Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 289101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 276 do 300 z 368

Temat: Co na początek?

  1. #276

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    dzięki wam ciekawe jak mi będze szła nauka na żelach bo nie ukrywam że na szkoleniu już wolałam akryl :/ ale doszłam do wniosku że muszę znać dwie metody

  2. #277
    Wczytuje się Avatar Kasiao88
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    muszę przyznać, że ja także zaczęłam, uczyć się na żelach...a akryl stosowałam tylko do kwiatków...potem zaczęłam robić akryl bo klientki się domagały;D a teraz łącze obie metody i pazurki są jeszcze bardziej super;D wszystkim początkującym życze powodzenia i duuużo chęci;D

  3. #278
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Ja swoje pocztaki mialam zelowe... i choc zamowilam akyl to gdzies tam lezal w szufladzie... teraz w szufladzie lezy zel.

  4. #279
    No to..wpadłam Avatar wys.margo
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Ja też jestem na razie po kursie żelowym, ale chciałabym się nauczyć robić przynajmniej akrylowe kwiatki bo strasznie mi się to podoba Na razie nie mam czasu ani pieniążków za bardzo na kurs i zastanawiam się czy nie kupić sobie jakiś prostych przyborów do akrylu i nie poćwiczyć, ale boję się czy dam sobie radę sama...

  5. #280
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Wys margo! A co masz nie dac rady Kupuj! Ja kursu nie mam ani na zel ani na akryl a probuje! Trzymam kciuki

  6. #281
    Wczytuje się Avatar Butterfly2606
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Gorzów Wlkp
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    ja mam kurs a akryl to czarna magia dla mnie ale wszystko z czasem
    nie ma co się bać tylko trzeba wziąść się do roboty

  7. #282
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    ja zaczynałam od akryli i było w miarę dobrze. jak przechodziłam na żele to mnie szlag trafiał że się kleją, ciągną i wgl, a teraz tak sie do nich przyzwyczaiłam, że nie chce mi się do akryli wracać
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  8. #283
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Ja mam to samo, ale jak bym miała pieniążki to bym się na kurs z akryli lub doszkolenie kiedyś wybrała

  9. #284
    No to..wpadłam Avatar vica
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    bardzo południowa wielkopolska
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Emila, będą warsztaty za całkiem fajne pieniążki

    http://forum.wzorki.info/warsztaty/6...tml#post280039
    Znaleźć coś, co daje satysfakcję,
    przyjemność i jest pożyteczne,
    to jak znaleźć szczęście.


    http://magda-nails.bloog.pl

  10. #285
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Na warsztaty się właśnie zapisałam z Martą Lupką w Poznaniu , jeszcze zbieram na doszkolenie bo to koszt ok. 800 zł, ale z inną Panią

  11. #286
    Nałogowiec Avatar ana_zaba
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    428

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    a ja wlasnie rozwazam przesjcie na zel bo mnie zapach akrylu denerwuje

  12. #287
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Witam, własnie otworzylysmy z mama salon fryzjerski i chcialabym dodatkowo zatrudnic manicurzystke tylko nie za bardzo wiem jakie warunki zatrudnienia i zarobki moglabym takiej manicurzystce zaoferowac? ponad to co powinnam kupic na poczatek na stanowisko dla takiej manicurzystki? jakiej firmy lakiery najlepiej kupic?

  13. #288
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Palula zaproponuj umowę o pracę, np. na okres próbny miesiąc do 3 miesięcy, jak chcesz, powiedzmy podstawa+ premia od klientek. stylistka będzie miała pewne źródło dochodu, ale nie spocznie na pazurach i będzie się o klientki starała. Jeśli to wy zapewniacie produkty na 100% to troszkę mniejsza prowizja. ja napisze tak jak bym chciała być zatrudniona. Oczywiście rozważ doświadczenie i jakość pazurków. Na początek zaproponuj jakieś 800 zł+ 20% od klientek. Dacie cenę za pazurki powiedzmy 100 zł to zostaje dla stylistki 20 zł .Nie wiem na jaki etat planujesz, na pełny czy pół czy 3/4? Bo to już inna bajka. U mnie fryzjerki na dole tak mają kwotowo.
    Oczywiście biurko, dwa wygodne fotele , najlepiej hokery z regulowaną wysokością.
    Jeśli sam manicure to lakiery. polecam OPI, China Glaze, Inglot, tańsze ja pracuję na No Name.
    Na początek duży zmywacz, odtłuszczacz w wygodnych pojemnikach ze sprejem lub pompką. Zestaw lakierów, pilniczki rożne gradacje po 10 szt minimum, polerki. Patyczki do skórek, oliwka, wysuszacz w spreju, top coat, kilka odżywek, kremy do rąk, peelingi, miseczka do manicure, preparat do skórek odsuwania. Jeśli parafiniarka to wiadomo cały zestaw. Jeśli tipsy, to jest wątek wyszukaj sobie w tym wątku na pewno jest napisane.Wiadomo frezarka, lampu Uv , produkty itd. Skinsept do rąk, coś do narzędzi, do powierzchni- dezynfekcja to podstawa. rękawiczki, fartuszek, maseczki, ręczniczki jednorazowe.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  14. #289
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Sztynka, bardzo dziekuje za rady na pewno sie przydadza... a czy sadzisz ze gdybym zaproponowala 40% od kazdej roboty, bez odliczania materiału to tez byloby w porzadku?

  15. #290
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Czyli chcesz żeby miała swój materiał ? Bo nie rozumiem? Czy nie chcesz płacić podstawy, tylko sam procent?
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  16. #291
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    chodzi mi o sam procent, a materiał zapewniam ja....myslisz ze takie rozwiazanie tez jest ok? a jak to jest z podnajmowaniem miejsca? ile mozna wziac za podnajem miejsca w salonie fryzjerskim dla manicurzystki?

  17. #292
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Szczerze? ja bym w życiu na to nie poszła. Dlatego, ze nigdy nie ma od razu bazy klientek. I co taka stylistka ma zrobić, jak np. przez 10 dni nikt nie przyjdzie, a dojechać trzeba, zjeść coś trzeba, pomyślałaś o tym? Trzeba dać podstawę na zachętę. Dla mnie kiepskie warunki. Ja płacę 350 zł u fryzjerek + ok 150 zł opłaty, czyli razem 500 zł za miejsce, ale meble mam zapewnione.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  18. #293
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Cześć! To mój pierwszy post na tym forum!

    Chciałabym robić paznokcie metodą żelową (na naturalnej płytce, na razie bez tipsa może kiedyś z czasem ) Będę je robić wyłącznie na własny użytek.

    Kiedyś bawiłam się w manicure hybrydowy i mam tak:

    1. lampę UV
    2. Cleaner do przemywania masy hybrydowej
    3. odtłuszczacz do paznokci (też do kompletu hybrydowego to nie wiem czy to się nadaje do żelu też?)
    4. waciki bezpyłowe
    5. patyczki
    6. bloczki polerskie, pilczniki, kopytka etc

    Chciałabym dokupić jak najprostszy zestaw do żeli, przeznaczam około 100 zł, zdecydowałam się na firmę Sun Flower. Co mam kupić? HELP!

    Myślałam nad żelem w pędzelku jednofazowym, ale ponoć są kiepskie? Czy te trójfazowe są w jakiś sposób lepsze? Czy to poprostu inna metoda? Białego żelu nie chcę bo frencza będę malowac ewentualnie na wierzchu.

    Czy kupować na początek te podkładki do nadbudowywania paznokcia? Czy jako mega początkująca dam radę? Czy na razie dać sobie spokój i czekać, aż paznokieć pod żelem sam mi urośnie?

    Pozdrawiam
    I Dzięki za rady

  19. #294
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    olcha tu masz link do tematu o produktach sun flower http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-...un-flower.html

  20. #295
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Cytat Napisał Elizabeth76 Zobacz post
    olcha tu masz link do tematu o produktach sun flower http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-...un-flower.html
    Przez ten wątek o SunFlower trafiłam na to forum! Także już przewertowałam, ale dalej wszystko to dla mnie czarna magia JUz miałam pododawane do koszyka ten jednofazowy w pędzelku i bonder, kiedy napisałam do Ciebie i teraz to już nic nie wiem hahaha. Najpierw się porządnie dokształcę, a potem wydam pieniążki Także wszelkie rady mile widziane.

  21. #296
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    olcha na początek jako ze nie masz wprawy to wybierz żele gęste, łatwiej ci będzie się na nich pracowało, czy to będą jednofazowe żele czy trójfazowe to w zasadzie nie ma to znaczenia pod względem trwałości, musisz czytać opisy producenta, do trójfazowych wymagany jest żel bonder czyli podkładowy, następnie dajesz żel budujący na na wierzch nabłyszczający, do frencha niezbędny jest kamuflaż lub mleczny roż kryjący, pędzelek do żelu roz. 6 najlepiej, przydało by sie metalowe kopytko do odpychania skórek, ale musisz uważać żeby sobie krzywdy nie zrobić,
    na pewno dużo da ci czytanie właściwych tematów na forum przed zakupem czegokolwiek

  22. #297
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Okej czyli wystarczy mi zwykły jednofazowy żel gęsty tak? Bez bonderów i nabłyszczaczy? Plus pędzelek nr 6. Pisałam wyżej, że frencza nie będę na razie robić, i że posiadam kopytko Na stronie SunFlower kiepsko opisuje poszczególne swoje towary, dlatego szukam pomocy tutaj.

    Dzięki!

  23. #298
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    potrzebujesz jeszcze do jednofazowego żelu primer kwasowy, taki płyn który zwiększa przyczepność żelu, a jutro zdaje się w promocji weekendowej mają taki żel budujący plus bonder, , taki 2w 1, zajrzyj do opisu na ich stronce i sprawdź jaką ma konsystencje, do przedłużania kup sobie szablony złoto-czarne , w temacie wszystko o szablonach zajrzyj sobie jak się je podkłada

  24. #299
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    olcha jesli chcesz wzmacniac tylko naturalne paznokcie to ten w pedzelku oczwiscie jak najbardziej moze byc ,ale gdy chcesz przedłuzac tips lub forma to juz nie dla tego ze on jest za rzadki nie dasz rady nim zbudowac paznokcia .

    Czyli zeby wykonac paznokcie np. french to potrzebujesz zel clear , cover, zel do frecha i nabłyszczacz . CHodz sa zele trójfazowe którymi mozesz i nabłyszczyc ,ale jednak nie uzyskasz takiego efektu jak po uzyciu nablyszczacza do tego odtłuszczacz .Co do primera i bondera no ja akurat uzywam to i to ,ale ty mozesz sobie kupic sam primer do zeli trojfazowych starczy , No odtłuszczacz , waciki jesli chcesz przedłuzac to tipsy i gilotynka ,formy , pilniki no nie wiem co tu jeszcze przeoczylam

  25. #300
    Rozkręcanko Avatar KATITA
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Dziewczyny czy warto kupic kopytko ze stali czy rownie dobry jest patyczek drewniany?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •