Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 127

Temat: Iosa Blog - Przedłużanie rzęs

  1. #26
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Wyzwanie

    Muszę Wam się przyznać, że przed tą aplikacją, bardzo się denerwowałam. To był, dla mnie taki ostateczny test umiejętności. Tą aplikację robiłam mojej instruktorce i mentorce w świecie rzęs - szkoleniowcu firmy Evo Eyelash Evolution Marii Haburze, niektórym bliżej znanej jako Meraszka. Dodatkowo, zaraz po tej aplikacji, mieliśmy zapakować samochód i ruszyć na wakacje - więc nie tylko presja szkoleniowca, ale również presja czasu na mnie działała (dlatego, proszę o wybaczenie ale rzęski nie są do końca porządnie wyczesane).

    Maria miała konkretną propozycję na swoją aplikacją, którą potraktowałam jako wyzwanie. W aplikacji tej mieszałyśmy skręty B i C chociaż, jej rzęski nie są typowe do tego typu skrętu. Do aplikacji wykorzystałyśmy rzęsy o długościach 9 mm, 10 mm, 11mm i 12mm.
    Efekt niezwykle mi się spodobał a i mojej "modelce" przypadł do gustu. Nic tak mnie nie ucieszyło jak opinia, że już od dawna nie miała tak porządnie założonej aplikacji.



    Oczywiście :( znowu zapomniałam zrobić zdjęcia "przed" na otwartych oczkach.







    Czytaj Więcej...

  2. #27
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Aplikacja 1:1 Mink Premium

    Oksana to moja kolejna modelka, którą pragnę Wam przedstawić.
    Piękna kobieta o pięknych oczach, które ja tylko trochę upiększyłam. Od początku Oksana skłaniała się bardziej ku naturalnej stylizacji, dlatego tylko odrobinę je wydłużyłam i lekko pogrubiłam. Rzęsy Oksany były proste jak druty i rosły mocno ku dołowi. W dodatku oczka są głęboko osadzone, co daje wrażenie iż są schowane. Zastosowałam skręt typu B, by wydobyć rzęski ale też by efektu nie przerysować. Rzęsy oczywiście Evolashes Mink Premium o grubości 0,15 i 0,10 i długości to 8mm - 11 mm

    Oksana tak spodobała się mojemu 3 letniemu synkowi, że wpakował się jej od razu na kolana, przytulił i przedstawił mi jako swoją żonę :)

    Uczka przed aplikacją






    Oczka z założonymi rzęsami.




    Czytaj Więcej...

  3. #28
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie ku przestrodze

    Przeglądając sieć, często trafiam na zdjęcia aplikacji rzęs, po których włosy jeżą się na głowie. To, co pseudo stylistki robią klientkom, często wola o pomstę do nieba. Jeszcze bardziej ręce opadają gdy komentarz pod zdjęciem takiej aplikacji jest typu - "och cudownie, nigdy nie miałam takich pięknych rzęs", a rzęsy to jeden wielki glut kleju.


    Jak przekonać was, kochane kobiety, że wybierając stylistkę rzęs, nie należy kierować się ceną?
    Jest tyle ważnych informacji, które należy brać pod uwagę, że cena powinna byc sprawą drugorzędną. Kojarzycie powiedzenie - co drogie, to tanie?I jeżeli chodzi o rzęsy, tu powiedzenie te sprawdza się w 100%.
    Na cenę usługi wpływ ma wiele czynników, tj. cena produktów wykorzystywanych podczas zabiegu, cena rzęs aplikowanych, doświadczenie stylistki.


    Dobra stylistka to taka, która dba, by materiały których używa ( kleje, płatki do separowania dolnych rzęs, sztuczne rzęsy, primer czy cleanser) były bardzo dobrej jakości z atestami.


    Dobra stylistka doba by wymodelować oko tak, by aplikacja zdobiła, podkreślała atuty i niwelowała wady.


    Dobra stylistka nie obciąży twoich naturalnych rzęs, doradzi i dobierze sztuczne rzęsy dostosowując je do możliwości rzęs naturalnych


    Dobra stylistka dba o higienę podczas zabiegu i komfort klientki. Do aplikacji wykorzystuje produkty jednorazowego użytku a pęsety są zawsze odkażone.


    Dobra stylistka to taka, która rozumie, że wiedza to podstawa, dlatego nie szczędzi czasu ani pieniędzy, by doskonalić swoje umiejętności i poszerzać swoją wiedzę.


    Dlatego kochane - sprawdzając oferty, pytajcie o certyfikat, o produkty o doświadczenie - koniecznie sprawdzajcie wcześniejsze prace ( najlepiej, żeby zdjęcie przedstawiało oczy przed i po zabiegu). Wierzcie mi, wiele stylistek swoją wiedzę wyniosło ze szkolenia kupowanego przez serwis zakupów grupowych, gdzie jedna instruktorka szkoli 12 ( czasami więcej) dziewczyn a rzęski klejone są do główki manekina, bądź naoglądały się za dużo youtube.



    A teraz tak, ku przestrodze - zdjęcia nieudanych stylizacji - uwaga TO NIE SĄ MOJE PRACE

    Jeden wielki glut klejowy
    bardzo duży odstęp od powieki.
    rzęsy posklejane i zbyt długie.
    Posklejane rzęsy, niewyklejone równomiernie
    rzęsy posklejane i wykrzywione w każdą stronę
    rzęsy za grube i za długie - rzęsy naturalne nadmiernie obciążone nie trzymają konstrukcji, dużo posklejanych rzęs.






    Czytaj Więcej...

  4. #29
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Aplikacja 1:1 rzęsowy miks

    Dziś przedstawiam aplikację Gosi. To nasze drugie podejście.
    Gosia jest osobą bardzo aktywną, codziennie prowadzi zajęcia Zumby i ćwiczenia wzmacniające.(Polecam fitnessbygosia ). Ze względu na swoją aktywność fizyczną, rzęsy codziennie będą musiały sprostać nie lada wyzwaniom gdyż muszą zdobić swoją właścicielkę a przy tym wytrzymać kilka godzin ostrych ćwiczeń.
    Tym razem postanowiłam zrobić na jej rzęsach miks rzęs. Pomieszałam rzęsy Mink Premium w kolorze czarnym oraz rzęsy Silk Diamond Dark Brown (czekoladowy brąz). Aplikację uzupełniłam kolorami: różowym, niebieskim i fioletem. Rzęsy w trzech grubościach 0,1; 0,15 i 0,2. Długości: od 9 mm do 12 mm.


    Rzęsy naturalne są w fazie odbudowy. Niestety, tak duża aktywność fizyczna często niesie za sobą ryzyko niedoborów składników mineralnych i witamin, które wspomagają regenerację włosów, w tym także rzęs. Zawsze należy pamiętać, żeby nasze rzęsy, włosy i paznokcie były piękne, potrzebują by nasza dieta była zbilansowana i zdrowa.

    Jak pisałam wcześniej, pomieszałam rzęsy czarne i ciemno brązowe. Polecam taki miks gdyż rzęsy ciemno brązowe tworzą niesamowity blask a kolorem są zbliżone do naturalnych.

















    Czytaj Więcej...

  5. #30
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Jak dbać o rzęsy - cz.1

    Chciałabyś mieć piękne, długie i podkręcone rzęsy. Co, gdy natura Ci ich poskąpiła? No nic, zafunduj sobie rzęsy sztuczne lub z norki syberyjskiej.



    Co jednak, gdy z jakiegoś powodu, zauważyłaś znaczne pogorszenie stanu rzęs a nie możesz pozwolić sobie na sztuczny wachlarzyk? Takich powodów może być kilka: zła dieta, choroba, okres karmienia piersią, źle wykonana aplikacja sztucznych rzęs czy też niewłaściwy demakijaż.
    Ciągle zapominamy, że rzęsy to włosy, o które musimy dbać.
    Dziś zebrałam kilka porad jak dbać o naturalne rzęsy.

    1. Odpowiednia dieta.

    Nasza dieta powinna być bogata w warzywa bogate w żelazo, witaminę A i C i proteiny, tj: fasola, brukselka, szpinak, sałata. Wybieraj raczej mięso drobiowe i wołowe, bogate w proteiny, które są budulcem włosa. Dodatkowo wołowina to źródło żelaza i cynku a niedobór żelaza powoduje wypadanie włosów. Jest sezon orzechowy - niech orzech stanie się Twoją codzienną przegryzką - zawierają one kwas omega-3, cynk i selen oraz witaminy A, D i E, które wpływają na gęstość i połysk włosów. Nie zapominaj o jogurtach naturalnych i mleku, które dostarczają twojemu organizmowi wapnia i białko, które są niezbędne do wzrostu włosa. Wybierając pieczywo, wybieraj to pełnoziarniste.
    UWAGA To prosty sposób nie tylko na piękne i zdrowe włosy, rzęsy i paznokcie ale też na zgubienie kilku kilogramów!

    2. Suplementy diety.

    Jeżeli nie masz głowy do sprawdzania, co jedzonko ma Ci do zaoferowania - wybierz się do apteki po suplementy diety. UWAGA - suplement nie zastąpi zdrowego odżywiania - ale może nieco je wspomóc.
    Nie powiem Ci, który suplement wybrać - bo od tego jest farmaceuta w aptece. Trzeba dowiedzieć się jednak jaki skład ma dany suplement, ile razy dziennie należy go brać, jakie są oczekiwane efekty. Jeżeli jesteś osobą, która ma problemy z systematycznością, wybieraj taki suplement, który wystarczy zażywać 1 raz dziennie, bo inaczej możesz nie zauważyć efektów.

    Może sięgnij do mądrości ludowej i wybieraj te produkty, które dawały naszym (pra)babciom efekt pięknych i odżywionych włosów - preparatów z wyciągiem z pokrzywy i skrzypu.


    C.D.N



    Czytaj Więcej...

  6. #31
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Jak dbać o rzęsy - cz.2

    W pierwszej części postu o tym, jak dbać o nasze rzęski, (który znajdziecie o tu ), wspominałam, o tym jak ważne jest zdrowe odżywianie i suplementy diety. Dziś zwrócę uwagę na dwa kolejne ważne elementy.

    Czy stosowałaś do tej pory...

    3. Odżywki

    Rynek odżywek do rzęs jest ogromny w zależności od pożądanego efektu jak i ceny.
    W dobrej cenie można kupić L'biotica regenerujący krem do rzęs. Cena to około 20 zł. Nie nadaje się on do rzęs przedłużonych gdyż ma tłustą konsystencję. Jest na bazie naturalnych składników, więc jest bezpieczny w stosowaniu.
    Jeżeli oczekujesz efektu typu"wow", powinnaś zaopatrzyć się w odżywkę RevitaLash. Nie jest tania, gdyż cena waha się od 240 do 350 zł, ale opinie ma znakomite. Stosuj ostrożnie przy przedłużonych rzęsach, gdyż w niektórych przypadkach, powoduje sypanie się rzęs. Należy też pamiętać o systematyczności i o ciągłości stosowania. Jeżeli przerwiemy stosowanie po 2-3 miesiącach, rzęsy nam się wymienią (normalny proces) i odrosną naturalne bez efektu "push up". Produkt reklamowany jest jako bezpieczny dla osób po chemioterapii.
    Kupując tego typu odżywki, należy sprawdzać, czy w ich składzie jest bimatoprost, który jest składnikiem leków na jaskrę. Jego skutkiem ubocznym jest porost rzęs, jednak przenikając do gałki ocznej, może przynieść nam skutki uboczne. UWAGA Zawsze pytaj lekarza, czy możesz stosować daną odżywkę.

    W tym miejscu, także odeślę Cię do mądrości ludowej, która w takiej sytuacji, mówi, iż piękne rzęsy uzyskamy po kuracji olejkiem rycynowym. Na szczoteczkę do rzęs nakładamy kropelkę olejku rycynowego (jeżeli jest go za dużo, leciutko ocieramy o chusteczkę) i smarujemy rzęsy. Róbmy to na zamkniętych oczach aby nie doszło do podrażnienia oka. Najlepiej 30 minut przed snem. Żeby doczekać się widocznych efektów, musimy być systematyczni i nastawić się na długo terminową kurację.

    4. Odpowiedni demakijaż

    Wydaje ci się, że energiczne pocieranie rzęs płatkiem zwilżonym tonikiem lub mleczkiem wystarczy? Otóż nie. Energiczne pocieranie sprzyja wyrywaniu rzęsy z cebulkami. Jeżeli do demakijażu używasz toniku lub mleczka kosmetycznego, nałóż je delikatnie na rzęsy i poczekaj chwilkę by specyfik zadziałał intensywniej (zwróć uwagę jaką ilość aplikujesz na rzęsy, gdyż nadmiar preparatu może dostać się pod powiekę i podrażni Twoją gałkę oczną). Po chwili jeszcze raz przetrzyj powieki wacikiem. Jeżeli resztki makijażu zostały na linii rzęs, usuń je delikatnie pałeczkami bawełnianymi lub, jeżeli masz założone sztuczne rzęsy, zaopatrz się w mikro szczoteczki.
    Jeśli nie radzisz sobie z mleczkiem, tonikiem i płynem micelarnymi - zawsze możesz umyć twarz i rzęsy żelem do twarzy. Musi być, tak jak wszystkie kosmetyki do demakijażu, odpowiedni dla cery. Dokładnie i szybko zmywa makijaż i do tego jest bardzo wydajny.

    Co jeszcze podpowiedzieć, żeby było dobrze....unikaj spania twarzą w poduszkę, nie pocieraj palcami powieki na linii rzęs i pamiętaj, żeby dbać o swoje zdrowie.

    Gdy nie ma się założonych sztucznych rzęs, czasami trudno zauważyć, że rzęsy nam częściej wypadają. Jeżeli jednak zauważyłaś, że rzęsy ci się jakoś przerzedziły, zwróć uwagę czy włosy też Ci bardziej wypadają?. Czasami bywa tak, że na jesień i wiosnę włosy jakby bardziej się przerzedzają i o ile nie jest to spowodowane jakąś chorobą, nie musimy się martwić, bo za niedługo wszystko wróci do normy.





    Czytaj Więcej...

  7. #32
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie zdjęcia ślubne

    Są takie dni w życiu kobiety, gdy pragnie wyglądać wyjątkowo pięknie, gdy oczy wszystkich zwrócone są właśnie na nią. W dniu ślubu panna młoda chce być najpiękniejszą kobietą i oczarować wszystkich oraz by jej wybranek nie mógł oderwać od niej oczu. Magiczne spojrzenie daje pewność pannie młodej, ze tak będzie.


    Chciałbym Wam przedstawić zdjęcia z aplikacji Asi oraz zdjęcia z jej wesela. Było mi niezwykle miło, gdy usłyszałam od profesjonalnej wizażystki, że rzęsy są pięknie i perfekcyjnie przyklejone.


    Osobiście miałam okazję podziwiać rzęski Asi "na żywo" w dniu ślubu i muszę przyznać, że Asia wyglądała zjawiskowo.


    Tutaj przedstawiam Wam aplikację Asi. (Było to uzupełnienie po pierwszej, próbnej).



















    A tutaj zdjęcia Asi ze ślubu, wesela i zdjęcie plenerowe.




















    Czytaj Więcej...
    Ostatnio edytowane przez iosa ; 15-10-2013 o 12:02

  8. #33
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Szkolenie z metod objętościowych

    Ach, jaka jestem szczęśliwa! w końcu i na reszcie przeszłam szkolenie z metod objętościowych.

    Każda szanująca się stylistka pragnie się rozwijać, poszerzać swoje horyzonty, poznawać nowe techniki. Podstawowa metoda 1:1 jest już tak oklepaną metodą, że dziewczyny uczą się jej z internetu ( czego oczywiście nie pochwalam, bo tylko profesjonalne szkolenie może gwarantować, iż stylistka nie zrobi Wam krzywdy na oczach). Metody objętościowe są nadal wiedza tajemną. I teraz i ja dołączyłam do grona stylistek, które mogą tworzyć piękne "dzieła sztuki" na oczach swoich modelek. Szkolenie było dwudniowe i przeprowadziła je instruktorka firmy Evo Eyelash Evolution - Maria Habura.

    W czasie szkolenia poznałam takie metody jak 2D, 3D, EXTREME ( Russian Style), Ultra Light Effekt oraz aplikacje włosiem z futra norki syberyjskiej.

    Czym są te metody objętościowe?

    Można powiedzieć, że polegają na zagęszczeniu rzęs bez obciążania ich dzięki użyciu rzęs do zadań specjalnych. Rzęsy, których używa się do metod objętościowych różnią się od tych używanych do metody 1:1. Są zdecydowanie lżejsze i różnią się spręzystością. Są mniej wyczówalne na oku a przez to, iż są lżejsze, można aplikować ich wiecej na rzęsę nie obciążając jej zarazem.
    Żeby zrozumieć o czym piszę, trzeba namacalnie porównać sobie materiał. Gwarantuję wam, że poczujecie różnice po pierwszym dotyku.

    Inną kategorią są rzęsy z włosia norki syberyjskiej. Są to rzęsy naturalne, bardzo lekkie i delikatne. Różnią się sprężystością a wystylizowane nimi oko wygląda bardzo naturalnie. Koszt produkcji tych rzęs jest wysoki ze względu na sposób ich pozyskiwania. Jest to produkt selekcjonowany ręcznie a przez to czas produkcji jest długi. Rzęsy z włosia norki nie powodują alergii.

    Dzisiaj pochwalę się pierwszą aplikacją, którą wykonałam na szkoleniu


    Metoda 2D

    Metody objętościowe są bardzo dobre dla osób, które na wskutek różnych przyczyn, mają zniszczone rzęsy i spore braki na powiece.
    dzisiaj właśnie taką aplikację Wam przedstawię.














    Czytaj Więcej...
    Ostatnio edytowane przez iosa ; 16-10-2013 o 13:49

  9. #34
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Szkolenie z metod objętościowych

    zdjęcie na otwartych oczach podoba mi się bardzo, lubię tak wystylizowane oko

  10. #35
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Iosa Blog - Przedłużanie rzęs

    Ja też
    Modelka miała duże dziury - sama sobie powyrywała rzęsy. Starałam się bardzo, żeby zamaskować te braki i na otwartym oczku faktycznie są prawie niezauważalne.

  11. #36
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Szkolenie z metod objetościowych - dzień drugi

    W poprzednim poście pochwaliłam się aplikacja 2D z pierwszego dnia szkolenia. Dzisiaj przedstawię aplikację, którą zrobiłam w drugim dniu szkolenia. Tym razem było to połączenie metod 2D i 3D, metody piórkowej a wszystko to wykonane przy użyciu rzęs z 100% włosia norki syberyjskiej.

    Rzęsy z norki syberyjskiej - to produkt luksusowy. Jest pozyskiwany ręcznie. Jak podaje producent - włosie z norki jest wyczesywane i w procesie pozyskiwania materiału zwierzęta nie są narażone na cierpienie.
    Rzęski te nie powodują alergii, nie podrażniają. Bardzo dobrze się je nosi, gdyż zachowują się na oku jak prawdziwa rzęsa. Od rzęs syntetycznych różnią się sprężystością i są zdecydowanie lżejsze. Nie ma efektu obciążenia oka nawet przy maksymalnym zagęszczeniu.

    Oczęta Madzi przed aplikacją






    Oczęta Madzi po aplikacji













    Dziękuję bardzo moim modelkom za cierpliwość, mam nadzieję, że piękny wachlarz rzęs wynagrodził im tych kilka godzin, które mi poświęciły.
    Dziękuję również mojej instruktorce, za szkolenie, za dobrą zabawę i ogrom wiedzy.


    Czytaj Więcej...

  12. #37
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Dyplomy

    Czas już pochwalić się dyplomami, które otrzymałam po szkoleniu z metod objętościowych.
    Jestem bardzo dumna z tego, że moja kolekcja dyplomów się powiększa, bo jeżeli ktoś pragnie uważać się za dobrą stylistkę, nie może spocząć na laurach i musi ciągle się doskonalić.

    Mam już pomysły na kolejna szkolenia i mam nadzieję, że uda się je zrealizować w najbliższym czasie.


    Razem z dyplomami, pochwalę się także zdjęciami z oficjalnego podpisania dyplomów i wręczenia ich. Dodam tylko, że to były dwa, intensywne dni, stąd widać już po nas lekkie zmęczenie a i oświetlenie wieczorne do zdjęć nie najlepsze. No nic, najważniejsze są i tak dyplomy ! :)










    Czytaj Więcej...

  13. #38
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie MINK - 100% naturalne rzesy z włosia norki syberyjskiej

    Zastanawiacie się pewnie czym się różnią rzęsy Mink naturalne od Mink Premium? No bo, to mink i to mink.
    W moim poście O rzęsach słów kilka ( który można przeczytać TU ), napisałam krótkie charakterystyki tych rzęs. Dzisiaj pokrótce przypomnę tylko najważniejsze różnice.


    MINK PREMIUM


    To rzęsy syntetyczne. Ze względu na to, iż są produktem sztucznym - można nadać im odpowiednią długość, grubość oraz odpowiedni stopień podkręcenia. Są to rzęsy bardzo dobre, lekkie, mają piękny odcień czerni. Swoją budową oraz wyglądem mają przypominać włosie norki. Przez wiele firm i stylistek to właśnie te rzęsy określane są mianem prawdziwej norki ( widzieliście może te ogłoszenia, w których stylistka pisze iż wykonuje aplikacje rzęsami jedwabnymi oraz norką ?). Należy jednak pamiętać, że tak jak we wszystkim - rzęsa rzęsie nie równa i różni się jakością - wiadomo, mała cena za aplikację musi równać się słabej jakości rzęs.
    Rzęsy Mink ( syntetyczne) można jednak łatwo odróżnić od tych prawdziwych - w pudełeczku leżą ładnie koło siebie - są równej długości i grubości. Porównując dwie rzęsy do siebie, zauważysz że są identyczne.




    MINK NATURALNE


    To rzęsy naturalne, pozyskiwane a nie wytwarzane. Pozyskuje się je z włosia norek syberyjskich. Producenci podają, iż w procesie pozyskiwania włosia, do produkcji rzęs nie ucierpiało żadne zwierzę.Włosie jest selekcjonowanie, przygotowywane i podkręcane ręcznie. Nie można nadać im odpowiedniej grubości, dlatego na paseczku widzimy rzęsy, które różnią się od siebie pod względem grubości czy długości. Bardzo trudno trafić na dwie identyczne rzęsy. Rzęsy z włosia norki są bardzo miękkie i delikatnie. Porównując je do sztucznych odpowiedników, można zauważyć, iż różnią się sprężystością, dlatego bardzo dobrze się je nosi.
    Jest to produkt luksusowy i dla wymagających.


    Jak sprawdzić czy rzęsa jest sztuczna czy prawdziwa jeśli nie widzimy różycy "na oko" ?
    Najlepszym testem jest podpalenie rzęsy. Podpalona naturalna rzęsa spali się dając nie przyjemny zapach palonego włosa. Sztuczna rzęsa stopi się.


    Na zakończenie postu pochwalę się aplikacją wykonaną metodą 2D (piórko) rzęsami naturalnymi z włosia norki syberyjskiej.




















    Czytaj Więcej...

  14. #39
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie 1:1 vs 2D

    Dzisiaj więcej zdjeć, mniej słów.

    Porównanie metody 1:1 do zagęszczenia 2D












    Widać różnicę, prawda :)



    Czytaj Więcej...

  15. #40
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Uzupełnienie 1:1

    Ciągle tylko te szkolenia, przedłużenie, zagęszczenie - a o uzupełnieniu to już dawno nie było - więc dzisiaj będą zdjęcia z uzupełnienia aplikacji 1:1.

    Monika dobrze wie, czego od rzęs oczekiwać - chce mieć efekt pogrubienia i podkręcenia - ma być grubo i widocznie. Jak dokonać tego w metodzie 1:1 ? Dobieramy rzęski nieco grubsze - my bazujemy na grubości 0,2 i korzystamy z odpowiedniego podkręcenia - B lub C.
    ( najlepszy efekt pogrubienia, tzw. Russian style, daje metoda EXTREME - ale jest to jedna z metod zagęszczenia rzęs).

    Na pewno zastanawiacie się, czy rzęsy dają sobie radę pod takim "ciężarem". Dzisiejsze zdjęcia udowodnią, że tak! Jeżeli rzęsy są dobrze przyklejone, nie sklejone i dba się o nie, to pomimo, iż są obciążone- to rzęsy dobrze i zdrowo rosną.


    Rzęsy poczochrane, bo trochę trzeba było domyć je po makijażu i nie są uczesane.
    czy widzicie ten piękny odrost?






    Czytaj Więcej...

  16. #41
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Uzupełnienie 3D

    Dziś przedstawię Wam, uzupełnienie aplikacji, którą wykonywałam równo miesiąc temu.

    Zagęszczenie było tutaj konieczne, ponieważ na powiekach były spore ubytki rzęs, które dzięki metodzie 3D, udało się zamaskować.

    Po miesiącu zauważyłam znaczną poprawę - dziury zaczęły zagęszczać się naturalnymi rzęskami, które są małe i cieniutkie, trzeba dać im czas, żeby wyrosły na duże i silne.

    Uzupełniałyśmy metodą 3D. Rzęsy użyte do tej metody są niezwykle miękkie, sprężyste, mają piękną barwę granatowej czerni. Dzięki zagęszczeniu 3D, mamy dodatkowy bonus - rzęski pięknie podkreślają linię powieki, dzięki temu tworzy się efekt kreski. To prawdziwy makijaż, bez dodatkowych kosmetyków.




    Rzęski "przed" - miesiąc od aplikacji.



    Rzęski po zagęszczeniu.,























    Czytaj Więcej...

  17. #42
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Zlot czarownic (urzęsionych)!

    Już jutro, w niedzielę , wybieram się na kolejne rzęsowe wyzwanie! yuppi


    Instruktorki z Evo Eyelash Evolution organizują warsztaty w Częstochowie. W warsztacie weźmie udział elita polskich stylistek w tym tegoroczna mistrzyni Polski w zakresie przedłużania rzęs.

    Dzięki tym warsztatom, moje umiejętności oraz wiedza poszerzą się z zakresu:

    - Przedłużania rzęs dolnych różnymi metodami
    - Stylizacji okazjonalnych
    - Rzęsy kolorowe - stylizacje rzęsami kolorowymi, mariaże kolorów


    Warsztaty będą prowadzone przez 9 instruktorek Evo Eyelash Evolution
    Bożenę Golanowska
    Edytę Konieczną
    Paulinę Hendzel
    Małgorzatę Michalak
    Agnieszkę Praską
    Edytę Maślewską -mistrzyni Polski w przedłużaniu rzęs metodą 1:1
    Joannę Breczko
    Agnieszkę Szymańczuk
    Marię Haburę

    Cieszę się bardzo, że będę mogła uczestniczyć w tym wydarzeniu nie tylko po to by wzbogacić moją wiedzę o nowe sposoby aplikacji rzęs, ale przede wszystkim dlatego, że w końcu będę mogła poznać wszystkie instruktorki z firmy, w której się szkoliłam i na których materiałach pracuję. Poza instruktorkami, w warsztatach weźmie udział 20 uczestniczek z całej Polski, z którymi na co dzień "spotykamy" się na forum.wzorki.info

    Aparat biorę w łapki więc myślę, że fotostory w najbliższym czasie tu wkleję.





    Czytaj Więcej...

  18. #43
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Warsztaty Evo Eyelash Evolution

    Już po warsztatach!

    Opłacało się zrywać wczesnie rano, brnać przez mgłe by spędzić 6 godzin w TAKIM towarzystwie.

    W jednym miejscu spotkało się:
    30 zdolnych stylistek rzęs,
    9 instruktorek Evolashes
    Mistrzyni Polski w przedłużaniu rzęs oraz laureatki drugiego i trzeciego miejsca - więc śmiało można powiedzieć, że najlepsze z najlepszych.

    Były rozmowy o wszystkim, co dotyczy pracy stylistki - wymiana doświadczeń, problemów, burza mózgów - nie zabrakło nawet krótkich inscenizacji :)

    Po części oficjalnej, nastąpiła część praktyczna, podczas której można było poznać nowe metody aplikacji rzęs, ( metoda Quick Lash Effect, przedłużanie rzęs dolnych, aplikacja rzęs kolorowych, stylizacje konkursowe).
    Podobało mi się to, że wszystkiego można było dotknąć, popróbować, każdy chętnie dzielił się wiedzą, instruktorki cierpliwe wszystko tłumaczyły każdemu z osobna. Była bardzo fajna, przyjacielska atmosfera.

    A na koniec każdy mógł zaopatrzyć swoje rzęsowe zbiory o nowe produkty.


    A tu proszę, kilka fotek z wyprawy:


    Droga do Częstochowy. Było zimno, ponuro i mgliście.
    Evonki prawie w komplecie
    Część oficjalna
    Ćwiczenia praktyczne
    Metoda Quick Lash Effect + rzęsy kolorowe tworzone na warsztatach.
    Dziewczyny ćwiczą aplikację rzęs dolnych
    Zdjęcie pamiątkowe

    przedłużanie rzęs Kraków przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia, mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1 zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs,

    Czytaj Więcej...

  19. #44
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Dyplomik

    Pochwaliłam się Wam warsztatami, które zorganizowany instruktorki Evo Eyelash Evolution.
    Nie pochwaliłam się jednak kolejnym dyplomem w kolekcji oraz nowymi umiejętnościami.
    Spieszę zatem donieść, iż poszerzam zakres moich usług o metodę Quick Lash Effect ( szybka aplikacja rzęs) oraz zagęszczanie rzęs dolnych.

    Oto i dyplomik z warsztatów:
    zagęszczanie rzęs Zielonki, zagęszczanie rzęs Kraków, zagęszczanie rzęs Krzeszowice zagęszczanie rzęs Zabierzów, zagęszczanie rzęs Alwernia, zagęszczanie rzęs Jerzmanowice,
    Przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Kraków, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Kryspinów, przedłużanie rzęs Balice, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia
    Przypominam również o listopadowej promocji. jeszcze tylko 8 dni!
    dobra stylistka, profesjonalne przedłużenie rzęs, warto przedłużać i zagęszczać rzęsy,

    mobilna stylistka, duży wybór rzęs, prawdziwe norki, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne

    Aplikacja 1:1 teraz 120 zł ( zamiast 150 zł)
    Aplikacja 2D teraz 150 zł (zamiast 220 zł)
    Aplikacja 3D teraz 180 zł ( zamiast 300 zł)

    Jeżeli nie chcesz by ominęła cię jakaś atrakcyjna oferta - polub mój fan page i bądź na bieżąco z wiadomościami.

    www.facebook.com/GesteRzesy




    Drogie Panie! Przypominam, że grudzień to "gorący " okres - dlatego jeśli chcecie mieć pewność, że znajdę dla was termin na piękne rzęsy, zapraszam do zapisywania się już teraz.




    Czytaj Więcej...

  20. #45
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Królowa śniegu

    Jak ja kocham konkursy rzęsowe!

    W najbliższym czasie czeka mnie konkurs organizowany przez Lash Butik na forum.wzorki.info. Konkurencja będzie ogromna. Wszystkie zdolne stylistki na pewno wezmą w nim udział. Nie może i mnie zabraknąć w tak zacnym gronie.

    zagęszczanie rzęs Zielonki, zagęszczanie rzęs Kraków, zagęszczanie rzęs Krzeszowice zagęszczanie rzęs Zabierzów, zagęszczanie rzęs Alwernia, zagęszczanie rzęs Jerzmanowice,
    źródło: Lash Butik
    Przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Kraków, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Kryspinów, przedłużanie rzęs Balice, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia mobilna stylistka, duży wybór rzęs, prawdziwe norki, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne,


    Tematyka akuratna jeśli wziąć pod uwagę dzisiejszy, pierwszy opad śniegu.

    Modelkę już mam, ogólnie pomysł na stylizację też - mam nadzieję tylko, że uda mi się zrealizować mój pomysł do końca.

    Niestety - zdjęciami konkursowymi pochwalę się dopiero 21.12.2013 - wcześniej nie można, gdyż upublicznienie ich wiązałoby się z moją dyskwalifikacją




    Czytaj Więcej...

  21. #46
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Kolejna zmiana

    Zamieniłyśmy aplikację 1:1 na 3D. Aplikacja wykonana rzęsami ultra cienkimi. Rzęski te maja piękną czerń i są niesamowicie miękkie. Nie obciążają rzęsy naturalnej. Pięknie wyglądają na oku.

    Zdecydowanie w tych rzęskach Moni do twarzy.

    Dla porównania

    tak było przy metodzie 1:1


    tak było po miesiącu od tej aplikacji


    a tak po uzupełnieniu metodą 3D Ultra Light Effect.

    przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice,
    przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice,




    Czytaj Więcej...

  22. #47
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie aplikacja 2D

    Co za przyjemność pracować na takich rzęsach! Długie i gęste, pięknie zdobią swoją właścicielkę. Rzęski były częściowo po wymianie więc sporo rzęs dopiero odrastało i były dość cieniutkie.

    Pani Justyna zdecydowała się na aplikację 2D. Odkąd sama stałam się "nosicielką" sztucznych rzęs - jestem fanką metod zagęszczających ( 2D, 3D). Nie tylko wyglądają bardziej naturalnie, nie obciążają naturalnych rzęs, to jeszcze zdecydowanie lepiej trzymają się i dają efekt kreski dzięki czemu stanowią już makijaż sam w sobie.

    Oto zdjęcia z aplikacji Pani Justyny
    Oczka przed


    A tu już oczka z efektem 2D










    Czytaj Więcej...

  23. #48
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Nowy certyfikat - nowe możliwości

    Drogie Panie.

    Do tej pory dbałam o Wasze spojrzenie. Teraz zadbam również o Wasze dłonie. Z przyjemnością przedstawiam Wam (jeszcze cieplutki) certyfikat ukończenia kursu techniki manicure hybrydowego zdobytego w MISTERO Milano.

    przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki,
    źródło: http://www.misteromilano.pl przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia, mobilne
    A oto mój certyfikat. (Jak uda mi się go ładnie zeskanować, wstawię lepszą kopię)

    przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk,


    syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl, Krzeszowice elf, przedłużanie rzęs Balice, manicure hybrydowy, hybryda, mistero milano



    Czytaj Więcej...

  24. #49
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie ostatnie świateczne terminy!!!

    przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów



    przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia, mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl, Krzeszowice elf, przedłużanie rzęs Balice, manicure hybrydowy, hybryda, mistero milano


























    Czytaj Więcej...

  25. #50
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie pierwsze koty za płoty

    Przedstawiam moją pierwszą pracę manicure w technice hybrydowej.

    Wiem, że jeszcze jest trochę do poprawy ale na obronę mam to, że jest to moja pierwsza próba. Mam nadzieję, że następne będą już lepsze.

    Paznokietki są pomalowane hybrydą termiczną, to znaczy, że kolor paznokci zmienia się pod wpływem ciepła. W normalnych warunkach, kolor to róż pięknie mieniący się brokatem. Pod wpływem ciepła, np. trzymając w rekach gorący kubek z kawą, paznokcie zmieniają swój kolor na biały brokatowy. Same byłyśmy zaskoczone efektem. Wszystkim ta hybryda się spodobała.
    W rzeczywistości kolor był intensywniejszy, niż na zdjęciach.

    przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia,

    przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia, mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra

    stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl, Krzeszowice elf, przedłużanie rzęs Balice, manicure hybrydowy, hybryda, mistero milano

    Czytaj Więcej...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •