Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 127

Temat: Iosa Blog - Przedłużanie rzęs

  1. #76
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Mała metamorfoza

    Przeglądając zdjęcia, natknęłam się na pazurki, które jeszcze nie gościły na tym blogu.Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków,
    Jest to mała metamorfoza , którą popełniłam na mojej szwagierce.przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia,

    Do stylizacji wykorzystałam:

    1: Żel silkionowy - Gelish
    2. gel fundation & Top it off - Gelish
    3. Lakier PERMANENTE UV LABBRA DI NINFEA usta rusałki - Mistero Milano
    4. Lakier PERMANENTE UV AMARANTO głęboki amarant - Mistero Milano


    mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,

    przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist




    Czytaj Więcej...

  2. #77
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Uzupełnie dark brown 2D

    Dzisiaj przedstawiam uzupełnienie aplikacji 2D dark brown.Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków,
    Uzupełniałam aplikację po 4 tygodniach od poprzedniej aplikacji. przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia
    Tym razem poza rzęsami dark brown ( które uwielbiam za ich kolor gorzkiej czekolady), dodałyśmy rzęsy pomarańczowe oraz fioletowe. Kolory te pięknie uzupełniają się i podkreślają kolor tęczówki - musicie mi uwierzyć na słowo - bo zabrakło zdjęcia na otwartych oczach :)mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne,





    Niestety, mój aparat ostatnio odmawia posłuszeństwa i nie łapie makro, stąd niestety nieostre zdjęcia.




    przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist


    Czytaj Więcej...

  3. #78
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Wielkanocne rzęsy

    Dzisiaj przedstawiam zdjęcia z pracy, którą przygotowałam na konkurs " Wielkanocna Niespodzianka Na Rzęsach " organizowany przez Star Lash Academy.Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków,
    Moją modelką była Monia, którą uwielbiam za te jej niebieskie oczy.przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia,
    Pomiędzy aplikacją a zdjęciami było 2 dni różnicy. w tym czasie, do czarnej aplikacji postanowiłyśmy dodać kolorowe rzęsy: różowe, żółte i fioletowe.mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,
    Aplikację wykonałam 3D rzęsami silk soft Diamond z Evolashes. przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist

    aplikacja 3D rzęsami silk soft Diamond Evolashes
    aplikacja 3D rzęsami silk soft Diamond Evolashes + kolorowe rzęsy różowe, żółte i fioletowe

    motyl zamieszkał wśród rzęs :)


    stylizacja " palma wielkanocna" :D






    Czytaj Więcej...

  4. #79
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Dyplomik

    Dzisiaj w końcu do mnie dotarł! Dyplomik za udział w konkursie na sylwestrowe rzęsy. Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków,
    Konkursowe rzęsy, możecie pooglądać tutaj przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia
    Strasznie długo czekałam na dyplom. oj organizatorom się nie spieszyło.mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne,
    Jednak lepiej późno niż wcale. przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist




    Czytaj Więcej...

  5. #80
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie co nowego w kuferku :)

    Nic sie ostatnio nie chwalę czym wzbogacam swój kuferek a przecież ciągle coś kupuję.Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków,
    Dziś wrzucam fotki produktów z ostatniego zakupu.przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia,
    Ostatnio odkryłam, że lubię rzęsowe gadżety - chcę próbować wszystkich nowości pojawiających się na rodzimym rynku rzęsowym ( a muszę wam powiedzieć, że firm oferujących artykuły do rzęs jest coraz więc).mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne
    Takim gadżetem, którym chcę się pochwalić na początku to nano rozpylacz do kleju.
    Jego podstawową funkcją jest utwardzanie kleju. Jak podaje dystrybutor, dzięki zastosowaniu nano rozpylacza, nie ma potrzeby czekania 24h by móc moczyć rzęsy. Dodatkowo, ta przyjemna mgiełka, fantastycznie nawilża skórę twarzy i łagodzi podrażniania. Mam nadzieję, że dzięki natychmiastowemu utwardzeniu kleju, nie będą pojawiać się odczyny alergiczne, z którymi niektóre kobiety muszą się zmagać. Podoba mi się również maleńki futerał, w którym mogę przechowywać nano.
    Nano rozpylacz jest nowością, zobaczymy jak sprawdza się w praktyce.

    Nano rozpylacz
    Na zdjęciach zobaczycie również dziwny, wielgachny pierścień. To gadżet do zagęszczania rzęs. Swoja konstrukcją, ma ułatwiać i przyspieszać aplikację rzęs. Przetestowałam go już i jak na razie go nie polecam. Jest nie wygodny na palcu. Jeżeli ktoś, tak jak ja, używa wielu rodzajów rzęs do jednej aplikacji, będzie miał problemy z pomieszczeniem wszystkiego na pierścieniu. Nie przyspieszył też czasu aplikacji.
    Pierścień do przedłużania rzęs i remover
    przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist
    Dokupiłam również rzęsy BIS w grubości 0,1 i 0,07 w skręcie D ( czyli naszego C), to najmocniejszy skręt, który przepięknie wygląda na oku. Rzęsy są bardzo miękkie, błyszczące mają świetny odcień czerni.






    Zakupiłam również paletkę rzęs dark brown, które uwielbiam ( jak to już wielokrotnie podkreślałam) za ich piękny kolor. Rzęsy te są niedoceniane przez kobiety a przecież nie każdemu pasują kruczoczarne rzęsy. Jasnym blondynkom oraz panią z rudym odcieniem włosów polecam taki odcień rzęs. Wyglądają one dużo bardziej naturalnie, szczególnie w świetle dziennym. Do ciemnobrązowych rzęs cudownie pasują fioletowe rzęsy, które podkreślają kolor tęczówki. Polecam rzęsy kolorowe! Fantastycznie wyglądają na oku, pasują w każdym wieku. szczególnie teraz na wiosnę i nadchodzące lato.



    Wróciłam również do płatków sygnowanych nazwą BIS.
    Na chwilę obecną mam 7 rożnych rodzajów płatków do separowania dolnych rzęs. Ciągle sprawdzam i testuję.

    Wzięłam również na próbę nowy remover w płynie z pędzelkiem. Ściągam sobie ostatnio nim rzęsy sama i muszę przyznać, że okazał się o wiele bardziej delikatniejszy niż mój poprzedni remover. Nie szczypał w oczy, nie spływał z rzęs. Jedyny mankament, to taki, że razem z delikatnością, okazał się również wolny a więc i czas ściągania mi się trochę dłużył.



    Jak tylko znajdę chwilę czasu, pokażę Wam jak w całości wygląda mój kuferek.




    Czytaj Więcej...

  6. #81
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Kolejny dyplom

    Witam :)

    Chwalę się znowu:)

    Nowy dyplom do kolekcji.
    Tym razem dyplom otrzymałam za konkurs Wielkanocne fantazje






    Czytaj Więcej...

  7. #82
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Aplikacja 2D rzęsakmi L curve

    Rzęski L curve to rzęski dla pięknego ale wymagającego oka. Opadająca powieka czy też kącik nie stanowią dla nich problemu.

    Dziś przedstawiam aplikację właśnie takimi rzęskami.


    Oczka przed


    Efekt po





    Czytaj Więcej...

  8. #83
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Bardzo mocna aplikacja 1 do 1

    Zazwyczaj wystrzegam się aplikacji rzęs grubszych niż 0,18. Tym razem jednak aplikacja miała być bardzo wyrazista i efektowna. Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków
    Do aplikacji wykorzystałam rzęsy o grubości 0,20 o skręcie B.
    Rzęsy naturalne były długie i grube wiec ten rodzaj rzęs nie zaszkodzi im i nie spowoduje wcześniejszego wypadnięcia rzęsy naturalnej z mieszka włosowego. przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia
    Dziś dodatkowo pokażę uzupełnienie rzęs po 2 tygodniach. mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl


    Rzęsy przed przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist

    Niestety, nie mam zdjęcia na zamkniętym oku do porównania.


    Efekt po. Uzyskałyśmy efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.







    zawsze polecam częste uzupełniania, tak by móc utrzymać efekt pięknego oka. Tym razem uzupełnienie nastąpiło po 2,5 tyg.
    Sama się zdziwiłam, jak bardzo, rzęsy potrafiły przez ten czas odrosnąć. Specjalnie dla was, zrobiłam zdjęcie rzęsy z 2 tygodniowym odrostem- zauważcie jak taka malutka rzęsa poradziła sobie z takim grubaskiem rzęsowym :)

    Rzęsy po ściągnięciu odrostów


    efekt końcowy






    Czytaj Więcej...

  9. #84
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Cennik usług

    Wszystkim zainteresowanym przedstawiam cennik moich usług.


    Cennik będzie dostępny w zakładce na głównej stronie.



    CENNIK
    . Aplikacja 1:1 - założenie 150 zł. Uzupełnienie - 30 zł/tydzień
    . Aplikacja 2D - założenie 200 zł. Uzupełnienie - 40 zł/tydzień
    . Aplikacja 3D - założenie 250 zł. Uzupełnienie - 50 zł/ tydzień
    EXTREME - założenie 200- 250 zł. Uzupełnienie - 40-50 zł/ tydzień
    Ultra Light Effect - założenie 200 - 250 zł. Uzupełnienie - 40-50 zł/ tydzień
    Piórko - założenie 200 - 250 zł. Uzupełnienie - 40-50 zł/ tydzień
    100% naturalne rzęsy z włosia Norki Syberyjskiej - założenie -300 zł. Uzupełnienie 60zł/tydzień


    Ściągnięcie rzęs
    1. Po mojej aplikacji - za darmo
    2. Po innej stylistce - 20 - 40 zł
    3. Po innej stylistce, przy założeniu rzęs - za darmo.


    Hybrydy
    Kolor - 50 zł
    Frencz - 60 zł


    Czytaj Więcej...

  10. #85
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Rzęsy nie muszą być czarne!

    Serdecznie polecam rzęsy ombre w fantastycznych kolorach:
    Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs, zagęszczanie rzęs, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków

    fioletowo - czarne, zielono - czarne, czerwono- czarne, niebiesko- czarne, brązowo - czarne.
    przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia,
    Rzęsy ombre są od nasady czarne a końcówki rzęs wybarwione są kolorem. Te rzęsy to propozycja dla Pań, które chcą przełamać monotonię, dodać subtelnego blasku oku. Można wykonać pełną aplikację rzęsami ombre lub poprzeplatać je z czarnymi rzęsami. Te rzęsy kapitalnie podkreślają tęczówkę . Ze względu na niezwykłą miękkość i elastyczność rzęs, nadają się do aplikacji zarówno 1:1 jak i 2D, 3D
    Serdecznie zapraszam!
    mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,


    ps. Poniższe zdjęcia reklamujące produkt zaczerpnięte zostały ze strony: evolashes



    przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist










    Czytaj Więcej...

  11. #86
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Zmiany, zmiany, zmiany

    Moi drodzy


    Chcę podzielić się z wami dobrymi wiadomościami.


    Przekułam moją pasję na coś trwalszego.


    Od tej pory, miło mi zaprosić do skorzystania z usług mojej firmy!


    Czeka mnie teraz dużo pracy - nowa strona internetowa, nowe logo, nowe wyzwania. O wszystkim będę tutaj was informować na bieżąco.


    Już od dziś zmieniam nagłówek bloga.


    Miło mi powitać wszystkich na moim nowym/starym blogu!



    Twój styl. Mobilne usługi kosmetyczne.


    Pozdrawiam
    Iwona




    Czytaj Więcej...

  12. #87
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie L-ki Beni

    Przedstawiam wam aplikację, którą wykonałam rzęsami o skręcie B i L curve.Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, zagęszczanie rzęs Krzeszowice, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków
    Kocham takie aplikacje, które upiększają oko, dodają błysku i uroku.przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia,
    Efekt WOW murowany.mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,

    I ten błysk oka męża gdy ujrzał efekt :) przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist
    Przed przystąpieniem do pracy. Piękne piwne oczy otoczone bardzo ładnymi, mocnymi ale krótkimi rzęsami. Właścicielka nie była z nich zadowolona, właśnie przez to, że są bardzo krótkie.




    Zastosowałam mix skrętów B i L - curve. Dzięki zastosowaniu rzęs o skręcie L, oko w kąciku zewnętrznym wydłużyło się dodając klientce zmysłowego uroku.








    Czytaj Więcej...

  13. #88
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie weselny casual

    Jak sprawić przyjemność stresującej się przyszłej pannie młodej?
    Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, zagęszczanie rzęs Krzeszowice, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków,

    Sprawić, by w tym wyjątkowym dniu wyglądała zjawiskowo, zmysłowo i fantastycznie.

    przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia
    Jak tego dokonać?


    mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,

    Aplikacja 2D wszystkiego dokona sama.


    przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist, ślubne rzęsy, rzęsy na ślub,

    Rzęsy Pani Kasi są długie, w miarę gęste, niestety proste i rosnące w dół. Do zalotnego spojrzenia, zdecydowanie potrzebowałyśmy pogrubienia rzęs i nadania im pięknego kierunku ku górze. Nie wydłużałam rzęs, ze względu na długość rzęs naturalnych.


    Aplikacja nie należała do tych łatwych - oczka pani Kasi były wrażliwe, dlatego podczas zabiegu praktycznie cały czas łzawiły.


    Przed aplikacją
    oczy otwarte

    oczy zamknięte



    efekt po:
    oczy zamknięte



    Niestety ze względu na potok łez, nie udało mi się ładnie wyczesać rzęs do zdjęć :(






    a teraz taki ps.


    jaką przewagę mają sztuczne rzęsy nad zwykłym tuszem do rzęs?

    Nie rozmazują się i nie ma efektu pandy :) to tak, gdyby ktoś zapomniał, że podczas ślubu łzy lubią popłynąć, oczywiście te ze szczęścia!




    Czytaj Więcej...

  14. #89
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Nowy Certyfikat

    2 lipca miałam okazję rozszerzyć swój zakres wiedzy i umiejętności o MANICURE PERMANENTNYuczestnicząc w szkoleniu w jenej z najlepszych firm Polsce Nail Artists Poland.mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,
    Głównym szkoleniowcem, wizjonerką i mentorką jest Paulina Pastuszak, która jest siedmiokrotną finalistką Mistrzostw Polski z zakresu Nail Art oraz Mistrzynią Świata World Cup Nail Art w Monachium. Wielokrotnie pełniła funkcję sędziego w polskich i międzynarodowych mistrzostwach stylizacji paznokci.Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, zagęszczanie rzęs Krzeszowice, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków,
    Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na szkolenie pod marką Nail Artists. Wierzę, że teraz będę mogła jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę sprawiając Wam i sobie ogromną radość :)
    przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia,




    przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist, ślubne rzęsy, rzęsy na ślub,


    Czytaj Więcej...

  15. #90
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Rzęsy po wakacjach

    Zastanawiałyście się może czy z rzęsami sztucznymi można wyjechać na wakacje? Czy rzęsy nie spadną wam zaraz po wyjściu z basenu, kąpielach w morzu ? Jeżeli tak, zapraszam do przeczytania dzisiejszej notki.

    Przedstawiam Wam zdjęcia z aplikacji, które narażone były na wszystko, czego się obawiacie. Rzęsy te bowiem wyjechały na wakacje do Egiptu ( wraz z właścicielką oczywiście ) a później nad polskie morze.

    Czy przeżyły?
    Trzymały się świetnie!

    Tak świetnie, że właścicielka zamiast po 3 tygodniach od aplikacji, na uzupełnienie dotarła do mnie po 8 tygodniach!!

    Zaczynamy:

    Z takimi oto rzęskami przyszła do mnie Monia. Te grudki widoczne na rzęsach, to resztki eyelinera w żelu :) Oczywiście do aplikacji wszystko trzeba zmyć!




    Tutaj efekt mojej pracy.
    To co lubimy najbardziej - wachlarzyk pięknych rzęs.
    Monia przerobiła już wszystkie skręty rzęs ( no może poza A) i już wiemy, ze najlepiej czuje się w skręcie B. Długość rzęs 8 - 12

    Kolor tęczówki wypadł fantastyczny :)





    EDIT:
    Jeżeli zastanawiasz się jak długo można nosić rzęsy, bez ubytku dla rzęs naturalnych - odpowiedź brzmi - długo. Modelka powyżej nosi rzęsy od marca 2013 roku :)



    Czytaj Więcej...

  16. #91
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Piękne gęste rzęsy

    Cytat Napisał iosa Zobacz post
    Muszę się Wam przyznać, że gdy zobaczyłam te rzęski, coś mnie, gdzieś tam ukuło z zazdrości. Chciałbym mieć swoje rzęsy takie gęste jak te, które dzisiaj przedstawiam. Bardzo przyjemnie pracuje się na takich oczkach, gdyż efekt jest oszałamiający. Ta aplikacja jest dowodem na to, że nie długość tworzy spektakularny efekt lecz właśnie ich gęstość. Tym razem rzęsy były raczej krótkie, ale za to silne i zadbane.

    Dzisiaj, u mnie, w roli głównej - rzęsy Pani Agnieszki. Do tej aplikacji wykorzystałam rzęsy Silk Diamond o skręcie B. Troszkę przeplatałam grubości 0,15 i 0,20. Starałam się, by uzyskać efekt otwartego oka - tak by je ładne powiększyć ale jednocześnie dopasować do możliwości naturalnych rzęs. Najkrótsze rzęsy, które były wykorzystane podczas aplikacji, to 8mm a największe 10mm.

    Zakładanie rzęs nie jest pracą łatwą - ale satysfakcja z osiągniętych efektów, dodaje chęci by być w tym jak najlepszym. Cieszę się bardzo, że efekt, zachwycił klientkę.


















    ps.1
    Drogie Panie - zdjęcia, które przedstawiam na moim blogu, są mojego autorstwa. Nie wykorzystuję zdjęć innych stylistek ani też nie podciągam zdjęć przy użyciu Photoshopa. Nie dorysowuję rzęs, nie zmieniam koloru tęczówki, nie wygładzam skóry klientek. Podczas wykonywania zdjęć nie używam specjalistycznego oświetlenia ani też nie zakładam na aparat filtrów. Zdjęcia bywają ciemne, gdyż bywa iż wykonywane są wieczorową porą.
    Zdjęcie oczywiście przechodzi pewną obróbkę ale jest to: przycięcie ( przedstawiam tylko fragment zdjęcia, gdzie widać efekt mojej pracy, chyba, że klientka zgadza się pokazać całą twarz), rozświetlenie ( w przypadku, gdy wychodzi zbyt ciemne) i ewentualnie zmianę nasycenie barw.

    Do tej pory także ustawiałam znak wodny na zdjęciach, jednakże ze względu, iż zdjęcia bywają wykorzystywane wbrew wiedzy i woli autora, od dziś wszystkie zdjęcia będą podpisane wyraźnie - tak by nikt ich nie wykorzystywał bez mojej wiedzy.

    ps.2
    Przy okazji - gdy zobaczycie na rożnych portalach ogłoszenia "stylistek" - zwróćcie uwagę jakie zdjęcia załącza do ogłoszenia - jeżeli cała galeria składa się ze zdjęć na których widać tylko 1 oko - może trzeba się zastanowić, czy przypadkiem zdjęcie nie zostało komuś skradzione a następnie obrobione tak, by nie było widać podpisu.






    Czytaj Więcej...

    Rzęsy rzeczywiście piękne :-). My też zauważamy skłonność do kradzieży zdjęć z dobrze wykonanych aplikacji.Ciekawa jestem, co powiedziałybyście na rzęsy z naszej galerii ? Zgadzam się ,że o efekcie końcowym w przedłużaniu rzęs ,decyduje gęstość a nie długość .Za długie rzęsy obciązają nasze naturalne rzęsy i są przyczyną ich wypadania.Poza tym wyglądają nienaturalnie.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny kochające piękne rzęsy i zapraszam do naszego salonu w Nowym Sączu

  17. #92
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Zakupy, zakupy, zakupy

    W ostatnim czasie uzupełniłam zapasy zarówno rzęsowe jak i paznokciowe:)
    Dziś pochwalę się nowościami do rzęs :)


    Uwielbiam to uczucie, gdy kurier puka do drzwi i dostarcza mi dużą paczkę z nowymi produktami :) Czuję się wtedy jak dziecko., które dostało prezent od Św. Mikołaja :)
    Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, zagęszczanie rzęs Krzeszowice, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków,


    Co tym razem zamówiłam?
    przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia
    mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów
    Uzupełniłam zapasy rzęs o nowe rozmiary i skręty.
    , duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl
    Bardzo się cieszę, bo udało mi się kupić rzęsy MINK w skręcie B i C w grubości 0,05 to najcieńsze rzęsy dostępne obecnie na rynku. Dzięki nim, możliwe są aplikacje lekie jak puch i bardzo puszyste :)

    przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist, ślubne rzęsy, rzęsy na ślub
    Rzęsy do metod objętościowych - 0,05 Noble LashesRzęsy do metod objętościowych - 0,05. Najcieńsze rzęsy dostępne na rynku - Noble Lashes.


    Zakupiłam również rzęsy MINK o grubości 0,18 C, dla tych Pań, które mają swoje rzęsy gęste i po aplikacji spodziewają się bardzo wyrazistego efektu mocno pogrubionych i podkręconych rzęs.


    Dla Pań, które przedłużają rzęsy z myślą o naturalnej stylizacji, podkreślonymi i ładnie podkręconymi rzęsami mogę zaproponować aplikację rzęsami SILK DIAMOND o grubości 0,12 C.


    Dodatkowo wzbogaciłam zapasy rzęs w skręcie L curve o grubości 0,07 i 0,1
    które tak dobrze sprawują się na oku, sprawiając, że każde oko wygląda efektywnie.


    Rzęsy Silk Soft Diamond - 0,1 C, są niezwykle miękkie i delikatne, mają piękny i mocny odcień. To rzęsy, dla wymagających.
    Zakupiłam również, na próbę, rzęsy podwójnie cienkie - które mają oba koniuszki cienkie, dzięki czemu nie odznaczają się tak odrosty.

    rzęsy do aplikacji 1:1 i metod objętościowych. Evolashes


    Uzupełniłam również zapasy płatków do podklejania rzęs. Zakupiłam płatki hydrożelow Angel, kolagenowe i żelowe. O kształcie symetrycznym oraz dopasowanym do kształtu oka. Teraz można wybierać spośród 6 rożnych dostępnych rodzajów.

    Płatki do separowania dolnych rzęs.


    Teraz również razem z rzęsami można zadbać o swoje brwi - dostępne są już henny Refecto Cil w żelu.. Czekam jeszcze aż pojawi się czwarty kolor, który sobie upatrzyłam a którego akurat nie było na stanie.



    Nowością o której w niedługim czasie napiszę więcej jest semipermanentny tusz do rzęs. Tusz ten zostaje na rzęsach 2 tygodnie ( po tym czasie należy go ściągnąć i nałożyć od nowa). Super sprawa dla Pań, które nie chcą przedłużać rzęs, bo mają swoje rzęsy bardzo gęste a nie chcą się codziennie malować. Można stosować na dolnych rzęsach jako dopełnienie stylizacji oka.





    Zakupiłam również nowe pęsety - szwajcarskie pęsety Vetus. Testujemy :)


    Semipermanentne tuszowanie rzęs, trwała mascara na rzęsy, henna w żelu, noble lashes, evolashes, regulacja brwi, pedicure hybrydowe

    Szwajcarskie pęsety Vetus





    Czytaj Więcej...

  18. #93
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie 100 post!!! na blogu:) z tej okazji aplikacja 4D

    Moi drodzy!

    To już jest setny post, który mam dla Was. Yupiii :)Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, zagęszczanie rzęs Krzeszowice, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków,






    Z tej okazji, chciałam pochwalić się czymś naprawdę ekstra.
    Aplikacją, którą wykonałam z najcieńszych dostępnych na rynku rzęsek o grubości 0,05. Te rzęsy to totalna nowość a na dodatek sama przyjemność stylizacji oka. Rzęski te podbiły moje serce :) Miękkie, sprężyste, mają piękną czerń. Cudo. Dzięki nim każda Pani może cieszyć się piękną aplikacją. przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia


    mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,



    Aplikacja 4D

    przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist, ślubne rzęsy, rzęsy na ślub,

    aplikacja 4D

    aplikacja 4D


    Semipermanentne tuszowanie rzęs, trwała mascara na rzęsy, henna w żelu, noble lashes, evolashes, regulacja brwi, pedicure hybrydowe

    Porównanie metod. Od góry aplikacja 1:1, w środku aplikacja extreme, na samym dole efekt 4D

    Przy aplikacji 4D uzyskujemy przepiękne zagęszczenie, fantastyczny wachlarz rzęs - bez obciążania ich.



    Czytaj Więcej...

  19. #94
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie subtelny urok 1 do 1

    Witajcie
    Z lekkim opóźnieniem ale prezentuję Wam aplikację 1:1

    Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, zagęszczanie rzęs Krzeszowice, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków,
    Aplikacja wykonana na rzęsach, krótkich ale za to gęstych. Przy tej ilości rzęs naturalnych, aplikacja 1 do 1 prezentuje się jak 2D


    przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia,

    Klientka była zachwycona efektem - a Wy jak myślicie?
    mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,




    przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist, ślubne rzęsy, rzęsy na ślub,


    Jeżeli chcecie być na bieżąco - zapraszam na mój fanpage https://www.facebook.com/GesteRzesy


    Semipermanentne tuszowanie rzęs, trwała mascara na rzęsy, henna w żelu, noble lashes, evolashes, regulacja brwi, pedicure hybrydowe








    Czytaj Więcej...

  20. #95
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie hybrydowe zakupy

    W poście o nowych zakupach w moim kuferku rzęsowym ( o, w tym poście) pisałam, że pochwalę się zakupami artykułami do stylizacji paznokci. Czas mi mijał i sobie zapomniałam o poście.
    Dziś nadrabiam zaległości :)


    Zakupów dokonałam w firmie Mistero Milano.


    Trochę zaszalałam:)


    Nowe kolory hybryd :) Świetne letnie neonki oraz odcienie BLUE.
    Dodatkowo 10 zupełnie nowych kolorków linii sensual.
    Oliwkę dwufazową o cudownym mandarynkowym zapachu.
    Top nadający paznokciom matowy odcień .
    Primer delicato.
    Nowa dostawa akcesoriów - pilniczki, waciki, patyczki
    Oraz coś do zdobień waszych paznokci - żel TRANSFER FOIL black i folie kolorowe :) będziemy tworzyć piękne biżu :)





    Lakiery do paznokci linii SENSUALE
    Top coat MATTE











    Nowe kolorki hybryd:

    Lakier hybrydowy NEON Blue Hawaii Lakier hybrydowy NEON MadrasLakier hybrydowy NEON Margarita Lakier hybrydowy NEON MojitoLakier hybrydowy PROFONDITA morska głębina Lakier hybrydowy NEON Watermelon agua fresca Lakier hybrydowy NEON Purple martini Lakier hybrydowy NEON Purple CosmoLakier hybrydowy Lakier FORESTA AVVENTURA leśna przygodaLakier hybrydowy OCEANO RABIA gniew oceanuLakier hybrydowy GOCCIA DI RUGIADA kropla rosy
    Lakier hybrydowy SETTEMBRE NOTTE wrześniowa noc


    Czytaj Więcej...

  21. #96
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Przedłużanie rzęs 1:1 Kraków

    Dziś króciutko - aplikacja Pani Emilii! mam nadzieję, ze wakacje będą udane!

    Rzęski przed



    Rzęski przedłużone metodą 1:1








    Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, zagęszczanie rzęs Krzeszowice, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków,
    przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia,
    mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,
    przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist, ślubne rzęsy, rzęsy na ślub,
    Semipermanentne tuszowanie rzęs, trwała mascara na rzęsy, henna w żelu, noble lashes, evolashes, regulacja brwi, pedicure hybrydowe







    Czytaj Więcej...

  22. #97
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie UWAGA ! Darmowe rzęsy !

    UWAGA ! DZIEWCZYNY!

    Szukam odważnej kobietki, która chciałaby zostać modelką do zdjęć konkursowych. Temat konkursu to Polska złota jesień.

    Jest to konkurs dla stylistek rzęs, dlatego też najważniejszym punktem ocenianym przez jury będą rzęsy.
    Szukam dziewczyny, która ma ładne oczy najlepiej o migdałowym kształcie - w kolorze brązowym, piwnym.
    Rzęsy naturalne fajnie gdyby były gęste ( ale nie jest to warunek konieczny).
    Włosy - wszystkie odcienie czerwieni i brązu.
    Zadbana cera ( zdjęcia nie mogą być retuszowane).

    Stylizacja, którą zamierzam założyć będzie bardzo kolorowa - dlatego szukam modelki odważnej, która będzie chciała po zdjęciach zachować aplikację.

    Stylizowane będą rzęsy górne i dolne.

    Modelka musi zarezerwować sobie dwa dni. W pierwszy dzień założymy rzęsy, w drugi założymy ozdoby i zrobimy makijaż oraz zrobimy sesje zdjęciową.
    Wszystkie ozdoby ściągnę po zdjęciach

    Zgłoszenia wraz ze zdjęciem proszę o przesłanie na adres:
    gesterzesy@gmail.com




    Czytaj Więcej...

  23. #98
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Hybrydka

    Dzisiaj pazurki Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, zagęszczanie rzęs Krzeszowice, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków

    Hybryda na naturalnej płytce przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia,
    Hybryda Lakier hybrydowy OCEANO RABIA gniew oceanu Mistero Milano + stempelek
    mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl
    przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist, ślubne rzęsy, rzęsy na ślub



    Semipermanentne tuszowanie rzęs, trwała mascara na rzęsy, henna w żelu, noble lashes, evolashes, regulacja brwi, pedicure hybrydowe




    Czytaj Więcej...

  24. #99
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Prezentuję dziś aplikację, którą wykonałam rzęsami Mink Premium o grubości 0,15.
    Aplikacja 1:1, pozwala nie tylko wydłużyć rzęsy ale je pogrubić i nadać oczom wyrazistości.
    Dodatkową zaletą aplikowanych rzęs, jest możliwość korygowania kształtu oka. Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, zagęszczanie rzęs Krzeszowice, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków
    Dziś przedstawiam przykład tego jaki dzięki rzęsom możemy osiągnąć efekt.przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia,







    mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,

    przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist, ślubne rzęsy, rzęsy na ślub,
    Semipermanentne tuszowanie rzęs, trwała mascara na rzęsy, henna w żelu, noble lashes, evolashes, regulacja brwi, pedicure hybrydowe


    Czytaj Więcej...

  25. #100
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Mocno, długo i z podkręceniem - przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Prezentuję dziś aplikację 1:1.
    Aplikacja dość mocna, podkręcona i z dodatkiem rzęs w odcieniu szmaragdowym.
    Rzęsy Kraków, dobra stylistka w Krakowie, mobilna stylistka Kraków, usługi kosmetyczne Kraków, tipsy Kraków, przedłużanie rzęs Krzeszowice, zagęszczanie rzęs Krzeszowice, tipsy, paznokcie, hybrydy, przedłużanie rzęs Kraków,
    Oczko świetnie prezentuję się w tej aplikacji.

    przedłużanie rzęs Krzeszowice, przedłużanie rzęs Zielonki, przedłużanie rzęs Alwernia, przedłużanie rzęs Jerzmanowice, przedłużanie rzęs Zabierzów, przedłużanie rzęs Chrzanów, przedłużanie rzęs Trzebinia,
    Zdecydowałyśmy się na rzęsy w grubości 0,18 w podkręceniu C.
    mobilne przedłużanie rzęs, metoda 1:1, zagęszczanie rzęs 3D 2D rzęsy rosną, dobra stylistka rzęs, przedłużanie rzęs Kryspinów, duży wybór rzęs, rzęsy mink, silk, syntetyczne, jedwabne, paznokci na żelu, akryl,
    Rzęsy klientki były mocne, grube, więc ta grubość nie obciąży rzęs naturalnych a o to chodzi w przedłużaniu rzęs by nie niszczyć rzęs naturalnych.
    przedłużanie rzęs Balice, dojazd do domu, przedłużanie rzęs Olkusz, manicure hybrydowy, hybryda, eyelash extension, Volume technique eyelash extension, Lash stylist, ślubne rzęsy, rzęsy na ślub,

    aplikacja 1:1 profilaplikacja 1:1
    aplikacja 1:1
    aplikacja 1:1
    aplikacja 1:1 porównanie przed i po

    Czytaj Więcej...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •