Strona 1 z 6 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 127

Temat: Iosa Blog - Przedłużanie rzęs

  1. #1
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Iosa Blog - Przedłużanie rzęs

    Na każdy mój zakup rzęsowy, czekam jak na prezent pod choinką. A nawet i bardziej :)
    I tym razem nie mogłam się doczekać paczuszki a tu taka niespodzianka ze strony naszej rodzimej poczty - paczuszka z Poznania dotarła do mnie w ciągu jednej dobry.
    A oto co zawierała paczuszka:
    • rzęsy MINK w nowych grubościach i długościach.


    • rzęsy SILK w nowej grubości - zestaw mix długości


    • Rzęsy cieniowane - odcień OBERŻYNA ( właśnie takie marzą mi się na moich oczkach - mam nadzieję, że za niedługo zaprezentuję się Wam w nich).





    *przepraszam za jakość zdjęć, mama nadzieje, że widać ten kolorek?.


    • Nowe płatki do separowania rzęs dolnych, z których kolagen zostaje na swoim miejscu i nie rozpuszcza się pod wpływem ciepła.



    • Dwa nowe kleje:
    * B ultra plus * D plus - o zmniejszonej emisji oparów



    Dotarły też do mnie zakup rzęsowe - do zadań specjalnych- znanej i cenionej firmy Beauty in Seoul (najlepsze kosmetyki do przedłużania rzęs są właśnie z Korei)

    -Rzęsy Mink i Silk o grubości 0,07 są bardzo cieniutkie i delikatne.



    - Płatki do separowania rzęs dolnych, które charakteryzują się tym, że są bardzo cienkie, mają minimalną ilość żelu, przez co do minimum zmniejszają ryzyko podrażnienia oka.







    Mam nadzieję, że niedługo będę mogła już przedstawić aplikacje moimi nowymi nabytkami.




    Czytaj Więcej...

  2. #2
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Dla kogo przedłużone rzęsy ?

    W skrócie? dla każdego*

    *trzeba pamiętać, że istnieją pewne przeciwwskazania do zabiegu, wykluczające udział w aplikacji.(o przeciwwskazaniach możesz poczytać w zakładce - przed zabiegiem).

    Niezależnie od wieku, można zafundować sobie piękne spojrzenie i wygodę. Bez względu na to jakie mamy oczy - stylistka powinna dobrać tak aplikacje by jak najlepiej dostosować je do naszych oczekiwań ale też i do warunków jakie mamy. Zbyt małe oczy? Nie ma problemu - można je bardziej otworzyć, powiększyć. Głęboko osadzone? Też nie ma problemu - rzęsy wydobędą nam piękne spojrzenie. A co z opadającym kącikiem i smutnym spojrzeniem? To też nie kłopot - wystarczy dobrze dobrać rodzaj aplikacji i rzęs i oczka się śmieją.



    Przedstawiałam na moim blogu, aplikacje kobiet w wieku 20+,30+ a nawet 16. Dzisiaj chciałam przedstawić aplikacje Iwony (40+). W każdym wieku, można dodać sobie uroku, wymodelować oko i ukryć drobne niedoskonałości.





    O, a tu wdarł się nam jakiś chochlik. To są oczywiście rzęski "po" aplikacji.











    Czytaj Więcej...

  3. #3
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie wyniki konkursu

    Pisałam kiedyś o konkursie firmy Evo Lashes candy lash - cukierkowe rzęsy
    Konkurs się właśnie niedawno zakończył, wiec mogę przedstawić aplikację, którą wysłałam.




    No, niestety - nie wygrałam:) Jednak jestem bardzo zadowolona z mojej pracy. Aplikacje, które wygrały, były niezwykle pod każdym względem.Cechowała je precyzja i pomysłowość, dlatego cieszę się, że i moja praca znalazla się w takim gronie. Teraz czekam tylko na dyplom, którym zapewne się pochwalę, jak tylko do mnie dotrze.

    Bardzo chciałam tutaj podziękować Ali za to, że zgodziła się być moją modelką. Kolorowe rzęsy tak nam się spodobały, że towarzyszyły nam przez krótki urlop, który u nas była - później, ze względu na powrót do szkoły, zostały ściągnięte.














    Czytaj Więcej...

  4. #4
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Asia, aplikacja 1:1 Mink, 0,15 9-10-11-12 + bordo

    Dzisiejszy post poświęcam aplikacji Asi. To było nasze przygotowanie przed ta najważniejsza aplikacja rzęs:) Tak, tak - Asia za niedługo wychodzi za mąż i musi wyglądać zjawiskowo pod każdym względem.To była nasza swoista próba i Joasia wyszła z niej bardzo zadowolona.

    Asia ma piękne, duże oczy. Rzęsy długie, proste. Przyjemnością, dla mnie, było je wyklejać. Na oczko założyłam rzęsy Mink Premium i mogłam spokojnie szaleć z długością rzęsy. Ostatecznie założyłam w kącikach wewnętrznych 9mm, następnie płynnie przechodziłam przez 10 mm, 11mm i 12mm. Końcówki rzęs wykończyłam rzęsami bordowymi - 13 mm.

    Zdjecia, które przedstawione poniżej, niestety, nie oddają uroku rzęs "na żywo". Oczka nam się bardzo popłakały na sam koniec i nijak nie chciały do zdjęcia pozować - stąd można mieć wrażenie, że w niektórych miejscach coś jest posklejane. Na szczęście Asia była bardzo zadowolona z efektu.


    Oto oczka Asi przed aplikacją:








    po aplikacji








    szkoda tylko, że przez te zapłakane oczka, nie widać tych bordowych kącików :(




    Czytaj Więcej...

  5. #5
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Miły prezent

    Chciałabym się pochwalić dwoma prezentami, które wczoraj otrzymałam.
    Z okazji Dnia Matki, mój, już prawie 3 letni synek ( przy niewielkiej pomocy tatusia), ofiarował mi takie piękne kwiaty i dużego, słodkiego buziaczka.












    A drugą niespodzianką, dla mnie, były moje pierwsze wizytówki:)









    Czytaj Więcej...

  6. #6
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Uzupełnienie po 5 tygodniach.

    Dzisiaj przedstawię Wam uzupełnienie aplikacji, która robiłam troszkę więcej niż 5 tygodni temu. O tutaj można o tym poczytać link Nie powinno się tak długo zwlekać z uzupełnieniem, jednak po prostu nie mogłyśmy się zgrać z terminami:(




    Tym razem postawiłyśmy na lżejsze rzęski. Do aplikacji wykorzystałam rzęsy Silk Diamond o grubości 0,15. Także profilowałyśmy inaczej oczy. Właścicielka po aplikacji była bardzo zadowolona z efektu. Przekonałyśmy się, że lżejsze rzęsy, sprawiają, iż nasze spojrzenie robi się lżejsze i bardzo efektowne, bardziej naturalne. Mi również efekt przypadł do gustu.





    Niestety w moim aparacie padła bateria, dlatego zdjęcia były zrobione innym, który już nie robi tak fajnych zdjęć. Chociaż z modelką starałyśmy się uchwycić śliczne rzęski, efekt jest daleki od oryginału. Niestety, nie zrobiłam zdjęcia otwartego oka przed uzupełnieniem, więc nie można porównać efektów.

    A może powinnam iść na kurs fotografii?Hmm, trzeba pomyśleć i o tym.






    Czytaj Więcej...

  7. #7
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie nowa aplikacja

    Tradycyjnie, przedstawiam aplikację przedłużenia rzęs 1:1 Tym razem upiększałam spojrzenie pani w wieku 46 lat. Do aplikacji wykorzystałam rzęsy MINK Premium. Ze względu na to, iż naturalne rzęsy nie były zbyt długie, a zainteresowana chciała naturalną długość, do aplikacji wykorzystałam rzęsy 8 -9-10 mm. Mieszałam grubość 0,15 i 0,10. Utwierdziłam się w przekonaniu, że mieszanie grubości jest konieczne . Słabe rzęsy dostając cięższe towarzystwo, mogą zbyt wcześnie wypaść. Dlatego dopasowując mocną rzęsę do większej grubości i słabej rzęsie doklejając lekką rzęsę - uzyskujemy naturalny wygląd i dbamy o nasze rzęsy.

    Jestem bardzo zadowolona z nowych hydrożelowych płatków, które nie wyciekają pod wpływem ciepła, nie podrażniają oka i są bardzo wygodne w użyciu.











    Czytaj Więcej...

  8. #8
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie dyplomik

    Otrzymałam dzisiaj długo wypatrywany dyplomik za udział w konkursie Candy Lashes - cukierkowe rzęsy.
    Dyplomik jest przesłodki. Możemy też zobaczyć na nim zwycięską aplikację.
    Dostałam, więc się chwalę:)





    Czytaj Więcej...

  9. #9
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Aplikacja Kamili

    Przedstawiam dziś aplikację 1:1 Kamili. Do zabiegu wykorzystałam rzęsy Mink Premium o grubości 0,15 i 0,1. Długości to od 9 mm do 12 mm Pracowałam na bardzo ładnych rzęsach, długich i mocnych. Żeby nie było, że wszystko tak super łatwo mi poszło, dodam, że było tam także bardzo dużo maluszków. Niestety, temperatura robi swoje. Nowe płatki hydrożelowe, których używam podczas aplikacji, mają nie rozpuszczać się podczas zabiegu. Faktycznie, nic z nich nie wypływa ale wysoka temperatura powietrza i dodatkowo temperatura ciała, powodowała, że ich przyczepność nie była idealna. Płatki, mimo iż podklejałam dodatkowo taśmą, trochę nam się poruszały. Jednak wszystko nam się dobrze udało. Zdjęcia, które robiłam przed aplikacją, były robione w słabym oświetleniu, bez lampy - stąd ich słaba jakość. Rzęsy są trochę spłakane. Ważne, że ich właścicielka była bardzo zadowolona z efektu.












    Czytaj Więcej...

  10. #10
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Silki w roli głównej

    Bardzo lubię kleić rzęsy Silk Diamond. Są to rzęsy jedwabne,elastyczne, bardzo błyszczące dzięki temu, że ich czerń jest w odcieniu granatu. W procesie produkcji, są one pokrywane specjalna powłoką dzięki czemu są one bardziej błyszczące. Są cięższe niż rzęsy Mink, jednak lżejsze od typowych syntetyków. Są idealne dla kogoś, kto lubi gdy jego rzęsy są pięknie widoczne. Pasuję bardzo kobietom o jasnej karnacji i niebieskich oczach. Ale co ja tu będę tak teoretyzować - najlepiej sami przekonajcie się oglądając aplikacje Moniki. Monia miała ściągnięte rzęsy by móc zrobić henne i zakładałyśmy rzęsy od nowa. { panie, których rzęsy są bardzo jasne powinny przed zabiegiem poddać się hennie - umożliwia to precyzyjną aplikację rzęs gdyż są one wtedy bardziej widoczne dla stylistki).


    Aplikacja bardzo fajna i przyjemna. Założyłam rzęsy Silk Diamond o grubościach 0,15 i 0,20 oraz długości 9-10-11.












    Czytaj Więcej...

  11. #11
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie fanpage

    Mój blog zawędrował na największy portal społecznościowy i w końcu ma swój fan page :) Na razie w powijakach:)jednak obiecuję, że z dnia na dzień będzie lepiej:)


    Zapraszam do polubienia
    https://www.facebook.com/GesteRzesy
    link


    Czytaj Więcej...

  12. #12
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Fakty i mity

    Czy sztuczne rzęsy niszczą naturalne?

    To pierwsze pytanie, które słyszę, gdy rozmawiam z kimś o przedłużaniu rzęs. Zaraz po tym następuje pytanie o to, czy ten zabieg przyspiesza wypadanie rzęs naturalnych.
    No cóż. Odpowiedź na te pytania powinna brzmieć - NIE
    Niestety, nie zawsze tak się dzieje...
    Otóż, drogie Panie, po profesjonalnym przedłużeniu rzęs - rzęsy naturalne nie mają prawa wypadać bardziej niż przed założeniem.
    Musimy zdać sobie sprawę z tego, że rzęsy wypadają każdego dnia! Taka już ich natura, że kończą swój cykl życia poprzez wypadnięcie z mieszka włosowego. Na ich miejsce wyrasta nowa rzęsa. Rzęsa ludzka żyje określony czas, około 100 dni. Następnie wypada a na jej miejscu wychodzi kolejna rzęsa. Jest to proces cykliczny. Na to, jak długo rzęsa żyje, wpływ ma wiele czynników takich jak: wiek, stan zdrowia, dieta, hormony. Także sposób w jaki dbamy o rzęsy ma wpływ na nie. Częste pocieranie oka, mocny demakijaż czy też nie utrzymywanie własciwej higieny oka - to wszystko może doprowadzić do tego, iż rzęsy osłabną i wypadną.
    Z pewnością wiele z was słyszało, że po założeniu rzęs, naturalne zaczęły wypadać bardziej. Niestety, może tak się zdarzyć. Jeżeli rzęsy nie zostały założone dobrze, zostały posklejane lub ich grubość i długość nie zostały dopasowane do możliwości naturalnych rzęs - może to spowodować ich przedwczesne wypadnięcie. Może też stać się tak gdy nie przestrzega się zaleceń pielęgnacyjnych,o których z pewnością stylistka mówi po zabiegu. Podkreślam jednak, że takie coś może się zdarzyć, a nie, że jest to standardem.
    Standardem natomiast jest to, że prawidłowo założone sztuczne rzęsy, nie niszczą rzęs naturalnych, że stanowią piękną oprawę oka, dodają pewności siebie.
    Żaden z dostępnych na rynku tuszów do rzęs, nie da rady stworzyć takiego efektu jaki daje aplikacja sztucznych rzęs.Spójrz na wszystkie aktorki i celebrytki. One od dawna znają sekret pięknego spojrzenia.

    Dlatego jeśli zastanawiasz się and tym, czy warto założyć rzęsy, moja odpowiedź brzmi TAK



    Czytaj Więcej...

  13. #13
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Jak często uzupełniać rzęsy ?

    Żeby cieszyć się pięknym spojrzeniem, powinno się uzupełniać aplikację. Cały problem w tym - jak często?
    Żeby odpowiedzieć na to pytanie, należy zastanowić się, dlaczego w ogóle trzeba uzupełniać?.
    Semipernamentne przedłużanie rzęs - nie jest zabiegiem, który daje trwałe efekty. Jeśli widzicie gdzies ogłoszenie o trwałym przedłużeniu rzęs, możecie je od raz skreślić je z listy, bo ktoś albo jest niedouczony albo próbuje oszukiwać.
    Przedłużanie rzęs daje efekt na kilka tygodni. Na to, jak długo utrzymuje się efekt, wpływ ma kilka czynników:
    1. W poprzednim poście, pisałam o tym, że naturalne rzęsy wypadają. Ten biologiczny cykl nie jest zaburzony dlatego, że rzęsy zostały poddane zabiegowi przedłużania. W takim przypadku, rzęsy sztuczne wypadną razem z naturalną.
    2. Może zdarzyć się także, że sztuczne rzęsy odpadną bez rzęsy naturalnej. Dzieje się to z kilku powodów, m.in gdy nie przestrzegamy zasad pielęgnacji, gdy rzęsy nie zostały dobrze przygotowane do aplikacji, gdy stosujemy mocny makijaż i demakijaż lub też wiązanie kleju nie trzyma tak jak wynika z jego specjalizacji.
    3. Używanie nieodpowiednich kosmetyków, których składniki mają wpływ na wiązanie kleju.
    4. Złe nawyki - pocieranie oka, bezwiedne wyrywanie rzęs, uszkodzenia mechaniczne.
    5. Źle wykonana aplikacja ( posklejanie rzęs) lub niedobry klej ( przeterminowany).
    6. Naturalny cykl życia rzęsy. Rzęsa to włos, który rośnie - rzęsa doklejona odrasta wraz z rzęsą naturalną, przez to może się wykręcać, przeszkadzać i drażnić.

    Żeby cieszyć się pięknym spojrzeniem, ładną "firanką", należy uzupełniać rzęsy tak by ubytek rzęs nie był zbyt duży i żeby odrost nie był bardzo drażniący. Dlatego, uzupełnianie rzęs, bywa sprawą bardzo indywidualną. Jeśli ktoś szczególnie dba o swoją aplikację - nie męczy rzęs częstym dotykaniem, czesaniem, pocieraniem, używa kosmetyków odpowiednich ( tzn nie tłustych) i rzęsy nie rosną zbyt szybko - można uzupełniać co 4- 5 tyg. jednakże przyjmuje się, że optymalnym terminem terminem do uzupełniania jest około 3 tyg. od aplikacji.
    Jeśli obawiasz się, że częstsze aplikacje będą dla ciebie zbyt drogie - porozmawiaj o tym ze swoją stylistką - ona wytłumaczy ci wszystkie plusy i minusy uzupełniania.

    Ja tymczasem chciałam pochwalić się uzupełnieniami, które ostatnio wyszły spod moich rączek.


    Aplikacja Agnieszki - uzupełnienie po 4 tygodniach. Do aplikacji użyłam rzęs Silk Diamond w długościach 9-10-11-12 i grubości 0,15 i 0,20









    Uzupełnienie Asi po 6 tyg. Mink Premium grubość 0,10 i 0,15, długości 9-10-11-12-13





    Uzupełnienie Magdy po 6 tyg. Rzęsy Mink Premium - grubość 0,10 0,15 (kilka Silk Diamond 0,20) 9-10-11-12-11-10 + ombre fiolet. Zwróćcie uwagę na filoetowe kącik zewnętrzne - dla mnie cudo.













    Czytaj Więcej...

  14. #14
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Długaśne rzęski

    Po raz pierwszy miałam prawdziwą przyjemność klejenia tak długich naturalnych rzęs. Rzęsy Małgosi są długie, piękne, lekko podkręcone. Podczas aplikacji nie musiałam się bać, że długość wpłynie na stan rzęs naturalnych, gdyż długość rzęsy zwiększyłam dosłownie o milimetr.
    Efekt podobał się nam bardzo, pomimo, iż nie wydłużyłyśmy ich, aplikacja 1:1 pozwoliła pogrubić i optycznie zagęścić rzęsy.

    Efekt oceńcie sami.












    Przy okazji wspomnę tylko, że przy aplikacji użyłam tych płatków do separacji dolnych rzęs. Płatki są koreańskiej firmy BIS Są super! Nie rozmywają się, nic z nich nie wycieka, nie podrażniają oka.




    Czytaj Więcej...

  15. #15
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie O rzęsach słówk kilka

    Rzęsy, które wykorzystywane są podczas zabiegu semipernamentnego przedłużenia rzęs, mogą być wykonane z włókien syntetycznych lub w 100% włosia norki syberyjskiej.
    Rzęsy syntetyczne różnią się od siebie jakością materiału i wykonania a także kolorem, stopniem podkręcenia i nabłyszczenia.
    Najtańsze rzęsy syntetyczne moga nas zadziwić swoją sztucznością. Jeżeli wyklejalibyśmy nimi aplikacje, moglibyśmy przekonać się jak pięknie wygląda sam plastic fantastik na naszych oczach. Jeżeli coś ma mieć jakąś wartość - nie może być tanie. Warto przyjżeć się dwóm rodzajom syntetyków - SILK DIAMOND i MINK PRMIUM.


    SILK DIAMOND - to rzęsy syntetyczne, które wg niektórych są z dodatkiem jedwabiu. Moje drogie - nie dajmy się zwariować. Angielska nazwa SILK - pol. jedwab - ma nas nakierować na specyfikę tych rzęs. Zwracać uwagę na ich miękkość i blask. Rzęsy Silk Diamond są bardzo elastyczne, charakteryzują się granatowym odcieniem czerni . Są grubsze u nasady i cieniutkie na końcach.



    Drugi rodzaj rzęs syntetycznych, na które zwracamy uwagę - to rzęsy MINK Premium. Z tymi rzęsami jest pewien problem. Problem, który popełniają stylistki, wprowadzają swoje klientki w błąd jak i firmy sprzedające nam ten towar. Potocznie rzęsy MINK zwane są rzęsami z norki. Bardzo często można zobaczyć ogłoszenia różnej maść, w której aplikacja 100% norki rzęsami MINK kosztuje 70 - 80 zł. Nie dajmy się oszukiwać!. Rzęsy mink, z ang. norka, ma nam tylko zwrócić uwagę na specyfikę rzęs, które to są nieco matowe, mają głęboką czerń, są niezwykle miękkie i delikatne. Są lżejsze niż rzęsy Silk Diamond. Również jak Silk, rzęsy Mink są grubsze u podstawy i zwężają się ku końcowi.

    Prawdziwym asem wśród rzęs, są rzęsy naturalne pozyskiwane z norki syberyjskiej. Są to rzęsy ręcznie pozyskiwane i poddawane dalszej obróbce. Pozyskuje się je z odpadków, które powstają przy produkcji futer. Są bardzo lekkie i delikatne. U podstawy rzęsy są cieńsze, na środku delikatnie grubsza i zwęża się ku końcowi.



    Żeby dobrze wystylizować oko, należy dopasować rzęsy pod względem grubości, długości i stopnia podkręcenia.
    Dzisiejszy rynek, oferuje nam szeroki wachlarz rzęs do wyboru. Najcieńsze rzęsy, dostępne na rynku, to rzęsy o grubości 0,05 a najgrubsze to 0,35. Jak widać rozpiętość jest bardzo duża. Żeby nie przeciążać rzęsy i nie spowodować jej wcześniejszego wypadnięcia, nie powinno się stosować rzęs grubszych niż 0,25 ( i to na okazyjną stylizację i do szybkiego ściągnięcia). Najczęściej aplikacje wykonuje się rzęsami o grubości 0,15 i 0,20. Dobrze, że obecnie na rynek firmy wprowadzają grubości niestandardowe takie jak 0,12 i 0,18, które pozwolą w jeszcze lepszy sposób dopasować syntetyki do naturalnych.
    Na zdjęciu powyżej przedstawiam rożne rodzaje grubości rzęs. Różnica pomiędzy rzęsami widoczna jest gołym okiem. Niestety nie posiadam wszystkich grubości rzęs do jeszcze lepszego zobraowania tej różnicy.


    Długość rzęs, dobiera się do naturalniej długości rzęs klientki, ich możliwości, fazy wzrostu a także oczekiwanej stylizacji. Bywa, że zakłada się rzęsy mniejsze niz naturalne aby nadać oku określony wygląd.


    Przed aplikacją, każda klienta powinna być poinformowana, iż nadmierne przedłużanie rzęs, może spowodować ich przedwczesne wypadnięcie, dlatego aby dbać o swoje rzęsy nie powinno przedłużać ich bardziej niż o około 25% . Na zdjeicu powyżej można zauważyć wachlarz długości od 8 do 14 mm. Takie długości są w standardowych w paletkach. Dostępne są jednak rzęsy o długości 6 mm jak i 17 mm.


    Bardzo ważne podczas aplikacji jest dobranie odpowiedniego stopnia podkręcenia rzęs. Firmy, zajmujące się dystrybucją akcesoriów rzęsowych, przyjmują dwa rodzaje stopniowania. Najpopularniejsze to J, B, C, D przy czym J to najsłabsze podkręcenie a D najsilniejsze. Drugi rodzaj podziału stopnia podkręcenia to podział rzęs na A, B, C ( A najsłabsze podkręcenie, B standard, C najmocniejsze podkręcenie).

    Na zdjęciu poniżej prezentuję podkręcenia A, B, C
    Podkręcenie A (J), stosowane jest najczęsciej do aplikacji na rzęskach całkowicie prostych, dla osób, które chcą aby aplikacja była jak najbardziej naturalna, dobrze sprawdzają s się także dla Pań 60+. Podkręcenie B (B/C) jest najczęściej stosowany rodzaj podkręcenia. Taką rzęskę możemy dokleić do rzęs o lekkim naturalnym podkręceniu. Rzęsy C ( D), są pięknie podkręcone i nadają się do użycia u Pań, których rzęsy w sposób naturalny są podkręcone. Rzęsy naturalne można podkręcić także dzięki zalotce termicznej lub dzięki zabiegowi trwałej na rzęsach.


    W swoich aplikacjach staram się przekonać do zastosowania do zabiegu rzęs kolorowych. Możemy stosować rzęsy kolorowe, cieniowane, brokatowe i z cyrkoniami.

    Kolor podkreśla kolor tęczówki, przykuwa uwagę innych, nadaje się także do podkreślenia stroju na specjalne okazję. Obecnie do wyboru, mamy całą gamę kolorów rzęs. Blasku spojrzeniu dodają także rzęsy brokatowe i z cyrkonią.





    http://evolashes.pl/41-rzesy-kolorow...-jesienne.htmlhttp://evolashes.pl/37-rzesy-kolorowe-cieniowane-.html
    http://evolashes.pl/40-rzesy-brokatowe.html
    http://evolashes.pl/39-rzesy-cieniowane.html

    Czytaj Więcej...

    ---------- Dodano o godzinie 13:33 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:10 ----------

    Czy jest jakaś możliwość, żeby moje zdjęcia z blogu, nie wyskakiwały tutaj i nie raziły tak po oczach?strach się ich bać....

  16. #16
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie w końcu!

    Mogę się Wam pochwalić moimi nowymi rzęsami. Bo, co ze mnie byłaby stylistka rzęs, gdybym sama ich nie nosiła?
    Długo nie mogłyśmy z Marysią znaleźć pasujący nam obu termin - ale udało się!
    Tym, które jeszcze nie miały do czynienia z przedłużaniem rzęs muszę wyjaśnić pewną sprawę - stylistka nie może sobie sama założyć rzęs [ inna rzecz jeśli chodzi o kępki - przyp. red]. Aplikacja jest wykonywana na zamkniętych oczach więc samodzielna aplikacja jest prawie niemożliwa.
    Rzęski zakładała mi szkoleniowiec i stylistka firmyEvo Eyelash Evolution - Maria Habura.

    Do aplikacji wykorzystałyśmy rzęsy two tones. Rzęsy te są czarne od nasady a kolorowe na końcach. Do wyboru jest kilka kolorów. Ja postawiłam na oberżynę. Rzęsy są o grubości 0,1 dlatego wykonana była aplikacja 2:1 co, dało efekt zagęszczenia [ 2 rzęsy sztuczne do jednej naturalnej]

    A oto i moje rzęski







    Polecam kolorowe rzęski!

    Czytaj Więcej...

  17. #17
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie krótki pościk

    Już prawie półmetek wakacji - by nie tracić więc czasu na zbędne paplanie, dziś bardzo króciutko.

    Wklejam aplikację Moniki. Jest to uzupełnienie aplikacji sprzed 4 tygodni.
    Rzęski ( i właścicielka) odpoczywały ( intensywnie!) nad naszym pięknym morzem.
    Ani słońce ani słona woda nie zaszkodziły rzęskom. Rzęski wróciły w dobrej kondycji i byłam nawet troszkę zadziwiona tym, jak dobrze sobie pordziły w trudnych warunkach atmosferycznych :)







    Czytaj Więcej...

  18. #18
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Dla kogo przedłużone rzęsy ?

    witam
    mozesz zdradzic gdzie zamawiasz te rzeski bislash?

  19. #19
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Iosa Blog - Przedłużanie rzęs

    Rzęsy BIS kupiłam od naszej forumkowej Nadiuszki

    http://forum.wzorki.info/ogloszenia-...we-platki.html

  20. #20
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Aplikacja 1:1 Stylizacja naturalna

    Dzisiaj prezentuję naturalną stylizację. Rzęski, które użyłam to Mink Premium o dwóch grubościach 0,10 i 0,15. i w długości od 9 mm do 12 mm. Skręt B.
    Naturalna stylizacja pozwala dyskretnie podkreślić urodę i nadać oku piękny kształt.

    Efekt bardzo podobał się Agnieszce a i ja byłam bardzo zadowolona z pracy na jej rzęsach, które były dość gęste, lekko podkręcone. W naszej stylizacji, zwiększyłyśmy podkręcenie i uzyskałyśmy piękny czarny kolor rzęs.

    Takie rzęsy same w sobie stanowią piękną ozdobę oczu. Dodatkowy makijaż nie jest im potrzebny, dlatego idealnie sprawdzają się w takie upalne dni jakie nam ostatnio towarzyszą. Nie trzeba tracić czasu na ich malowanie, rozklejanie po zbyt gęstej maskarze. Nie rozmazują się od ciepła i wilgoci ani też po pobycie na basenie. Są ideale cały czas.


















    Czytaj Więcej...

  21. #21
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Kolejne uzupełnianie

    Ta aplikacja, to uzupełnienie po zabiegu, którą robiłam miesiąc temu. Rzęsy były wtedy klejone na kleju D+, który charakteryzuje się zmniejszoną emisją oparów, ale także wiązanie jego nie jest tak mocne jak przy kleju BU+ czy HS5.
    Efekt jednak, moim zdaniem jest dobry. Rzęsy przetrwały przez ten czas wiele i w dobrej kondycji do mnie wróciły.
    Bardzo cieszyły mnie odrosty. To one świadczą o tym, że rzęsy nie są obciążone, że nie przerywa się ich naturalnego cyklu wzrostu.

    Tym razem przygotowałyśmy aplikację codzienną, idealną do pracy.








    Bardzo podobają mi się zdjęcia powyżej i to poniżej, gdyż widać na nich subtelny połysk i wyjątkowy odcień czerni, który charakteryzuje Mink Premium








    Czytaj Więcej...

  22. #22
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie czarno - czerwone tango (na rzęsach)

    Dlaczego tak? to ta czerwień rzęs skusiła mnie do takiego porównania. Tak jak w tańcu, tak i ta aplikacja harmonijnie łączy styl, kolor i precyzję.
    Czerwień pasuje do czarnego, jak......hmmm..........jak mleko do kawy. :) Stanowią idealne połączenie, szczególnie polecane młodym, odważnym kobietom, które nie boją się dodać trochę kolorów swoim oczom













    Czytaj Więcej...

  23. #23
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie dwa uzupełnienia i urlop

    Torby podróżne do połowy spakowane, chociaż lista z rzeczami "must have" dalej pełna. Człowiek nie wie w co ręce włożyć. Dlatego dziś skromny post z dwóch uzupełnień.


    Co podobało mi się szalenie , gdy zobaczyłam"moje" rzęsy - to odrosty! Chociaż jest z nimi dużo zachodu - bo trzeba je ładnie przygotować do aplikacji, czyli ściągnąć odrastające rzęsy, nie uszkadzając ich, to bardzo się cieszę widząc je. Odrost świadczy o tym, że rzęsy mają swobodę wzrostu, że rzęsa sztuczna nie obciąża ją i nie skraca jej życia.

    Oba uzupełnienia to rzęsy Mink Premium. Tym razem, czarną aplikację poprzeplatałam refleksami z oberżyny. Są one widoczne dopiero w świetle i pięknie mienią się do słońca.



    A co do urlopu to żegnam was na trzy tygodnie.
    Do zobaczenia 1 września!


















    Czytaj Więcej...

  24. #24
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Wróciłam !

    W końcu!

    Wakacje są dobre ale dobrze jest wrócić do swojego domku.
    Zamówienia na nowe produkty złożone i z niecierpliwością czekam na nowe paletki rzęs i kleje.

    A tymczasem, pokażę wam kilka prac, które zrobiłam przed wyjazdem, a które nie zdążyłam opublikować z powodu przygotowań do wyjazdu.


    Dzisiaj zaczynam od Anetki

    Do aplikacji wykorzystałam rzęsy Mink Premium o grubości 0,15, skręcie B i w długościach od 9 mm do 12 mm. Rzęsy oczywiście Evolashes.














    Czytaj Więcej...

  25. #25
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Piękne gęste rzęsy

    Muszę się Wam przyznać, że gdy zobaczyłam te rzęski, coś mnie, gdzieś tam ukuło z zazdrości. Chciałbym mieć swoje rzęsy takie gęste jak te, które dzisiaj przedstawiam. Bardzo przyjemnie pracuje się na takich oczkach, gdyż efekt jest oszałamiający. Ta aplikacja jest dowodem na to, że nie długość tworzy spektakularny efekt lecz właśnie ich gęstość. Tym razem rzęsy były raczej krótkie, ale za to silne i zadbane.

    Dzisiaj, u mnie, w roli głównej - rzęsy Pani Agnieszki. Do tej aplikacji wykorzystałam rzęsy Silk Diamond o skręcie B. Troszkę przeplatałam grubości 0,15 i 0,20. Starałam się, by uzyskać efekt otwartego oka - tak by je ładne powiększyć ale jednocześnie dopasować do możliwości naturalnych rzęs. Najkrótsze rzęsy, które były wykorzystane podczas aplikacji, to 8mm a największe 10mm.

    Zakładanie rzęs nie jest pracą łatwą - ale satysfakcja z osiągniętych efektów, dodaje chęci by być w tym jak najlepszym. Cieszę się bardzo, że efekt, zachwycił klientkę.


















    ps.1
    Drogie Panie - zdjęcia, które przedstawiam na moim blogu, są mojego autorstwa. Nie wykorzystuję zdjęć innych stylistek ani też nie podciągam zdjęć przy użyciu Photoshopa. Nie dorysowuję rzęs, nie zmieniam koloru tęczówki, nie wygładzam skóry klientek. Podczas wykonywania zdjęć nie używam specjalistycznego oświetlenia ani też nie zakładam na aparat filtrów. Zdjęcia bywają ciemne, gdyż bywa iż wykonywane są wieczorową porą.
    Zdjęcie oczywiście przechodzi pewną obróbkę ale jest to: przycięcie ( przedstawiam tylko fragment zdjęcia, gdzie widać efekt mojej pracy, chyba, że klientka zgadza się pokazać całą twarz), rozświetlenie ( w przypadku, gdy wychodzi zbyt ciemne) i ewentualnie zmianę nasycenie barw.

    Do tej pory także ustawiałam znak wodny na zdjęciach, jednakże ze względu, iż zdjęcia bywają wykorzystywane wbrew wiedzy i woli autora, od dziś wszystkie zdjęcia będą podpisane wyraźnie - tak by nikt ich nie wykorzystywał bez mojej wiedzy.

    ps.2
    Przy okazji - gdy zobaczycie na rożnych portalach ogłoszenia "stylistek" - zwróćcie uwagę jakie zdjęcia załącza do ogłoszenia - jeżeli cała galeria składa się ze zdjęć na których widać tylko 1 oko - może trzeba się zastanowić, czy przypadkiem zdjęcie nie zostało komuś skradzione a następnie obrobione tak, by nie było widać podpisu.






    Czytaj Więcej...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •