Strona 23 z 24 PierwszyPierwszy ... 13192021222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 551 do 575 z 581

Temat: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

  1. #551
    Wczytuje się Avatar KorneliaOlszewska
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Siemianowice
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    A kochane jak dodać siebie do jakiejś grupy

  2. #552
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    w danej grupie jest przycisk "dołącz" w pasku na dole.




  3. #553
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    mam pytanie natury technicznej
    ile mozna miec kont na wzorkach, bo z tego co pamietam to wg regulaminu jedno, prosze mnie wyprostowac jesli sie myle

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  4. #554
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Dobrze sie Tobie wydaje

    Regulamin, Punku 1, Podpunkt 8
    Zabrania się używania dwóch lub więcej kont przez jedną osobę, wszystkie konta jednej osoby mogą zostać usunięte.
    Agnieszka

  5. #555
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    to dlaczego sa osoby ktore uzywaja 2 i wiecej kont
    trzeba miec przywilej czy co

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  6. #556
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    A nie wiem, z tym juz do Adminow
    Agnieszka

  7. #557
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    a ja czekam na przyznanie rangi instruktora stylizacji rzes i sie doczekac nie moge

  8. #558
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Aga - nie śledzimy każdego i nie sprawdzamy czy aby nie ma multikonta,
    staramy się reagować możliwie bezkolizyjnie w takich wypadkach, fakt nieco to długo trwa, głównie przez to, że wysłuchujemy wszystkich głosów

    Mysiaczeq - już


  9. #559
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    świetny wątek aż dziwne że od tak dawna nikt tu nie pisał , a może jest jakaś druga część a ja jej nie widzę? odkąd się zarejestrowałam czytam to forum i czytam i naprawdę mnóstwo nowych rzeczy się dowiedziałam

  10. #560

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    super sprawa, dziękuję wam za ten topic :>

  11. #561
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    tak czułam że prędzej czy później tu napiszę ... chciałabym coś napisać w temacie o kursach ale jeszcze nie mam dostępu więc może da radę przenieść mój post a ja sobie tam po prostu odczytam ewentualne odpowiedzi?
    chodzi mi o temat o kursach w Bydgoszczy (stylizacja paznokci metodą żelową), ostatnio chyba w 2011 roku był tam wpis a chciałabym zapytać czy ktoś może polecić jakiś kurs właśnie w okolicach Bydgoszczy lub np Inowrocławia. i jakie to są ewentualnie koszty bo nie ukrywam że dopiero zaczynam odkładać na ten cel, poza tym chciałabym zapytać czy waszym zdaniem kurs powiedzmy do max 5 dni w ogóle ma sens? bo mam dwójke dzieci i prawdopodobnie nie dam rady ukończyć dłuższego kursu bo musiałabym jakąś opiekę do dzieci załatwić a to jeszcze maluchy są i nie dam rady załatwić im opieki na więcej niż kilka dni ,
    z góry dziękuję za odpowiedź

  12. #562

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    taki temat lepiej odświeżyć bo technika mimo że często niezmienna to pojawiają się nowinki

  13. #563
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko



  14. #564

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Super! Dobrze wiedzieć, że ma się wsparcie!

  15. #565
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Witam, chciałam się dowiedzieć czy znajdę coś na temat techniki kształtowania paznokci? Chodzi mi o informacje jak prawidłowo wypiłować żel żeby miał ładny kształt.

  16. #566

  17. #567
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Hej. W jaki sposób można nadać sobie rangę np kosmetyczki stylistyki rzęs czy paznokci. Gdzieś się to robi samemu czy cos trzeba wam wyslac?

  18. #568
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    tak, dziewczyny wysyłają certyfikaty, dyplomy szkół itd, można w poście Rangi - Forum Paznokcie Wzorki.Info można na mejla samaron@wzorki.info


  19. #569
    Debiutantka Avatar Zajtuna
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Grecja
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Czesc dziewczyny! Jestem tu nowa. Mam mnostwo pytan, ale odpowiedzi jeszcze nie znalazlam, nie wiem czy powinnam zalozyc nowy post, i jak? Jestem samoukiem. Internet jest źródłem mej wiedzy. Od 2 lat bawie sie metoda hybrydową, mam coraz wieksze zainteresowanie klientek, wiec postanowilam zapisac sie na kurs by miec uprawnienia i znac wszystkie techniki. ALE moja nauczycielka robila kurs 20 lat temu, na dodatek przekazuje mi wiele sprzecznych informacji. Zeby bylo ciekawiej juz na poczatku sie przyznala, ze paznokci nie lubi robic! Bo to sie nie oplaca, ma swoj salon fryzjerski i w czasie w ktorym robi sie paznokcie zdazy obsłużyć/uczesac 3 klientki, wiec paznokci na codzien nie robi. Jest mi zal pieniedzy, ktore juz zainwestowalam, ale chce ten dyplom. Kobieta ta twierdzi, ze: 1. przed wykonaniem hybrydy nie nalezy wycinac skorek cazkami, bo w przypadku gdy przetnie sie skore to dochodzi do grzybicy (nie od brudnych cazek, ale od hybrydy)
    2. Przed wykonaniem hybrydy nie robimy manicure z odmaczaniem palcow w wodzie, bo hybryda sie nie bedzie trzymac
    3. Przed wykonaniem hybrydy robimy tylko i wylacznie manicure "na sucho", tylko frezarka
    4. metoda hybrydowa na paznokciach u stop jest absolutnie wykluczona, jest zabroniona, poniewaz powoduje grzybice
    5. przed malowaniem paznokci zwyklym lakierem, najpierw nalezy natluscic olejkiem skorki, po pomalowaniu paznokci nie ma najmniejszego sensu zeby skorki nawilzac, po ptakach...
    6. french wykonujemy najpierw malujac biala linie, a nastepnie pokrywajac ja dwoma warstwami polprzezroczystego lakieru
    7. gdy przyjdzie do salonu klientka z grzybica to musi miec wlasne lakiery (nie narzedzia)

    Nie potrafie znaleźć konkretnych odpowiedzi na powyzsze punkty, ale to wszystko jest dla mnie niedorzeczne...na kursie .przestalam pytac i wyrażać moja opinie, bo kobiecie sie to nie podoba. salon tej kobiety jest siedliskiem brudu, zarazek, grzybow...nowe plastikowe rekawiczki sa wymieszane z brudnymi, ktorymi wczesniej farbowala klientka wlosy, uzywa starych, zniszczonych papierowych pilniczkow, ktore juz dawno stracily zdolnosc pilowania, narzedzia czasami sa wkladane do elektrycznego boxa, ktory za pomoca promieni UV ma zabijac zarazki. Narzedzia nigdy nie sa dodatkowo myte, czyszczone, sa oblepione starymi skorkami poprzednich klientek. Wszystko przechowywane razem w jednej szufladzie bez ladu i skladu, stare pilniczki, zepsute cazki, stare separatorki do stop...Stol do manicure od miesiaca ma ta sama podkladke i jeden i ten sam brudny recznik, po wyjsciu klientki brud jest zdmuchiwany ze stolu. Wanienka z hydromasazem do pedicure jest oplukiwana ciepla woda, po prostu smierdzi spoconymi stopami! Nie zmienia papierowych koncowek od frezarki, uzywa dopoki sie nie spiluje...Brud, syf, kiła, mogiła...dlugo by pisać... jest mi wstyd, ze przebywam w tym zapuszczonym miejscu, ala zaplacilam za kurs, nie zdajac sobie sprawy jak to wszystko wyglada w realu...
    Prosze odpowiedzcie mi na moje 7 podpunktow i dodatkowo chcialam sie dowiedziec, czy ktoras z metod: hybryda, zel, akryl wywoluje grzybice? Czy to tylko brudne, zakazone narzedzia? Na yt znalazlam filmik na ktorym kobieta opowiadala o grzybicy, ktora dostala po 8 latach ciaglego stosowania akrylu...prosze o pomoc, mam nadzieje, ze znajde tu odpowiedz od kompetentnych osob.

  20. #570
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Zajtunia ja powiem jedno - wiej od niej czym prędzej i jak najdalej! Nie warto uczyć się czegokolwiek od takiej osoby.
    Na pewno znajdziesz kogoś odpowiedniego w swojej okolicy, anjlepiej wybrać się na wakacje do Polski i tutaj zrobić kurs i mieć pewny dyplom i pewną wiedzę
    tutaj wszystko o hybrydach: http://forum.wzorki.info/paznokcie-n...y-shellac.html
    http://forum.wzorki.info/paznokcie-n...-paznokci.html
    http://forum.wzorki.info/manicure/41...-po-kroku.html
    http://forum.wzorki.info/choroby-paz...-paznokci.html


  21. #571
    Debiutantka Avatar Zajtuna
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Grecja
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Tylko, ze ja juz sporo zaplacilam. 600 euro poszlo... tak zal mi tych pieniedzy ; (, pierwszy raz w zyciu chcialam zrobic cos dla siebie, zainwestowac i rozwinac swoje hobby, a tu takie rozczarowanie. Szybko tych pienieniedzy nie uzbieram. Inne szķoly kosztuja 1200 euro, teraz wiem dlaczego...nie pozostaje mi nic innego jak dalsze poglebianie wiedzy z internetu, mnostwo postow czeka do przeczytania. Jestem na tym szkoleniu miesiac i jak do tej pory pokazala mi tylko manicure, pedicure, przede mna jeszcze 2 miesiace, ale widze ciemnosc... powiedziala, ze paznokcie akrylowe zrobie tylko 2! Bo to drogie i czasochlonne. Czego ja moge sie nauczyc po 2 paznokciach?

  22. #572
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Przykra taka sytuacja,
    w takim razie zostaje Ci ślęczenie samemu i ćwiczenie do skutku - uwierz mi da się, wymaga to tylko nieco więcej wysiłku i zapewniam Cię, że tutaj na forum znajdziesz zdecydowaną większość odpowiedzi na swoje wątpliwości.


  23. #573
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Hej jestem tu zupełnie nowa, a w sprawach paznokci też jestem amatorką. I mam kilka pytań
    Czy jest tu jakieś miejsce na forum, gdzie można wstawić zdjęcie wykonanych przez siebie paznokci i poprosić o ocenę?
    Jakie są najlepsze płytki do stempli?
    Od kiedy można dodawać ten podpis na dole przy każdym wpisie (niektórzy mają cytat lub link do strony)?
    Nigdy nie używałam farbek akrylowych, od czego zacząć? (pędzelki już mam) Czy da się tego używać z normalnymi lakierami na naturalnych paznokciach?
    Jeśli pytam w złym miejscu, to przepraszam. z Góry dziękuję za pomoc

  24. #574
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    http://forum.wzorki.info/zdjecia-paz...paznokcia.html
    tutaj można dodać post ze zdjęciami paznokci do oceny
    Ja swoje pierwsze farbki akrylowe kupiłam w empiku w pudełeczku było 12 niewielkich tubek i uważam, że są bardzo dobre. Poza tym jakoś nie przepadam za tymi w małych zatrzaskowych "kubeczkach" bo po otwarciu połowa farbki jest na pokrywce a poza tym mam wrażenie, że szybciej wysychają w opakowaniu.
    Farbki akrylowe na zwykły lakier jak najbardziej można używać

  25. #575
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Bardzo dziękuję
    A zdjęcia do oceny samych wzorków na naturalnych paznokciach też mogłabym tam dodać?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •