rzęs.

    Rzęsy ściągam godzinę!
    Pojedynczo,tak by jak najwięcej uratować rzęs naturalnych. Niestety sporo rzęs była już wyrwana i poklejona do sztucznych rzęs. Na rzęsach pozostało bardzo dużo grudek kleju, które ściągałam removerem.
    Pozostały niestety dziury w rzęsach.
    Klientce zaaplikowałam ultra cienkie rzęsy, dzięki którym uzyskałyśmy ciemny wachlarz rzęs - taki jak najbardziej odpowiada klientce. Dzięki zastosowaniu rzęs o grubości 0,05 i 0,07 mam pewność, że naturalne rzęsy nie zostały obciążone.

    A oto stan przed:


    Efekt po






























































    Czytaj Więcej...

  19. #119
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Nadrabiam zaległości

    Jeżeli ktoś zastanawiał się może, czy tutaj ktoś jeszcze pracuje - to oczywiście tak, ja:) Na posterunku!
    Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, zagęszczanie rzęs Krzeszowice, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków
    Ileż to razy obiecałam sobie, że bloga nie porzucę na pastwę losu.
    I jakoś zawsze mam ważniejsze rzeczy do zrobienia. Blog stoi sobie w kącie zapomniany. Dziś nadrabiam zaległości.
    przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia
    Jeżeli ktoś chciałby być na bieżąco z moimi pracami, zachęcam do odwiedzenia mnie na mojej stronie na FB fan page tam prace wstawiam w miarę na bieżąco.
    Dziś będzie długi wpis....
    mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,
    Na pierwszy rzut idą moje nowości kuferkowe: Czyli jakie nowe rzęsy polecam do aplikacji:
    przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist, ślubne rzęsy, rzęsy na ślub,
    Wiosna/lato stawiamy na kolor!
    rzęsy ombre niebieskie do metody 2D/3D
    rzęsy kolorowe do metod objętościowych
    rzęsy ombre zielone do metody 2D/3D


    Poza tym, polecam rzęsy ombre czerwone, fioletowe, oberżynowe.
    Dodaj swojemu spojrzeniu blasku i podkreśl swoją tęczówkę.
    Semipermanentne tuszowanie rzęs, trwała mascara na rzęsy, henna w żelu, noble lashes, evolashes, regulacja brwi, pedicure hybrydowe


    Dla Pań, które szukają wyjątkowej wygodny i luksusu - polecam rzęsy z włosia norki syberyjskiej. Piękne, kruczoczarne od nasady po końce. Zachwyci Cię ich blask i kolor.
    Rzęsy z włosia norki syberyjskiej - do metod objętościowych
    piękne, kruczoczarne rzęsy z włosia norki syberyjskiej - do metod objętościowych


    ********************************
    Aplikacja 2D
    Dokłądnie rzecz ujmując, był to mix metod 1:1 i 2D
    Myślę, że ten uśmiech zadowolonej klientki, sam świadczy o tym czy się efekt podoba:)

    Aplikacja 2D - rzęsy Kraków


    ****************************************


    Kolejna aplikacja - tym razem od początku do końca 2D
    rzęsy metodą 2D - rzęsy Kraków










    rzęsy metodą objętościową - rzęsy Kraków
    ************************************************** *


    Były rzęsy - to teraz paznokcie.
    W roli głównej Watermelon Aqua Fresca Mistero Mialno oraz Madras, również MM





    ***********************************************


    Na zakończenie niech będą jeszcze raz rzęski
    Aplikacja 2D. klientka chciała by efekt był delikatny ale widoczny - efekt "idealnie, takie chciałam" cała przyjemność po mojej stronie :)
    metoda 2D - rzęsy z dojazdemRzęsy 2:1 - dojazd do klienta





    Czytaj Więcej...

  20. #120
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Rzęsy ślubne

    Moi drodzy, którzy tu trafiacie zarówno przez przypadek, jak i zainteresowani moją pracą - bardzo was przepraszam, za takie opóźnienia wpisowe.
    Jeśli ktoś chce śledzić moją pracę - polecam zaprzyjaźnić się z moją strona na FB - tam w miarę na bieżąco dodaję posty.
    link do FB




    Nie obiecuję, że będę częściej, gdyż pojawiła się na świecie istotka, która potrzebuje całej mojej uwagi.
    Moja córeczka.


    Ale, że mamusie prowadzące działalność gospodarczą, nie mają urlopów wychowawczych.... na tyle, na ile mogę, pracuję dalej a moje osiągnięcia będę nadal tu zamieszczać.


    Chciałam się pochwalić świeżuteńką jeszcze aplikacją.
    Rzęsy na specjalną okazję, czyli rzęsy dla Panny Młodej :) W tej roli, sztuczne rzęsy sprawdzają się idealnie - tuszują drobne mankamenty oka, tj, opadający kącik, czy głęboko osadzone oczy. Można w nich płakać ( oczywiście tylko ze szczęścia) do woli - nic nie się rozmaże, nie spłynie, nie zniszczy makijażu.


    Mojej pięknej Pannie Młodej, życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia - mam nadzieję, że zawsze będzie tak uśmiechnięta, jak wtedy gdy zobaczyła swoje nowe spojrzenie.

    aplikacja 2D rzęsy ślubne
    rzęsy 2D, rzęsy ślubne
    rzęsy ślubne, aplikacja 2D
    rzęsy ślubne, aplikacja 2D
    Panie, które chcą czarować swoim spojrzeniem, zapraszam do kontaktu.


    Czytaj Więcej...

  21. #121
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Taka mała przyjemność

    Ależ się cieszę :)
    I będę się chwalić!
    24 września w Dzienniku Polskim ukazał się dodatek dla wszystkich tych kobiet, które szykują się do najważniejszego dnia w ich życiu.
    Ode mnie też znalazło się kilka słów na temat pięknych rzęs!
    Iwona Łabędź stylistka rzęs

    Czytaj Więcej...

  22. #122
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Hybryda, rzęski, hybryda

    Kolejny zbiorczy post.


    Może i rzadko się pojawiam, ale przynajmniej już zbiorczo :)
    Jak ktoś chce być na bieżąco - polecam moją stronę na FB - tam działam w miarę szybciej :)
    link do FB




















    Czytaj Więcej...

  23. #123

  24. #124
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Iosa Blog - Przedłużanie rzęs

    A nie lepiej zadbać o swoje naturalne rzęsy? Tutaj Piękne rzęsy | Babskiswiat.pl - Miejsce tylko dla kobiet! znajdziecie fajne porady, jak dbać o rzęsy. I wtedy sztuczne już nie będą potrzebne

  25. #125
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Iosa Blog - Przedłużanie rzęs

    Dziewczyny, a jaką metodę najbardziej polecacie? Rzęsy 5d, rzęsy 3d czy rzęsy 8d Mam dylemat na które się zdecyodwać beautylashes.pl/aktualnosci/6-przedluzanie-rzes-metoda-objetosciowa-kiedy-sie-zdecydowac

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •