Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 142021222324
Pokaż wyniki 576 do 581 z 581

Temat: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

  1. #576
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    http://forum.wzorki.info/paznokcie-n...paznokcie.html
    tu jest miejsce na takie zdjęcia

  2. #577
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Inwestować. Lampa z biedronki to zwykla suszarka do lakieru.a hybrydy utwardzasz w uv. Do 100zł znajdziesz już lampę 4x9wat.

  3. #578
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Z tego co widziałam, to na allegro prostą tunelówkę UV 36w można już kupić za 50 zł

  4. #579

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Co jest długością paznokci najwygodniej?
    Pink Cocktail Dresses 2015 Cheap

  5. #580
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    2

    Exclamation Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Cytat Napisał Tonija Zobacz post
    dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko. dziewczyny jeśli nie wiecie gdzie znajduje się jakiś temat. czy już istnieje. lub są jakieś podobne tematy. tu możecie napisać o tym. zawsze możecie się zapytać a my wam pomożemy. nie zakładajcie nowych tematów tylko najpierw zapytajcie. bo robi się na prawdę bałagan na forum i szefostwo ma potem pełno roboty z przenoszeniem tematów i sklejaniem ich na forum. lepiej zapytać niż zakładać nowy temat. na pewno wam pomożemy.

    Witam! Jestem nową użytkowniczką forum i właśnie potrzebuję pomocy. Chodzi mi o podpowiedź gdzie znajdę temat odnośnie utwardzenia naturalnych paznokci pod hybrydę. Od niedawna robię paznokcie i mam koleżankę która ma bardzo słabe, łamliwe paznokcie. Początkowo kładłam jej żel uv i na to hybrydę, ale postanowiłam iść na skróty (żeby nie piłować jej tego starego żelu) i kupiłam sculpting gel IBD soak off (bo można go odmoczyć w acetonie). tylko teraz nie wiem za bardzo jak mam go nałożyć. Zaczynam od przygotowania paznokci, pozniej primer, dalej nie wiem czy najpierw dać baze od hybrydy semilac i pozniej ten sculpting IBD i kolor, czy najpierw sculpting i poźniej baze do hybrydy i kolorczy moze przemyc utwardzony sculpting IBD cleanerem? Czy mogłby mi ktoś pomóc, z góry dziekuje i pozdrawiam.

  6. #581
    Wczytuje się Avatar venus
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Halo admin co się dzieje z rejestracją? Moja koleżanka chciała niedawno zarejestrować się na forum - odeszła z kwitkiem, bo jej się ciagle błąd capcha wyświetla - próbowałam u siebie mam tak samo. Naprawcie to!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •