Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 32 z 32

Temat: Ciekawe stronki:)

  1. #26
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Ciekawe stronki:)

    ja uwielbiam tę stronkę Czy Można Opalać Się Bezpiecznie? | Odchudzanie Bez Kitów dla mnie to tak naprawdę skupisko najnowszych trendów, wszystko o stylu życia, dietach.... sa nawet przepisy i gotowe programy do ćwiczeń. Poza tym zresztą stronka na przypięte blogi - więc tak naprawde czasami moge spędzić tam nawet 2 godziny. Stronka dosłownie jakby szyta po potrzeby kobiet

  2. #27
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Ciekawe stronki:)

    Warto również zwrócić uwagę na akcje jakie są przeprowadzane w Internecie. Rzadko się z tym spotykamy, bo skupiamy się raczej na rozrywce, a niekiedy nasz drobny gest może przecież komuś szczególnie pomóc. Takim przykładem może być Fundacja Pociecha Powrót do szkoły - Fundacja Pociecha, która organizuje zbiórkę pieniędzy na wyprawki szkolne dla dzieci z najbiedniejszych rodzin. To właśnie dzięki akcji "powrót do szkoły" dzieciaki mają szansę rozpocząć naukę z pełnym wyposażeniem (w którego skład mogą wchodzić plecaki, piórniki, dresy, but i wiele innych...). Dla nas to tak niewiele, gdy przekażemy dowolną kwotę, a tym dzieciakom możemy całkowicie odmienić na lepsze ten rok szkolny.

  3. #28
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Ciekawe stronki:)

    Jestem pewna ze spodoba wam sie rowniez blog o fotografowaniu http://blog.empikfoto.pl/2012/01/raf...odwodna-cz-ii/ znajdziecie tam rowniez ciekawe inspiracje do domu, na prezent, a także moje ulubione konkursy fotograficzne

  4. #29
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Ciekawe stronki:)

    Ja ostatnio znalazłam e-sklep gdzie mogę znaleźć przydatne akcesoria do telefonu. Nie mam czasu chodzić po sklepach za takimi akcesoriami dlatego zamówiłam je online na tej stronie https://iscratch.pl/ bo mają szybką przesyłkę i duży wybór. Kupiłam dokładnie szkło hartowane oraz etui, dzięki którym mam pewność że mój telefon jest bezpieczny.

  5. #30
    Wczytuje się Avatar lilith14
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Ciekawe stronki:)

    W temacie akcesoriów do telefonów komórkowych, fajną stronką jest zaprojektujetui.pl. Na stronie można kupić akcesoria do dowolnego telefonu komórkowego, głównie case'y, powerbanki, szkła ochronne i ładowarki. Bardzo ciekawa strona - w cenie zakupu case'a czy powerbanku można go dowolnie spersonalizować - wybrać nadruk z bardzo bogatej oferty, albo samodzielnie zaprojektować, czy wykorzystać zrobione przez siebie zdjęcie. Ciekawy pomysł na prezent, ale moim zdaniem przede wszystkim możliwość posiadania kilku etui, które można dostosować do okazji.

  6. #31
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Ciekawe stronki:)

    To zależy kto co uważa za ciekawe, albo przydatne. Ja ostanio bardzo chętnie szukam nowych gier, więc często przeglądam nowe rankingi gier mmo i ogólnie czytać o grach chociażby przykładowo: http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/...terem,523.html

  7. #32
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Ciekawe stronki:)

    Dla mnie osobiście ostatnim odkryciem jeśli chodzi o ciekawe strony internetowe jest ten blog o elektronice: https://digitalsite.pl/ Znalazłam tam masę konkretnych wskazówek, porad dzięki którym udało mi się kupić między innymi świetny laptop do pracy. Jeśli potrzebujecie informacji w tego typu tematach to koniecznie sobie zerknijcie na tą stronkę

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. trochę natury i nie tylko - ciekawe fotki
    By Artlia in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 27-08-2010, 16:23
  2. ciekawe stronki www
    By kingaaa467 in forum Humor :)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-04-2009, 16:34

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •