Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 39101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 301 do 325 z 368

Temat: Co na początek?

  1. #301
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Ja mam kopytko ale to dwustonne ( kopytko z jednej, cos ala nozyk z drugiej ) i jest duzo lepsze niz patyczek. Takze nawet sie nie zastanawiaj nad patyczkiem bo nim tylko mozesz odsunac skorki.
    Ja kopytkiem jeszcze usuwam nablonek na pazurku.
    Agnieszka

  2. #302
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    ja tak samoo jak rudzia kiedys probwalam patyczkiem ale lepiej jest kopytkiem o wiele lepiej

  3. #303
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    kopytko zdecydowanie lepsze
    Szkolenia i Dystrybucja marki Astonishing Nails

  4. #304
    Debiutantka Avatar niwejka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Kraków
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Hej, również chciałabym zacząć robić paznokcie i zdecydowałam się na żelowe.
    I teraz moje pytanie, czy ten zestaw -> jaapee :: ZESTAW Startowy (Z5) z lampa UV 36W! jest wystarczający na sam początek? Nie planuję na razie robić tego " na szerszą skalę " więc po prostu chciałabym się nauczyć na sobie, albo kimś, kto zgodzi się zostać moją ofiarą

  5. #305
    Rozkręcanko Avatar Dorociadoti
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Mam zestaw z jaapee, tylko inną lampę powiem Ci, że jestem zadowolona na początek na pewno to będzie wystarczające, a jeśli będziesz chciała coś więcej to zawsze możesz dokupić bądź zamówić jedyne co mi się w tym nie podoba to nabłyszczacz, bo jest bardzo gęsty. Ale wszystko inne jest w porządku

  6. #306
    Debiutantka Avatar niwejka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Kraków
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    dziękuję bardzo za odpowiedź !

    jeszcze znalazłam coś takiego : http://www.allepaznokcie.pl/4974--02...d-gratis-.html

    który zestaw jest według was lepszy ?
    Ostatnio edytowane przez niwejka ; 24-07-2012 o 23:22

  7. #307
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    żele z allepaznokcie są lepsze niż te sunny nails a reszta zestawu aż tak się nie różni, ja bym wzięła alle
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  8. #308
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Ja tam zaczynałam od zestawu z alle i do dzisiaj kupuję prawie wszystkie produkty u nich, jestem bardzo zadowolona z ich produktów. Gorąco polecam

  9. #309
    Debiutantka Avatar niwejka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Kraków
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Dzięki Dziewczyny A do tego zestawu z alle powinnam jeszcze dokupić ten żel nabłyszczający który nakłada się na koniec? Bo nie widzę, żeby był w zestawie...

  10. #310
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    faktycznie nie ma, to od razu zamów i chwal się poczynianiami
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  11. #311
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    hej!

    ja również chciałabym porobić cos z paznokciami i też mam problem z wybrem rzeczy na poczatek. Od razu mowie, ze docelowo nie mam zamiaru zajmować się tym za kasę tylko dla siebie, mamy, ewentualnie znajomych dla czystej przyjemności. dlatego też nie chce wydawac niewiadomo ile kasy, poza tym nie stać mnie na kurs (o ktorym mowa ciagle na innych forach i bluzga sie kazdego kto chce zaczac bez kursu), jesli bedzie pojde bardzo chetnie ale poki co bez szans. przeczytalam juz chyba WSZYSTKO co moglam na roznych forach... jedni polecaja sunny nails, inni wysmiewaja itp itd...ilu ludzi tyle opinii... lepiej złożyć zestaw zamemu itp... jednak to sie wiaze z kosztami przesylki itp... a ja by chciala cos na czym bede mogla zaczac i posluzyhej!

    ja również chciałabym porobić cos z paznokciami i też mam problem z wybrem rzeczy na poczatek. Od razu mowie, ze docelowo nie mam zamiaru zajmować się tym za kasę tylko dla siebie, mamy, ewentualnie znajomych dla czystej przyjemności. dlatego też nie chce wydawac niewiadomo ile kasy, poza tym nie stać mnie na kurs (o ktorym mowa ciagle na innych forach i bluzga sie kazdego kto chce zaczac bez kursu), jesli bedzie pojde bardzo chetnie ale poki co bez szans. przeczytalam juz chyba WSZYSTKO co moglam na roznych forach... jedni polecaja sunny nails, inni wysmiewaja itp itd...ilu ludzi tyle opinii... lepiej złożyć zestaw zamemu itp... jednak to sie wiaze z kosztami przesylki itp... a ja by chciala cos na czym bede mogla zaczac i posluzy mi jako baza aby dokupic reszte rzeczy lub poeksperymentowac z innymi. tzn zeby lampa i podstawowe rzeczy zostaly a reszta to sie juz zobaczy i bedzie testowac. generalnie - cos na poczatek gotowego.

    no i tu najwazniejsze pytanie. czytalam opinie na temat orznych marek i z tych tnszych wybralam wlasnie SUNNY NAILS i NEO NAIL... no i tu pytanie do Was... czy ktoraś z Was pracowala na obu markach i moze mi podpowiedziec jak jakościowo one sie do siebie maja...? bardzo bede wdzieczna za odpowiedz... i czy moze brakuje czegos w tych zestawach? wysylam do nich linki i z gory dziekuje Wam

    sunny nails: jaapee :: ZESTAW Startowy (Z5) z lampa UV 36W!

    neonail: neonail * MEGA ZESTAW XXXXL TIPSY, ŻELE UV - hit - (2875781134) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    no i jest jeszcze allepaznokcie 03. NOWY ZESTAW LAMPA UV 36W, ŻELE 3x15, TIPSY, KLEJ,PILNIK - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna
    chociac o tym ostatnim raczej nie myslalam ale kazda wypowiedz sie dla mnine liczy. pozdrawiam
    mi jako baza aby dokupic reszte rzeczy lub poeksperymentowac z innymi. tzn zeby lampa i podstawowe rzeczy zostaly a reszta to sie juz zobaczy i bedzie testowac. generalnie - cos na poczatek gotowego.

    no i tu najwazniejsze pytanie. czytalam opinie na temat orznych marek i z tych tnszych wybralam wlasnie SUNNY NAILS i NEO NAIL... no i tu pytanie do Was... czy ktoraś z Was pracowala na obu markach i moze mi podpowiedziec jak jakościowo one sie do siebie maja...? bardzo bede wdzieczna za odpowiedz... i czy moze brakuje czegos w tych zestawach? wysylam do nich linki i z gory dziekuje Wam

    sunny nails: jaapee :: ZESTAW Startowy (Z5) z lampa UV 36W!

    neonail: neonail * MEGA ZESTAW XXXXL TIPSY, ŻELE UV - hit - (2875781134) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    no i jest jeszcze allepaznokcie 03. NOWY ZESTAW LAMPA UV 36W, ŻELE 3x15, TIPSY, KLEJ,PILNIK - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna
    chociac o tym ostatnim raczej nie myslalam ale kazda wypowiedz sie dla mnine liczy. pozdrawiam

  12. #312
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    I Sunny i Neo to kompletna porażka, dno, lipa itp. Jeśli już z tańszych to weź Allepaznokcie. I nie na darmo dziewczyny piszą o składaniu zestawu samemu, ale tylko wtedy, gdy ma to jakiś sens.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  13. #313
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    super, dziekuje za odpowiedz powiedz mi prosze tylko jeszcze skoro neonails odpada, w takim razie sunny nails lepiej czy allepaznokcie?

    i jeszcze pytanko: mając taki zestaw, jak juz sie ogarne moge kupic lekierożel i robić paznokcie metoda hybrydowa? uzywajac tej samej lampy?

  14. #314
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Allepaznokcie jak dla Ciebie czyli poczatkujacej beda duzo lepsze niz sunny, w dodatku sa sprawdzone.
    Tak, do hybryd tez mozesz uzywac tej lampki
    Agnieszka

  15. #315
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    dzieki Dziewczyny bo im wiecej czytalam tym glupia sie czulam

  16. #316
    Debiutantka Avatar Hippie
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Milówka/Żywiec/Bielsko-Biała/Katowice
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Witam!

    Do tej pory paznokcie zawsze robiłam sobie u kogoś, jednakże kryzys mnie dopadł i już ciężko wydawać mi co miesiąc kasę na pazurki, szczególnie, że jestem studentką. Pomyślałam, więc, że może sama zaczęłabym sobie robić paznokcie, wiem, że nie jest to łatwe, ale spróbować można.
    Dlatego chciałabym was zapytać dziewczyny od czego zacząć? Podobno najlepiej samemu zrobić sobie taki zestaw, jednak na się na tym kompletnie nie znam i nawet jak będę czytać porady na innych forach to nic mi to nie da. Chciałabym konkretnie Tak trochę poprowadzić mnie za rękę.

    Przede wszystkim chodzi mi o robienie paznokci tylko dla mnie. Może ewentualnie, kiedyś mojej mamie.
    Moje naturalne paznokcie są dość słabe i bez utwardzenia wytrzymują bardzo krótko. Myślałam, więc, żeby moją naturalną płytkę utwardzić żelem, a na to nałożyć hybrydę. Bardzo lubię hybrydy miałam je jakiś czas, później wróciłam do żeli (miałam przerwę, a moje naturalne musiały zostać przedłużone..). Miałam już tak zrobione paznokcie, że utwardzone były żelem a na to hybryda. Pomyślałam, że sama mogłabym sobie coś takiego robić. Nie stać mnie oczywiście na kursy, ale metodą prób i błędów może by mi się udało.

    Dlaczego też chciałabym zapytać od czego mam zacząć? Gdzie najlepiej kupić wszystkie rzeczy, jakich firm i co kupić konkretnie?

    Jeśli dziewczyny zechciałybyście mi pomóc to byłabym Wam niezwykle wdzięczna! Proszę się na mnie nie gniewać, bo pewnie te pytania były już tu powtarzane z tysiące razy, ale ja naprawdę potrzebuję takiego dokładnego poradnika, gdyż naprawdę się na tym nie znam. I szczerze mówiąc nigdy nie sądziłam, że będę robić sobie paznokcie, ale chciałabym spróbować.
    Za każdą pomoc serdecznie dziękuję! Pozdrawiam, Ania

  17. #317
    Rozkręcanko Avatar Sheril
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Hej Aniu,

    Myślę, że dziewczyny nie raz poruszały kwestie dobrych oraz złych produktów do stylizacji paznokci. Chociażby tutaj: Sprzedawcy i Produkty - Forum Paznokcie Wzorki.Info można poświęcić trochę czasu i poczytać o różnych produktach, a jak ma się jakieś wątpliwości to zadać odpowiednie pytanie na wątku interesującej nas firmy

    Ja mimo wszystko jestem za zrobieniem kursu, na który warto sobie odłożyć, a Ty potrzebujesz przede wszystkim podstawowych rzeczy, jak lampa UV, pędzelki, itp. Zakup potrzebnych rzeczy do stylizacji wymaga również wydania sporej gotówki, szczególnie, że na początek są Ci potrzebne produkty pomocnicze, nie mówiąc już o samych żelach.

    Przejrzyj forum, stwórz listę, a potem odpowiemy na Twoje pytania, co możesz jeszcze do niej dodać lub usunąć

  18. #318
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Hej wszystkim
    Po świętach idę na kurs stylizacji metoda żelową(3 dni prawdopodobnie w jakiś odstępach czasowych) i tak się zastanawiam czy zestaw startowy powinnam nabyć przed czy poczekać na pierwsze spotkanie...Ze opowieści wiem, że na tych kursach czasem oferują startówki z rabtem:/ W sumie zdecydowałam(?) się zakupić żele z Mistero Milano lub Indigo, ALE nie wiem czy na początek pchać się w te drozsze czy nie ćwiczyć - tak jak piszecie na tańszych ALE jak nauczę się na tańszych, to na droższych odrazu nie pójdzie mi jak po maśle, BO toż to przecież "inne" produkty-np. gęstość...
    No i mam taką zagwozdkę

    W sumie to brakuje mi lampy - czy taka 4żarówkowa po 9W z tą kolorową osłonką(daszkiem), timerem i suszarką bedzie ok? Czy lepiej kupić standardową ; żele, primer, polerki, aceton, płynu do dezynfekcji, tipsów, kleju do t. no i jakieś ozdoby do wtapiania, bo prawdopodobnie w kursie jest też zdobienie -wtapianie...

  19. #319
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    ja bym na twoim miejscu poczekała z zakupem. a co jak się okaże że nie masz do tego drygu, a już sie obkupisz.

    lampe lepiej 36W a nie 9. ozdoby na początek chyba najmniej ważne. ważne jest nauczenie się prawidłowej budowy paznokcia a wtopić to najmniejszy problem.

    3dni-jakis krótki ten kurs. to tylko taki podstawowy chyba?




  20. #320
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Ja zaczynałam na tych "tańszych" i powiem szczerze, że po jakimś czasie zwątpiłam w swoje umiejętności, żel rozlewał mi się po skórkach, odpryskiwał a nawet odpadał po kilku dniach... tylko nerwy traciłam i nie mogłam dać żadnej gwarancji przerzuciłam się na "droższe" i jestem mega zadowolona, pięknie się opracowują nie odpadają itp. Dlatego moim zdaniem nie ma sensu się uczyć na "bublu" i stracić zapał 3 dniowy kurs samego żelu... ilu godzinny? pewnie samych podstaw będą uczyć...

  21. #321
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    agnieszka-nails 3 dni po 8godzin ok 600zł. Prawdę powiedziawszy kobieta, do której się wybieram, to koleżanka koleżanki. Fakt pazurki i nie tylko robi naprawde dobrze, ma bardzo dobrą opinię(chyba prowadziła jakieś szkolenia na rzęsy czy coś w tym stylu, w zawodzie pracuje już kilka lat), ale szkolić dopiero zacznie. Prawdopodobnie będę jej pierwszą kursantką... Pierwotnie miałam iść do studia Orion Pauliny Wójcik-Zając z MM(2 spotkania po 6-8 godz za 890zł-żel), ale oferta tej koleżanki koleżanki wydała mi się "bogatsza" i nie ukrywam tańsza...Właśnie też w tym sęk czy mi to wogóle będzie leżeć, bo z żele/akrylem itp nigdy nie miałam styczności...

    kiwaczek2 chodziło mi o lampe 4żarówkową, każda po 9W

  22. #322
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    a co Cie skłoniło w ogóle do takiego kursiku skoro nie jesteś pewna czy chcesz się zajmować stylizacją pazurka? Ja na początku studium kosmetycznego gdy miałyśmy lekcje o manicure załapałam, że to właśnie jest moją pasją i wtedy nie wyobrażałam sobie, że miałabym iść w innym kierunku

  23. #323
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    a to dobrze ze 36 ;-)

    tak czy siak uważam byś poczekała z zakupem. na prawdę nie każdy się do tego nadaje, trzeba cierpliwości, dokładności, fantazji.

    chyba że idziesz na kurs głownie dla siebie, a nie żeby innym robić. ale po tak krótkim kursie, to ja bym chyba nawet się nie odważyła innym robić. no chyba że kobieta jest na prawdę dobra i wyszkoli cię w mig.




  24. #324
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Od dawien dawna jak "robię" naturalne paznokcie sobie, mamie, siostrze, koleżance - ale wszystko na naturalnej płytce. Mam do tego cierpliwość, nie ma dla mnie różnicy czy dłonie czy stopy od pojawienia się mojego dzieciątka ciężko mi znaleźć pracę, która nie zabierałaby mi 10h, dlatego pomyślałam, że spróbuję Na początek dla siebie, sióstr, najbliższych koleżanek. Jeśli cokolwiek będzie mi wychodzić(jestem w pewnych sprawach pedantyczna, boję się trochę, że nie będzie na cacy, a na pewno na początku nie będzie i to mnie zniechęci ale jestem też uparta ), to pójdę na następne kursy, doszkolenia itd

  25. #325
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Chantelle ja Ci powiem ze swojego doświadczenia pare lat malowałam sobie pazurki lakierami, jakieś wzorki wymyślałam, i postanowiłam spróbować swoich sił w żelach kupiłam sobie zestaw startowy, ale wiadomo bez wiedzy to mi mało co wychodziło, wiedziałam jak robić tylko po tym że byłam modelką na kursach innych dziewczyn. Poszłam na kurs 2 miesiące po zakupie produktów. i powiem Ci, że jeżeli jest dobry nauczyciel to nie będziesz żałować cierpliwość wiadomo potrzebna w tym fachu, ale jeżeli czujesz że chcesz to robić, to kup sobie starter i ćwicz

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •