Kochane chce was poinformowac juz moze ktoras z Was slyszala o urzadzeniu ktore pojawilo sie na naszym rynku z firmy Glazel(mojej ulubionej jesli chodzi o produkty do makijazu)a produkt nazywa sie Professional Sonic Remover,
ktore bezblednie usuwa sztuczne paznokcie,lakiery,klej,tipsy,wszelakiego rodzaju ozdoby no i czysci pedzle z nadmiaru sklejonego np.akrylu....czas pozbycia sie lakieru to 30sekund a czas usuniecia masy akrylowej to 15minut...
w koncu cos madrego i dobrego dla Nas wymyslili...
no posiadanie takiego sprzetu bez watpienia nam pomoze,podwyzszy komfort wykonywanych uslug no i na pewno bezpieczenstwo przy zabiegach...
wypisywac sie na ten temat nie bede w najnowszej Akademii Paznokci jest tam caly obszerny artykul na ten temat rowniez ciekawy dla zainteresowanych kupnem takiego cudenka...
zadna filozofia w obsludze zarowno dla poczatkujacych dziewczyn jak i dla profesjonalistow...
cena tego cudenka to 599zl i podaje wam rowniez stronke Glazela gdzie rowniez mozecie wiecej poczytac i odrazu go sobie zamowic...
Ja juz tego dokonalam bo wiem ze jest dobry czekalam tylko na komentarz od znajomej ktora juz pracuje na tym...
strona to www.Glazel.pl a tel bezposrednio w sprawie tego urzadzenia to 695 748 713
wiec polecam....a tu macie foteczke...



Załącznik 6044