Strona 14 z 24 PierwszyPierwszy ... 4101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 326 do 350 z 581

Temat: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

  1. #326
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Dziewczyny a ja mam takie pytanie jak mam podłożyć szablon do pazurków zjedzonych do połowy? mam takie pazurki w czwartek robić i nie wiem jak mam się zabrać do tego zgłupiałam pomóżcie bo chyba durna jestem ale pierwszy raz takie pazurki będę robić i nie wiem od czego mam zacząć.

  2. #327
    No to..wpadłam Avatar vica
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    bardzo południowa wielkopolska
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Ja robię tak, jeśli opuszek jest nisko, to przykładam formę do paznokcia, jak najbliżej, aby żel się nie wlał pod formę i pojedynczo wkładam do lampy. Wtedy i na formę jestem pewniejsza, że się nie przesunie.
    Jak opuszek jest dużo wyżej /raz tak miałam/ to przedłużam sobie normalnie paznokieć na opuszku, tak o 1-2mm, delikatnie rozdzielam i podkładam formę pod to przedłużenie. Opuszek oczywiście należy przetrzeć clanerem ale nie daję primera.
    Generalnie chyba lepiej przykleić tipsa, ale jak nie ma do czego...

    Jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić, też się może czegoś jeszcze nauczę
    Znaleźć coś, co daje satysfakcję,
    przyjemność i jest pożyteczne,
    to jak znaleźć szczęście.


    http://magda-nails.bloog.pl

  3. #328
    No to..wpadłam Avatar aga774
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko


  4. #329
    No to..wpadłam Avatar vica
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    bardzo południowa wielkopolska
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Dzięki aga774, znaczy, że nie jestem taka nieuświadomiona

    Dopisuję:
    Już się bałam, że robię coś źle, ale wszystko OK.
    Ostatnio edytowane przez vica ; 06-06-2011 o 22:04
    Znaleźć coś, co daje satysfakcję,
    przyjemność i jest pożyteczne,
    to jak znaleźć szczęście.


    http://magda-nails.bloog.pl

  5. #330
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Cytat Napisał Dormir Zobacz post
    Załozyłam temat z pytaniem w dziele metoda żelowa ale został usunięty nim dostałam odpowiedź... dla jasności forum przewertowałam na tyle na ile pozwala mi czas i to kilkoma podejściami, ale odpowiedzi nie dostałam na nurtujący mnie problem... wójek google też mi niezbyt pomógł.... więc po pewnym czasie(kilku miesięcznym dodam) załozyłam temat z opisem ale wylądował w koszu.. a więc do rzeczy po kilku dniach odchodzi mi żel z wolnego brzegu ... wiem o tym że trzeba paznokieć dobrze zmatowić... wolny brzeg zalać itd. ale nadal coś mi nie wychodzi... a więc prosze o pomoc gdzie mam poszukać rady

    problem moze byc z zelem lub jego aplikacja ( np.za grubo i sie nie utwardza za dobrze a przez to zle jest "przyklejony" do plytki i odłazi ) dużo było o tym musisz sprecyzowac w wyszukiwarce... moglabys wpisać np tagi : naturalna płytka , naturalny paznokiec itp gwarantuje ze cos wyskoczy tylko trzeba niestety przewertowac

  6. #331
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Dziewczyny potrzebuję pilnie fotki gdzie jest pokazane jak podkładać szablony do stóp pod duże paluchy w celu przedłużenia ich pilnie bo mam klientkę na 17 i nie wiem jak mam to zrobić próbowałam sobie ale mi nie wychodzi pilneeeeeee

  7. #332
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    kasandra nozyczkami forme przytnij na prosto w miejscu jajeczka, wtedy bez problemu podlozysz forme

  8. #333
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Dziewczyny ! Chyba się zaraz pochlastam szarym mydłem Szukam wszędzie żarówki 7 watt i nie mogę znaleźć nigdzie, w sklepach u mnie też nie mają ... Wiecie może gdzie są takie żarówki ? Bo mi kurna się spaliła i nie mam jak nabłyszczać gotowych akrylowych pazurów

  9. #334
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Hmmm...A wogole sa 7 Watt'owki do wymiany ?
    Nie spotkalam sie jeszcze z takimi wiec Tobie nie pomoge
    Na allegro lub ebay'u patrzylas ?
    Agnieszka

  10. #335
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Na allegro nie ma, a na ebay znalazłam teraz Dziękuję ;*

  11. #336

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Kochane moje, mam do was romansa mianowicie pracuję na akrylu , ale chce rozszerzyć swe umiejętności o żel byłam na kursie z żelu ale to było dawno pozatym to słynny kurs na odolańskiej więc mało mi z niego zostało w głowie teraz jest tyle żeli jakies silikonowe, 3d, 5d i cała masa jednofazowych 3fazowych... Więc ja żyjąca w świecie akryli dusza nie wiem jak się zabrać do tych żeli napiszcie jakie żele na początek kupić (clear, cover, biały i jakiś kolor jeden albo 2) z racji że napewno będe ćwiczyć tylko na robie i rodzinie jakieś małe ilości 5-10ml w średniej cenie. Chodzi mi o konkretne firmy no i rodzaje żeli, budujący czy bazowy...
    Przepraszam was kochane ale naprawdę jest tego tak wiele że jak zaczełam oglądać to zgłupiałam :/

  12. #337
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  13. #338
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Z ostatnich doniesień dziewczyny najbardziej polecają Mistero Milano, Indigo i modenę.


  14. #339
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    A ja mam pytanie czy to się nadaje do pazurków do barwienia liquidu i czy na początek wystarczą jeśli to to?
    ~ARTYSTA~ FARBY DO SZKŁA farba 7x10ml + konturówka (1653328033) - Aukcje internetowe Allegro

  15. #340
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Cytat Napisał katarynka89 Zobacz post
    Kochane moje, mam do was romansa mianowicie pracuję na akrylu , ale chce rozszerzyć swe umiejętności o żel byłam na kursie z żelu ale to było dawno pozatym to słynny kurs na odolańskiej więc mało mi z niego zostało w głowie teraz jest tyle żeli jakies silikonowe, 3d, 5d i cała masa jednofazowych 3fazowych... Więc ja żyjąca w świecie akryli dusza nie wiem jak się zabrać do tych żeli napiszcie jakie żele na początek kupić (clear, cover, biały i jakiś kolor jeden albo 2) z racji że napewno będe ćwiczyć tylko na robie i rodzinie jakieś małe ilości 5-10ml w średniej cenie. Chodzi mi o konkretne firmy no i rodzaje żeli, budujący czy bazowy...
    Przepraszam was kochane ale naprawdę jest tego tak wiele że jak zaczełam oglądać to zgłupiałam :/
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Katarynko ja pracuje na kilku firmach, mianowicie raz na No Name, raz na I-Nailsach, nieraz na Golden Nails.
    Jako bazę i na szkielet daję jednofazowy clear z No name, albo jednofazowy z I-Nails, następnie cover , ale nie z No Name, bo słabo kryje, kładę najczęściej z ellio,modena nails, biały daję albo rzadki z Golden Nails, albo 3D white z i-Nails, mleczny soft white-gęsty i delikatny. Nabłyszczam jednofazowym violetem z No Name.
    Z I-Nails polecam, masked jako cover, jasniejszy jest pink blush, można je mieszac, białe powyżej. Nabłyszczacz w pędzelku dziewczyny polecają-ja się zawiodłam, bo mi zażółca frencza
    Jeżeli jesteś początkująca to pewnie na tipsie będziesz, jeśli nie to polecam na formę żel z Golden Nails, strong, wymiata, ani drgnie na formie, a ładnie się poziomuje. Covera z Goldena nie lubię, nie polubiłam na szkoleniu-za blady jest i za rzadki.
    Ja się nie bawię w jakieś tam bazy, bondery. Mam żele jednofazowe i zwykły primer, póki co zero problemów.
    Silikonowe do naturalnej płytki-nie posiadam, nie mam zainteresowania wcale takowymi. Mam kolorówkę z No Name i I-Nails.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  16. #341
    Rozkręcanko Avatar margo.craft
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa / Kraina Deszczowców
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Sztynka, rozumiem, że na naturalną płytkę nie przedłużaną kładziesz te same jednofazowe żele, tak? Mówiąc, że cię nie interesują miałaś na myśli silikony czyli easy soak off? Pytam gdyż chciałam tylko wzmocnić swoją nat. płytkę dając zwykły żelik, ale odpryskuje, a na tipsach się tak nie zachowywał :-(
    Jestem perfekcjonistką, czasami nie jest łatwo...


  17. #342
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    margo tutaj byc moze znajdziesz odp na nurtujace cie pytania http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...pazurkach.html

  18. #343
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Hej,jestem Nowa i mam pytanie czy ktoras z Was jest stylistka paznokci z Koszalina i pracuje produktami Mistero Milano?Zobaczylam w magazynie Paznokcie kolorowe zele transparentne i chcialabym zrobic sobie takie.Z gory dziekuje za odpowiedz.

  19. #344
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    w zakładce społeczeństwo masz mape, moze akurat znajdziesz

  20. #345
    Rozkręcanko Avatar Blite
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Strzelin k. Wrocławia
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Szukam i szukam i coś znaleźć nie mogę. Czy na forum opisane są gdzieś techniki zdobienia pazurków kredkami akwarelowymi? [przygotowanie, etc]

  21. #346
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Kolorowe kredki, w pudełeczku noszę, kolorowe kredki bardzo lubią mnie....
    http://forum.wzorki.info/ozdoby-na-p...ienia-itp.html


  22. #347
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Cytat Napisał izunia2010 Zobacz post
    Hej,jestem Nowa i mam pytanie czy ktoras z Was jest stylistka paznokci z Koszalina i pracuje produktami Mistero Milano?Zobaczylam w magazynie Paznokcie kolorowe zele transparentne i chcialabym zrobic sobie takie.Z gory dziekuje za odpowiedz.
    ja jestem z Koszalina, ale nie jestem stylistką paznokci wiem, że tu od nas z forum na pewno jest Meg19791, ale czy pracuje na mistero milano to nie wiem
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  23. #348
    No to..wpadłam Avatar vica
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    bardzo południowa wielkopolska
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    Nie chcę zakładać nowego tematu, bo może już było, tylko ja nie znalazłam...

    Jakiego kleju używacie do przyklejania cyrkonii? Jaki polecacie?
    Albo inaczej, jak przyklejacie cyrkonie na zbudowanym paznokciu?

    Miałam pierwszy do tipsów i na nim sie wszystko rewelacyjnie trzymało. niestety czas zrobił swoje i klej juz nie nadaje się do użytku, a nie znam firmy, bo napis się starł. Kupiłam drugi z innej firmy /inna buteleczka/ i cyrkonie odpadają po 2 dniach.
    Znaleźć coś, co daje satysfakcję,
    przyjemność i jest pożyteczne,
    to jak znaleźć szczęście.


    http://magda-nails.bloog.pl

  24. #349
    Nałogowiec Avatar lenanails
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kąty wrocławskie
    Postów
    448

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    ja zawsze na opiłowany już paznokiec przed nabłyszczaczem daje cyrkonie wczesniej w miejscu gdzie ona ma byc daje kropke żelu i pod lampe potem nakładając nabłyszczacz lekko ją zalewam ale tak by nie zakryć szlifów i się trzyma Mam koleżanke której trzyma sie cały miesiac a mam taką ktora juz po tyg nie ma cyrkonii ale to zalezy jak kto pracuje rękoma...ja zawsze szybko trace bo zawsze nożem zachacze

  25. #350
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko

    mi siostra mojego (kosmetyczka) poradziła, żeby na opracowany pazurek przed nabłyszczeniem przyklejać cyrkonie na klej (ten sam co tipsy) na to nabłyszczacz, do lampy i po robocie. ja obecnie używam kleju Gabrielle i naprawdę mocno trzyma, chociaż zależy to jeszcze od klientki jak się z nimi obchodzą
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •