Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 96

Temat: Myjki ultradźwiękowe/Professional Sonic Remover

  1. #51
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    Nie potrzebny jest do tego aceton, to urządzenie usuwa "paznokcie" dzięki ultradźwiękom

  2. #52
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    Cytat Napisał miminka Zobacz post
    Nie potrzebny jest do tego aceton, to urządzenie usuwa "paznokcie" dzięki ultradźwiękom
    aceton jest jak najbardziej potrzebny. Polecam lekture opisu urzadzenia i jego dzialania na stronie www. glazel.pl

  3. #53
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    to przepraszam za wprowadzenie w błąd nie wiem dlaczego tak mi się ubzdurało

  4. #54
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    Opis na tamtej stronie i tak nie odpowiada na moje wszystkie pytania..

  5. #55
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    Długo sie zastanawiałam nad zakupem tego sprzętu i stwierdziłam ze na razie sie wstrzymam z zakupem, gdyż:
    -jak klientka przyjdzie na uzupełnienie a ma jeszcze tipsy to jak ściągnę żel czy akryl ta maszynka to przecież razem z tipsem i wtedy to juz nie bedzie uzupelnienie tylko założenie. Ta maszynka jest fajna jak przychodzi klientka i chce ściagnąc stare i założyć nowe lub jak chce uzupelnić paznokcie które pokryte sa tylko zelem bez tipsa. Chyba ze się mylę to prosze mnie poprawić.
    SZCZĘŚLIWA

  6. #56
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    zgadzam sie z toba Chanti, ja tez sie caly czas zastanawiam. Nie jest to artykul pierwszej potrzeby, ale fajnie by bylo miec taki bajer. Mysle ze najpierw zainwestuje w porzadna frezarke .

    ---------- Dodano o godzinie 22:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:04 ----------

    Cytat Napisał Hanka Zobacz post
    Witajcie,
    również jestem zainteresowana tym urzędzeniem. Jednak nie mam pojęcia jak to działa. Tzn wiem, że dzieje się to poprzez fale, ale nie wiem ile to urzędzenie potrzebuje tego acetonu. Czy po każdej klientce będę musiała wymieniać cały aceton? Ile się go tam dokładnie nalewa? Czy klientka musi swoje paznokcie zanużyć w tym acetonie, czy to działa poprzez te opary z niego? Czy jest potrzebny jakiś specjalny środek do czyszczenia tego urządzenia po całym zabiegu?
    Jakby to nie był problem, to proszę o odpowiedź
    Jako, ze zadna z nas nie testowala tego osobiscie, najlepiej napisz maila z twoimi pytaniami to tej firmy, napewno odpowiedza. I potem nam strescisz

  7. #57
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    Cytat Napisał unita Zobacz post
    zgadzam sie z toba Chanti, ja tez sie caly czas zastanawiam. Nie jest to artykul pierwszej potrzeby, ale fajnie by bylo miec taki bajer. Mysle ze najpierw zainwestuje w porzadna frezarke .
    Ja też kupie sobie wpierw JD700 a potem pomyśle co dalej
    SZCZĘŚLIWA

  8. #58
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    Dostałam wiadomość od producentów Sonic Remover. Zamieszczam ją pod spodem

    "Urządzenie wykorzystuje działanie ultradźwięków i liquidu acetonowego (generowane reakcje chemiczne, tak jak zostało to opisane w artykule) do zabiegu potrzebujemy 200ml liquidu do zamoczenia paznokci.
    Po opróżnieniu urządzenia za pomocą "gruszki" (załączona w zestawie) przecieramy go ręcznikiem papierowym.
    W ten sposób usuwamy wszystkie akryle i żele typu "soak off" oraz lakier do paznokci.
    Czyszczenie pędzli do makijażu przy użyciu wody i koncentratu (dołączony w zestawie), zamaczamy włosie pędzla. Zabieg regeneracyjny na paznokcie robimy tylko przy wlewaniu do urządzenia wody.
    Natomiast gwarancja opiewa na okres 12 miesięcy od daty zakupu."

  9. #59
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    Dostałam na poczte stronkę,a na niej filmiki jak pani używa urządzenia i tłumaczy o co biega oczywiście po polsku.
    Professional Sonic Remover / Akcesoria / Oferta / Strona główna - Glazel - kosmetyki kolorowe, palety kosmetyczne

    Rozczorowało mnie tylko to,że usuwa żele ale typu soak of

  10. #60
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    Witam Dziewczyny, też jestem chętna kupić to urządzenie, powiem, że na gwałt chcę nauczyć się robić paznokcie żelowe i na początku chciałabym uczyć się na mojej lewej ręce,. Jestem świeżo po kursie na żel i na razie wolę oszczędzać inne paznokcie tylko mam pytanie - jak myślicie czy takie częste ściąganie nie uszkodzi mi bardzo paznokci. I tak na marginesie, czy Wy tez byłyście tym wszystkim przerażone na początku i po jakim czasie zaczełyście się w tym dobrze czuć. Ja zajmuję się makijażem i przy paznokciach to mały pikuś, chociaż na początku też mi się wydawał ciężki, ale nie tak jak paznokcie żelowe( chodzi mi o nie zrobienie komuś krzywdy i wyrobienie się w czasie, aby klientka chciała przyjść do nas drugi raz)
    Pozdrawiam

    ---------- Dodano o godzinie 01:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:54 ----------

    znalazłam film z tym urządzeniem na youtubie
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść


    ---------- Dodano o godzinie 01:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 01:06 ----------

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść


    ---------- Dodano o godzinie 01:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 01:10 ----------

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  11. #61
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    jak chcesz czesto zdejmowac zel, to lepiej zastosowac one day glue, poszukaj na forum - jest osobny temat

  12. #62
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    widze problem w zrozumieniu działania ultradźwięków a wystarczy spytac kosmetyczki
    przeciez ultradźwieki działają na rozbijanie kamieni w organizmie wiec jakim cudem rozbija akryl
    tak jak peeling kawitacyjny na twarz - moczy sie skórę wacikiem przykłada głowiće która zamienia kropelki wody w parę. Ten proces to kawitacja dochodzi do małej implozji (wybuchu do środka) którego w żaden sposób nie da sie odczuć przez klientkę tylko jako mgiełkę. i ta implozja rozbija martwe komórki naskórka...
    Tak samo rozbijanie tłuszczu za pomoca ultradźwieków, metoda na cellulit rewelacyjna a wogóle nie odczuwalna...
    tak dobierając parametry mozna rozbić nawet strukture żelu... prawa fizyki
    widze że mało prawdopodobne wam sie wydaje takie usuwanie ale skoro juz ma zastosowanie w medycynie bo to bez inwazyjna metoda operacji usuwania kamieni, to musi rozbic nawet żel... a nie szkodzi pazurkom bo to zalezy od ustawienia parametrów
    mam nadzieję że wytłumaczyłam troche bardziej ludzko

    a swoja drogą ja chcę to urządzenie

    ---------- Dodano o godzinie 10:05 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:02 ----------

    ej a to nie jest zwykła myjka ultradźwiekowa? taką co się stosuje do rozbijania np pozostałości na głowicach do mikrodermabrazji? albo do czyszczenia biżuterii itd?

  13. #63
    Nałogowiec Avatar naatajla
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    601

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    super to jest ! jakbym miala kase to odrazu bym kupila

  14. #64
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    z tego co ta babeczka mowi na filmie to jak robisz na innych zelach niz te ktore wymienila, to ich nie sciagniesz wiec moim rozumowaniem jesli nie masz tych zeli i nie robisz akrylem to urzadzonko bedzie bezurzyteczne
    no to zaczynamy

  15. #65
    Kosmetyczka Avatar Nessa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    jest to myjka ultradźwiękowa - do oczyszczania narzędzi, frezów itp.-tylko wtedy zamiast acetonu uzywa sie płynu do dezynfekcji, zdaje sie takiego przeznaczonego właśnie do myjki.

    poszukajcie na allegro- myjka ultradźwiękowa- niektórzy sprzedawcy polecają je także kosmetyczkom i są tańsze a działanie to samo.
    Ostatnio edytowane przez Nessa ; 16-01-2010 o 15:51

  16. #66
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    Cytat Napisał Nessa Zobacz post
    jest to myjka ultradźwiękowa - do oczyszczania narzędzi, frezów itp.-tylko wtedy zamiast acetonu uzywa sie płynu do dezynfekcji, zdaje sie takiego przeznaczonego właśnie do myjki.

    poszukajcie na allegro- myjka ultradźwiękowa- niektórzy sprzedawcy polecają je także kosmetyczkom i są tańsze a działanie to samo.
    tak mi się własnie wydawało że to myjka ultradźwiekowa

  17. #67
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    jak chcecie dziewczyny ryzykowac to zycze powodzenia na allegro wszystko wcisna by tylko sprzedac,ja juz to posiadam i zupelnie inne jest moje odczucie do tego aparatu..

  18. #68
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    jakie jest to odczucie jesli można spytać

  19. #69
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    miminka pisała że to tego nie dodaje się acetonu, czyli to chyba jednak co innego?

  20. #70
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    Zastosowanie w urządzeniu odpowiednich parametrów fali ultradzwiękowej wywołuje proces mikrokawitacji osiągany przez wibracje bąbelków powietrza i chemiczno-termicznych skutków ich destrukcji . Te akcje generują kompleks powtarzających się katalitycznych reakcji z acetonem. Chemiczno-termiczna reakcja generowana przez destrukcję bąbelków powietrza po wyczerpaniu ubytków pomaga podnieść temperaturę acetonu. To katalizuję chemiczne reakcje i przyspiesza reakcje kinetyczne, skutecznie usuwając sztuczne paznokcie i inne obce substancje bez uszkodzenia naturalnego paznokcia.
    Zabieg usuwania obcych substancji jest bezpieczny,prosty i krótki. przy lakierze trwa ok. 30 sekund, a przy masie akrylowej 15 minut. Przy tym zabiegu płytka paznokcia i cały wał paznokciowy jest idealnie czysty, wypolerowany , gotowy do nowych zabiegów na paznokciach .Wykorzystując parametry urządzenia a zmieniając liquid acetonowy na wodę ze specjalnym detergentem możemy czyścić pędzle do makijażu w ciągu jednej minuty.

  21. #71
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    czyli wg tego to tak samo działa

  22. #72
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    jak chcecie dziewczyny ryzykowac to zycze powodzenia na allegro wszystko wcisna by tylko sprzedac,ja juz to posiadam i zupelnie inne jest moje odczucie do tego aparatu..
    Alez Annamon skoro takie urządzenie jak myjka ultradźwiekowa stosuje w pracy do oczyszczania końcówek mikro i nie jest najtańsze to dlaczego za wszelką cene muszę zdecydować sie na nowe urządzenie tylko dlatego ze jest innej firmy? skoro działanie ma to samo? jesli nie to na jakiej zasadzie działa to a to? ja nie mówie że na allegro kupie bo myjke mam tylko ciekawi mnie zastosowanie...

  23. #73
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    spytałam naszego szkoleniowca od sprzętu, nawet przesłałam jej linki do filmików, to jest myjka ultradźwiekowa tylko jest o tyle ciekawsz od innych że ma dwie moce działania zwykła myjka ma do 35W a taka to chyba tylko lakiero mozna ściągnąć tak więc zbieram pieniązki na przedstawiona przez annamon i bez sensu kupowac dwóch o róznych mocach

  24. #74
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    czyli jaka moc do ściągania powinna byc?

  25. #75
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Ultradzwieki..Professional Sonic Remover

    z tego co widze to 30W do lakieru i 60W do akrylu i nawet znalazłam taka myjke na alledrogo (allegro) ale za 150zł... wygląda jak ta co annamon ja przedstawiła tylko ie ma tam przeznaczenia do paznokci....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •