Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki 76 do 96 z 96

Temat: Myjki ultradźwiękowe/Professional Sonic Remover

  1. #76
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    Też się nad tym "cudeńkiem" zastanawiałam i ... szkoda kasy. Robię pazurki żelowe - a żel z tego co wiem, nie rusza.
    Ostatnio zaczęłam pracować na żelu soak off, więc w tym przypadku byłoby idealne. Ale... obecnie nasączam waciki acetonem, owijam folią i żel puszcza po 15-20min. Acetonu zużywam bardzo niewiele. Do tej wanienki ktoś pisał, że trzeba wlać aż 200 ml! to bardzo dużo - a dobrze by było wymienić aceton po każdej klientce bo jakoś nie wyobrażam sobie, aby "następna" maczała pazurki w acetonie z resztkami masy po porzedniej.

  2. #77
    No to..wpadłam Avatar izago1
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Grou, Holandia
    Postów
    126

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    Ja jestem ciekawa, czy to to samo, sama mam takie w salonie, ale uzywam do czyszczenia frezow, cazkow itp, a moze mam pod nosem cos z czego moze byc jeszcze wiekszy uzytek? Ja mam cos takiego jak nie zapomne to zrobie zdjecie w pracy jutro)

    DIGITAL ULTRASONIC CLEANER JEWELRY WATCH DIAMOND RING w - eBay (item 330397265939 end time Jan-27-10 07:00:49 PST)

    ---------- Dodano o godzinie 21:42 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 20:15 ----------

    Dziewczynki wyprobowalam dzisiaj, akryl nalozylam na sztucznego palucha a potem wlalam do urzadzenia aceton i rzeczywiscie akryl miekl a potem odchodzil. Jutro jak bede miala czas to sprobuje z zelem. Jak obiecalam, wstawiam zdjecie mojego wlasciwie nie wiem jak to sie nazywa po polsku (urzadzenie ultradzwiekowe?)ja zaplacilam za to kolo 200zl wiec pewnie mam jakies badziewne


  3. #78
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    Iza ale ja włąsnie takie urządzenie mam w pracy do mycia końcówek do mikro

    ---------- Dodano o godzinie 12:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:16 ----------

    RoksiSK ale przeciez na filmiku jej pokazana mozliwośc zlewania acetonu? i jak ci tam frędzle zostaną? trzeba uważać żeby nie wylewac bo przeciez opakowanie to plastik i mozna trochę rozpuścić a przynajmniej sprawic że będzie mało estetyczne... ja tam zainwestuje jednak żeby miało mozliwości dwuwatowe

  4. #79
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    Wiesz jak bym się miałam bawić w zlewanie i wlewanie... trochę czasu na to schodzi Aceton drogi nie jest, ale mam zamiar kupić preparat do usuwania żeli soak off i one chodzą po ok. 13-18zł za 120-130 ml (te tańsze), więc trochę kasy szkoda. A na wacik daję trochę i wychodzi i oszczędniej, i jakos tak mniej pracochłonnie.
    Zauważyłam, że jak usuwa się wacikiem nasączonym acetonem i owija w folię, to jeśli klientka ma zimne dłonie, to masa dużo dłużej schodzi. Wystarczy położyć jej łapcie na kaloryferze lub suszareczka i znacznie przyspieszamy odchodzenie żelu

  5. #80
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    Cytat Napisał RoksiSK Zobacz post
    Zauważyłam, że jak usuwa się wacikiem nasączonym acetonem i owija w folię, to jeśli klientka ma zimne dłonie, to masa dużo dłużej schodzi. Wystarczy położyć jej łapcie na kaloryferze lub suszareczka i znacznie przyspieszamy odchodzenie żelu
    Albo w ciepły kocyk zawinąć
    A skórki i pod paznokciem smaruję grubo wazeliną, co by aceton, zbytnio nie wysuszył.


  6. #81
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    Ja ostatnio smarowałam tłustym kremem Babino - też dobry

  7. #82
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    Aż muszę sobie jutro zrobić na próbę jednego pazura akrylowego i wypróbować te Wasze sposoby.

  8. #83
    Rozkręcanko Avatar moniii1006
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    Dziewczynki i jak wypróbowała już któraś tą myjkę ultradźwiękową (do frezów) jak reaguje na ściąganie zwykłego żelu? Bo zastanawiam się nad zakupem Professional Sonic Remover i nie wiem czy jest sens?

  9. #84
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    no ale jak ty żel chcesz scigać? czym go rozpuscisz? przeciez zel to tylko spilować chyba ze soak off... akryl albo lakier acetonem to tak...

  10. #85
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    Cytat Napisał moniii1006 Zobacz post
    Dziewczynki i jak wypróbowała już któraś tą myjkę ultradźwiękową (do frezów) jak reaguje na ściąganie zwykłego żelu? Bo zastanawiam się nad zakupem Professional Sonic Remover i nie wiem czy jest sens?

    to sluzy tylko do easy off i akrylu czyli do wszystkiego co rozpuszca aceton, bo do tego urzadzenia wlasnie on sie wlewa

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  11. #86
    Rozkręcanko Avatar moniii1006
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    No właśnie sie tak zastanawiałam czy jest jakaś metoda na ten żelik tak jak dziewczyny wyżej pisały że skoro myjka jest praktycznie taka sama jak ten nowy bajer to czy można by tego użyć...ale jednak pozostaje pilnik?

  12. #87
    No to..wpadłam Avatar Milijanovic
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Belgrad. Serbia :)
    Postów
    101

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    rwelacyjnee.. drogie ale sie oplaca zdecydowanie) bo jak ktos z tego skorzysta to juz sie nie wroci na pilowanko tylko na to urzadzenie

  13. #88
    No to..wpadłam Avatar Sorcha
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    174
    "Nie jestem ideałem, lecz radzę sobie z tym idealnie"

  14. #89
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Myjki ultradźwiękowe/Professional Sonic Remover

    Czy ktoś używa takiej myjki? Czy ona skraca czas zdejmowania żelu soak off? Jeśli tak to o ile? Myślę sobie, że fajna byłaby do zdejmowania manicure hybrydowego . Ceny na allegro przystępne.

  15. #90
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Myjki ultradźwiękowe/Professional Sonic Remover

    Ignorantka ja sciagam hybrydki (indigo, mm i takie taniutkie c&cz allegro) w tych kapturkach z acetonem wiec wydaje mi sie ze i tutaj bedzie świetny efekt... ja jeszcze nie zdecydowałam sie na zakup tej myjki i wytestowania jej... a coraz czesciej o tym myslę

  16. #91
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Myjki ultradźwiękowe/Professional Sonic Remover

    Mnie temat zaczął interesować po tym jak w ubiegłym tygodniu były w lidlu po 99zł. Te kapturki mam, ale przeciekają i palce od nich mnie bolą tak uciskają

  17. #92
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Myjki ultradźwiękowe/Professional Sonic Remover

    Właśnie kupiłam tą myjkę WANNA MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA STERYLIZATOR SUPER LCD (3045093310) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , mam zamiar jej używać do mycia np końcówek do mikro, frezów, czy faktycznie usuwa wszystko? Zastanawiam się czemu na taka była tania? 65 zł to nie pieniądz w sumie ale zastanawiam się, zyza widzę że ją masz napisz proszę jak się sprawuje.

  18. #93
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Myjki ultradźwiękowe/Professional Sonic Remover

    zen. ja pracowalam na niej w spa i mylismy w niej koncowki do mikrodermabrazji, pęsety itd...
    nie uzywalismy do usuwania soak off albo hybryd.... ale wydaje mi sie ze to troche przesadzone ktora hybryda nie zniknie w moczeniu w acetonie tyle minut ale jako myjka sie sprawdzala.. nawet szef okulary sobie pucowal jednak nie rozwiązuje to kwestii sterylizacji gdyz raczej trzeba miec podpisana umowe..

  19. #94
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Myjki ultradźwiękowe/Professional Sonic Remover

    Cytat Napisał Zen. Zobacz post
    Właśnie kupiłam tą myjkę WANNA MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA STERYLIZATOR SUPER LCD (3045093310) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , mam zamiar jej używać do mycia np końcówek do mikro, frezów, czy faktycznie usuwa wszystko? Zastanawiam się czemu na taka była tania? 65 zł to nie pieniądz w sumie ale zastanawiam się, zyza widzę że ją masz napisz proszę jak się sprawuje.

    ja mam taka rozowa kosztowala ponad 200zl, roznia sie pewnie tylko bebechami w srodku(elektronika) bo obudowa taka sama, stad pewnie roznice w cenie
    moja jest mocniejsza ma 50W i 42kHz

    do mysia glowic do mikro rewelka

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  20. #95
    Rozkręcanko Avatar LadyJenova
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Białystok/ Warszawa
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Myjki ultradźwiękowe/Professional Sonic Remover

    Hej dziewczynki
    Mam do Was pytanie ponieważ szukałam już jakichś opinii na temat myjek ultradźwiękowych, słyszałam, że to fajna opcja do dezynfekcji różnych przyborów kosmetycznych, zastanawiam się jednak nad takimi urządzeniami w stylu:
    C&C * Cyfrowa myjka ultradźwiękowa 600ml -40% (3416937837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    ULTRADŹWIĘKOWA MYJKA SANITAS SUR 42 (3417369324) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    CYFROWA Myjka Ultradźwiękowa 600ml kosz + drabinka (3409704110) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Może ktoś ma któreś z tych urządzeń i powie jak sie sprawuje, czy jest skuteczne i czy 50 watt to tak przyzwoicie czy raczej słabo Pozdrawiam

    ---------- Dodano o godzinie 19:44 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 19:21 ----------

    Podbijam;-)

  21. #96
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Myjki ultradźwiękowe/Professional Sonic Remover

    źródło skąd pochodzi produkt jest bardzo ważny. Najlepiej kupować w zaufanych miejscach żeby później nie było rozczarowań

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •