Strona 8 z 15 PierwszyPierwszy ... 456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 368

Temat: Co na początek?

  1. #176
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Nie mogę się doszukać na ich stronie ani w necie czy robią wysyłki zagraniczne, a jak robią to za ile. I troche sie obawiam, ze slaby z nimi kontakt pewno przesadzam, ale boje się później, ze w razie jakiejś wpadki nie będę miała jak z nimi korespondować

  2. #177
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    to moze spróbuj na gg które maja na stronie podane 13998139
    to dosyć duża firma i może po prostu nie zdążyli jeszcze odpisać spróbuj sie jeszcze raz dodzwonić i bez stresu



  3. #178
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Poszłam za Waszą radą, i znalazłam taką aukcję AllePaznokci: A&P ZESTAW STARTOWY DO ŻELU 119,00zł nr.12 (1360042072) - Aukcje internetowe Allegro
    Wydaje mi się nawet bardziej opłacalna, bo kupię za 120 zł więcej pilniczków i np. primer w większym opakowaniu A do tego od 100zł przesyłka gratis! No i żele są sprawdzone Tylko chciałam się jeszcze Was zapytać, czy warto kupywać ten zestaw? Proszę o opinie
    Aha no i chciałam się jeszcze zapytać - czy warto kupywać lampę 36W do użytku domowego, dla początkującej? Bo z jednej strony ona szybciej utwardza i wogóle, ale nie wiem czy będzie ona mi aż tak bardzo potrzebna. A tak, jakbym zamieniła sobie w tej aukcji na lampę 9W, to może straczyłoby na 15ml żelu clear... Nie moge się zdecydować, pomóżcie...

  4. #179
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    jak już jesteśmy przy lampach, to Emilko jaka ty byś poleciła
    Zwykłą tunelowa czy z LCD (bo zapomłam jak sie to porawnie nazywa )

  5. #180
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    tu masz cały temat o tym które najlepsze http://forum.wzorki.info/sprzet-do-p...-lampy-uv.html
    ja specjalistą nie jestem bo nie robię żeli i mam taką prehistoryczną zwyczajną tylko do żelu finish hehe ale planuje zakup jakiejś lepszej bo aż wstyd i w sumie podoba mi się taka z alle biało-różowa i ma fajne funkcje ale koniec offtopa zapraszam do tematu o lampach



  6. #181
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Cytat Napisał Sunshinee Zobacz post
    Poszłam za Waszą radą, i znalazłam taką aukcję AllePaznokci: A&P ZESTAW STARTOWY DO ŻELU 119,00zł nr.12 (1360042072) - Aukcje internetowe Allegro
    Wydaje mi się nawet bardziej opłacalna, bo kupię za 120 zł więcej pilniczków i np. primer w większym opakowaniu A do tego od 100zł przesyłka gratis! No i żele są sprawdzone Tylko chciałam się jeszcze Was zapytać, czy warto kupywać ten zestaw? Proszę o opinie
    Aha no i chciałam się jeszcze zapytać - czy warto kupywać lampę 36W do użytku domowego, dla początkującej? Bo z jednej strony ona szybciej utwardza i wogóle, ale nie wiem czy będzie ona mi aż tak bardzo potrzebna. A tak, jakbym zamieniła sobie w tej aukcji na lampę 9W, to może straczyłoby na 15ml żelu clear... Nie moge się zdecydować, pomóżcie...
    Nie jest Ci potrzebny większy primer, bo używa się go baaardzo mało, lepiej mieć więcej żelu, małą lampką też utwardzisz a po zakupy żelkowe zapraszam do mnie oraz innych dziewczyn z forum, taniej jest
    http://forum.wzorki.info/ogloszenia/...samaron-d.html
    Ogłoszenia - Forum Paznokcie Wzorki.Info


  7. #182
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Dobrze dziewczyny...
    W końcu dokonałam czynu stulecia i w końcu się zdecydowałam na zestaw z allepaznokci za namową Emilki
    08. Mega zestaw startowy do żelu nr.8 niebieska lampa plus perfumy gratis ! - Allepaznokcie.pl
    Bo w końcu się ze mną skontaktowali
    Do tego ktoś tu polecił Ladys Nails... i jak za dotknięciem magicznej różdżki okazało się że maja tipsy XXL-ki!
    A w związku z moimi kciukami-łopatami nie jestem już sama
    Nie zamierzam na tym poprzestać i będę się starać robić na formie ale chce mieć w razie czego
    Wydałam majątek i teraz została cebula i suchy chleb
    Dzięki dziewczyny

  8. #183
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Kochane, błagam Was, odpiszcie mi jeszcze na to pytanko... Byłam ostatnio u mojej koleżanki i ona kupywała sobie zestaw też z allepaznokci, tylko za około 200zł. No i ogólnie zmienił mi się cały pogląd Tylko nie wiem, czy opłaca się mi(powtórzę się - początkującej) kupować zestaw za 220zł, w którym jest już naprawdę wszystko, co mogłabym sobie wymarzyć, czy wziąć ten zestaw za 119 zł i dołożyć sobie do zamówienia te przybory, które są mi naprawde potrzebne... Dziewczyny proszę proszę proszę o pomoc i listę rzeczy, które mogłabym sobie ewentualnie dołozyć do tego zestawiku za 119zł Poniżej linki do tych dwóch aukcji :

    Zestaw za 220zł - A&P ZESTAW STARTOWY DO ŻELU-NR.9,10 220zł (1356632838) - Aukcje internetowe Allegro

    Zestaw za 119zł - A&P ZESTAW DO ŻELU nr.12 woda toaletowa gratis (1360042072) - Aukcje internetowe Allegro

    Będę baaaardzo wdzięczna za pomoc

  9. #184
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Ja tam profesjonalistką nie jestem, ale tak na moje wyczucie to za mało żelu clear bo tylko 5 ml w zestawie za 119, a jednak będziesz ćwiczyć więc trochę zejdzie. Najtańszy znalazłam 30 ml z alle za 39 zł. Do tego płyn do zdejmowania tipsów 20 zł (czego brakuje w zestawie za 119) i szczoteczka do pyłu od 1.90 do 3.90... Więc sama musisz zdecydować, bo tak na prawdę tak czy siak dołożysz do tych 200

  10. #185
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    polecam ten droższy ponieważ masz np większe żele 30 a nie 5 jak tak byś chciała dokupić to wyjdzie na to samo albo przelicz sobie ile kosztować cie będą te najważniejsze rzeczy a ile zestaw i czego ci jeszcze w nim brakuje



  11. #186
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Dokładnie też mi chodzi głównie o te żele Byłam bardziej przekonana do droższego zestawu, a Wy mnie jeszcze bardziej w tym przekonaniu utwierdziłyście, za co Wam bardzo baardzo dziękuję

  12. #187
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    albo ten
    04. Mega zestaw startowy do żelu nr.4 różowa lampa plus perfumy gratis ! - Allepaznokcie.pl
    raptem 30 zł więcej ale 1. lepsza lampa (o wiele) 2.darmowa przesyłka
    albo taki mini
    05. Mini - Mega zestaw startowy do żelu nr.5 różowa lampa plus woda toaletowa gratis ! - Allepaznokcie.pl
    a u naszej samaron możesz dokupić sobie taniej żele bo ma wyprzedaż akurat



  13. #188
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Aaaa kocham Cię Emilko! Dziękuję Ci strasznie za te linki!



    ---------- Dodano o godzinie 08:43 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 18:41 ----------

    No to dzisiaj po przestudiowaniu obu ofert stwierdziłam, iż:
    ten zestaw za 259 odpada, jest za drogi. Praktycznie wszystko to samo co w zestawie za 199zł, tylko żele o pojemności 15ml a nie 5ml - nie wierzę żeby to była różnica aż 60 zł.
    Wynalazłam jeszcze zestaw za 240zł - 08. Mega zestaw startowy do żelu nr.8 różowa lampa plus perfumy gratis ! - Allepaznokcie.pl

    No i wydaje mi się że ten będzie najlepszy. Żele są po 30 i 15ml, tylko white jest 5ml ale tego się przecież tak dużo nie używa. Ta sama lampa, nawet kilka produktów więcej, np. blok polerski 3-stronny. I szablony, które są dla mnie bardzo ważne bo chcę od razu uczyć się robić paznokcie na szablonach.
    A gdybym chciała zamówić ten za 199zł, to i tak by doszło do tych 240 bo musiałabym dokupić jeszcze większe żele. Więc, myślicie że ten zestaw za 240zł będzie ok? Ale się rozpisałam...

  14. #189
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Te szablony, które są w zestawie to można sobie w buty włożyć do niczego się nie nadają i tak będziesz musiała kupić sobie szerokie.
    To samo z tipsami - te z zestawu to co najwyżej do ćwiczeń.


  15. #190
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Naprawdę? Dzięki samaron że mnie uświadomiłaś A tipsy to wszystkie są takie beznadziejne, czy te naturalne, czy kolorowe?

    Szablony szerokie, te http://allepaznokcie.pl/Szablony_for...0szt_3253.html mogą być?

  16. #191
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Samaron ma racje, te formy sa do niczego... a tipsy najlepiej kupić odrazu tunelówki



  17. #192
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Hmm... Ja jednak już zostanę przy tym zestawie za 199zł, jak to już pisałam Samaron, a lepsze tipsy dokupię później

  18. #193
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    No to chyba jak dla mnie musztarda po obiedzie .... a co się dzieje z tymi tipsami?

  19. #194
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    jaki tipsy są za cienkie to po prostu pękają wzdłuż nawet przy skracaniu gilotynką

  20. #195
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    dobrze wiedzieć... szkoda tylko, że nikt mi o tym nie powiedział jak pytałam o to jaki zestaw jest godny polecenia

  21. #196
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    pamietaj, ze kupując nowy zestaw zwlaszcza za 199zl nie dostaniesz wszystkich produktow dobrej jakości. Ja osobiście wolalabym isc do sklepu i kupic mniej a lepsze ale to jest rzecz gustu, jeżeli jesteś osobą początkującą taki zestaw jest ok bo będziesz się na nim uczyć, jeżeli chodzi o trwalość i jakość produktow no to tu zaczynają sięschodki. Pamiętaj idąc do sklepu powiedz ze chcesz np dotknąć tipsa- przewaznie mają w woreczkach jezeli jest elastyczny to może być lamliwy, jezeli trudno go zgiąć to będzie trwaly i nie będzie pękal przy skracaniu, co do zeli itp produktow na pewno nie będą tak blyszczące i tak trwale jak te droższe ale powtarzam na poczatek może być. Szperaj po forum, dziewczyny znajdują i polecają produkty nie drogie a na prawdę dobre. Nawet i może stąd cos kupisz. Ale czytaj- bo tutaj te tematy byly czesto poruszane

  22. #197
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Cytat Napisał coralick Zobacz post
    dobrze wiedzieć... szkoda tylko, że nikt mi o tym nie powiedział jak pytałam o to jaki zestaw jest godny polecenia
    kupując takie zestawy zawsze trzeba liczyć się z tym że znajdzie sie coś co nam sie nie przyda lub jest nie zbyt dobre jakościowo jedyne co dobre jest w tym że kupujemy taki zestaw to to że mamy to wszystko za mniejsze pieniądze . Możesz równie dobrze kupić wszystko osobno i tylko to co ci potrzebne ale wtedy musisz się liczyć z tym że na pewno wyniesie cię to drożej
    Ostatnio edytowane przez Elizabeth76 ; 16-01-2011 o 18:40

  23. #198
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Cytat Napisał kobietazpazurem Zobacz post
    pamietaj, ze kupując nowy zestaw zwlaszcza za 199zl nie dostaniesz wszystkich produktow dobrej jakości. Ja osobiście wolalabym isc do sklepu i kupic mniej a lepsze ale to jest rzecz gustu, jeżeli jesteś osobą początkującą taki zestaw jest ok bo będziesz się na nim uczyć, jeżeli chodzi o trwalość i jakość produktow no to tu zaczynają sięschodki. Pamiętaj idąc do sklepu powiedz ze chcesz np dotknąć tipsa- przewaznie mają w woreczkach jezeli jest elastyczny to może być lamliwy, jezeli trudno go zgiąć to będzie trwaly i nie będzie pękal przy skracaniu, co do zeli itp produktow na pewno nie będą tak blyszczące i tak trwale jak te droższe ale powtarzam na poczatek może być. Szperaj po forum, dziewczyny znajdują i polecają produkty nie drogie a na prawdę dobre. Nawet i może stąd cos kupisz. Ale czytaj- bo tutaj te tematy byly czesto poruszane
    To było do mnie? Jeśli tak, to ja już się zdecydowałam na ten zestaw, i raczej nie zamierzam go zmieniać. No fakt, może nie wszystkie produkty są najlepszej jakości, jak np. te tipsy nieszczęsne, ale to mi będzie potrzebne w domu, do uczenia się, dlatego nie potrzebuję jakiś super materiałów. A nawet jakbym robiła komuś z rodziny to wątpię, żeby się obraził za to, że mu akurat takie tipsy nakleiłam
    "co do zeli itp produktow na pewno nie będą tak blyszczące i tak trwale jak te droższe" - co to tego to się nie zgodzę. Czytałam dużo na tym forum, i wiele razy dziewczyny powtarzały, że droższe nie znaczy lepsze. Wiele z nich kupywało np. żele bardzo drogie, które nie różniły się w ogóle od tych tańszych, a nawet niektore z nich były lepsze. Tak wyczytałam i według mnie jest to prawda, dlatego też w tym się z Tobą nie zgodzę.

  24. #199
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Zdecydowałam sie na zestaw alle bo polecily mi go dziewczyny z tego forum. Nie kupilam go dlatego, ze byl tani tylko dlatego, ze uslyszalam ze jest dobry produktowo, ze tak to ujme. Osobiscie bylam zdecydowana na drozszy zestaw z SF, ale pod namowa zdecydowalam ze chyba jednak warto wziac alle.... No coz, czlowiek sie uczy na bledach. Mam nadzieje, ze faktycznie nie jest regula, ze jakosc rosnie wraz z cena i zdarzaja sie wyjatki! Czytalam wiele o alle i byly to w 99% pochlebne opinie, wiec mozliwe, ze tipsy beda w miare sie trzymac w kupie... W razie czego mam jeszcze stare i jak by co to dokupie.
    Niestety buszowanie po sklepach odpada... Takie uroki mieszkania za morzem
    Sunshine ja bym jednak chciala wiedziec czy zakladany tips odpadl bo mialam felerny towar czy dlatego ze jestem nieudolna plastycznie
    Jak nie urok to s....ka

  25. #200
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Spokojnie, alle ma w miarę dobre opinie, dla początkujących jest akurat, jakość za tę cenę jest zadowalająca
    Jak już się trochę poduczysz to sama będziesz wiedziała na co zwrócić uwagę - każdy lubi co innego.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •