Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: [Sprzedam] żele,tipsy,akryle itp

  1. #1

    Domyślnie [Sprzedam] żele,tipsy,akryle itp

    Hej dziewczyny,mam do sprzedania pare rzeczy,ktore sa mi po prostu zbedne:
    żel astonishing nails arctic white,zuzycie na jeden french:


    akryl natural charisma,zuzycie widoczne na zdjeciu:


    zel perfect beauty,jest nowy nieotwarty,wiec mysle,ze mimo ze termin waznosci pewnie skonczony bo to jeszcze stare opakowania to do cwiczen za 20zł mozna smialo zuzyc

    plyn do dezynfekcji narzedzi,nowy,nigdy nie otwierany,cena 35zl

    tipsy perfect beauty long,do cwiczen np


    pedzelek do zelu charisma,malo uzywany:

    akryl perfect beauty super white,zuzycie widoczne na zdjeciu:


    cover akrylowy perfect beauty:

    akryle kolorowe nfu oh,jak widac zuzycie prawie zadne:



    primer bezkwasowy nsi:

    posiadam rowniez zestaw nfu garden festival,bez liquidu,moge sprzedac na sztuki,ale zdjec nie mam,moge ewentualnie na tel przeslac..
    jesli chodzi o przesylki to oczywiscie cen tez nie znam,poniewaz nie sprzedaje zbyt czesto,ale wq cennika poczty polskiej..
    moj e-mail to :
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    ,w razie czego podaje tez nr tel:
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    ,jesli zas chodzi o ceny to czekam na wasze propozycje..

    ---------- Dodano o godzinie 14:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:37 ----------

    posiadam rowniez zestaw akryli po 9gram entity,za wszystkie chce w sumie 40zl,jest to clear,pink,white i natural,otwarty jest tylko clear..

  2. #2
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: [Sprzedam] żele,tipsy,akryle itp

    Jaka jest data ważności i pojemność artica i płynu do dezynfekcji? I jak cena żelu ?

  3. #3

    Domyślnie Odp: [Sprzedam] żele,tipsy,akryle itp

    Arctic ma 14g pojemnosc a data to 24miesiace od otwarcia, wiec napewno jest jeszcze wazny,cena to 35zl..

    ---------- Dodano o godzinie 23:21 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:03 ----------

    na plynie do dezynfekcji niestety nie moge znalezc daty bo jest tylko etykieta z przodu a na niej nie widze zeby byla gdzies data.. ja kupilam go od fryzjerki w tym roku w marcu,a ona po prostu brala dofinansowanie i zrobila wieksze zakupy,wiec napewno jest jeszcze wazny..

  4. #4
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: [Sprzedam] żele,tipsy,akryle itp

    Powinna być z tyłu etykieta ze składem i tam jest data ważności, przynajmniej ja tak mam na swoim. Muszę się zastanowić, bo pewnie jest ważny, ale domysłem narzędzi nie zdezynfekuje

  5. #5

    Domyślnie Odp: [Sprzedam] żele,tipsy,akryle itp

    No tak rozumiem i nie zmuszam ja sprzedaje taki jaki mam,czyli taki jak sama kupilam,a chodzi wlasnie o to ze z tylu nic nie ma...mam tylko nadzieje ze ona tego nie zerwala a takie po prostu kupila!ale tak jak mowie,zastanow sie,ja nie zmuszam,po prostu tych rzeczy nie uzywam i jak beda chetni to sprzedam,a jak nie to nie

  6. #6
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: [Sprzedam] żele,tipsy,akryle itp

    Czy wiadomo coś na temat konsystencji zelu Crystal PB?
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •