Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Szukam modelki na szkolenie 28 lipca na rzęsy (metody objętościowe) - Kraków

  1. #1
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Szukam modelki na szkolenie 28 lipca na rzęsy (metody objętościowe) - Kraków

    POTRZEBNA MODELKA NA NIEDZIELĘ 28 LIPCA !
    Pilnie poszukuję chętną dziewczynę do użyczenia mi swoich rzęs na szkoleniu z metod objętościowych w niedzielę 28 lipca ! Potrzebne w miarę ciemne i gęste rzęsy, wolny czas w niedzielę (najprawdopodobniej od 14-stej ale muszę potwierdzić) oraz KONIECZNIE CIERPLIWOŚĆ do pozycji leżącej, bo wyleżeć trzeba będzie parę godzin.
    Krzywdy nie zrobię bo kleję już kilka miesięcy(możecie obejrzeć mój album), a szkolenie przeprowadza forumowa Agulaa
    Trzeba będzie dojechać na szkolenie na ul.Dobrego Pasterza (okolice kościoła przy skrzyżowaniu Dobrego Pasterza, a 29 Listopada)
    W nagrodę za cierpliwość i poświęcony czas modelka dostanie full wypas oprawę oka

    PILNE!
    foryourlashes@gmail.com
    Ula
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  2. #2
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: Szukam modelki na szkolenie 28 lipca na rzęsy (metody objętościowe) - Kraków

    kurczeeee....ide na wesele w sobote, ale w sumie przynajmniej bylabym poddatna na dlugie lezenie Jak potwierdzisz godzinę to daj znac, bo wczesniej na pewno nie wstanę, ale 14 bylaby ok

    aha tylko nie wiem czy moje rzesy sie nadadza, ale jak cos moge sobie strzelic czarna henne

  3. #3
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Szukam modelki na szkolenie 28 lipca na rzęsy (metody objętościowe) - Kraków

    Kasiu, juz mi się zglosiła na modelkę inna stylistka rzęs więc chwilowo nieaktualne. Gdyby na 2 dzień szkolenia na 13 sierpnia byl kłopot z modelką to się odezwę
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-03-2021, 10:26
  2. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-04-2012, 23:44

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •