Strona 6 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 368

Temat: Co na początek?

  1. #126
    Nałogowiec Avatar syiwka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Anglia
    Postów
    424

    Domyślnie Odp: mini zestaw akrylowy

    ja do kwiatkow uzywam pedzelek nr2 a akryle kolorowe mam z ebaya

  2. #127
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: mini zestaw akrylowy

    ja też mam nr 2, ale tylko i wyłącznie owal kiedyś próbowałam na kocim, ale na kursie mnie poinformowali, że za twardy i fakt - lepiej sie ugniata owalem


  3. #128
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: mini zestaw akrylowy

    KaMiLaC.
    jak już coś to akrylowe


    ja dzielę paznokciowe kobiety na żelówy akrylówy no i może jeszcze lakierówy ale to prawie wymarly gatunek

    ---------- Dodano o godzinie 20:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:29 ----------

    Cytat Napisał paznokietek1000 Zobacz post
    po co dwa słoiczki, ja maczam pędzelek i myję w jednym kieliszku
    ja sie spotkałam z opinia ze lepiej miec dwa pojemniczki zeby z jednego brac liquid a w drugim przemywac pedzel bo wtedy kolory sa czyste i przezroczysty akryl nie jest metny tylko ladnie przejzysty

  4. #129
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: mini zestaw akrylowy

    a co dziewczęta sądzicie o zelach z firmy nail cosmetics są dobre ? uzywala ktoraś moze

  5. #130
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    ja mam kilka żeli i powiem szczerze, że byłam nimi mile zaskoczona, bardzo fajna konsystencja i żel samopoziomujący się.

  6. #131
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    bo wlasnie ostatnio sie dowiedzialam o tej firmie i zaskoczylo mnie to ze jest naprawde tania ..jakby porownac sun flower-a z nail to z naila produkty bardzo malo kosztuja) czyli moge smialo kupic ? nie bede zalowac ?

  7. #132
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: mini zestaw akrylowy

    co do pędzelkow do kwiatków ja mam koci języczek ale tak się zastanawiam czy faktycznie nie lepiej byloby sprobować owal...

  8. #133
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: mini zestaw akrylowy

    Cytat Napisał dzoana Zobacz post
    co do pędzelkow do kwiatków ja mam koci języczek ale tak się zastanawiam czy faktycznie nie lepiej byloby sprobować owal...

    jak sprobujesz to koci jezyk wywalisz ja odkad zaczelam robic ovalem 8 to malego kociego juz wogole nie uzywam

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  9. #134
    No to..wpadłam Avatar Sweetestgirl13
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Opole
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    koci jezyczek nr4 koolinskiego najlepszy

  10. #135
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: mini zestaw akrylowy

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    jak sprobujesz to koci jezyk wywalisz

    ja też owale są super ostatnio dostałam gdzieś jako gratis koci język i dałam dziecku do zabawy


  11. #136
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    szczecin
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jak powinien wyglądać idealny zestaw

    witam
    chciałam kupic sobie zestaw żelowy. ale niewiem co mam dokladnie kupic. Jakis poczatkujacy ten zestaw i niedrogi. Niewiem jaka lampe uv mam kupic.. pomożcie

  12. #137
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Jak powinien wyglądać idealny zestaw

    Cytat Napisał Weroniczka Zobacz post
    witam
    chciałam kupic sobie zestaw żelowy. ale niewiem co mam dokladnie kupic. Jakis poczatkujacy ten zestaw i niedrogi. Niewiem jaka lampe uv mam kupic.. pomożcie
    przejrzyj temacik http://forum.wzorki.info/pomoc-pytan...oczatek-6.html

  13. #138
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  14. #139
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    lampa z 4 żarówkami najlepsza, masz pewność, że wszystko się utrwali tak jak należy

  15. #140
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    A ja muszę wyznać, że swój zestawik do żelu skomponowałam sama i jestem z niego zadowolona w 100%. Ale może dlatego, że spędziłam chyba z tydzień na przegrzebywaniu allegro strona po stronie. No i nie ukrywam, że ten mój starter wyniósł mnie ponad 400zł. Ale nie żałuję.
    Kupowałam od dwóch sprzedawców - jeden miał produkty AllePaznokcie (więc jak teraz czytam Wasze opinie to czuję, że miałam niezłego farta ) i od kolesia, który miał też w miarę przyzwoite produkty... no może hmm jeden nie wiem co myśleć o żelach firmy ShineLine. Cały czas się zastanawiam i chyba jednak następnym razem pójdę do AllePaznokci.
    A co miałam w zestawie... ogólnie niemal wszystko. Chociaż niektóre rzeczy dziś myślę, że mnie poniosło przy ich zakupie np. 12 pędzli ;D No, ale ba. Człowiek musi popełniać błędy, ale nie żałuję aż tak bo przynajmniej miałam okazję wypróbować wszystkie i wybrać te, na których mi wygodnie się pracuje.
    Jedno czego nie kupiłam i do dziś żałuję (i zbieram pieniążki) to kuferek oraz etui na pędzelki. Brak tych rzeczy daje mi się we znaki niestety.

  16. #141
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Witam
    Tydzień temu przyszedł mi zestaw do akrylu i mam pytanie. Mój cały zestaw był tani,więc nie najlepszej jakosci,teraz chciałam sukcesywnie dokupować to czego będze mi brakowało u dobrej rady lub w takiej małej hurtowni w mojej miejscowosci. Byłam sie tam rozejrzec i akryle mają w przezroczystych opakowaniach z naklejką jaki to kolor, wiec nie wiem jaka ot firma i po co przesypuja te akryle? i w zwiazku z tym wszystkim czy moge mieszac produkty roznych firm?

  17. #142
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Cytat Napisał Martax69 Zobacz post
    Witam
    Tydzień temu przyszedł mi zestaw do akrylu i mam pytanie. Mój cały zestaw był tani,więc nie najlepszej jakosci,teraz chciałam sukcesywnie dokupować to czego będze mi brakowało u dobrej rady lub w takiej małej hurtowni w mojej miejscowosci. Byłam sie tam rozejrzec i akryle mają w przezroczystych opakowaniach z naklejką jaki to kolor, wiec nie wiem jaka ot firma i po co przesypuja te akryle? i w zwiazku z tym wszystkim czy moge mieszac produkty roznych firm?
    Najlepiej jednak trzymać się jednej firmy/ marki, przynajmniej podstawowe kolory (biel cover i clear i liquid) z kolorówką można bardziej poszaleć i pokupować kolorki z rożnych firm.
    Liquid z DR jest o tyle dobry, że łączy się fajnie chyba ze wszystkimi dostępnymi markami na rynku.


  18. #143
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    covera nie mam,moge wiedziec do czego służy? to bardzo dobrze bo własnie konczy mi się liquid

  19. #144
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Cytat Napisał Martax69 Zobacz post
    covera nie mam,moge wiedziec do czego służy? to bardzo dobrze bo własnie konczy mi się liquid
    Tutaj sobie poczytaj: http://forum.wzorki.info/przedluzani...e-o-pomoc.html


  20. #145
    Rozkręcanko Avatar malgorzata114
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Witam
    Tydzień temu przyszedł mi zestaw do akrylu i mam pytanie. Mój cały zestaw był tani,więc nie najlepszej jakosci,teraz chciałam sukcesywnie dokupować to czego będze mi brakowało u dobrej rady lub w takiej małej hurtowni w mojej miejscowosci. Byłam sie tam rozejrzec i akryle mają w przezroczystych opakowaniach z naklejką jaki to kolor, wiec nie wiem jaka ot firma i po co przesypuja te akryle? i w zwiazku z tym wszystkim czy moge mieszac produkty roznych firm?
    to że tani nie zawsze oznacza że zły w miarę jak nabierzesz wprawy możesz dokupować sobie produkty z ,,wyższej półki" , dobra radę polecam jak najbardziej z akrylem niewiadomego pochodzenia raczej bym nie ryzykowała ja tak zrobiłam z liquikiem choć pani w sklepie zapewniała że jest świetny to akryl na pazurach mi sie wykruszał , dokupilam u dobrej rady i było ok a więc produkty różnych firm mozna mieszać

  21. #146
    Totalna maniaczka Avatar pogodka20
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Sławków
    Postów
    778

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Produkty przeważnie można mieszać, jednak są firmy których produkty się nie lubią z produktami z innych firm przez co paznokcie mogą się nie trzymać tak jak trzeba

  22. #147
    Wczytuje się Avatar paula z wasowa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    no wtedy masz gwarancję, że będzie się w 100 % trzymało, ale pod warunkiem dobrze przygotowanej płytki...

  23. #148

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    dopiero zaczynam swoją historie z żelem... Od roku zajmuje się pielęgnacją i zdobieniem paznokci na naturalnej płytce i pomyślałam że pora zacząć coś nowego. Na początku oglądałam różne filmy instruktażowe, czytałam dużo... aż wreszcie przeszłam do szukania zestawów na allegro i chciałam się was poradzić czy ten zestaw będzie dobry na początek i czy jest w miarę dobra jakość żeli i lampy?

    Link:
    BIG XXL MARKOWY ZESTAW UV BEAUX ONGLES LAMPA ŻELE (1294588249) - Aukcje internetowe Allegro

  24. #149
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Ja bym skomponowała własny, bo tak właśnie zrobiłam i byłam zadowolona. Ale to już kwestia własnego wyboru.
    Firmy nie znam, więc ja bym nie kupiła. Lepiej dołożyć wg mnie i zacząć na porządnym żelu pracę, bo ja tak nie znając się kupiłam nieznanej (teraz to wiem ) firmy żel i jakość pazurów i sama praca żelem była bardzo problematyczna.
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  25. #150

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Rozumiem... ja myślałam że właśnie ten komplet to dobra jakość, a aby skompletować to troszkę czasu trzeba poświęcić i pieniędzy a ja to dla siebie chce, sprawdzić się po prostu. tylko właśnie boję się że te żele mogą sie okazać kompletnym badziewiem i się zniechęcę...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •