Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 127

Temat: Iosa Blog - Przedłużanie rzęs

  1. #51
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Delikatny efekt 1:1

    Tym razem przestawiam delikatna aplikację 1:1
    Pani Edyta ma piękne rzęsy - długie i grube, jednak rosną w dół i są dość proste. Zdecydowała się na aplikację 1:1 by rzęsy podkręcić i nadać im efekt wytuszowania.


    przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice,
    dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl, Krzeszowice elf, przedłużanie rzęs Balice, manicure hybrydowy, hybryda, mistero milano
    przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia, mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną,





    Czytaj Więcej...

  2. #52
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Życzenia


  3. #53
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Praca konkursowa

    Ci co zaglądają na mój profil na Fb zapewne widzieli już moją propozycję na konkurs Królowa Śniegu, o którym wspominałam w tym poście konkurs .
    Teraz wrzucę tylko dwa zdjęcia
    Zdjęcie z gotowym makijażem oraz zdobienia.

    Jak tylko minie szaleństwo przygotowań świątecznych - wstawię więcej, pięknych zdjęć.

    przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki,
    przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia, mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną,
    Aplikacja to Ultra Light Effect + rzęsy brokatowe szafirowe, rzęsy brokatowe niebeiskie, rzęsy brokatowe srebrne, rzęsy z aksamitem, rzęsy zamszowe.

    dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl, Krzeszowice elf, przedłużanie rzęs Balice, manicure hybrydowy, hybryda, mistero milano





    Czytaj Więcej...

  4. #54
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Zaległości

    Nowy rok nastał a ja nadal mam zaległości z poprzedniego. Ci, którzy śledzą mój fan page, na pewno widzieli zdjęcia z efektu 2D i Ultra Light. Teraz, gdy mam już troszkę czasu, mogę podzielić się i tutaj tymi zdjęciami.

    Ale zanim zacznę:

    Wszystkim, którzy zaglądają na mój blog, życzę aby 2014 rok był rokiem przełomowym, by spełnił wasze marzenia, przyniósł wam zdrowie i radość.


    A teraz rzęski:

    Efekt 2D

    przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Olkusz, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia,




    przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia, mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1,
    Efekt Ultra Light

    zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl, Krzeszowice elf, przedłużanie rzęs Balice, manicure hybrydowy, hybryda









    i drugi Ultra Light














    Czytaj Więcej...

  5. #55
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Konkursowe rzęsy

    Mam jeszcze dla Was w zanadrzu sesję zdjęciową z aplikacji konkursowej. Kilka postów temu, przedstawiłam Wam dwa zdjęcia, które zgłosiłam do konkursu, dziś załączam zdjęcia przed założeniem, w trakcie prac oraz rzęsy zdobione.

    Aplikację wykonałam metodą, którą naprawdę lubię i której efekt osobiście bardzo się podoba, czyli Ultra Light Effect. Dzięki tej metodzie, uzyskujemy mocne zagęszczenie, nie obciążając rzęs naturalnych. Rzęski są lekkie i mięciutkie. Do aplikacji użyłam rzęsy o długości 7mm - 13 mm.


    A teraz rzęsy. Tutaj modelka przed aplikacją:



    a tutaj już z założonymi rzęsami









    By ozdobić te rzęsy wykorzystałam rzęsy brokatowe białe, brokatowe srebrne, rzęsy z aksamitem, rzęsy welurowe.




    Czekam jeszcze na zdjęcia z sesji zdjęciowej - jak tylko je dostanę - na pewno się z wami nimi podzielę.

    Czytaj Więcej...

  6. #56
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Dyplomik do kolekcji

    Miło mi przedstawić wam mój kolejny dyplomik do kolekcji.
    dyplom za konkurs Królowa Śniegu, którego organizatorami był sklepik z produktami do stylizacji rzęs - Lash Butik oraz forum.wzorki..info

    przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice,

    Moją aplikację na ten konkurs możecie obejrzeć w poprzednim poście.

    przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia, mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów,



    duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl, przedłużanie rzęs Balice, przedłużanie rzęs Kryspinów, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, mistero milano


    Czytaj Więcej...

  7. #57
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Nowości w kuferku







    Od dawna nie chwaliłam się moimi rzęsowymi zakupami. A rzęs mi przybywa. Wszystko by spełnić Wasze oczekiwania.
    przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów
    Najbardziej cieszy mnie, iż udało mi się zakupić rzęsy o profilu L curve, czyli L podkręcone. Są to rzęsy na specjalne okazje, do wymagających kształtów oka. Bardzo ładnie pomaga zatuszować opadający kącik, dzięki temu teraz każda z pań może mieć kocie oko bez obaw iż rzęsy będą smutnie opadać w dół.

    przedłużanie rzęs Trzebinia, mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk
    Dla pań, które pragną mocno wytuszowane rzęsy polecam rzęski o grubości 0,2. a by były bardziej podkręcone polecam rzęski o najmocniejszym podkręceniu - C.

    syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl, przedłużanie rzęs Balice, przedłużanie rzęs Kryspinów, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda
    Mam coś także dla odważnej, pewnej siebie kobiety. Rzęsy two tones czarne u nasady a czerwone na końcówkach. Aplikacja tymi rzęsami da efekt wytuszowanych rzęs z czerwoną poświatą - w tym przypadku dodatkowy makijaż oczu jest zbędny.

    Dla Pań o jasnej karnacji, rudych, które pragną by ich rzęsy były naturalne proponuję rzęsy dark brown - piękne brązowe, które na oku wyglądają bardzo pięknie.

    Rzęski od najgrubszych do najcieńszych.Rzęsy B 0,12



    Rzęsy dark brownRzęsy two tones

    Rzęsy C 0,12

    Rzęsy L curve

    Czego jeszcze brakuje? Jakieś propozycje ?

    Czytaj Więcej...

  8. #58
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Nowy skręt L w praktyce.

    Dzisiaj chciałabym się pochwalić aplikacją, którą robiłam rzęsami o skręcie L curve. Będzie to uzupełnienie aplikacji. Niestety nie posiadam zdjęć pierwszej aplikacji a zdjęcia zrobiłam dopiero właśnie na uzupełnieniu. Nowy skręt daje możliwości zaawansowanej stylizacji oka. Jest rozwiązaniem dla osób o głęboko osadzonych oczach, mocno opadającym kąciku zewnętrznym.
    przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów
    Bardzo pięknie wyglądają szczególnie w metodzie Ultra Light Effect i właśnie tą metodę prezentuję

    przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia, mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów,
    Przed aplikacją

    duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl, przedłużanie rzęs Balice, przedłużanie rzęs Kryspinów, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda,

    Po aplikacji













    Czytaj Więcej...

  9. #59
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Mix 2D i 3D rzęsami L curve

    Dziś prezentuję Wam mix metod 2D i 3D wykonanych rzęsami L curve oraz skrętem B.
    Poprzednia aplikacja wykonywana była 1:1. dało to efekt bardzo naturalny, jednak tym razem zdecydowałyśmy się na zagęszczenie rzęs.przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia
    Rzęsy przed - ze względu na dużą wrażliwość na kolagen, który jest w płatkach do separowania dolnych rzęs, tym razem podkleiłam rzęsy taśmą. Choć nie lubię tej metody, gdyz odrywanie taśmy jest bolesne, to ze względu na prośbę pani Edyty, zrobiłam wyjątek od zasady. przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia, mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów

    duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl, przedłużanie rzęs Balice
    efekt po aplikacji






    przedłużanie rzęs Kryspinów, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda

    Czytaj Więcej...

  10. #60
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Hybrydki

    Dziś kilka zdjęć hybrydek, jakie udało mi się zrobić w ostatnim czasie.
    Nadal się ćwiczę w tym co robię, więc proszę o wyrozumiałość.



    1. Hybryda na naturalnej płytce. Kolor: Głęboki amarant - Mistero Milano

    2. French na naturalnej płytce - aksamitna biel, naturalny beż i królewski topaz- Mistero Milano

    3. Hybryda na żelu. Żel - gelish . Kolor - kuszący burgund - Mistero Milano. Listki robione kolorem - platynowy miraż - MM przedłużanie rzęs Kryspinów, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda Krzeszowice, hybryda Alwernia, hybryda Kraków





















































    metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl, przedłużanie rzęs Balice,
    4. French na naturalnej płytce - aksamitna biel, naturalny beż - Mistero Milano




    przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia, mobilne przedłużanie rzęs,







    Czytaj Więcej...

  11. #61
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Extreme - mocny - wyrazisty look

    Dziś przestawiam aplikację inną niż wszystkie. Szczególnie polecana dla pań bardzo odważnych, które chcą uzyskać bardzo wyraźny look
    Uzyskaliśmy efekt maksymalnego podkręcenia i pogrubienia a przy tym zagęszczenia rzęs.
    przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów,

    Aplikacja wykonana rzęsami Mink - dł. 8- 13 mm podkręcenie C

    przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia, mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne,
    Przed aplikacją

    paznokci na żelu, akryl, przedłużanie rzęs Balice, przedłużanie rzęs Kryspinów, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, mistero milano



    Efekt po aplikacji





    Oczko niestety zostało podrażnione oparami kleju. W tym przypadku - modelka ma niedomykającą powiekę, oznacza to, że oko nie zamyka się do końca i dopiero po zwróceniu uwagi, oko było zamykane. Nie domykanie się powieki jest jednym z przeciwwskazań do przedłużania rzęs ale nie wyklucza aplikacji. W tej sytuacji aplikacja wykonywana jest na ryzyko klientki. Zaczerwienienie mija po około 2 dniach.








    Czytaj Więcej...

  12. #62
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Lki raz jeszcze :)

    Rzęsy o skręcie L curve, na dobre zagościły w moim sercu. Bardzo fajnie się nimi klei a i efekt piękny potrafią Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Krakó1), usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków,przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia
    Dzisiaj kolejny tego dowód. przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia, mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1,

    Niestety -- wybaczcie - zapomniałam zrobić zdjęcia przed.

    zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl, przedłużanie rzęs Balice, przedłużanie rzęs Kryspinów, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, mistero milano


















    Czytaj Więcej...

  13. #63
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie French trochę inaczej

    Dzisiaj tak króciutko, tylko zdjęcia Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Krakó1), usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków,przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki
    A....nie, wspomnę może co to.przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia, mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną,
    French na naturalnej płytce -, naturalny beż Mistero Milano i NTN nr. 131
    dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl, przedłużanie rzęs Balice, przedłużanie rzęs Kryspinów, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, mistero milano
































    Czytaj Więcej...

  14. #64
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie ultra Light

    Bardzo lubię efekt Ultra Light.Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków
    Maksymalne zagęszczenie bez obciążania rzęs naturalnych.dojazd do klientki, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków,
    Rzęsy, które stosuję do Ultra light charakteryzują się niezwykłą miękkością i sprężystością - dobrze się je nosi. Mają bardzo ładną czerń. przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia,
    Wyglądają zjawiskowo. przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia, mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów,
    rzęsy przed ( na zdjęciu rzęsy mocno zmierzwione - były domywane po makijażu - stąd ich wygląd)

    duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl, przedłużanie rzęs Balice, przedłużanie rzęs Kryspinów, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda,

    Efekt po








    Czytaj Więcej...

  15. #65
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Uaktualnienie

    Zapraszam do zapoznania się z informacjami nt. przedłużanie rzęs, które dostępne są na moim blogu. Uaktualniłam je i poszerzyłam trochę wiadomości. mam nadzieję, że każdy, kto szuka informacji zwianych z przedłużaniem rzęs, tutaj je znajdzie. Gdyby były jakieś pytania odnośnie tego zabiegu, chętnie, w miarę moich możliwości, odpowiem.

    Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania , znajdziecie na stronię najważniejsze pytania

    Przeciwwskazania do zabiegu, znajdziecie na stornie przed zabiegiem

    Informacje jak dbać o rzęsy po aplikacji, znajdziecie na stronie Zalecenia pielęgnacyjne po zabiegu





    Czytaj Więcej...

  16. #66
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Nowe kolory hybryd

    Manicure hybrydowy naprawdę mnie wciąga. Dzięki hybrydzie, można tworzyć cuda na paznokciach. Zwyczajne lakiery mogą odejść do lamusa. ęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice,
    Ostatnio zakupiłam kolejne kolory do kolekcji.przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia, mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1,
    Stawiam na markę Mistero Milano. Bardzo podobają mi się ich kolory i uwielbiam nazwy nadawane kolorom.zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu,
    Do mojej kolekcji dołączyły przepiękne kolory:przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist

    Tajemnicza czerń
    zdjęcie pochodzi ze strony: www.misteromilano.pl
    Usta rusałki
    zdjęcie pochodzi ze strony: www.misteromilano.pl
    Niewinny róż
    zdjęcie pochodzi ze strony: www.misteromilano.pl
    Rubinowy blask
    zdjęcie pochodzi ze strony: www.misteromilano.pl
    Aksamitna biel
    zdjęcie pochodzi ze strony: www.misteromilano.pl



    W woreczku jest prezencik od firmy - cukiereczki, bardzo pyszne. Było ich 3 - do zdjęcia dochowały się niestety tylko 2 :)

    Czytaj Więcej...

  17. #67
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Rzęski metodą 2D

    Dziś chwalę się aplikacją rzęs metodą 2D duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist
    Rzęsy, które zakładałam to Minki z mojego ulubionego sklepu Evolashes o skręcie B. przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia, mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów,
    Rzęsy naturalne wspomagane były Rapidlashem. Efekt naprawdę zjawiskowy - jednak jak przyjrzycie się zdjęciu "przed", zobaczycie jak nierówno rzęsy rosną - niektóre bardzo mocno wyrosły, jednak krzywo. przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice,
    Żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia przed ściągnięciem resztek rzęsek, które pani miała po poprzedniej "stylistce". Nie wiem jak cała aplikacja wyglądała ale to, co zastałam na oku, było chyba metodą 1:3 - jedna rzęsa sztuczna do 3-4 rzęs naturalnych. Efektem takiej aplikacji, były powyrywane niektóre rzęski naturalne.Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków,
    Zdecydowałyśmy się na efekt 2D dzięki czemu rzęski nie zostały dodatkowo obciążone i uzyskałyśmy ładne zagęszczenie.

    Rzęsy przed

    Efekt po aplikacji.










    Czytaj Więcej...

  18. #68
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie konkurs - New year's eyelash fantasy

    W dzisiejszym wpisie chcę się z Wami podzielić moją pracą, którą przygotowałam na konkurs organizowany przez firmę Noble Lashes i forum.wzorki.info.

    Tematem konkursu były stylizacje sylwestrowe.
    Bardzo chciałam, żeby moja praca była zarówno elegancka jak i praktyczna. Aplikacja miała stanowić dopełnienie całości . Ważna również była kwestia wygody w noszeniu ozdób oraz by aplikacja była piękna również po zdjęciu ozdób. Zdecydowałam się na stylizację rzęsami o skręcie L curve i aplikację 3D rzęskami super cienkimi. Rzęsy z mojego ulubionego sklepu EVO przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl, przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist
    Modelką była moja przyjaciółka Aneta. Dziękuję jej bardzo za poświęcony mi czas i za wspaniałą zabawę podczas sesji zdjęciowej. przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia, mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs,


    Przed aplikacją oczka wyglądały tak:






    paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki,
    Oczęta z założoną aplikacją:
    - bez ozdób:





    Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy,
    - z ozdobami:





    I nasze zdjęcia artystyczne:























    Żałuję bardzo, że zdjęcia nie były zrobione przez profesjonalistę - może następnym razem się uda.

    Czytaj Więcej...

  19. #69
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Piękne Dark brown

    Z wielką przyjemnością pragnę przedstawić wam aplikację rzęsami Dark brown. Co w nich takiego wyjątkowego? Cudowny kolor ciemnej czekolady, który uwidacznia się w promieniach słońca.

    Te wyjątkowe rzęsy polecane są osobom, które pragną by ich aplikacja była bardziej naturalna. Szczególnie paniom o jasnej karnacji, blondynkom i rudzielcom ( a rudy moje panie to nadal najmodniejszy kolor włosów).Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków,
    Dziś właśnie przedstawiam aplikację Pani, która odważnie zdecydowała się wypróbować dark brown.
    przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia
    Aplikacja 2D Rzęsy Evolashes.mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,
    Przepraszam za te dwa żółte zdjęcia przedstawiające rzęsy przed aplikacją - nie zauważyłam, że zmieniły mi się ustawienia w aparacie i niestety - nic z nimi nie udało się zrobić. przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist
    Oczy przed aplikacją.
    Na oczkach widać pozostałości rzęs po poprzedniej stylistce
    Rzęsy zostały zdjęte i aplikacja została założona od nowa.

    Kiedyś napiszę post o tym, dlaczego dobra stylistka nie podejmie się uzupełniania rzęs po innej stylistce, której nie zna.



    A tutaj przedstawiam efekt po

    Aplikacja 2D. Zamknięte oczy
    Aplikacja 2D. Dark brownAplikacja 2D Profil
    Aplikacja 2d otwarte oczy



    Czytaj Więcej...

  20. #70
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie nowe hybrydki

    Dziś krótko.
    Przedstawiam hybrydy, które miałam okazję ostatnio zrobić.
    Kto na bieżąco śledzi mój fan page, widział już te zdjęcia. Niestety nie zawsze uda mi się w jednym czasie dodać zdjęcia tam i tutaj ale już nadrabiam zaległości.Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków,
    1. Płytka wzmocniona żelem silikonowym - kolor Gellacq - krwista czerwień W świetle dziennym, faktycznie widać tą krwistą czerwień - tu trochę pomarańczowy odcień wyszedł.






    przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia,
    2. Frencz na naturalnej płytce - Mistero Milano - aksamitna biel i niewinny róż



    mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,

    3. Płytka wzmocniona żelem silikonowym, Hybryda - Mistero Milano - NERO MISTERIOSO tajemnicza czerń




    przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist, hybryda Krzeszowice, hybryda Alwernia, hybryda Zabierzów

    Czytaj Więcej...

  21. #71
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie chwalę się - nowości w kuferku

    Dziś chwalę się moimi ostatnimi zakupami rzęsowymi.
    Rzęsy i klej kupione w mojej ulubionej firmie - Evolashes. Akcesoria i płatki dotarły do mnie z Wielkiej Brytanii.Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków,
    1.Nowe płatki hydrożelowe - cieńsze i nieco mniejsze płatki o bardzo dobrej przyczepności, wygodne w noszeniu. Nie podrażniają i to jest ich największą zaletą:)



    przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów,
    2. Rzęsy Soft Diamond - nowy produkt Evolashes. Bardzo miękki i delikatny produkt. Charakteryzują się cieńszą końcówka. Stylizacja wykonana rzęsami Soft jest lekka i pięknie układa się na oku.





    przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia, mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną,
    3. Rzęsy mink super cienkie - 0,07 - idealne do 3D - Ultra Light Effect.




    dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,

    4.Nowy klej "S" od Evo - mój nowy nr 1


    5. Welurowe aplikatory bezwłókienkowe




    6. Nowe cyrkonie Swarovskiego




    7. pierścionki do kleju - 2 rodzaje




    8. Ozdobne brokaty w żelu do rzęs



    przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist


    Czytaj Więcej...

  22. #72
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie studniówkowe 2D

    Bardzo spóźniona relacja z mojej aplikacji 2D.Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków,


    Tym razem zagęszczenie 2D wykonałam mojej Królowej Śniegu, pamiętacie? jak nie odsyłam tutaj

    Aplikacja wykonana nowymi rzęsami Diamond Silk Soft by Evolashes.przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia,
    Przed aplikacją mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu,

    Zagęszczenie 2D efekt gotowy przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist











    Czytaj Więcej...

  23. #73
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Zagęszczenie 3D - uzupełnienie

    Dziś przedstawiam aplikację, którą wykonałam już jakiś czas temu i zupełnie zapomniałam podzielić się z Wami zdjęciami.

    Uzupełniałam aplikację konkursową New Year's eyelash fantasy - do poczytania o niej tutaj

    Pierwsza aplikacja wykonana była rzęsami o skręcie L curve - uzupełnienie zrobione zostało rzęsami o skręcie B (zgodnie z życzeniem modelki).










    Czytaj Więcej...

  24. #74
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Zaległy frencz

    Oj zaniedbałam blog.Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków,
    Biję się w pierś i obiecuję poprawę :) ale urlop sobie zrobiliśmy mały...przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia,
    Teraz wracam do tego co lubię.mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,
    Na początek, frencz - jeszcze sprzed urlopu. przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist

    W stylizacji udział wzieli:

    żel silikonowy - Gelish
    gel fundation & Top it off - Gelish
    Lakier PERMANENTE UV VELLUTO BIANCO aksamitna biel - Mistero Milano
    Lakier PERMANENTE UV ROSA INNOCENTE niewinny róż- Mistero Milano
    brokat opalizujący


    Frencz na naturalnej płytce.




    Jutro postaram się dodać zdjęcia aplikacji rzęsowej.



    Czytaj Więcej...

  25. #75
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Rzęsy na dzień kobiet

    Jak obiecałam wczoraj, dziś prezentuję Wam zdjęcia z bardzo zaległej sesji, (aż wstyd dawać po takim czasie).

    Rzęsy jako niespodzianka z okazji dnia kobiet!
    Myli się ten, kto pomyślał, że to niespodzianka od mamy, siostry, koleżanki.

    To mąż poprosił o niespodziankę dla swojej żony, która od dawna marzyła o prawdziwym wachlarzu rzęs.


    Duży plus dla męża, który zorganizował całą akcję ( Klaudia do samego końca nie wiedziała, gdzie jedzie).

    Drodzy Panowie, da się?? da się, wystarczy słuchać o czym marzy żona i spełniać jej marzenia. Wdzięczność żony, gwarantowana :)



    Aplikacja 3D Rzęsy Evolashes Diamond Silk Soft - gr. 0,1, długość od 9 do 14 mm. Skręt B


    Oczy przed stylizacją


    Oczy po stylizacji










    Czytaj Więcej...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •