Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 51112131415
Pokaż wyniki 351 do 368 z 368

Temat: Co na początek?

  1. #351
    Wczytuje się Avatar Emerald
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    A ja mam takie pytanko - do czego służy sensor w lampce UV?

  2. #352
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Z sensorem ruchu? Jeśli o to chodzi to lampa ta posiada funkcję automatycznego działania po włożeniu dłoni do niej. W zależności jaka to lampa może ona włączyć wiatrak do suszenia paznokci lub włącza promienie UV

  3. #353
    Wczytuje się Avatar Emerald
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Ahh dziękuję za oświecenie
    Ja swoją kupiłam "z sensorem" i pomyślałam, że to jakaś ściema, bo nie wiedziałam jak tego użyć
    Przycisk włączania ma 2 opcje i 1. z nich zawsze myślałam, że nie działa, bo po włączeniu jej - lampka nie dawała znaku życia, a używając drugiej opcji włączania działała normalnie po naciśnięciu przycisku start...
    I teraz spróbowałam włożyć rękę na tej "niedziałającej" opcji i zaczęła świecić i dmuchać

    Tylko jest mały mankament sensora w mojej lampce - kiedy działa sensor, nie odlicza mi się czas
    Zabawne uczucie - odkryć po 3 miesiącach używania, że coś co kupiłam ma ukrytą opcję

  4. #354
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    ja tez w swojej nie wiedzialam o tym, dopiero gdy byla wlaczona na sensor i ja przetarlam w srodku to mi zadzialala hehe oswiecilo mnie wtedy Tez myslalam ze nie dziala co do nie odliczajacego sie czasu to u mnie tez to niestety nie dziala, widocznie juz takiego bajeru nie zainstalowali

  5. #355

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Cześć, bardzo spodobały mi się u koleżanki paznokcie zrobione metodą żelową. Myślę nad jakimś zestawikiem, myślicie, że taki na początek by mi się przydał: 05. NOWY ZESTAW MANICURE HYBRYDOWY LAKIER ŻELOWY X 3 SZT.

  6. #356
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Anka_Skakanka , ale to nie jest zestaw do metody żelowej tylko hybrydy (aczkolwiek allepaznokcie to też nie hybryda tak naprawdę - ciężko określić ) tak czy siak tym pazurka nie zbudujesz. No i lampa mała jak dla mnie.

  7. #357
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Aniu rzeczywiście nie przedłużysz pazurów hybrydą,możesz tylko pomalować swoje naturalne. Ta lampa też nie jest najlepsza, ma tylko jedną żarówkę i może nie utwardzać hybrydą. Za tą cenę lepiej poszukać coś innego,głównie inną lampę.


  8. #358

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Kurcze, piszą hybryda i żelowa myślałam, że to odpowiedni zestaw. A tu jest lampa 36 W i tylko 129 zł:
    13. NOWY DUŻY ZESTAW 6 X ŻEL + TIPSY + LAMPA UV = WSZYSTKO

    To już byłoby dobre? W ogóle czy się opłaca kupować takie całe zestawy czy lepiej wszystko pojedyncze? Dobrze, że się zarejestrowałam tutaj to będę pewna, że kupię coś odpowiedniego

  9. #359
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Na początek może być,ma wszystko do ćwiczeń,żeby wybrać, co Ci będzie odpowiadać.
    Zestawy są lepsze z finansowego punktu widzenia,wychodzi dużo taniej,ale są i minusy.W tym zestawie np.nie wiem po co wstawili korektor lakieru,albo tipsy airbrush -do nich trzeba mieć trochę doświadczenia.Ale w sumie spoko,będziesz miała na czym ćwiczyć.


  10. #360

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Dzięki wielkie dziewczyny jeszcze powiedzcie czy może warto coś dokupić do tego zestawu, żeby nie zamawiać dwa razy.

  11. #361
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    w opisie nie widzę wacików bezpyłowych, na zdjęciu są, więc warto dopytać. Jeżeli będziesz chciała robić frencha, to przydałby się żel kamuflujący tzw. cover

  12. #362

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    W sumie jeszcze nie zdecydowałam, ale może zakupię, bo po co dwa razy płacić za wysyłkę. Musi być jakiś specjalistyczny? Tutaj taki wydaje mi się całkiem ciekawy: 5 ml

  13. #363
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Dzien Dobry a raczej Dobry Wieczor
    jestem tutaj calkiem nowa chce zaczac robic paznokcie metoda zelowa albo hybryda ,narazie robie paznokcie tylko sobie ale kolezanka sie podoba i chca tez ale mam problem z kupieniem lampy ,kompletnie nie wiem jaka wybrac ,bo narazie w domu mam taka byle jaka ale na moje potrzeby mi wystarczala .Jednak chcialabym kupic cos lepszego ,mozecie cos doradzic?dodam tylko ze mieszkam w Niemczech i jak ktos moze pomoc bede wdzieczna

  14. #364
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    ala34 tutaj jest cały wątek: http://forum.wzorki.info/sprzet-do-p...py-uv-led.html Ja też mam lampę tylko na własny użytek - cztery żarówki z sensorem ruchu - jak dla mnie wystarczająca. Poczytaj podany wątek. Dziewczyny wymieniają się w nim doświadczeniem ze swoim sprzętem

  15. #365
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Witam wszystkich serdecznie. Jestem nowa, wiec z gory przepraszam, jesli znow powtorze to samo co inni.
    Jestem laikiem jesli chodzi o manicur i te sprawy. Chcialam pomoc kuzynce i kupic jej troche kosmetykow i sprzetu na start. Nie stety zielonego pojecia nie mam co taka manicure'rzystka potrzebuje procz gamy lakietow dobrej jakosci. Jesli podobne pytanko juz padlo moglabym poprosic o link do strony na ktorej znajde odpowiedz? Z gory ogromne dzieki

  16. #366
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    ala34 proponuje na początek zakup zwyklej tunelowki ale takiej min 36 wat jak Ci się spodoba stylistyka to wtedy kupisz sobie inna np ledowke sensorowa jak masz więcej pyt zapraszam do mnie na profil to co mogę pomoge.
    lilrob
    tak samo zapraszam do mnie na profil to więcej pomoge .i powiem co na start potrzebne itd. w co najlepiej zainwestować na początku itd.
    serdecznie pozdrawiam.

  17. #367
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Doradzicie jakieś dobre zmywacze do paznokci?

  18. #368
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Delikatny a jednoczesnie skuteczny jest ten zmywacz do paznokci od firmy Delia:
    https://lavandin.pl/pl/products/deli...50ml-3708.html


    Największą jego zaletą jest to, że nie ma w ogóle zapachu zmywacza, a paznokcie po jego użyciu są wypielęgnowane jak po manicure japońskim . Koniec z wysuszonymi skórkami, zniszczoną płytką i smrodem zmywacza w całej łazience.

    Super, ze nie ma w sobie acetonu tak wiec nie ma działania wysuszającego paznokcie. Tak wieć jeśli chcesz to mozesz go bez obaw używać nawet codziennie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •